Wróć Oficjalne wyniki Twoi zawodnicy Kategorie Aktualnie

Wybierz swoją reprezentację:

Widok nie jest odświeżany automatycznie, odśwież stronę, aby zobaczyć aktualny stan

Andorra (1) Armenia (6) Austria (4) Azerbaijan (15) Belgium (8) Bulgaria (27) Croatia (5) Denmark (13) France (4) Georgia (16) Germany (4) Greece (4) Holland (5) Hungary (37) Israel (1) Latvia (9) Liechtenstein (1) Lithuania (50) Moldova (4) Norway (2) Poland (68) Romania (19) Slovakia (4) Spain (18) Sweden (13) Switzerland (4) Ukraine (42)

Abazorius Orestas

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

przegrana w 1/4 finału

Adomaitytė Darija
Auga Romualdas

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

przegrana w 1/16 finału

Balčiūtė Julija
Budrytė Ieva
Chrapačas Mantas

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

przegrana w 1/16 finału

Gerasimenko Edvinas

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

przegrana w 1/4 finału

Gervelis Gintas
Gradzickaitė Justina

Kobiety Junior Kumite - 60kg

przegrana w 1/8 finału

Gudeliauskaitė Gabija

Kobiety Senior Kumite - 65kg

przegrana w 1/4 finału

Gustaitytė Brigita
Gužauskas Eventas
Jonauskas Matas
Karčiauskas Nojus

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

przegrana w 1/4 finału

Klapatauskaitė Goda

Kobiety Junior Kata

przegrana w 1/16 finału

Klibavičius Antanas

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

przegrana w 1/4 finału

Kolmogorovas Edvinas

Mężczyźni Junior Kata

przegrana w 1/4 finału

Koreckaja Ivona
Kriščiūnienė Daiva
Kurmin Valentyna
Kvietka Justinas

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

przegrana w 1/8 finału

Mačiūtė Diana
Macuk Dominik
Makackaitė Raminta

Kobiety Senior Kata

przegrana w 1/8 finału

Martišius Dovydas

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

przegrana w 1/4 finału

Meškauskienė Aneta

Kobiety Senior Kumite - 65kg

przegrana w 1/4 finału

Mickūnaitė Kotryna
Mikštaitė Inga
Muntrimas Dominykas
Pakalniškytė Guoda
Pėlikytė Ugnė

Kobiety Junior Kumite - 65kg

przegrana w 1/4 finału

Ramanauskaitė Justina
Rukšėnaitė Erika
Ryžkovaitė Monika
šapokaitė Brigita

Kobiety Junior Kumite - 55kg

przegrana w 1/4 finału

Sasnauskas Paulius

Mężczyźni Senior Kata

przegrana w 1/16 finału

Simonenko Lukas
šiška Gytis
šniaukas žygimantas
Sokolovas Juras
Sutkus Domas

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

przegrana w 1/16 finału

Urbonas Julius

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

przegrana w 1/4 finału

Vaicekauskaitė Rūta

Kobiety Junior Kata

przegrana w 1/4 finału

Venckutė Skaistė
Zakarauskas Nojus

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

przegrana w 1/8 finału

Zavalnyj Artūras

Mężczyźni Senior Kata

przegrana w 1/8 finału

žeburtovič Erika
Zemlianskij Sergej

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

przegrana w 1/8 finału

žimantas Paulius
Zubilin Daniil

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

przegrana w 1/8 finału