Wróć Oficjalne wyniki Twoi zawodnicy Kategorie Aktualnie

Wybierz swoją reprezentację:

Widok nie jest odświeżany automatycznie, odśwież stronę, aby zobaczyć aktualny stan

Andorra (1) Armenia (6) Austria (4) Azerbaijan (15) Belgium (8) Bulgaria (27) Croatia (5) Denmark (13) France (4) Georgia (16) Germany (4) Greece (4) Holland (5) Hungary (37) Israel (1) Latvia (9) Liechtenstein (1) Lithuania (50) Moldova (4) Norway (2) Poland (68) Romania (19) Slovakia (4) Spain (18) Sweden (13) Switzerland (4) Ukraine (42)

Balbierz Rafał

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

przegrana w 1/8 finału

Bielska Anna
Bodzioch Tomasz

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

przegrana w 1/4 finału

Bojda Anna

Kobiety Senior Kumite + 65kg

przegrana w 1/4 finału

Bukowa Aleksandra
Chrzanowska Klaudia

Kobiety Junior Kumite - 50kg

przegrana w 1/4 finału

Czajka Weronika

Kobiety Junior Kumite - 60kg

przegrana w 1/8 finału

Czerniakowski Pawel

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

przegrana w 1/16 finału

Dymarczyk Artur

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

przegrana w 1/16 finału

Ful Wiktoria

Kobiety Junior Kumite - 60kg

przegrana w 1/4 finału

Goj Vanessa

Kobiety Junior Kata

przegrana w 1/16 finału

Kobiety Junior Kumite - 50kg

przegrana w 1/4 finału

Golomb Mateusz
Gorecki Krzysztof

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

przegrana w 1/8 finału

Grabowski Maciej

Mężczyźni Junior Kata

przegrana w 1/8 finału

Grębosz Filip

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

przegrana w 1/4 finału

Gwiazda Emilia

Kobiety Junior Kumite + 65kg

przegrana w 1/4 finału

Habraszka Dobrosława

Kobiety Senior Kumite - 65kg

przegrana w 1/8 finału

Jabłuszewska Ewa

Kobiety Senior Kumite - 60kg

przegrana w 1/4 finału

Jaśkowska Katarzyna
Kamiński Michał

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

przegrana w 1/8 finału

Kaptur Mateusz

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

przegrana w 1/8 finału

Kasza Dominik

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

przegrana w 1/16 finału

Kazmierczak Piotr

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

przegrana w 1/8 finału

Kieras Dominika

Kobiety Junior Kumite - 60kg

przegrana w 1/4 finału

Kiszewski Jakub

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

przegrana w 1/8 finału

Kolasinska Anna

Kobiety Senior Kata

przegrana w 1/8 finału

Konwicka Weronika

Kobiety Junior Kumite - 55kg

przegrana w 1/4 finału

Kopij Marcel
Korzec Natalia

Kobiety Senior Kumite - 65kg

przegrana w 1/8 finału

Kot Kinga

Kobiety Junior Kumite - 65kg

przegrana w 1/8 finału

Kozubowski Konrad

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

przegrana w 1/4 finału

Kula Aleksandra
Kuligowska Klaudia

Kobiety Junior Kumite + 65kg

przegrana w 1/4 finału

Lamot Igor

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

przegrana w 1/4 finału

Lubos Marta
Malikowska Paula

Kobiety Senior Kata

przegrana w 1/16 finału

Małysa Bartosz

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

przegrana w 1/4 finału

Mazur Maciej
Mjder Paula

Kobiety Junior Kumite - 65kg

przegrana w 1/4 finału

Modzelewski Krzysztof

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

przegrana w 1/8 finału

Mozerys Aleksandra

Kobiety Junior Kata

przegrana w 1/4 finału

Kobiety Junior Kumite - 55kg

przegrana w 1/4 finału

Muszyński Jakub

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

przegrana w 1/4 finału

Nienałtowski Michał

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

przegrana w 1/8 finału

Nowak Sandra
Nowak Katarzyna

Kobiety Senior Kumite - 55kg

przegrana w 1/4 finału

Odzeniak Marek

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

przegrana w 1/16 finału

Pałaszewski Jakub

Mężczyźni Junior Kata

przegrana w 1/4 finału

Pasławska Roksana

Kobiety Junior Kumite - 65kg

przegrana w 1/8 finału

Pażuś Dawid
Piotrowska Eliza

Kobiety Senior Kumite + 65kg

przegrana w 1/8 finału

Podlecki Maksymilian

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

przegrana w 1/4 finału

Podora Monika

Kobiety Senior Kumite - 50kg

przegrana w 1/4 finału

Rybacka Aleksandra
Slonecki Ignacy

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

przegrana w 1/4 finału

Sobieszek Michał

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

przegrana w 1/4 finału

Sosnowski Oskar

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

przegrana w 1/4 finału

Sosnowski Antoni

Mężczyźni Junior Kata

przegrana w 1/8 finału

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

przegrana w 1/8 finału

Starzec Magdalena

Kobiety Senior Kumite - 50kg

przegrana w 1/8 finału

Sternik Daniel

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

przegrana w 1/4 finału

Szeller Filip

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

przegrana w 1/4 finału

Szorek Marek

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

przegrana w 1/4 finału

Tecza Jakub
Tyburski Kacper

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

przegrana w 1/4 finału

Winiarska Agata

Kobiety Senior Kumite + 65kg

przegrana w 1/4 finału

Wróbel Sylwia

Kobiety Senior Kumite - 60kg

przegrana w 1/8 finału

Zajac Rafal

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

przegrana w 1/8 finału

Zielińska Monika
Zinówko Maciej

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

przegrana w 1/16 finału