Wróć Oficjalne wyniki Twoi zawodnicy Kategorie Aktualnie

Wybierz swoją reprezentację:

Widok nie jest odświeżany automatycznie, odśwież stronę, aby zobaczyć aktualny stan

Andorra (1) Armenia (6) Austria (4) Azerbaijan (15) Belgium (8) Bulgaria (27) Croatia (5) Denmark (13) France (4) Georgia (16) Germany (4) Greece (4) Holland (5) Hungary (37) Israel (1) Latvia (9) Liechtenstein (1) Lithuania (50) Moldova (4) Norway (2) Poland (68) Romania (19) Slovakia (4) Spain (18) Sweden (13) Switzerland (4) Ukraine (42)

Ben Denys

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

przegrana w 1/4 finału

Beztsinna Ruslana

Kobiety Junior Kumite - 55kg

przegrana w 1/8 finału

Boiko Pavlo

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

przegrana w 1/8 finału

Borysenko Dmytro

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

przegrana w 1/4 finału

Chekhovych Serhii

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

przegrana w 1/8 finału

Chemerys Artem

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

przegrana w 1/8 finału

Duziak Anastasiia

Kobiety Senior Kumite - 60kg

przegrana w 1/8 finału

Inozemtsev Kostiantyn
Kaminskyi Roman

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

przegrana w 1/4 finału

Korol Yaryna

Kobiety Senior Kata

przegrana w 1/16 finału

Korol Oleg

Mężczyźni Senior Kata

przegrana w 1/4 finału

Kotliarevskyi Ihor
Kovalchuk Yaroslav

Mężczyźni Senior Kata

przegrana w 1/4 finału

Kovalchuk Diana

Kobiety Junior Kumite - 60kg

przegrana w 1/4 finału

Kucher Yana

Kobiety Junior Kumite - 65kg

przegrana w 1/8 finału

Kupyn Yurii
Kutsyniak Kyryl

Mężczyźni Junior Kata

przegrana w 1/8 finału

Lagno Svitlana

Kobiety Senior Kumite + 65kg

przegrana w 1/8 finału

Lemishko Bohdan

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

przegrana w 1/8 finału

Mashchenko Yevheniya

Kobiety Senior Kumite - 55kg

przegrana w 1/8 finału

Morozov Andrii

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

przegrana w 1/4 finału

Mutina Nataliia

Kobiety Senior Kata

przegrana w 1/4 finału

Mylenkyi Bohdan

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

przegrana w 1/4 finału

Palii Severyn

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

przegrana w 1/16 finału

Pokotylo Anastasiia

Kobiety Senior Kumite - 50kg

przegrana w 1/4 finału

Pylypovych Oksana

Kobiety Junior Kumite + 65kg

przegrana w 1/4 finału

Salvuk Vasyl

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

przegrana w 1/8 finału

Savenko Anastasiia

Kobiety Junior Kata

przegrana w 1/8 finału

Savenko Anastasiia

Kobiety Senior Kumite - 60kg

przegrana w 1/8 finału

Shkurak Anna

Kobiety Senior Kumite - 65kg

przegrana w 1/8 finału

Stupets Ihor

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

przegrana w 1/8 finału

Svynarenko Oleksandr
Terekh Yaromyr
Tkhorovska Halyna

Kobiety Junior Kumite + 65kg

przegrana w 1/8 finału

Troian Valeriia

Kobiety Junior Kumite - 65kg

przegrana w 1/8 finału

Tsurevskyi Vitalii
Tymets Oleksandr

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

przegrana w 1/16 finału

Vereshchak Daryna

Kobiety Junior Kata

przegrana w 1/8 finału

Veresniak Alona
Voievodkin Danylo

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

przegrana w 1/4 finału

Zahorbenskyy Lyubomyr

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

przegrana w 1/8 finału

Zhuravel Anatolii