European Shinkyokushin Championships Seniors & Juniors

Oficjalne wyniki Podgląd LIVE

Zarejestrowani zawodnicy (50)

Zarządzaj swoją listą osób

Rejestracja została zakończona: 18-04-2018

# Nazwisko i imię Kraj Nazwa klubu Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Abazorius Orestas Lithuania Saulės ženklas 17-04-1997 91,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

2 Adomaitytė Darija Lithuania Shodan 05-06-2001 53,6 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

3 Auga Romualdas Lithuania Rifas 13-06-1994 64,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

4 Balčiūtė Julija Lithuania Shodan 17-01-2001 72,0 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

5 Budrytė Ieva Lithuania Shodan 16-02-2000 67,6 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

6 Chrapačas Mantas Lithuania Osu 02-07-1993 64,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

7 Gerasimenko Edvinas Lithuania Shodan 12-01-2001 63,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

8 Gervelis Gintas Lithuania Kariai 16-12-1994 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

9 Gradzickaitė Justina Lithuania Ichiban 15-02-2000 51,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

10 Gudeliauskaitė Gabija Lithuania Rifas 20-09-1993 62,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

11 Gustaitytė Brigita Lithuania Budora 06-04-1994 76,2 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

12 Gužauskas Eventas Lithuania Shodan 25-06-1995 100,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

13 Jonauskas Matas Lithuania Shodan 15-06-2000

Mężczyźni Junior Kata

14 Karčiauskas Nojus Lithuania Kariai 18-02-2000 73,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

15 Klapatauskaitė Goda Lithuania Saulės ženklas 02-02-2000

Kobiety Junior Kata

16 Klibavičius Antanas Lithuania Kumite 13-06-1993 107,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

17 Kolmogorovas Edvinas Lithuania Okinava 01-05-2000

Mężczyźni Junior Kata

18 Koreckaja Ivona Lithuania Osu 14-07-1990 49,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

19 Kriščiūnienė Daiva Lithuania Saulės ženklas 05-06-1982 54,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

20 Kurmin Valentyna Lithuania Ippon 19-01-2001 58,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

21 Kvietka Justinas Lithuania Rifas 10-10-1992 83,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

22 Mačiūtė Diana Lithuania Okinava 11-09-1980

Kobiety Senior Kata

23 Macuk Dominik Lithuania Ippon 28-01-2000 59,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

24 Makackaitė Raminta Lithuania Tornadas 22-10-1998

Kobiety Senior Kata

25 Martišius Dovydas Lithuania Shodan 01-01-2000 69,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

26 Meškauskienė Aneta Lithuania Takas 17-01-1985 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

27 Mickūnaitė Kotryna Lithuania Energijos smūgis 18-01-2000 48,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

28 Mikštaitė Inga Lithuania Kariai 26-11-1980 59,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

29 Muntrimas Dominykas Lithuania Shodan 01-01-2000 82,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

30 Pakalniškytė Guoda Lithuania Shodan 17-01-2001 63,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

31 Pėlikytė Ugnė Lithuania Shodan 17-02-2001 62,9 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

32 Ramanauskaitė Justina Lithuania Shori 17-01-2001 49,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

33 Rukšėnaitė Erika Lithuania Shodan 18-01-1999 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

34 Ryžkovaitė Monika Lithuania Shodan 02-05-1998 70,0 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

35 šapokaitė Brigita Lithuania Saulės ženklas 29-04-2001 54,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

36 Sasnauskas Paulius Lithuania Okinava 22-07-1995

Mężczyźni Senior Kata

37 Simonenko Lukas Lithuania Tori 18-01-2000 78,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

38 šiška Gytis Lithuania Fudoshin 14-01-2001 77,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

39 šniaukas žygimantas Lithuania Shodan 14-01-2000 73,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

40 Sokolovas Juras Lithuania Argus 30-07-1995 89,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

41 Sutkus Domas Lithuania Rifas 13-03-1991 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

42 Urbonas Julius Lithuania Shodan 06-04-1997 83,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

43 Vaicekauskaitė Rūta Lithuania Okinava 13-02-2001

Kobiety Junior Kata

44 Venckutė Skaistė Lithuania Shodan 11-12-1996 54,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

45 Zakarauskas Nojus Lithuania Argus 01-01-2000 69,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

46 Zavalnyj Artūras Lithuania Budora 12-08-1995

Mężczyźni Senior Kata

47 žeburtovič Erika Lithuania Osu 28-04-1997 49,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

48 Zemlianskij Sergej Lithuania Shodan 14-01-2000 57,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

49 žimantas Paulius Lithuania Energija 18-05-2000 98,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

50 Zubilin Daniil Lithuania Tori 15-01-2001 64,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

Sędziowie

Nazwisko i imię Kraj Stopień Typ
Poškaitis Vidmantas Lithuania 3 DAN Sędzia maty
Milevskij Andzej Lithuania 4 DAN Sędzia maty
šilaika Eugenijus Lithuania 4 DAN Sędzia maty
Svešnikov Nikita Lithuania 2 DAN Sędzia boczny
Olšauskas Remigijus Lithuania 4 DAN Sędzia maty
Silvaško Vladimiras Lithuania 5 DAN Sędzia maty
Gataveckas Edmundas Lithuania 2 DAN Sędzia boczny
Milieška Vygandas Lithuania 2 DAN Sędzia boczny
Kersnauskas Remigijus Lithuania 2 DAN Sędzia maty
Lekeckas Rimantas Lithuania 1 DAN Sędzia boczny
Klakauskas Julius Lithuania 1 DAN Sędzia boczny

Osoby towarzyszące i funkcyjne

Nazwisko i imię Kraj Typ
Vitkauskas Romas Lithuania
Svešnikovas Aleksejus Lithuania
Klapatauskas Paulius Lithuania Trener
Poška Ričardas Lithuania Trener
Varkala Gediminas Lithuania Trener
Kubilius Lukas Lithuania Trener
Macijauskas Andrius Lithuania Trener
Jonika Linas Lithuania Trener
Gudauskas Valdemaras Lithuania Trener
Zienius Tomas Lithuania Trener
Radvila Kęstutis Lithuania Trener
čekanavičius Benas Lithuania Trener
Kacas Samoilas Lithuania
Vorobjovas Tomas Lithuania Trener
Vorobjova Spodra Lithuania Trener
Kochkin Alexander Lithuania Trener
Jurut Jevgenij Lithuania Trener
Struopus Tomas Lithuania Trener
Petrikauskas Darius Lithuania Trener
Barzdžius Algimantas Lithuania
Medveckij Andrej Lithuania
Vaznelytė Nora Lithuania Trener
Balsytė Diana Lithuania Trener
Gustaityte Magdalena Lithuania Trener
Gediminas Nerijus Lithuania Trener
žemaitytė Aistė Lithuania Trener
Paškrvičienė Juratė Lithuania
Jakštas Alfredas Lithuania Trener

Organizator zawodów

Klub Kyokushin Karate im. Masutatsu Oyama,
50-011 Wrocław
ul. Kościuszki 35 b