European Shinkyokushin Championships Seniors & Juniors

Oficjalne wyniki Podgląd LIVE

Zarejestrowani zawodnicy (68)

Zarządzaj swoją listą osób

Rejestracja została zakończona: 18-04-2018

# Nazwisko i imię Kraj Nazwa klubu Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Balbierz Rafał Poland Tarnowskie Góry 20-01-2000 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

2 Bielska Anna Poland Konstancin Jeziorna 24-07-1997 54,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

3 Bodzioch Tomasz Poland Warszawa, BKKK 01-02-1995 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

4 Bojda Anna Poland Wrocław 09-11-1982 72,1 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

5 Bukowa Aleksandra Poland Opole, Champion 17-10-1984

Kobiety Senior Kata

6 Chrzanowska Klaudia Poland Wrocław 08-08-2001 49,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

7 Czajka Weronika Poland Ostrołęka 06-11-2000 57,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

8 Czerniakowski Pawel Poland Warszawa, BKKK 22-10-1989 74,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

9 Dymarczyk Artur Poland Tarnowskie Góry 29-01-1988 84,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

10 Ful Wiktoria Poland Opole, OKKK 08-06-2001 58,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

11 Goj Vanessa Poland Sosnowiec 29-12-2001 49,0 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 50kg

12 Golomb Mateusz Poland Opole, OKKK 31-01-1995

Mężczyźni Senior Kata

13 Gorecki Krzysztof Poland Wrocław 27-09-1989 94,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

14 Grabowski Maciej Poland Radzymin 02-12-2000

Mężczyźni Junior Kata

15 Grębosz Filip Poland Kielce, KKKK 26-11-2000 84,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

16 Gwiazda Emilia Poland Szczytno 24-03-2000 74,8 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

17 Habraszka Dobrosława Poland Tarnowskie Góry 21-07-1979 63,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

18 Jabłuszewska Ewa Poland Konstancin Jeziorna 22-09-1993 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

19 Jaśkowska Katarzyna Poland Kielce, KKKK 13-06-2000 78,6 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

20 Kamiński Michał Poland Krosno 29-07-2000 69,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

21 Kaptur Mateusz Poland Warszawa, BKKK 07-12-1996 102,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

22 Kasza Dominik Poland Kielce, KKKK 22-10-2000 69,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

23 Kazmierczak Piotr Poland Wrocław 08-06-1989 98,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

24 Kieras Dominika Poland Krosno 03-07-2000 55,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

Kobiety Junior Kata

25 Kiszewski Jakub Poland Wrocław 06-09-2001 69,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

26 Kolasinska Anna Poland Opole, Champion 18-01-1994

Kobiety Senior Kata

27 Konwicka Weronika Poland Lidzbark Warm. 18-09-2000 52,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

28 Kopij Marcel Poland Kobierzyce 29-05-2000 74,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

29 Korzec Natalia Poland Tarnów 29-11-1999 63,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

30 Kot Kinga Poland Ostrołęka 04-02-2000 64,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

31 Kozubowski Konrad Poland Opole, OKKK 07-03-1990 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

32 Kula Aleksandra Poland Leżajsk 18-02-2001 48,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

33 Kuligowska Klaudia Poland PFKK 29-12-2001 74,3 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

34 Lamot Igor Poland Wrocław 09-04-1989 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

35 Lubos Marta Poland Tarnowskie Góry 09-02-1993 59,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

36 Malikowska Paula Poland Konstancin Jeziorna 31-05-1995 49,9 kg

Kobiety Senior Kata

37 Małysa Bartosz Poland PFKK 18-03-2001 76,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

38 Mazur Maciej Poland Warszawa, BKKK 20-08-1991 95,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

39 Mjder Paula Poland Leżajsk 01-10-2000 62,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

40 Modzelewski Krzysztof Poland Ostrołęka 25-10-2000 73,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

41 Mozerys Aleksandra Poland Suwałki 18-05-2000 54,6 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

Kobiety Junior Kata

42 Muszyński Jakub Poland Ostrołęka 23-10-2000 87,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

43 Nienałtowski Michał Poland Ostrołęka 03-02-2000 79,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

44 Nowak Sandra Poland Tarnowskie Góry 28-07-1993 54,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

45 Nowak Katarzyna Poland Wrocław 27-09-1989 53,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

46 Odzeniak Marek Poland Warszawa, BKKK 24-01-1986 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

47 Pałaszewski Jakub Poland Radzymin 17-12-2000

Mężczyźni Junior Kata

48 Pasławska Roksana Poland PFKK 31-07-2000 62,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

49 Pażuś Dawid Poland Bartoszyce 26-01-2000 101,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

50 Piotrowska Eliza Poland Warszawa,Smok 02-02-1996 79,6 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

51 Podlecki Maksymilian Poland Radzymin 01-03-2000 60,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

52 Podora Monika Poland Radzionków 10-02-1989 49,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

53 Rybacka Aleksandra Poland Suwałki 21-04-2001 54,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

54 Slonecki Ignacy Poland Konstancin Jeziorna 15-01-1991 94,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

55 Sobieszek Michał Poland Warszawa,Smok 04-04-2000 73,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

56 Sosnowski Oskar Poland Ełk 01-08-2000 64,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

57 Sosnowski Antoni Poland Konstancin Jeziorna 27-06-2001 60,0 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

58 Starzec Magdalena Poland Tarnów 09-12-1995 48,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

59 Sternik Daniel Poland Konstancin Jeziorna 28-01-1996 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

60 Szeller Filip Poland Krosno, Budo 07-08-1995 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

61 Szorek Marek Poland Tarnowskie Góry 21-06-2000 79,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

62 Tecza Jakub Poland Konstancin Jeziorna 03-07-1997 84,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

63 Tyburski Kacper Poland Konstancin Jeziorna 22-02-2001 59,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

64 Winiarska Agata Poland Wrocław 23-05-1988 72,5 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

65 Wróbel Sylwia Poland Konstancin Jeziorna 01-10-1993 57,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

66 Zajac Rafal Poland Tarnowskie Góry 24-12-1986 112,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

67 Zielińska Monika Poland Kolbuszowa 18-05-1997 63,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

68 Zinówko Maciej Poland Ełk 28-03-2001 64,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

Sędziowie

Nazwisko i imię Kraj Stopień Typ
Lubos Bogdan Poland 5 DAN Sędzia maty
Wysocki Marcin Poland 2 DAN Sędzia boczny
Lewkowicz Tomasz Poland 2 DAN Sędzia boczny
Dziki Adam Poland 4 DAN Sędzia maty
Maminski Pawel Poland 3 DAN Sędzia maty
Wisniewski Artur Poland 3 DAN Sędzia boczny
Prusinski Artur Poland 4 DAN Sędzia maty
Lenkiewicz Tomasz Poland 4 DAN Sędzia maty
Wisniewski Janusz Poland 3 DAN Sędzia maty
Zembrzuski Piotr Poland 5 DAN Sędzia maty
Hajduk Wojciech Poland 1 DAN Nowy sędzia boczny
Radziewicz Wojciech Poland 4 DAN Sędzia maty
Dadzibug Eugeniusz Poland 6 DAN Sędzia maty
Krejpcio Marek Poland 5 DAN Sędzia maty

Osoby towarzyszące i funkcyjne

Nazwisko i imię Kraj Typ
Lubos Bogdan Poland
Klimek Grzegorz Poland Trener
Lemieszko Lukasz Poland Trener
Lato Anna Poland Trener
Prasek Marek Poland Trener
Kaniowski Adam Poland Trener
Jemiolo Roman Poland Trener
Sulima Wojciech Poland Trener
Jakubowicz Krzysztof Poland Trener
Tabin-dziki Dorota Poland
Godos Mariusz Poland Trener
Gawlik Peter Poland Trener
Bajan Krystian Poland Trener
Lubos Ewa Poland Trener
Sztencel Piotr Poland Trener
Kwiecien Dariusz Poland Trener
Malikowski Michal Poland Trener
Grabowski Radoslaw Poland Trener
Borowiec Krzysztof Poland
Dadzibug Eugeniusz Poland
Wilento Artur Poland
Bukowy Daniel Poland Trener
Orysiak Pawel Poland Trener
Sulima-nurkiewicz Marianna Poland Trener
Radziewicz Wojciech Poland
Zajac Marian Poland Trener
Krejpcio Marek Poland Trener
Beres Tomasz Poland Trener
Zurek Piotr Poland Trener
Habraszka Krzysztof Poland Trener
Mazur Mariusz Poland
Kepa Jacek Poland Trener
Bieńkowska Adrianna Poland Trener
Zieliński Radosłąw Poland Trener
Poczwardowaki Andrzej Poland Trener
świder Sylwester Poland Trener

Organizator zawodów

Klub Kyokushin Karate im. Masutatsu Oyama,
50-011 Wrocław
ul. Kościuszki 35 b