European Shinkyokushin Championships Seniors & Juniors

Oficjalne wyniki Podgląd LIVE

Zarejestrowani zawodnicy (19)

Zarządzaj swoją listą osób

Rejestracja została zakończona: 18-04-2018

# Nazwisko i imię Kraj Nazwa klubu Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Balint Andrei Romania CSU Oradea 28-07-2001 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

2 Boldut Cristian Romania Vidalis Zalau 23-01-1979 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

3 Burcea Constantin Romania Hitode Eforie Sud 25-05-2000

Mężczyźni Junior Kata

4 Chirlejan Georgiana Romania Karate Bistrita 13-02-2001

Kobiety Junior Kata

5 Coras Bianca Romania Budokai Arad 18-12-2000 59,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

Kobiety Junior Kata

6 Cuc Delia Romania CSU Oradea 04-06-2001 49,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

7 Cupsa Madalina Romania Sakura Baia Mare 02-02-1994

Kobiety Senior Kata

8 Farcas Patricia Romania CSU Oradea 18-07-1998 62,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

9 Faur Octavian Romania CSU Oradea 15-07-2000 67,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

10 Margarint Dorin Romania Combat Team Arad 31-05-1979 97,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

11 Masca Ovidiu Romania 26-09-1988 64,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

12 Merca Andreea Romania CSC Sinmartin 25-04-1998 75,9 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

13 Ochian Anthony Romania CSU Oradea 29-09-2000 69,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

14 Pop Anda Romania Kanku Baia Mare 03-08-1985

Kobiety Senior Kata

15 Rada Octavian Romania Hitode Eforie Sud 25-03-1999

Mężczyźni Senior Kata

16 Suciu George Romania CSC Sinmartin 18-10-1993 74,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

17 Szabo Norbert Romania Tiger Budo Targu Mures 31-07-2000 57,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

Mężczyźni Junior Kata

18 Szikszai Kamila Romania Kyo Fighters Targu Mures 15-08-2001 69,3 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

19 Tanaszi Norbert Romania Tiger Budo Targu Mures 14-02-2001 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

Sędziowie

Nazwisko i imię Kraj Stopień Typ
Petrut Grigore Romania 5 DAN Sędzia maty
Stoia Sorin Romania 5 DAN Sędzia maty
Dumbravean Traian Romania 4 DAN Sędzia maty
Singeorzan Radu Romania 4 DAN Sędzia maty

Osoby towarzyszące i funkcyjne

Nazwisko i imię Kraj Typ
Wallmen Anca Romania
Wallmen Harris Romania Trener
Bejan Cristian Romania Trener
Tiuca Dan Romania Trener
Striblea Cristian Romania Trener
Bus Driver 1 Romania
Bus Driver 2 Romania
Barnu Mihai Romania Trener
Relinschi Daniel Romania Trener
Vescan Mihai Romania Trener

Organizator zawodów

Klub Kyokushin Karate im. Masutatsu Oyama,
50-011 Wrocław
ul. Kościuszki 35 b