European Shinkyokushin Championships Seniors & Juniors

Oficjalne wyniki Podgląd LIVE

Zarejestrowani zawodnicy (18)

Rejestracja została zakończona: 18-04-2018

# Zdjęcie Nazwisko i imię Kraj Dojo Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Baldres Noemi Baldres Noemi Spain FKE 14-10-1995 76,2 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

2 Bermejo Aimar Bermejo Aimar Spain FKE 30-07-2001

Mężczyźni Junior Kata

3 Cardenosa Eider Cardenosa Eider Spain FKE 12-05-1995 48,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

4 Estela David Estela David Spain FKE 16-09-1993 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

5 Estevan Pedro Estevan Pedro Spain FKE 13-08-1996

Mężczyźni Senior Kata

6 Fernandez Ivan Fernandez Ivan Spain FKE 12-03-1994 64,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

7 Fernandez Maitane Fernandez Maitane Spain FKE 13-05-1995 58,6 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

8 Ferrer Carles Ferrer Carles Spain FKE 22-04-2001 67,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

Mężczyźni Junior Kata

9 Gadea Guillem Gadea Guillem Spain FKE 15-05-2001 57,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

10 Garcia Aiala Garcia Aiala Spain FKE 20-03-1993 68,0 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

11 Gomez Ander Gomez Ander Spain FKE 05-07-2001 64,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

12 Herrero Andrea Herrero Andrea Spain FKE 14-04-2000 53,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

Kobiety Junior Kata

13 Navarro Adrián Navarro Adrián Spain FKE 07-04-1991 83,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

14 Perez Maider Perez Maider Spain FKE 31-10-1997

Kobiety Senior Kata

15 Presencia Clara Presencia Clara Spain FKE 15-04-1996 54,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

16 Soriano Lidia Soriano Lidia Spain FKE 20-06-1997 49,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

Kobiety Senior Kata

17 Tortosa Noelia Tortosa Noelia Spain FKE 26-10-2000 57,6 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 60kg

18 Zamora Javier Zamora Javier Spain FKE 04-01-1995 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

Sędziowie

Nazwisko i imię Kraj Stopień Typ
Escalera Juan Carlos Spain 6 DAN Sędzia maty
Soriano Pedro Spain 5 DAN Sędzia maty
Togonidze Zaza Spain 4 DAN Sędzia maty
Ruiz De Palacios Jose Ignacio Spain 4 DAN Sędzia maty

Osoby towarzyszące i funkcyjne

Nazwisko i imię Kraj Typ
Requena Pascual Spain Branch Chief
Adria Juan Leonardo Spain Branch Chief
Lozano Jose María Spain Branch Chief
Escalera Juan Carlos Spain Country Representative
Soriano Pedro Spain Branch Chief