European Shinkyokushin Championships Seniors & Juniors

Oficjalne wyniki Podgląd LIVE

Zarejestrowani zawodnicy (384)

Rejestracja została zakończona: 18-04-2018

# Zdjęcie Nazwisko i imię Kraj Dojo Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Kurashvili Tamriko Kurashvili Tamriko Georgia KOBULETI 14-06-1994 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

2 Bibileishvili Tamar Bibileishvili Tamar Georgia SPORTUNI 11-06-1993 63,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

3 Freimanis Edgars Freimanis Edgars Latvia Bushido 21-03-1994 74,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

4 Stratieva Siyana Stratieva Siyana Bulgaria BULGARIA 08-08-2000 54,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

5 Litovska Violeta Litovska Violeta Bulgaria BULGARIA 25-04-1993 53,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

6 Hasanov Salahat Hasanov Salahat Azerbaijan ALASKAR Dojo 20-09-1994 79,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

7 Winiarska Agata Winiarska Agata Poland Wrocław 23-05-1988 72,5 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

8 Gadea Guillem Gadea Guillem Spain FKE 15-05-2001 57,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

9 Allan Fady Allan Fady Denmark Nansensgade 27-05-1993 95,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

10 Bjerrekær Julian Bjerrekær Julian Denmark Nansensgade 02-12-1993 85,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

11 Merca Andreea Merca Andreea Romania CSC Sinmartin 25-04-1998 75,9 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

12 Veronika Nemeth Veronika Nemeth Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 23-06-1997 52,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

13 Berencsi Timea Berencsi Timea Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 11-04-1998 49,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

Kobiety Senior Kata

14 Ryžkovaitė Monika Ryžkovaitė Monika Lithuania Shodan 02-05-1998 70,0 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

15 David Adam David Adam Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-01-1999 89,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

16 Karczub Zalán Karczub Zalán Hungary Furkó Branch 21-11-1996 73,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

17 David Andras David Andras Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 26-01-1996 113,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

18 Kvietka Justinas Kvietka Justinas Lithuania Rifas 10-10-1992 83,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

19 Meškauskienė Aneta Meškauskienė Aneta Lithuania Takas 17-01-1985 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

20 Makackaitė Raminta Makackaitė Raminta Lithuania Tornadas 22-10-1998

Kobiety Senior Kata

21 Sasnauskas Paulius Sasnauskas Paulius Lithuania Okinava 22-07-1995

Mężczyźni Senior Kata

22 Urbonas Julius Urbonas Julius Lithuania Shodan 06-04-1997 83,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

23 Mikštaitė Inga Mikštaitė Inga Lithuania Kariai 26-11-1980 59,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

24 Farcas Patricia Farcas Patricia Romania CSU Oradea 18-07-1998 62,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

25 Cupsa Madalina Cupsa Madalina Romania Sakura Baia Mare 02-02-1994

Kobiety Senior Kata

26 Boldut Cristian Boldut Cristian Romania Vidalis Zalau 23-01-1979 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

27 Ochian Anthony Ochian Anthony Romania CSU Oradea 29-09-2000 69,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

28 Suciu George Suciu George Romania CSC Sinmartin 18-10-1993 74,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

29 Szabo Norbert Szabo Norbert Romania Tiger Budo Targu Mures 31-07-2000 57,0 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

30 Faur Octavian Faur Octavian Romania CSU Oradea 15-07-2000 67,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

31 Jakobović Nika Jakobović Nika Croatia Karate Klub Mladost Samobor 13-11-2000 53,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

32 Tóth Attila Tóth Attila Hungary Furkó Branch 09-03-1969 88,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

33 Straubinger Kitti Straubinger Kitti Hungary MSKSZ KB (Hungarian Shinkyok... 06-04-2001 60,4 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 65kg

34 Hägge Sara Hägge Sara Sweden Göteborgs Karate Kai 01-04-1991 73,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

35 Kriščiūnienė Daiva Kriščiūnienė Daiva Lithuania Saulės ženklas 05-06-1982 54,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

36 žimantas Paulius žimantas Paulius Lithuania Energija 18-05-2000 98,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

37 Kurmin Valentyna Kurmin Valentyna Lithuania Ippon 19-01-2001 58,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

38 Zemlianskij Sergej Zemlianskij Sergej Lithuania Shodan 14-01-2000 57,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

39 Pakalniškytė Guoda Pakalniškytė Guoda Lithuania Shodan 17-01-2001 63,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

40 šniaukas žygimantas šniaukas žygimantas Lithuania Shodan 14-01-2000 73,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

41 žeburtovič Erika žeburtovič Erika Lithuania Osu 28-04-1997 49,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

42 Kolmogorovas Edvinas Kolmogorovas Edvinas Lithuania Okinava 01-05-2000

Mężczyźni Junior Kata

43 Mačiūtė Diana Mačiūtė Diana Lithuania Okinava 11-09-1980

Kobiety Senior Kata

44 šiška Gytis šiška Gytis Lithuania Fudoshin 14-01-2001 77,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

45 Vaicekauskaitė Rūta Vaicekauskaitė Rūta Lithuania Okinava 13-02-2001

Kobiety Junior Kata

46 Venckutė Skaistė Venckutė Skaistė Lithuania Shodan 11-12-1996 54,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

47 Wallin Cecilia Wallin Cecilia Sweden Stockholms Kyokushin Karate 22-11-1991 63,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

48 Edin Alicia Edin Alicia Sweden Umeå Karatesällskap 22-04-1985 60,0 kg

Kobiety Senior Kata

49 Pasanen Ki Pasanen Ki Sweden Oyama Karate Kai 05-04-2001 63,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

Kobiety Junior Kata

50 Balčiūtė Julija Balčiūtė Julija Lithuania Shodan 17-01-2001 72,0 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

51 Samizada Ziyafatalla Milad Samizada Ziyafatalla Milad Sweden Banzai Karate Kai 28-05-1996 63,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

52 Andersson Charlita Andersson Charlita Sweden Banzai Karate Kai 18-01-1995 50,0 kg

Kobiety Senior Kata

53 Hayder Ali Hayder Ali Sweden Stockholms Kyokushin Karate 20-02-1995 73,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

54 Kardos-kovács Mónika Kardos-kovács Mónika Hungary MSKSZ KB (Hungarian Shinkyok... 20-11-1986 72,0 kg

Kobiety Senior Kata

55 Driesens An Driesens An Belgium Tomodashi dojo 28-02-1978 61,0 kg

Kobiety Senior Kata

56 Klibavičius Antanas Klibavičius Antanas Lithuania Kumite 13-06-1993 107,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

57 Sutkus Domas Sutkus Domas Lithuania Rifas 13-03-1991 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

58 Gudeliauskaitė Gabija Gudeliauskaitė Gabija Lithuania Rifas 20-09-1993 62,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

59 Gužauskas Eventas Gužauskas Eventas Lithuania Shodan 25-06-1995 100,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

60 Gustaitytė Brigita Gustaitytė Brigita Lithuania Budora 06-04-1994 76,2 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

61 Pålsson Simon Pålsson Simon Sweden Keiko Karate Klubb 17-02-1982 107,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

62 Haddouche Camille Haddouche Camille France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 26-10-1992 68,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

63 Senechal Anthony Senechal Anthony France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 27-10-1986 65,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

64 Pop Anda Pop Anda Romania Kanku Baia Mare 03-08-1985

Kobiety Senior Kata

65 Roginsky Wladislaw Roginsky Wladislaw Germany Bonn 06-11-1992 72,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

66 Andriksons Edgars Andriksons Edgars Latvia LKKL 04-07-2000 70,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

67 Magyar Levente Magyar Levente Hungary Furkó Branch 31-08-1991 94,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

68 Rétfalvi Tamás Rétfalvi Tamás Hungary Furkó Branch 28-09-1996 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

69 Spéder István Spéder István Hungary Furkó Branch 15-07-1988 64,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

70 Savenko Anastasiia Savenko Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 21-03-2000

Kobiety Junior Kata

71 Morozov Andrii Morozov Andrii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 16-08-2001 64,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

72 Voievodkin Danylo Voievodkin Danylo Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 19-07-2000 114,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

73 Borysenko Dmytro Borysenko Dmytro Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 04-04-2001 79,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

74 Secovic Dzevad Austria Shihan Kubek - Austria 27-12-1987 83,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

75 Tkhorovska Halyna Tkhorovska Halyna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 11-06-2001 69,0 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

76 Hupian Kristína Hupian Kristína Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 22-09-1992 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

77 Kucher Yana Kucher Yana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 10-06-2001 62,6 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

78 Troian Valeriia Troian Valeriia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 19-08-2000 62,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

79 Jakab Adrienn Jakab Adrienn Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 11-06-2001 63,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

80 Cserepes Zoltán Cserepes Zoltán Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 23-11-2000 62,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

81 Pylypovych Oksana Pylypovych Oksana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-01-2000 66,7 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

82 Ehsani Ali Austria Shihan Kubek - Austria 03-12-1996 61,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

83 Wolf Andi Austria Shihan Kubek - Austria 12-01-1984 74,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

84 Markovics ádám Markovics ádám Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 25-04-2001 78,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

85 Eichinger Peter Austria Shihan Kubek - Austria 23-04-1986 89,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

86 Herrero Andrea Herrero Andrea Spain FKE 14-04-2000 53,3 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 55kg

87 Presencia Clara Presencia Clara Spain FKE 15-04-1996 54,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

88 Garcia Aiala Garcia Aiala Spain FKE 20-03-1993 68,0 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

89 Fernandez Maitane Fernandez Maitane Spain FKE 13-05-1995 58,6 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

90 Baldres Noemi Baldres Noemi Spain FKE 14-10-1995 76,2 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

91 Navarro Adrián Navarro Adrián Spain FKE 07-04-1991 83,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

92 Estevan Pedro Estevan Pedro Spain FKE 13-08-1996

Mężczyźni Senior Kata

93 Soriano Lidia Soriano Lidia Spain FKE 20-06-1997 49,1 kg

Kobiety Senior Kata

Kobiety Senior Kumite - 50kg

94 Cardenosa Eider Cardenosa Eider Spain FKE 12-05-1995 48,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

95 Burcea Constantin Burcea Constantin Romania Hitode Eforie Sud 25-05-2000

Mężczyźni Junior Kata

96 Vrh Tena Vrh Tena Croatia Karate klub Sosai 24-10-1996 67,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

97 Obranic Dejan Obranic Dejan Croatia Karate klub Sosai 02-12-1986 79,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

98 Kojunđić Kristina Kojunđić Kristina Croatia Karate klub Sosai 22-08-1989 81,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

99 Pollak Ema Pollak Ema Croatia Karate klub Sosai 27-01-1995

Kobiety Senior Kata

100 Gevorgyan Albert Gevorgyan Albert Armenia Shinkyokushin Armenia 18-12-2001 73,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

101 Sargsyan Marzpet Sargsyan Marzpet Armenia Shinkyokushin Armenia 09-03-2001 69,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

102 šmeļovs Olegs šmeļovs Olegs Latvia AM dojo 09-07-2001 76,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

103 Parsamyan Azat Parsamyan Azat Armenia Shinkyokushin Armenia 15-01-1996 64,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

104 Khanikiryan Gagik Khanikiryan Gagik Armenia Shinkyokushin Armenia 20-11-2001 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

105 Ilatovskis Aleksejs Ilatovskis Aleksejs Latvia AM dojo 02-10-2000 73,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

106 Saikovskis Dmitrijs Saikovskis Dmitrijs Latvia AM dojo 03-03-1985 84,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

107 Koreckaja Ivona Koreckaja Ivona Lithuania Osu 14-07-1990 49,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

108 Mammadov Vusal Mammadov Vusal Azerbaijan KHATAI Dojo 20-08-1992 63,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

109 Dimitrov Valeri Dimitrov Valeri Bulgaria BULGARIA 24-10-1981 82,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

110 Nikolov Preslav Nikolov Preslav Bulgaria BULGARIA 16-11-1999 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

111 Hristozov Iliyan Hristozov Iliyan Bulgaria BULGARIA 28-03-1991 63,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

112 Zakarauskas Nojus Zakarauskas Nojus Lithuania Argus 01-01-2000 69,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

113 Magyar Zoltan Magyar Zoltan Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 15-12-1986 63,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

114 Olah Gergo Olah Gergo Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 12-10-1991 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

115 Masca Ovidiu Masca Ovidiu Romania 26-09-1988 64,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

116 Salvuk Vasyl Salvuk Vasyl Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 03-09-1993 105,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

117 Kránitz Mátyás Kránitz Mátyás Hungary Furkó Branch 12-02-2000 59,5 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

118 Agalaroglu Etibar Agalaroglu Etibar Azerbaijan CENTRAL Dojo 02-03-1993 85,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

119 Andonova Atanaska Andonova Atanaska Bulgaria BULGARIA 21-04-1991 55,0 kg

Kobiety Senior Kata

120 Todorov Todor Todorov Todor Bulgaria BULGARIA 27-08-1996 82,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

121 Savov Stanislav Savov Stanislav Bulgaria BULGARIA 07-02-2000 63,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

122 Urimov Tsvetan Urimov Tsvetan Bulgaria BULGARIA 04-07-2000 68,3 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

123 Nikolov Noel Nikolov Noel Bulgaria BULGARIA 20-11-2001 79,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

124 Baychev Borislav Baychev Borislav Bulgaria BULGARIA 06-08-2000 94,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

125 Mitev Dimitar Mitev Dimitar Bulgaria BULGARIA 08-10-2000 59,5 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

126 Georgieva Denitsa Georgieva Denitsa Bulgaria BULGARIA 08-04-1997 55,0 kg

Kobiety Senior Kata

127 Dimitrov Lachezar Dimitrov Lachezar Bulgaria BULGARIA 09-09-1991 71,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

128 Silyamov Stoycho Silyamov Stoycho Bulgaria BULGARIA 01-06-2001 80,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

129 Shyukri Kaan Shyukri Kaan Bulgaria BULGARIA 02-07-2000 68,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

130 Halibryam Ilayda Halibryam Ilayda Bulgaria BULGARIA 30-04-2001 46,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

131 Eyubov Karim Eyubov Karim Azerbaijan VUGAR Dojo 02-08-1996 83,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

132 Hristov Diyan Hristov Diyan Bulgaria BULGARIA 13-07-2001 58,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

133 Milev Miroslav Milev Miroslav Bulgaria BULGARIA 28-03-1991 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

134 Terziev Hristo Terziev Hristo Bulgaria BULGARIA 12-11-1971 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

135 Aghamaliyev Mubariz Aghamaliyev Mubariz Azerbaijan CENTRAL Dojo 30-09-1992 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

136 Janssens Bert Janssens Bert Belgium Shinzo Dojo 03-11-1976 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

137 Deleva Ivanka Deleva Ivanka Bulgaria BULGARIA 14-07-1995 63,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

138 Zeynalli Solmaz Zeynalli Solmaz Azerbaijan GALANDAR Dojo 04-02-1998 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

139 Jacobs Shanty Jacobs Shanty Belgium Asahi dojo 05-12-1996 59,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

140 Guliyev Nail Guliyev Nail Azerbaijan CENTRAL Dojo 26-10-1991 74,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

141 Samadov Jeyhun Samadov Jeyhun Azerbaijan ELMADDIN 31-07-2001 57,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

142 Mehdiyeva Sevinj Mehdiyeva Sevinj Azerbaijan GALANDAR Dojo 10-12-1991 49,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

143 Vanden Ecker Sara Vanden Ecker Sara Belgium Shinzo Dojo 09-11-1992 66,0 kg

Kobiety Senior Kata

144 Thauvoye Martin Thauvoye Martin Belgium shinkyokushin couvin 01-06-1990 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

145 Tashev Kaloyan Tashev Kaloyan Bulgaria BULGARIA 02-06-2001 88,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

146 De Bont Mitchell De Bont Mitchell Holland Musashi 15-12-1993 92,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

147 Klaasse Aron Klaasse Aron Holland Omegasport 02-01-2001 66,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

148 Kasabova Teodora Kasabova Teodora Bulgaria BULGARIA 11-12-2000 62,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

149 Bleker Thom Bleker Thom Holland Omegasport 04-09-2000 71,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

150 Karvink Vadim Karvink Vadim Holland Shinkyokushin Zutphen 27-11-1994 70,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

151 Andreasen Kristine Rask Andreasen Kristine Rask Denmark Roskilde 12-10-1995

Kobiety Senior Kata

152 Chirpanlieva Veselina Chirpanlieva Veselina Bulgaria BULGARIA 22-10-2002 56,0 kg

Kobiety Junior Kata

153 Kostadinov Aleksandar Kostadinov Aleksandar Bulgaria BULGARIA 25-08-1999 63,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

154 Shtereva Tanya Shtereva Tanya Bulgaria BULGARIA 01-01-2001 59,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

155 Achilladelli Maria Achilladelli Maria Greece 28-01-1975

Kobiety Senior Kata

156 Tsintsadze Levan Tsintsadze Levan Georgia BATUMI 24-07-1986

Mężczyźni Senior Kata

157 Kjølhede Christian Kjølhede Christian Denmark Nansensgade 02-07-1993 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

158 Verulidze Levan Verulidze Levan Georgia KOBULETI 25-02-1994 84,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

159 Kamarauli Lasha Kamarauli Lasha Georgia SPORTUNI 02-11-1996 106,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

160 Zinchenko Andrei Zinchenko Andrei Georgia SPORTUNI 31-01-1992 64,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

161 Jakobsen Brian Jakobsen Brian Denmark Nansensgade 02-02-1979 104,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

162 Bastoiani Tengiz Bastoiani Tengiz Georgia SPORTUNI 26-09-1989 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

163 Pirveli Erekle Pirveli Erekle Georgia SPORTUNI 06-06-1990 84,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

164 Movsesyan Sergo Movsesyan Sergo Georgia SPORTUNI 31-05-1993 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

165 Radnai Viktor Radnai Viktor Hungary MSKSZ KB (Hungarian Shinkyok... 04-03-2001 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kata

166 Kovacs Balazs Kovacs Balazs Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 01-09-1984 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

167 Karczub Donát Karczub Donát Hungary Furkó Branch 02-01-2001 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

168 De Kreij Kaylee De Kreij Kaylee Holland Omegasport 10-01-2001 63,0 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 65kg

169 Nehéz Nóra Nehéz Nóra Hungary Furkó Branch 10-10-2001

Kobiety Junior Kata

170 Berencsi Csaba Berencsi Csaba Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 07-02-2000 73,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

171 David Mate David Mate Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-01-1999 98,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

172 Molnar Tibor Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 14-06-2000 84,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

173 Gaál Gellért Gaál Gellért Hungary Furkó Branch 11-07-2001 79,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

174 Paillat Yann Paillat Yann France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 03-12-1992 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

175 Roch Andréis Roch Andréis France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 06-03-1985 83,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

176 Auga Romualdas Auga Romualdas Lithuania Rifas 13-06-1994 64,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

177 Macuk Dominik Macuk Dominik Lithuania Ippon 28-01-2000 59,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

178 Kerekes Reka Kerekes Reka Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 19-07-2001 64,9 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

179 Gradzickaitė Justina Gradzickaitė Justina Lithuania Ichiban 15-02-2000 51,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

180 Chrapačas Mantas Chrapačas Mantas Lithuania Osu 02-07-1993 64,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

181 Mickūnaitė Kotryna Mickūnaitė Kotryna Lithuania Energijos smūgis 18-01-2000 48,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

182 Zavalnyj Artūras Zavalnyj Artūras Lithuania Budora 12-08-1995

Mężczyźni Senior Kata

183 Gervelis Gintas Gervelis Gintas Lithuania Kariai 16-12-1994 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

184 Karčiauskas Nojus Karčiauskas Nojus Lithuania Kariai 18-02-2000 73,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

185 Sokolovas Juras Sokolovas Juras Lithuania Argus 30-07-1995 89,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

186 Mezo Lili Mezo Lili Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 25-09-2000 59,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

187 Radune Viacheslav Radune Viacheslav Israel 30-04-1990 64,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

188 Fris Norbert Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 15-01-2001 63,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

189 Szeitz Adrienn Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 25-12-2001 52,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

190 Kovacs Gergo Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 09-11-2000 127,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

191 Seregely Gyongyi Seregely Gyongyi Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 05-11-1997 63,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

192 Moczo Milan Moczo Milan Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 03-10-2001 69,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

193 Litvak Lili Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 25-01-2001 53,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

194 Kebelei Csaba Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-11-2001 67,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

195 Popovics Tamas Popovics Tamas Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 07-01-1987 84,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

196 Farkas Balint Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 26-08-2001 77,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

197 Nagy Nora Biborka Nagy Nora Biborka Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 01-07-1992 48,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

198 Kerekgyarto Csenge Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 16-06-2001 48,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

199 Adomaitytė Darija Adomaitytė Darija Lithuania Shodan 05-06-2001 53,6 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

200 Szeller Filip Szeller Filip Poland Krosno, Budo 07-08-1995 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

201 Ramanauskaitė Justina Ramanauskaitė Justina Lithuania Shori 17-01-2001 49,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

202 Klapatauskaitė Goda Klapatauskaitė Goda Lithuania Saulės ženklas 02-02-2000

Kobiety Junior Kata

203 Mazur Lesia Mazur Lesia Moldova FKKM 02-10-1990

Kobiety Senior Kata

204 Simonenko Lukas Simonenko Lukas Lithuania Tori 18-01-2000 78,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

205 šapokaitė Brigita šapokaitė Brigita Lithuania Saulės ženklas 29-04-2001 54,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

206 Zubilin Daniil Zubilin Daniil Lithuania Tori 15-01-2001 64,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

207 Martišius Dovydas Martišius Dovydas Lithuania Shodan 01-01-2000 69,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

208 Jonauskas Matas Jonauskas Matas Lithuania Shodan 15-06-2000

Mężczyźni Junior Kata

209 Abazorius Orestas Abazorius Orestas Lithuania Saulės ženklas 17-04-1997 91,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

210 Sosnowski Antoni Sosnowski Antoni Poland Konstancin Jeziorna 27-06-2001 60,0 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

211 Muntrimas Dominykas Muntrimas Dominykas Lithuania Shodan 01-01-2000 82,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

212 Budrytė Ieva Budrytė Ieva Lithuania Shodan 16-02-2000 67,6 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

213 Pėlikytė Ugnė Lithuania Shodan 17-02-2001 62,9 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

214 Rukšėnaitė Erika Rukšėnaitė Erika Lithuania Shodan 18-01-1999 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

215 Gerasimenko Edvinas Gerasimenko Edvinas Lithuania Shodan 12-01-2001 63,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

216 Sternik Daniel Sternik Daniel Poland Konstancin Jeziorna 28-01-1996 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

217 Cernautanu Vitalie Cernautanu Vitalie Cernautanu Vitalie Cernautanu Vitalie Moldova FKKM 28-04-1981 82,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

218 Bielska Anna Bielska Anna Poland Konstancin Jeziorna 24-07-1997 54,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

219 Soeyland Kristian Soeyland Kristian Norway Shinkyokushin Norway 30-06-1990 102,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

220 Kasza Dominik Kasza Dominik Poland Kielce, KKKK 22-10-2000 69,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

221 Kopij Marcel Kopij Marcel Poland Kobierzyce 29-05-2000 74,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

222 Slonecki Ignacy Slonecki Ignacy Poland Konstancin Jeziorna 15-01-1991 94,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

223 Wróbel Sylwia Wróbel Sylwia Poland Konstancin Jeziorna 01-10-1993 57,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

224 Tecza Jakub Tecza Jakub Poland Konstancin Jeziorna 03-07-1997 84,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

225 Jabłuszewska Ewa Jabłuszewska Ewa Poland Konstancin Jeziorna 22-09-1993 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

226 Kamiński Michał Kamiński Michał Poland Krosno 29-07-2000 69,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

227 Kieras Dominika Kieras Dominika Poland Krosno 03-07-2000 55,3 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 60kg

228 Tyburski Kacper Tyburski Kacper Poland Konstancin Jeziorna 22-02-2001 59,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

229 Kiszewski Jakub Kiszewski Jakub Poland Wrocław 06-09-2001 69,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

230 Bojda Anna Bojda Anna Poland Wrocław 09-11-1982 72,1 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

231 Mazur Maciej Mazur Maciej Poland Warszawa, BKKK 20-08-1991 95,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

232 Sobieszek Michał Sobieszek Michał Poland Warszawa,Smok 04-04-2000 73,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

233 Lamot Igor Lamot Igor Poland Wrocław 09-04-1989 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

234 Nowak Sandra Nowak Sandra Poland Tarnowskie Góry 28-07-1993 54,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

235 Zajac Rafal Zajac Rafal Poland Tarnowskie Góry 24-12-1986 112,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

236 Balbierz Rafał Balbierz Rafał Poland Tarnowskie Góry 20-01-2000 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

237 Czerniakowski Pawel Poland Warszawa, BKKK 22-10-1989 74,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

238 Lubos Marta Lubos Marta Poland Tarnowskie Góry 09-02-1993 59,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

239 Bodzioch Tomasz Bodzioch Tomasz Poland Warszawa, BKKK 01-02-1995 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

240 Habraszka Dobrosława Habraszka Dobrosława Poland Tarnowskie Góry 21-07-1979 63,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

241 Podora Monika Podora Monika Poland Radzionków 10-02-1989 49,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

242 Golomb Mateusz Golomb Mateusz Poland Opole, OKKK 31-01-1995

Mężczyźni Senior Kata

243 Odzeniak Marek Odzeniak Marek Poland Warszawa, BKKK 24-01-1986 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

244 Pasławska Roksana Poland PFKK 31-07-2000 62,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

245 Mozerys Aleksandra Mozerys Aleksandra Poland Suwałki 18-05-2000 54,6 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 55kg

246 Gwiazda Emilia Gwiazda Emilia Poland Szczytno 24-03-2000 74,8 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

247 Kaptur Mateusz Kaptur Mateusz Poland Warszawa, BKKK 07-12-1996 102,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

248 Kula Aleksandra Kula Aleksandra Poland Leżajsk 18-02-2001 48,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

249 Starzec Magdalena Starzec Magdalena Poland Tarnów 09-12-1995 48,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

250 Nowak Katarzyna Poland Wrocław 27-09-1989 53,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

251 Chrzanowska Klaudia Poland Wrocław 08-08-2001 49,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

252 Korzec Natalia Korzec Natalia Poland Tarnów 29-11-1999 63,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

253 Gorecki Krzysztof Gorecki Krzysztof Poland Wrocław 27-09-1989 94,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

254 Konwicka Weronika Konwicka Weronika Poland Lidzbark Warm. 18-09-2000 52,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

255 Czajka Weronika Poland Ostrołęka 06-11-2000 57,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

256 Goj Vanessa Goj Vanessa Poland Sosnowiec 29-12-2001 49,0 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 50kg

257 Rybacka Aleksandra Rybacka Aleksandra Poland Suwałki 21-04-2001 54,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

258 Modzelewski Krzysztof Modzelewski Krzysztof Poland Ostrołęka 25-10-2000 73,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

259 Kolasinska Anna Kolasinska Anna Poland Opole, Champion 18-01-1994

Kobiety Senior Kata

260 Bukowa Aleksandra Bukowa Aleksandra Poland Opole, Champion 17-10-1984

Kobiety Senior Kata

261 Ful Wiktoria Poland Opole, OKKK 08-06-2001 58,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

262 Kot Kinga Kot Kinga Poland Ostrołęka 04-02-2000 64,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

263 Piotrowska Eliza Piotrowska Eliza Poland Warszawa,Smok 02-02-1996 79,6 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

264 Kuligowska Klaudia Poland PFKK 29-12-2001 74,3 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

265 Podlecki Maksymilian Podlecki Maksymilian Poland Radzymin 01-03-2000 60,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

266 Ferrer Carles Ferrer Carles Spain FKE 22-04-2001 67,2 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

267 Gomez Ander Gomez Ander Spain FKE 05-07-2001 64,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

268 Mutina Nataliia Mutina Nataliia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 20-02-1987

Kobiety Senior Kata

269 Perez Maider Perez Maider Spain FKE 31-10-1997

Kobiety Senior Kata

270 Tortosa Noelia Tortosa Noelia Spain FKE 26-10-2000 57,6 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 60kg

271 Bermejo Aimar Bermejo Aimar Spain FKE 30-07-2001

Mężczyźni Junior Kata

272 Estela David Estela David Spain FKE 16-09-1993 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

273 Fernandez Ivan Fernandez Ivan Spain FKE 12-03-1994 64,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

274 Korol Yaryna Korol Yaryna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 08-11-1991

Kobiety Senior Kata

275 Svynarenko Oleksandr Svynarenko Oleksandr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 18-10-1997 73,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

276 Tsurevskyi Vitalii Tsurevskyi Vitalii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 02-10-2001 58,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

277 Inozemtsev Kostiantyn Inozemtsev Kostiantyn Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 20-04-1997 92,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

278 Chekhovych Serhii Chekhovych Serhii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 24-09-2001 101,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

279 Beztsinna Ruslana Beztsinna Ruslana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 28-03-2001 53,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

280 Mashchenko Yevheniya Mashchenko Yevheniya Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 29-12-1993 53,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

281 Kovalchuk Yaroslav Kovalchuk Yaroslav Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-05-1999

Mężczyźni Senior Kata

282 Lemishko Bohdan Lemishko Bohdan Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 31-05-1998 64,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

283 Boiko Pavlo Boiko Pavlo Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 03-02-2000 63,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

284 Vereshchak Daryna Vereshchak Daryna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 15-02-2000

Kobiety Junior Kata

285 Larsson Sanne Larsson Sanne Sweden Uppsala Kyokushin Karate 08-01-1996 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

286 Pokotylo Anastasiia Pokotylo Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 16-05-1997 49,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

287 Palii Severyn Palii Severyn Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-01-1999 74,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

288 Tampe Andreas Tampe Andreas Sweden Uppsala Kyokushin Karate 14-04-1976 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

289 Zhuravel Anatolii Zhuravel Anatolii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 13-01-1997 99,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

290 Kljajic Evedina Kljajic Evedina Sweden Keiko Karate Klubb 18-05-1981 60,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

291 Rogård Adam Rogård Adam Sweden Uppsala Kyokushin Karate 05-05-1976 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

292 Zamora Javier Zamora Javier Spain FKE 04-01-1995 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

293 Korol Oleg Korol Oleg Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 07-07-1985

Mężczyźni Senior Kata

294 Börtner Kevin Börtner Kevin Sweden Bollebygds Budo Kai 16-05-2000 74,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

295 Duziak Anastasiia Duziak Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-02-1998 57,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

296 Veresniak Alona Veresniak Alona Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 28-05-1986 48,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

297 Dymarczyk Artur Dymarczyk Artur Poland Tarnowskie Góry 29-01-1988 84,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

298 Terekh Yaromyr Terekh Yaromyr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 28-09-2001 78,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

299 Tymets Oleksandr Tymets Oleksandr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 07-07-1992 78,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

300 Kupyn Yurii Kupyn Yurii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 06-05-2001 74,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

301 Kovalchuk Diana Kovalchuk Diana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 07-11-2001 57,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

302 Savenko Anastasiia Savenko Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 20-12-1998 59,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

303 Stupets Ihor Stupets Ihor Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 04-01-1994 64,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

304 Ben Denys Ben Denys Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 13-10-2001 69,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

305 Mylenkyi Bohdan Mylenkyi Bohdan Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 15-07-2000 74,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

306 Kutsyniak Kyryl Kutsyniak Kyryl Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 17-10-2000

Mężczyźni Junior Kata

307 Zahorbenskyy Lyubomyr Zahorbenskyy Lyubomyr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 16-08-1994 93,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

308 Kaminskyi Roman Kaminskyi Roman Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 18-06-2001 58,7 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

309 Shkurak Anna Shkurak Anna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 27-02-1999 61,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

310 Musuly Liza Hungary Furkó Branch 29-12-2000 77,8 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

311 Kotliarevskyi Ihor Kotliarevskyi Ihor Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 25-06-1993 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

312 Chemerys Artem Chemerys Artem Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 21-02-2000 69,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

313 Lagno Svitlana Lagno Svitlana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 22-01-1996 77,5 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

314 Kozubowski Konrad Kozubowski Konrad Poland Opole, OKKK 07-03-1990 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

315 Intzepoulos Panagiotis Intzepoulos Panagiotis Greece Shinkyokushinkai Polykastrou 21-11-2001 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

316 Szorek Marek Szorek Marek Poland Tarnowskie Góry 21-06-2000 79,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

317 Harizanova Nicole Harizanova Nicole Bulgaria BULGARIA 09-08-2001 58,5 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 60kg

318 Grandchamp Joël Grandchamp Joël Liechtenstein Oyama, Nendeln 21-03-1986

Mężczyźni Senior Kata

319 Johannessen Jeanette Johannessen Jeanette Norway Shinkyokushin Norway 24-05-1989 53,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

320 Cavrois Serge Cavrois Serge Belgium Kaido Dojo 21-03-1991 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

321 Nuriyev Khayal Nuriyev Khayal Azerbaijan ALASKAR Dojo 02-08-1996 65,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

322 Ismayilli Emin Ismayilli Emin Azerbaijan AZAD Dojo 21-01-1996 64,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

323 Namazov Seyfaddin Namazov Seyfaddin Azerbaijan AQASH 02-12-2000 69,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

324 Hovsepyan Ararat Hovsepyan Ararat Armenia Shinkyokushin Armenia 29-06-1996 65,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

325 Hajizada Abulfat Hajizada Abulfat Azerbaijan CENTRAL Dojo 24-08-1974 67,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

326 Rzazada Vahid Rzazada Vahid Azerbaijan KHAYYAM Dojo 02-09-2000 77,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

327 Hasanov Aligismat Hasanov Aligismat Azerbaijan ALASKAR Dojo 03-12-2000 60,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

328 Manasyan Mikayel Manasyan Mikayel Armenia Shinkyokushin Armenia 07-04-1998 70,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

329 Tsakiri Rafaela-evangelia Tsakiri Rafaela-evangelia Greece Fillipoi Kavalas 28-06-1997 47,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

330 Zihlmann Melanie Zihlmann Melanie Switzerland Steinmann-Dojo 01-08-2001 61,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

331 Zimmermann Svenja Zimmermann Svenja Switzerland Steinmann-Dojo 10-03-1993 63,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

332 Tziras Athanasios Tziras Athanasios Greece Shinkyokushinkai Larissas 20-06-1986

Mężczyźni Senior Kata

333 Pirgari Oleg Pirgari Oleg Moldova FKKM 19-06-1992 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

334 Barba Alexandru Barba Alexandru Moldova FKKM 01-03-1983 79,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

335 Gallati Carla Gallati Carla Switzerland 18-12-1991

Kobiety Senior Kata

336 Bächli Ciril Bächli Ciril Switzerland 29-11-1985

Mężczyźni Senior Kata

337 Blanco Montseny Sonia Blanco Montseny Sonia Andorra KYOKUSHIN-DO ANDORRA 14-02-1975 62,0 kg

Kobiety Senior Kata

338 Afia Aroussi Jawad Afia Aroussi Jawad Belgium Dojo Wemmel 03-01-2001 52,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

339 Acik Edis Acik Edis Belgium Dojo Wemmel 21-08-2000 74,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

340 Meineche Michael Meineche Michael Denmark Nansensgade 08-08-1988 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

341 Rasmussen Rasmus Rene Rasmussen Rasmus Rene Denmark Gråsten 19-11-1992

Mężczyźni Senior Kata

342 Pedersen Helle Nygaard Pedersen Helle Nygaard Denmark Roskilde 08-06-1982

Kobiety Senior Kata

343 Eibye Michael Eibye Michael Denmark Ballerup 19-08-1955

Mężczyźni Senior Kata

344 Gvenetadze Gia Gvenetadze Gia Georgia SPORTUNI 29-05-1989

Mężczyźni Senior Kata

345 Beljakov Anton Beljakov Anton Latvia Ichigeki 19-03-2000 71,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

346 Kryger Signe Svane Kryger Signe Svane Denmark Gråsten Karate Klub 05-07-2000 60,0 kg

Kobiety Junior Kata

347 Jensen Emil Herman Falk Jensen Emil Herman Falk Denmark Kyokushinkai København 01-09-2001 80,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

348 Helgesen Liv Toldbod Helgesen Liv Toldbod Denmark Roskilde Karate Klub 12-10-2001

Kobiety Junior Kata

349 Malikowska Paula Malikowska Paula Poland Konstancin Jeziorna 31-05-1995 49,9 kg

Kobiety Senior Kata

350 Zielińska Monika Zielińska Monika Poland Kolbuszowa 18-05-1997 63,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

351 Kazmierczak Piotr Poland Wrocław 08-06-1989 98,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

352 Buchholtz Christine Buchholtz Christine Denmark Nansensgade 21-01-1989 65,6 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

353 Putkaradze Data Putkaradze Data Georgia Batumi 21-12-2001 59,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

354 Lomsadze Vasiko Lomsadze Vasiko Georgia Sportuni 19-03-2000 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

355 Beridze Nukri Beridze Nukri Georgia Batumi 25-01-2000 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

356 Beridze Nodar Beridze Nodar Georgia Kobuleti 22-08-2000 59,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

357 Gablaia Romeo Gablaia Romeo Georgia Zugdidi 25-03-1992 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

358 Sosnowski Oskar Sosnowski Oskar Poland Ełk 01-08-2000 64,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

359 Zinówko Maciej Zinówko Maciej Poland Ełk 28-03-2001 64,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

360 Mjder Paula Poland Leżajsk 01-10-2000 62,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

361 Jaśkowska Katarzyna Jaśkowska Katarzyna Poland Kielce, KKKK 13-06-2000 78,6 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

362 Małysa Bartosz Poland PFKK 18-03-2001 76,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

363 Nienałtowski Michał Nienałtowski Michał Poland Ostrołęka 03-02-2000 79,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

364 Grabowski Maciej Poland Radzymin 02-12-2000

Mężczyźni Junior Kata

365 Pałaszewski Jakub Pałaszewski Jakub Poland Radzymin 17-12-2000

Mężczyźni Junior Kata

366 Avotnieks Aris Avotnieks Aris Latvia Bushido 03-07-2001 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

367 Grębosz Filip Grębosz Filip Poland Kielce, KKKK 26-11-2000 84,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

368 Muszyński Jakub Muszyński Jakub Poland Ostrołęka 23-10-2000 87,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

369 Pażuś Dawid Pażuś Dawid Poland Bartoszyce 26-01-2000 101,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

370 Pusmucans Jurgis Pusmucans Jurgis Latvia Bushido 09-10-2000 121,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

371 Lotocka Daniela Lotocka Daniela Latvia Shuto 17-10-2001 76,4 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

372 Leiter Anett Leiter Anett Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-01-1991 59,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

373 Navrozashvili Nika Navrozashvili Nika Georgia SPORTUNI 27-09-2000 64,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

374 Cuc Delia Cuc Delia Romania CSU Oradea 04-06-2001 49,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

375 Balint Andrei Balint Andrei Romania CSU Oradea 28-07-2001 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

376 Gasin Alex Gasin Alex Germany Bonn 13-05-1996 82,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

377 Battermann Andreas Battermann Andreas Germany Neustadt 01-11-1981 90,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

378 Tanaszi Norbert Tanaszi Norbert Romania Tiger Budo Targu Mures 14-02-2001 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

379 Rada Octavian Rada Octavian Romania Hitode Eforie Sud 25-03-1999

Mężczyźni Senior Kata

380 Korolihin Konstantin Korolihin Konstantin Germany Bonn 09-07-1987 124,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

381 Szikszai Kamila Szikszai Kamila Romania Kyo Fighters Targu Mures 15-08-2001 69,3 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

382 Margarint Dorin Margarint Dorin Romania Combat Team Arad 31-05-1979 97,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

383 Coras Bianca Coras Bianca Romania Budokai Arad 18-12-2000 59,3 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 60kg

384 Chirlejan Georgiana Chirlejan Georgiana Romania Karate Bistrita 13-02-2001

Kobiety Junior Kata

Sędziowie

Nazwisko i imię Kraj Stopień Typ
Ahmadov Mehdi Azerbaijan 3 DAN Sędzia boczny
Cleveringa Gilbert HollandNetherlands 5 DAN Sędzia maty
Mansfeldt Von Richard Netherlands 4 DAN Sędzia maty
Spitaels Koen Belgium 5 DAN Sędzia maty
Bøgh Bo Denmark 2 DAN Sędzia boczny
De Peuter Willy Belgium 4 DAN Sędzia boczny
Goyvaerts Marc Belgium 4 DAN Sędzia maty
Rustamov Allahverdi Azerbaijan 6 DAN Sędzia maty
Michael Söderkvist Sweden 6 DAN Sędzia maty
Lubos Bogdan Poland 5 DAN Sędzia maty
Heath Alwyn UK 6 DAN Sędzia maty
Jones Denise UK 3 DAN Sędzia boczny
Bülow Jan Denmark 6 DAN Sędzia maty
Hacizada Abulfat Azerbaijan 3 DAN Sędzia boczny
Valiyev Namig Azerbaijan 4 DAN Sędzia maty
Kosmidis Georgios Greece 5 DAN Sędzia maty
Tziras Athanasios Greece 4 DAN Sędzia boczny
Dalamagas Georgios Greece 3 DAN Sędzia boczny
Skapi Irene Greece 3 DAN Sędzia boczny
Achiladelli Maria Greece 1 DAN Nowy sędzia boczny
Petrou Apostolos Greece 1 DAN Sędzia boczny
Gallios Kostantinos Greece 5 DAN Sędzia boczny
Ziemska Julia Switzerland 3 DAN Nowy sędzia boczny
Chamboredon Hervé France 2 DAN Sędzia boczny
Polimeno Luigi Switzerland 4 DAN Sędzia maty
Mikkelsen Niels Kristian Denmark 2 DAN Nowy sędzia maty
Trier Jesper Denmark 5 DAN Sędzia maty
Trier Brit Denmark 1 DAN Nowy sędzia boczny
Condrea Aurel Moldova 4 DAN Sędzia boczny
Talan Jesus Andorra 6 DAN Sędzia maty
Martinez De Celis àngel Lluis Andorra 4 DAN Sędzia boczny
Tsertsvadze David Georgia 1 DAN Sędzia boczny
Shengelia Vladimer Georgia 2 DAN Sędzia boczny
Goncharenko Alexander Ukraine 5 DAN Sędzia maty
Shymkiv Ivan Ukraine 4 DAN Sędzia maty
Wysocki Marcin Poland 2 DAN Sędzia boczny
Lewkowicz Tomasz Poland 2 DAN Sędzia boczny
Dziki Adam Poland 4 DAN Sędzia maty
Maminski Pawel Poland 3 DAN Sędzia maty
Wisniewski Artur Poland 3 DAN Sędzia boczny
Prusinski Artur Poland 4 DAN Sędzia maty
Lenkiewicz Tomasz Poland 4 DAN Sędzia maty
Wisniewski Janusz Poland 3 DAN Sędzia maty
Zembrzuski Piotr Poland 5 DAN Sędzia maty
Hajduk Wojciech Poland 1 DAN Nowy sędzia boczny
Radziewicz Wojciech Poland 4 DAN Sędzia maty
Dadzibug Eugeniusz Poland 6 DAN Sędzia maty
Krejpcio Marek Poland 5 DAN Sędzia maty
Kryvytskyi Roman Ukraine 2 DAN Nowy sędzia boczny
Wortmann Christoph Germany 5 DAN Sędzia maty
Dr. Bogdan Oliver Hungary 5 DAN Sędzia maty
Papai Zoltan Hungary 4 DAN Sędzia maty
Larsen Bo Vidar Norway 4 DAN Sędzia maty
Stroemmen Stig Norway 4 DAN Sędzia boczny
Pech Wolfgang Germany 6 DAN Sędzia maty
Rosenhammer Andreas Germany 5 DAN Sędzia boczny
Vu Son Germany 4 DAN Sędzia boczny
Seitz-harsch Eugen Germany 5 DAN Sędzia boczny
Petrut Grigore Romania 5 DAN Sędzia maty
Stoia Sorin Romania 5 DAN Sędzia maty
Dumbravean Traian Romania 4 DAN Sędzia maty
Kara Nikolay Moldova 2 DAN Sędzia maty
Openko Sergii Ukraine 1 DAN Nowy sędzia boczny
Zhadan Anton Ukraine 2 DAN Sędzia boczny
Korol Oleksandr Ukraine 5 DAN Sędzia maty
Bronistovskyi Sergii Ukraine 5 DAN Sędzia maty
Kriukov Vitalii Ukraine 3 DAN Sędzia boczny
Horváth Tibor Hungary 4 DAN Sędzia maty
Bendiák István Hungary 4 DAN Sędzia maty
Schwarcz Róbert Hungary 5 DAN Sędzia maty
Horbyk Oleksandr Ukraine 2 DAN Nowy sędzia boczny
Kubek Danuta Austria 2 DAN Nowy sędzia boczny
šintić Vladimir Croatia 5 DAN Sędzia maty
Escalera Juan Carlos Spain 6 DAN Sędzia maty
Soriano Pedro Spain 5 DAN Sędzia maty
Togonidze Zaza Spain 4 DAN Sędzia maty
Ruiz De Palacios Jose Ignacio Spain 4 DAN Sędzia maty
Camilla Bolin Sweden 5 DAN Sędzia maty
Gerorge Minos Sweden 5 DAN Sędzia boczny
Galimskyi Volodymyr Ukraine 3 DAN Sędzia maty
Gvenetadze Gia Georgia 3 DAN Sędzia boczny
Rabinovich Gleb Israel 5 DAN Sędzia maty
Nikolov Boris Bulgaria 4 DAN Sędzia maty
Obretenov Stoyan Bulgaria 3 DAN Sędzia maty
Fartsov Georgi Bulgaria 3 DAN Sędzia maty
Kalinov Rumen Bulgaria 3 DAN Sędzia maty
Vanroyen Sebastien France 3 DAN Nowy sędzia boczny
Pernas José France 4 DAN Nowy sędzia boczny
Poškaitis Vidmantas Lithuania 3 DAN Sędzia maty
šilaika Eugenijus Lithuania 4 DAN Sędzia maty
Svešnikov Nikita Lithuania 2 DAN Sędzia boczny
Singeorzan Radu Romania 4 DAN Sędzia maty
Olšauskas Remigijus Lithuania 4 DAN Sędzia maty
Milevskij Andzej Lithuania 4 DAN Sędzia maty
Silvaško Vladimiras Lithuania 5 DAN Sędzia maty
Gataveckas Edmundas Lithuania 2 DAN Sędzia boczny
Milieška Vygandas Lithuania 2 DAN Sędzia boczny
Kersnauskas Remigijus Lithuania 2 DAN Sędzia maty
Lekeckas Rimantas Lithuania 1 DAN Sędzia boczny
Klakauskas Julius Lithuania 1 DAN Sędzia boczny
Papai Gabor Hungary 3 DAN Sędzia maty
Fris Ferenc Hungary 4 DAN Sędzia maty

Osoby towarzyszące i funkcyjne

Nazwisko i imię Kraj Typ
Kspoyan Armen Armenia Country Representative
Kspoyan Murad Armenia Branch Chief
Steinmann Peter Switzerland Country Representative
Polimeno Alessandro Switzerland Branch Chief
Steinmann Peter Switzerland Branch Chief
Polimeno Luigi Switzerland Branch Chief
Bida Frans Netherlands Osoba towarzysząca
Hall Greg Nehterlands Osoba towarzysząca
Kaiser Normann Liechtenstein Trener
Marxer Zeno Liechtenstein Branch Chief
Marxer Angelika Liechtenstein VIP
Grandchamp Rene Liechtenstein VIP
Grandchamp Eliane Liechtenstein VIP
Rustamov Allahverdi Azerbaijan Branch Chief
Lubos Bogdan Poland Branch Chief
Bülow Jan Denmark Country Representative
Mammadov Samir Azerbaijan Trener
Melikiadis Otario Greece Branch Chief
Pikoulas Sotirios Greece VIP
Barboutis Anestis Greece Trener
Polimeno Alessandro Switzerland Trener
Kosmidis Georgios Greece Country Representative
Furko Kalman Węgry Country Representative
Rasmussen Benno Denmark Trener
Halberg Mathias Denmark Trener
Kesidis Viatseslav Greece Trener
Lavrinovich Vladimir Latvia Branch Chief
Lavrinovich Marek Latvia Trener
Belinskis Vitalijs Latvia Trener
Bereznevs Vitalijs Latvia Trener
Korikov Alexey Latvia Trener
Shengelia Avtandil Georgia Branch Chief
Dolaberidze Irakli Georgia Country Representative
Khachapuridze Lasha Georgia Trener
Tunadze Firuz Georgia Trener
Breindal Kristoffer Denmark Trener
Goncharenko Alexander Ukraine Country Representative
Priadka Volodymyr Ukraine Trener
Rasmussen Hanne Nyborg Denmark Trener
Andriienko Oleksandr Ukraine Trener
Chekhovych Maksym Ukraine Osoba towarzysząca
Priadka Maryna Ukraine Trener
Torbenko Oleksandr Ukraine Osoba towarzysząca
Lykhodko Volodymyr Ukraine Osoba towarzysząca
Voievodkin Oleg Ukraine Osoba towarzysząca
Kryvytskyi Roman Ukraine Trener
Slynko Sergii Ukraine Trener
Klimek Grzegorz Poland Trener
Lemieszko Lukasz Poland Trener
Lato Anna Poland Trener
Prasek Marek Poland Trener
Kaniowski Adam Poland Trener
Jemiolo Roman Poland Trener
Sulima Wojciech Poland Trener
Jakubowicz Krzysztof Poland Trener
Tabin-dziki Dorota Poland Osoba towarzysząca
Godos Mariusz Poland Trener
Gawlik Peter Poland Trener
Bajan Krystian Poland Trener
Lubos Ewa Poland Trener
Sztencel Piotr Poland Trener
Kwiecien Dariusz Poland Trener
Malikowski Michal Poland Trener
Grabowski Radoslaw Poland Trener
Borowiec Krzysztof Poland Branch Chief
Dadzibug Eugeniusz Poland Branch Chief
Wilento Artur Poland Branch Chief
Bukowy Daniel Poland Trener
Orysiak Pawel Poland Trener
Sulima-nurkiewicz Marianna Poland Trener
Radziewicz Wojciech Poland Branch Chief
Zajac Marian Poland Trener
Krejpcio Marek Poland Trener
Beres Tomasz Poland Trener
Zurek Piotr Poland Trener
Habraszka Krzysztof Poland Trener
Shymkiv Ivan Ukraine Trener
Mazur Mariusz Poland Branch Chief
Kepa Jacek Poland Trener
Bieńkowska Adrianna Poland Trener
Zieliński Radosłąw Poland Trener
Poczwardowaki Andrzej Poland Trener
świder Sylwester Poland Trener
Lavrinovicha Marika Latvia Osoba towarzysząca
Mashinskis Viesturs Latvia Osoba towarzysząca
Agocs Tibor Hungary Trener
Pantelics Peter Hungary Trener
Farkas Balint Hungary Osoba towarzysząca
Kovacs Monika Hungary Osoba towarzysząca
Andreassen Oeyvind Norway Country Representative
Knappen Eilif Norway VIP
Haukedalen Steffen Norway Trener
Dybsland Nils Ove Norway Trener
Bennaes Svein Olaf Norway VIP
Mutin Serhiy Ukraine Branch Chief
Pihrukh Oleh Ukraine Trener
Havrylets Taras Ukraine Trener
Dolinovskyi Taras Ukraine Trener
Kryvko Serhii Ukraine Osoba towarzysząca
Kryvko Oksana Ukraine Osoba towarzysząca
Kuzmin Oleksandr Ukraine Branch Chief
Tsekhmestruk Julia Ukraine Trener
Wortmann Sandra Germany Osoba towarzysząca
Battermann Mareike Germany Osoba towarzysząca
Bacak Muzaffer Germany Trener
Ritter Sergej Germany Trener
Arslantas Erdinc Denmark Trener
Furkó Kálmán Hungary Branch Chief
Karczub Miklós Hungary Trener
Polacsek Zoltán Hungary Trener
Vanroyen Sébastien France Country Representative
Desmedt Johnny France Trener
Wallmen Anca Romania Country Representative
Wallmen Harris Romania Trener
Rétfalvi Attila Hungary Trener
Rétfalvi Bertalan Hungary Osoba towarzysząca
Grislitis Justs Latvia Osoba towarzysząca
Terihaj Kruno Croatia Trener
Vovk Ivan Ukraine Osoba towarzysząca
Getmanskyi Sergii Ukraine Branch Chief
Stukal Ruslan Ukraine Trener
Bejan Cristian Romania Trener
Garašić Milan Croatia Branch Chief
Bronistovskyi Sergii Ukraine Branch Chief
Korol Oleksandr Ukraine Branch Chief
Kriukov Vitalii Ukraine Trener
Lanovyi Maksym Ukraine Trener
Kardos Zsolt Hungary Osoba towarzysząca
Kálóczi József Hungary Country Representative
Kovács Ferenc Hungary Trener
Boross József Hungary Osoba towarzysząca
Straubinger János Hungary Osoba towarzysząca
Melicher Béla Hungary Osoba towarzysząca
Sipos Izabella Hungary Osoba towarzysząca
Kovács László Hungary Osoba towarzysząca
Papp András Hungary Osoba towarzysząca
Korol Oksana Ukraine Trener
Shtefanitsa Iryna Ukraine Trener
Lozben Mariya Ukraine Trener
Kubek Marek Austria Country Representative
Halasz Petra Austria Trener
Markovics János Slovakia Country Representative
Kubek Alexander Austria Osoba towarzysząca
Requena Pascual Spain Branch Chief
Adria Juan Leonardo Spain Branch Chief
Lozano Jose María Spain Branch Chief
Escalera Juan Carlos Spain Country Representative
Soriano Pedro Spain Branch Chief
Tiuca Dan Romania Trener
Striblea Cristian Romania Trener
Garasic Krunoslav Croatia Trener
Maksimovs Adils Latvia Trener
Howard Collins Sweden VIP
Brian Fitkin Sweden VIP
Michael Söderkvist Sweden Country Representative
Torbjörn Helmfrid Sweden Trener
Magnus Hanssen Sweden Trener
Popov Georgi Bulgaria Branch Chief
Chirpanliev Petko Bulgaria Trener
Totev Tihomir Bulgaria Trener
Trampov Dimitar Bulgaria Trener
Dimitrov Daniel Bulgaria Trener
Yaneva Dima Bulgaria VIP
Bezus Ivan Bulgaria Osoba towarzysząca
Brennet Aurélien France Osoba towarzysząca
Drali Linda France Osoba towarzysząca
Lamouret Romain France Trener
Silva Thomas France Osoba towarzysząca
Tromas Fabien France Osoba towarzysząca
Thiele Tristan Holland Trener
Bleker Jaap Holland Osoba towarzysząca
Bleker Gerda Holland Osoba towarzysząca
Peters Korina Holland VIP
Klaasse Eric Holland VIP
De Bont Marlene Holland VIP
Vity Olivier France VIP
Helmfrid Jeannie Sweden Osoba towarzysząca
Wallin Erik Sweden Osoba towarzysząca
Eriksson Simon Sweden Osoba towarzysząca
Boyfriend Saras Sweden Osoba towarzysząca
Hägge Ulrik Sweden Osoba towarzysząca
Hägge Anna Sweden Osoba towarzysząca
Alajarva Virpi Sweden VIP
Vitkauskas Romas Lithuania Branch Chief
Svešnikovas Aleksejus Lithuania VIP
Klapatauskas Paulius Lithuania Trener
Poška Ričardas Lithuania Trener
Varkala Gediminas Lithuania Trener
Kubilius Lukas Lithuania Trener
Macijauskas Andrius Lithuania Trener
Jonika Linas Lithuania Trener
Zienius Tomas Lithuania Trener
Bus Driver 1 Romania Osoba towarzysząca
Bus Driver 2 Romania Osoba towarzysząca
Demchenko Iryna Ukraine Trener
Bronistovska Mariia Ukraine Osoba towarzysząca
Zhuravlova Nadiia Ukraine Trener
Barnu Mihai Romania Trener
Kam Ping Sweden Osoba towarzysząca
Pasanen Toni Sweden Trener
Gudauskas Valdemaras Lithuania Trener
Berencsi Csaba Hungary Osoba towarzysząca
Tóth Tibor Hungary Trener
Váczi Zoltán Hungary Trener
Relinschi Daniel Romania Trener
Vescan Mihai Romania Trener
Radvila Kęstutis Lithuania Trener
čekanavičius Benas Lithuania Trener
Vorobjovas Tomas Lithuania Trener
Vorobjova Spodra Lithuania Trener
Kochkin Alexander Lithuania Trener
Jurut Jevgenij Lithuania Trener
Struopus Tomas Lithuania Trener
Petrikauskas Darius Lithuania Trener
Barzdžius Algimantas Lithuania Osoba towarzysząca
Medveckij Andrej Lithuania Osoba towarzysząca
Vaznelytė Nora Lithuania Trener
Balsytė Diana Lithuania Trener
Kacas Samoilas Lithuania VIP
Gustaityte Magdalena Lithuania Trener
Gediminas Nerijus Lithuania Trener
žemaitytė Aistė Lithuania Trener
Paškrvičienė Juratė Lithuania Osoba towarzysząca
Jakštas Alfredas Lithuania Trener