European Shinkyokushin Championships Seniors & Juniors

Oficjalne wyniki Podgląd LIVE

Zarejestrowani zawodnicy (384)

Zarządzaj swoją listą osób

Rejestracja została zakończona: 18-04-2018

# Nazwisko i imię Kraj Nazwa klubu Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Eibye Michael Denmark Ballerup 19-08-1955

Mężczyźni Senior Kata

2 Tóth Attila Hungary Furkó Branch 09-03-1969 88,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

3 Terziev Hristo Bulgaria BULGARIA 12-11-1971 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

4 Hajizada Abulfat Azerbaijan CENTRAL Dojo 24-08-1974 67,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

5 Achilladelli Maria Greece 28-01-1975

Kobiety Senior Kata

6 Blanco Montseny Sonia Andorra KYOKUSHIN-DO ANDORRA 14-02-1975 62,0 kg

Kobiety Senior Kata

7 Tampe Andreas Sweden Uppsala Kyokushin Karate 14-04-1976 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

8 Rogård Adam Sweden Uppsala Kyokushin Karate 05-05-1976 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

9 Janssens Bert Belgium Shinzo Dojo 03-11-1976 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

10 Driesens An Belgium Tomodashi dojo 28-02-1978 61,0 kg

Kobiety Senior Kata

11 Boldut Cristian Romania Vidalis Zalau 23-01-1979 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

12 Jakobsen Brian Denmark Nansensgade 02-02-1979 104,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

13 Margarint Dorin Romania Combat Team Arad 31-05-1979 97,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

14 Habraszka Dobrosława Poland Tarnowskie Góry 21-07-1979 63,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

15 Mačiūtė Diana Lithuania Okinava 11-09-1980

Kobiety Senior Kata

16 Mikštaitė Inga Lithuania Kariai 26-11-1980 59,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

17 Cernautanu Vitalie Cernautanu Vitalie Moldova FKKM 28-04-1981 82,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

18 Kljajic Evedina Sweden Keiko Karate Klubb 18-05-1981 60,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

19 Dimitrov Valeri Bulgaria BULGARIA 24-10-1981 82,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

20 Battermann Andreas Germany Neustadt 01-11-1981 90,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

21 Pålsson Simon Sweden Keiko Karate Klubb 17-02-1982 107,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

22 Kriščiūnienė Daiva Lithuania Saulės ženklas 05-06-1982 54,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

23 Pedersen Helle Nygaard Denmark Roskilde 08-06-1982

Kobiety Senior Kata

24 Bojda Anna Poland Wrocław 09-11-1982 72,1 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

25 Barba Alexandru Moldova FKKM 01-03-1983 79,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

26 Wolf Andi Austria Shihan Kubek - Austria 12-01-1984 74,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

27 Kovacs Balazs Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 01-09-1984 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

28 Bukowa Aleksandra Poland Opole, Champion 17-10-1984

Kobiety Senior Kata

29 Meškauskienė Aneta Lithuania Takas 17-01-1985 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

30 Saikovskis Dmitrijs Latvia AM dojo 03-03-1985 84,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

31 Roch Andréis France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 06-03-1985 83,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

32 Edin Alicia Sweden Umeå Karatesällskap 22-04-1985 60,0 kg

Kobiety Senior Kata

33 Korol Oleg Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 07-07-1985

Mężczyźni Senior Kata

34 Pop Anda Romania Kanku Baia Mare 03-08-1985

Kobiety Senior Kata

35 Bächli Ciril Switzerland 29-11-1985

Mężczyźni Senior Kata

36 Odzeniak Marek Poland Warszawa, BKKK 24-01-1986 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

37 Grandchamp Joël Liechtenstein Oyama, Nendeln 21-03-1986

Mężczyźni Senior Kata

38 Eichinger Peter Austria Shihan Kubek - Austria 23-04-1986 89,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

39 Veresniak Alona Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 28-05-1986 48,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

40 Tziras Athanasios Greece Shinkyokushinkai Larissas 20-06-1986

Mężczyźni Senior Kata

41 Tsintsadze Levan Georgia BATUMI 24-07-1986

Mężczyźni Senior Kata

42 Senechal Anthony France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 27-10-1986 65,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

43 Kardos-kovács Mónika Hungary MSKSZ KB (Hungarian Shinkyok... 20-11-1986 72,0 kg

Kobiety Senior Kata

44 Obranic Dejan Croatia Karate klub Sosai 02-12-1986 79,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

45 Magyar Zoltan Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 15-12-1986 63,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

46 Zajac Rafal Poland Tarnowskie Góry 24-12-1986 112,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

47 Popovics Tamas Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 07-01-1987 84,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

48 Mutina Nataliia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 20-02-1987

Kobiety Senior Kata

49 Korolihin Konstantin Germany Bonn 09-07-1987 124,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

50 Secovic Dzevad Austria Shihan Kubek - Austria 27-12-1987 83,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

51 Dymarczyk Artur Poland Tarnowskie Góry 29-01-1988 84,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

52 Winiarska Agata Poland Wrocław 23-05-1988 72,5 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

53 Spéder István Hungary Furkó Branch 15-07-1988 64,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

54 Meineche Michael Denmark Nansensgade 08-08-1988 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

55 Masca Ovidiu Romania 26-09-1988 64,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

56 Buchholtz Christine Denmark Nansensgade 21-01-1989 65,6 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

57 Podora Monika Poland Radzionków 10-02-1989 49,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

58 Lamot Igor Poland Wrocław 09-04-1989 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

59 Johannessen Jeanette Norway Shinkyokushin Norway 24-05-1989 53,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

60 Gvenetadze Gia Georgia SPORTUNI 29-05-1989

Mężczyźni Senior Kata

61 Kazmierczak Piotr Poland Wrocław 08-06-1989 98,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

62 Kojunđić Kristina Croatia Karate klub Sosai 22-08-1989 81,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

63 Bastoiani Tengiz Georgia SPORTUNI 26-09-1989 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

64 Gorecki Krzysztof Poland Wrocław 27-09-1989 94,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

65 Nowak Katarzyna Poland Wrocław 27-09-1989 53,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

66 Czerniakowski Pawel Poland Warszawa, BKKK 22-10-1989 74,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

67 Kozubowski Konrad Poland Opole, OKKK 07-03-1990 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

68 Radune Viacheslav Israel 30-04-1990 64,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

69 Thauvoye Martin Belgium shinkyokushin couvin 01-06-1990 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

70 Pirveli Erekle Georgia SPORTUNI 06-06-1990 84,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

71 Soeyland Kristian Norway Shinkyokushin Norway 30-06-1990 102,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

72 Koreckaja Ivona Lithuania Osu 14-07-1990 49,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

73 Mazur Lesia Moldova FKKM 02-10-1990

Kobiety Senior Kata

74 Leiter Anett Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-01-1991 59,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

75 Slonecki Ignacy Poland Konstancin Jeziorna 15-01-1991 94,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

76 Sutkus Domas Lithuania Rifas 13-03-1991 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

77 Cavrois Serge Belgium Kaido Dojo 21-03-1991 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

78 Hristozov Iliyan Bulgaria BULGARIA 28-03-1991 63,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

79 Milev Miroslav Bulgaria BULGARIA 28-03-1991 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

80 Hägge Sara Sweden Göteborgs Karate Kai 01-04-1991 73,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

81 Navarro Adrián Spain FKE 07-04-1991 83,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

82 Andonova Atanaska Bulgaria BULGARIA 21-04-1991 55,0 kg

Kobiety Senior Kata

83 Mazur Maciej Poland Warszawa, BKKK 20-08-1991 95,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

84 Magyar Levente Hungary Furkó Branch 31-08-1991 94,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

85 Dimitrov Lachezar Bulgaria BULGARIA 09-09-1991 71,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

86 Olah Gergo Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 12-10-1991 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

87 Guliyev Nail Azerbaijan CENTRAL Dojo 26-10-1991 74,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

88 Korol Yaryna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 08-11-1991

Kobiety Senior Kata

89 Wallin Cecilia Sweden Stockholms Kyokushin Karate 22-11-1991 63,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

90 Mehdiyeva Sevinj Azerbaijan GALANDAR Dojo 10-12-1991 49,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

91 Gallati Carla Switzerland 18-12-1991

Kobiety Senior Kata

92 Zinchenko Andrei Georgia SPORTUNI 31-01-1992 64,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

93 Gablaia Romeo Georgia Zugdidi 25-03-1992 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

94 Pirgari Oleg Moldova FKKM 19-06-1992 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

95 Nagy Nora Biborka Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 01-07-1992 48,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

96 Tymets Oleksandr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 07-07-1992 78,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

97 Mammadov Vusal Azerbaijan KHATAI Dojo 20-08-1992 63,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

98 Hupian Kristína Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 22-09-1992 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

99 Aghamaliyev Mubariz Azerbaijan CENTRAL Dojo 30-09-1992 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

100 Kvietka Justinas Lithuania Rifas 10-10-1992 83,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

101 Haddouche Camille France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 26-10-1992 68,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

102 Roginsky Wladislaw Germany Bonn 06-11-1992 72,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

103 Vanden Ecker Sara Belgium Shinzo Dojo 09-11-1992 66,0 kg

Kobiety Senior Kata

104 Rasmussen Rasmus Rene Denmark Gråsten 19-11-1992

Mężczyźni Senior Kata

105 Paillat Yann France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 03-12-1992 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

106 Lubos Marta Poland Tarnowskie Góry 09-02-1993 59,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

107 Agalaroglu Etibar Azerbaijan CENTRAL Dojo 02-03-1993 85,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

108 Zimmermann Svenja Switzerland Steinmann-Dojo 10-03-1993 63,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

109 Garcia Aiala Spain FKE 20-03-1993 68,0 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

110 Litovska Violeta Bulgaria BULGARIA 25-04-1993 53,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

111 Allan Fady Denmark Nansensgade 27-05-1993 95,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

112 Movsesyan Sergo Georgia SPORTUNI 31-05-1993 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

113 Bibileishvili Tamar Georgia SPORTUNI 11-06-1993 63,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

114 Klibavičius Antanas Lithuania Kumite 13-06-1993 107,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

115 Kotliarevskyi Ihor Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 25-06-1993 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

116 Kjølhede Christian Denmark Nansensgade 02-07-1993 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

117 Chrapačas Mantas Lithuania Osu 02-07-1993 64,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

118 Nowak Sandra Poland Tarnowskie Góry 28-07-1993 54,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

119 Salvuk Vasyl Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 03-09-1993 105,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

120 Estela David Spain FKE 16-09-1993 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

121 Gudeliauskaitė Gabija Lithuania Rifas 20-09-1993 62,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

122 Jabłuszewska Ewa Poland Konstancin Jeziorna 22-09-1993 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

123 Wróbel Sylwia Poland Konstancin Jeziorna 01-10-1993 57,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

124 Suciu George Romania CSC Sinmartin 18-10-1993 74,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

125 Bjerrekær Julian Denmark Nansensgade 02-12-1993 85,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

126 De Bont Mitchell Holland Musashi 15-12-1993 92,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

127 Mashchenko Yevheniya Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 29-12-1993 53,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

128 Stupets Ihor Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 04-01-1994 64,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

129 Kolasinska Anna Poland Opole, Champion 18-01-1994

Kobiety Senior Kata

130 Cupsa Madalina Romania Sakura Baia Mare 02-02-1994

Kobiety Senior Kata

131 Verulidze Levan Georgia KOBULETI 25-02-1994 84,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

132 Fernandez Ivan Spain FKE 12-03-1994 64,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

133 Freimanis Edgars Latvia Bushido 21-03-1994 74,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

134 Gustaitytė Brigita Lithuania Budora 06-04-1994 76,2 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

135 Auga Romualdas Lithuania Rifas 13-06-1994 64,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

136 Kurashvili Tamriko Georgia KOBULETI 14-06-1994 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

137 Zahorbenskyy Lyubomyr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 16-08-1994 93,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

138 Hasanov Salahat Azerbaijan ALASKAR Dojo 20-09-1994 79,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

139 Karvink Vadim Holland Shinkyokushin Zutphen 27-11-1994 70,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

140 Gervelis Gintas Lithuania Kariai 16-12-1994 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

141 Zamora Javier Spain FKE 04-01-1995 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

142 Andersson Charlita Sweden Banzai Karate Kai 18-01-1995 50,0 kg

Kobiety Senior Kata

143 Pollak Ema Croatia Karate klub Sosai 27-01-1995

Kobiety Senior Kata

144 Golomb Mateusz Poland Opole, OKKK 31-01-1995

Mężczyźni Senior Kata

145 Bodzioch Tomasz Poland Warszawa, BKKK 01-02-1995 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

146 Hayder Ali Sweden Stockholms Kyokushin Karate 20-02-1995 73,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

147 Cardenosa Eider Spain FKE 12-05-1995 48,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

148 Fernandez Maitane Spain FKE 13-05-1995 58,6 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

149 Malikowska Paula Poland Konstancin Jeziorna 31-05-1995 49,9 kg

Kobiety Senior Kata

150 Gužauskas Eventas Lithuania Shodan 25-06-1995 100,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

151 Deleva Ivanka Bulgaria BULGARIA 14-07-1995 63,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

152 Sasnauskas Paulius Lithuania Okinava 22-07-1995

Mężczyźni Senior Kata

153 Sokolovas Juras Lithuania Argus 30-07-1995 89,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

154 Szeller Filip Poland Krosno, Budo 07-08-1995 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

155 Zavalnyj Artūras Lithuania Budora 12-08-1995

Mężczyźni Senior Kata

156 Andreasen Kristine Rask Denmark Roskilde 12-10-1995

Kobiety Senior Kata

157 Baldres Noemi Spain FKE 14-10-1995 76,2 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

158 Starzec Magdalena Poland Tarnów 09-12-1995 48,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

159 Larsson Sanne Sweden Uppsala Kyokushin Karate 08-01-1996 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

160 Parsamyan Azat Armenia Shinkyokushin Armenia 15-01-1996 64,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

161 Ismayilli Emin Azerbaijan AZAD Dojo 21-01-1996 64,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

162 Lagno Svitlana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 22-01-1996 77,5 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

163 David Andras Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 26-01-1996 113,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

164 Sternik Daniel Poland Konstancin Jeziorna 28-01-1996 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

165 Piotrowska Eliza Poland Warszawa,Smok 02-02-1996 79,6 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

166 Presencia Clara Spain FKE 15-04-1996 54,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

167 Gasin Alex Germany Bonn 13-05-1996 82,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

168 Samizada Ziyafatalla Milad Sweden Banzai Karate Kai 28-05-1996 63,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

169 Hovsepyan Ararat Armenia Shinkyokushin Armenia 29-06-1996 65,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

170 Nuriyev Khayal Azerbaijan ALASKAR Dojo 02-08-1996 65,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

171 Eyubov Karim Azerbaijan VUGAR Dojo 02-08-1996 83,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

172 Estevan Pedro Spain FKE 13-08-1996

Mężczyźni Senior Kata

173 Todorov Todor Bulgaria BULGARIA 27-08-1996 82,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

174 Rétfalvi Tamás Hungary Furkó Branch 28-09-1996 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

175 Vrh Tena Croatia Karate klub Sosai 24-10-1996 67,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

176 Kamarauli Lasha Georgia SPORTUNI 02-11-1996 106,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

177 Karczub Zalán Hungary Furkó Branch 21-11-1996 73,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

178 Ehsani Ali Austria Shihan Kubek - Austria 03-12-1996 61,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

179 Jacobs Shanty Belgium Asahi dojo 05-12-1996 59,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

180 Kaptur Mateusz Poland Warszawa, BKKK 07-12-1996 102,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

181 Venckutė Skaistė Lithuania Shodan 11-12-1996 54,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

182 Zhuravel Anatolii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 13-01-1997 99,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

183 Urbonas Julius Lithuania Shodan 06-04-1997 83,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

184 Georgieva Denitsa Bulgaria BULGARIA 08-04-1997 55,0 kg

Kobiety Senior Kata

185 Abazorius Orestas Lithuania Saulės ženklas 17-04-1997 91,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

186 Inozemtsev Kostiantyn Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 20-04-1997 92,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

187 žeburtovič Erika Lithuania Osu 28-04-1997 49,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

188 Pokotylo Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 16-05-1997 49,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

189 Zielińska Monika Poland Kolbuszowa 18-05-1997 63,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

190 Soriano Lidia Spain FKE 20-06-1997 49,1 kg

Kobiety Senior Kata

Kobiety Senior Kumite - 50kg

191 Veronika Nemeth Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 23-06-1997 52,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

192 Tsakiri Rafaela-evangelia Greece Fillipoi Kavalas 28-06-1997 47,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

193 Tecza Jakub Poland Konstancin Jeziorna 03-07-1997 84,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

194 Bielska Anna Poland Konstancin Jeziorna 24-07-1997 54,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

195 Svynarenko Oleksandr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 18-10-1997 73,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

196 Perez Maider Spain FKE 31-10-1997

Kobiety Senior Kata

197 Seregely Gyongyi Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 05-11-1997 63,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

198 Zeynalli Solmaz Azerbaijan GALANDAR Dojo 04-02-1998 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

199 Duziak Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-02-1998 57,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

200 Manasyan Mikayel Armenia Shinkyokushin Armenia 07-04-1998 70,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

201 Berencsi Timea Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 11-04-1998 49,5 kg

Kobiety Senior Kata

Kobiety Senior Kumite - 50kg

202 Merca Andreea Romania CSC Sinmartin 25-04-1998 75,9 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

203 Ryžkovaitė Monika Lithuania Shodan 02-05-1998 70,0 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

204 Lemishko Bohdan Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 31-05-1998 64,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

205 Farcas Patricia Romania CSU Oradea 18-07-1998 62,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

206 Makackaitė Raminta Lithuania Tornadas 22-10-1998

Kobiety Senior Kata

207 Savenko Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 20-12-1998 59,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

208 David Adam Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-01-1999 89,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

209 David Mate Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-01-1999 98,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

210 Palii Severyn Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-01-1999 74,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

211 Rukšėnaitė Erika Lithuania Shodan 18-01-1999 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

212 Shkurak Anna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 27-02-1999 61,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

213 Rada Octavian Romania Hitode Eforie Sud 25-03-1999

Mężczyźni Senior Kata

214 Kovalchuk Yaroslav Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-05-1999

Mężczyźni Senior Kata

215 Kostadinov Aleksandar Bulgaria BULGARIA 25-08-1999 63,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

216 Nikolov Preslav Bulgaria BULGARIA 16-11-1999 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

217 Korzec Natalia Poland Tarnów 29-11-1999 63,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

218 Zakarauskas Nojus Lithuania Argus 01-01-2000 69,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

219 Martišius Dovydas Lithuania Shodan 01-01-2000 69,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

220 Muntrimas Dominykas Lithuania Shodan 01-01-2000 82,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

221 Pylypovych Oksana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-01-2000 66,7 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

222 šniaukas žygimantas Lithuania Shodan 14-01-2000 73,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

223 Zemlianskij Sergej Lithuania Shodan 14-01-2000 57,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

224 Mickūnaitė Kotryna Lithuania Energijos smūgis 18-01-2000 48,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

225 Simonenko Lukas Lithuania Tori 18-01-2000 78,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

226 Balbierz Rafał Poland Tarnowskie Góry 20-01-2000 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

227 Beridze Nukri Georgia Batumi 25-01-2000 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

228 Pażuś Dawid Poland Bartoszyce 26-01-2000 101,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

229 Macuk Dominik Lithuania Ippon 28-01-2000 59,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

230 Klapatauskaitė Goda Lithuania Saulės ženklas 02-02-2000

Kobiety Junior Kata

231 Nienałtowski Michał Poland Ostrołęka 03-02-2000 79,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

232 Boiko Pavlo Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 03-02-2000 63,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

233 Kot Kinga Poland Ostrołęka 04-02-2000 64,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

234 Savov Stanislav Bulgaria BULGARIA 07-02-2000 63,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

235 Berencsi Csaba Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 07-02-2000 73,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

236 Kránitz Mátyás Hungary Furkó Branch 12-02-2000 59,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

Mężczyźni Junior Kata

237 Vereshchak Daryna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 15-02-2000

Kobiety Junior Kata

238 Gradzickaitė Justina Lithuania Ichiban 15-02-2000 51,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

239 Budrytė Ieva Lithuania Shodan 16-02-2000 67,6 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

240 Karčiauskas Nojus Lithuania Kariai 18-02-2000 73,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

241 Chemerys Artem Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 21-02-2000 69,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

242 Podlecki Maksymilian Poland Radzymin 01-03-2000 60,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

243 Lomsadze Vasiko Georgia Sportuni 19-03-2000 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

244 Beljakov Anton Latvia Ichigeki 19-03-2000 71,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

245 Savenko Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 21-03-2000

Kobiety Junior Kata

246 Gwiazda Emilia Poland Szczytno 24-03-2000 74,8 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

247 Sobieszek Michał Poland Warszawa,Smok 04-04-2000 73,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

248 Herrero Andrea Spain FKE 14-04-2000 53,3 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 55kg

249 Kolmogorovas Edvinas Lithuania Okinava 01-05-2000

Mężczyźni Junior Kata

250 Börtner Kevin Sweden Bollebygds Budo Kai 16-05-2000 74,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

251 Mozerys Aleksandra Poland Suwałki 18-05-2000 54,6 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 55kg

252 žimantas Paulius Lithuania Energija 18-05-2000 98,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

253 Burcea Constantin Romania Hitode Eforie Sud 25-05-2000

Mężczyźni Junior Kata

254 Kopij Marcel Poland Kobierzyce 29-05-2000 74,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

255 Jaśkowska Katarzyna Poland Kielce, KKKK 13-06-2000 78,6 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

256 Molnar Tibor Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 14-06-2000 84,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

257 Jonauskas Matas Lithuania Shodan 15-06-2000

Mężczyźni Junior Kata

258 Szorek Marek Poland Tarnowskie Góry 21-06-2000 79,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

259 Shyukri Kaan Bulgaria BULGARIA 02-07-2000 68,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

260 Kieras Dominika Poland Krosno 03-07-2000 55,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

Kobiety Junior Kata

261 Urimov Tsvetan Bulgaria BULGARIA 04-07-2000 68,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

Mężczyźni Junior Kata

262 Andriksons Edgars Latvia LKKL 04-07-2000 70,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

263 Kryger Signe Svane Denmark Gråsten Karate Klub 05-07-2000 60,0 kg

Kobiety Junior Kata

264 Faur Octavian Romania CSU Oradea 15-07-2000 67,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

265 Mylenkyi Bohdan Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 15-07-2000 74,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

266 Voievodkin Danylo Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 19-07-2000 114,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

267 Kamiński Michał Poland Krosno 29-07-2000 69,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

268 Pasławska Roksana Poland PFKK 31-07-2000 62,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

269 Szabo Norbert Romania Tiger Budo Targu Mures 31-07-2000 57,0 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

270 Sosnowski Oskar Poland Ełk 01-08-2000 64,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

271 Baychev Borislav Bulgaria BULGARIA 06-08-2000 94,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

272 Stratieva Siyana Bulgaria BULGARIA 08-08-2000 54,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

273 Troian Valeriia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 19-08-2000 62,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

274 Acik Edis Belgium Dojo Wemmel 21-08-2000 74,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

275 Beridze Nodar Georgia Kobuleti 22-08-2000 59,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

276 Rzazada Vahid Azerbaijan KHAYYAM Dojo 02-09-2000 77,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

277 Bleker Thom Holland Omegasport 04-09-2000 71,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

278 Konwicka Weronika Poland Lidzbark Warm. 18-09-2000 52,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

279 Mezo Lili Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 25-09-2000 59,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

280 Navrozashvili Nika Georgia SPORTUNI 27-09-2000 64,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

281 Ochian Anthony Romania CSU Oradea 29-09-2000 69,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

282 Mjder Paula Poland Leżajsk 01-10-2000 62,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

283 Ilatovskis Aleksejs Latvia AM dojo 02-10-2000 73,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

284 Mitev Dimitar Bulgaria BULGARIA 08-10-2000 59,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

Mężczyźni Junior Kata

285 Pusmucans Jurgis Latvia Bushido 09-10-2000 121,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

286 Kutsyniak Kyryl Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 17-10-2000

Mężczyźni Junior Kata

287 Kasza Dominik Poland Kielce, KKKK 22-10-2000 69,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

288 Muszyński Jakub Poland Ostrołęka 23-10-2000 87,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

289 Modzelewski Krzysztof Poland Ostrołęka 25-10-2000 73,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

290 Tortosa Noelia Spain FKE 26-10-2000 57,6 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 60kg

291 Czajka Weronika Poland Ostrołęka 06-11-2000 57,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

292 Kovacs Gergo Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 09-11-2000 127,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

293 Jakobović Nika Croatia Karate Klub Mladost Samobor 13-11-2000 53,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

294 Cserepes Zoltán Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 23-11-2000 62,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

295 Grębosz Filip Poland Kielce, KKKK 26-11-2000 84,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

296 Grabowski Maciej Poland Radzymin 02-12-2000

Mężczyźni Junior Kata

297 Namazov Seyfaddin Azerbaijan AQASH 02-12-2000 69,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

298 Hasanov Aligismat Azerbaijan ALASKAR Dojo 03-12-2000 60,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

299 Kasabova Teodora Bulgaria BULGARIA 11-12-2000 62,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

300 Pałaszewski Jakub Poland Radzymin 17-12-2000

Mężczyźni Junior Kata

301 Coras Bianca Romania Budokai Arad 18-12-2000 59,3 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 60kg

302 Musuly Liza Hungary Furkó Branch 29-12-2000 77,8 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

303 Shtereva Tanya Bulgaria BULGARIA 01-01-2001 59,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

304 Klaasse Aron Holland Omegasport 02-01-2001 66,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

305 Karczub Donát Hungary Furkó Branch 02-01-2001 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

306 Afia Aroussi Jawad Belgium Dojo Wemmel 03-01-2001 52,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

307 De Kreij Kaylee Holland Omegasport 10-01-2001 63,0 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 65kg

308 Gerasimenko Edvinas Lithuania Shodan 12-01-2001 63,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

309 šiška Gytis Lithuania Fudoshin 14-01-2001 77,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

310 Fris Norbert Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 15-01-2001 63,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

311 Zubilin Daniil Lithuania Tori 15-01-2001 64,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

312 Balčiūtė Julija Lithuania Shodan 17-01-2001 72,0 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

313 Ramanauskaitė Justina Lithuania Shori 17-01-2001 49,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

314 Pakalniškytė Guoda Lithuania Shodan 17-01-2001 63,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

315 Kurmin Valentyna Lithuania Ippon 19-01-2001 58,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

316 Litvak Lili Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 25-01-2001 53,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

317 Chirlejan Georgiana Romania Karate Bistrita 13-02-2001

Kobiety Junior Kata

318 Vaicekauskaitė Rūta Lithuania Okinava 13-02-2001

Kobiety Junior Kata

319 Tanaszi Norbert Romania Tiger Budo Targu Mures 14-02-2001 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

320 Pėlikytė Ugnė Lithuania Shodan 17-02-2001 62,9 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

321 Kula Aleksandra Poland Leżajsk 18-02-2001 48,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

322 Tyburski Kacper Poland Konstancin Jeziorna 22-02-2001 59,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

323 Radnai Viktor Hungary MSKSZ KB (Hungarian Shinkyok... 04-03-2001 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kata

324 Sargsyan Marzpet Armenia Shinkyokushin Armenia 09-03-2001 69,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

325 Małysa Bartosz Poland PFKK 18-03-2001 76,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

326 Zinówko Maciej Poland Ełk 28-03-2001 64,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

327 Beztsinna Ruslana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 28-03-2001 53,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

328 Borysenko Dmytro Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 04-04-2001 79,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

329 Pasanen Ki Sweden Oyama Karate Kai 05-04-2001 63,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

Kobiety Junior Kata

330 Straubinger Kitti Hungary MSKSZ KB (Hungarian Shinkyok... 06-04-2001 60,4 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 65kg

331 Rybacka Aleksandra Poland Suwałki 21-04-2001 54,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

332 Ferrer Carles Spain FKE 22-04-2001 67,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

Mężczyźni Junior Kata

333 Markovics ádám Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 25-04-2001 78,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

334 šapokaitė Brigita Lithuania Saulės ženklas 29-04-2001 54,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

335 Halibryam Ilayda Bulgaria BULGARIA 30-04-2001 46,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

336 Kupyn Yurii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 06-05-2001 74,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

337 Gadea Guillem Spain FKE 15-05-2001 57,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

338 Silyamov Stoycho Bulgaria BULGARIA 01-06-2001 80,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

339 Tashev Kaloyan Bulgaria BULGARIA 02-06-2001 88,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

340 Cuc Delia Romania CSU Oradea 04-06-2001 49,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

341 Adomaitytė Darija Lithuania Shodan 05-06-2001 53,6 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

342 Ful Wiktoria Poland Opole, OKKK 08-06-2001 58,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

343 Kucher Yana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 10-06-2001 62,6 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

344 Tkhorovska Halyna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 11-06-2001 69,0 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

345 Jakab Adrienn Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 11-06-2001 63,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

346 Kerekgyarto Csenge Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 16-06-2001 48,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

347 Kaminskyi Roman Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 18-06-2001 58,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

Mężczyźni Junior Kata

348 Sosnowski Antoni Poland Konstancin Jeziorna 27-06-2001 60,0 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

349 Avotnieks Aris Latvia Bushido 03-07-2001 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

350 Gomez Ander Spain FKE 05-07-2001 64,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

351 šmeļovs Olegs Latvia AM dojo 09-07-2001 76,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

352 Gaál Gellért Hungary Furkó Branch 11-07-2001 79,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

353 Hristov Diyan Bulgaria BULGARIA 13-07-2001 58,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

354 Kerekes Reka Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 19-07-2001 64,9 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

355 Balint Andrei Romania CSU Oradea 28-07-2001 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

356 Bermejo Aimar Spain FKE 30-07-2001

Mężczyźni Junior Kata

357 Samadov Jeyhun Azerbaijan ELMADDIN 31-07-2001 57,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

358 Zihlmann Melanie Switzerland Steinmann-Dojo 01-08-2001 61,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

359 Chrzanowska Klaudia Poland Wrocław 08-08-2001 49,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

360 Harizanova Nicole Bulgaria BULGARIA 09-08-2001 58,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

Kobiety Junior Kata

361 Szikszai Kamila Romania Kyo Fighters Targu Mures 15-08-2001 69,3 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

362 Morozov Andrii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 16-08-2001 64,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

363 Farkas Balint Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 26-08-2001 77,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

364 Jensen Emil Herman Falk Denmark Kyokushinkai København 01-09-2001 80,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

365 Kiszewski Jakub Poland Wrocław 06-09-2001 69,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

366 Chekhovych Serhii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 24-09-2001 101,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

367 Terekh Yaromyr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 28-09-2001 78,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

368 Tsurevskyi Vitalii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 02-10-2001 58,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

369 Moczo Milan Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 03-10-2001 69,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

370 Nehéz Nóra Hungary Furkó Branch 10-10-2001

Kobiety Junior Kata

371 Helgesen Liv Toldbod Denmark Roskilde Karate Klub 12-10-2001

Kobiety Junior Kata

372 Ben Denys Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 13-10-2001 69,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

373 Lotocka Daniela Latvia Shuto 17-10-2001 76,4 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

374 Kebelei Csaba Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-11-2001 67,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

375 Kovalchuk Diana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 07-11-2001 57,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

376 Nikolov Noel Bulgaria BULGARIA 20-11-2001 79,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

377 Khanikiryan Gagik Armenia Shinkyokushin Armenia 20-11-2001 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

378 Intzepoulos Panagiotis Greece Shinkyokushinkai Polykastrou 21-11-2001 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

379 Gevorgyan Albert Armenia Shinkyokushin Armenia 18-12-2001 73,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

380 Putkaradze Data Georgia Batumi 21-12-2001 59,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

381 Szeitz Adrienn Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 25-12-2001 52,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

382 Goj Vanessa Poland Sosnowiec 29-12-2001 49,0 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 50kg

383 Kuligowska Klaudia Poland PFKK 29-12-2001 74,3 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

384 Chirpanlieva Veselina Bulgaria BULGARIA 22-10-2002 56,0 kg

Kobiety Junior Kata

Sędziowie

Nazwisko i imię Kraj Stopień Typ
Ahmadov Mehdi Azerbaijan 3 DAN Sędzia boczny
Cleveringa Gilbert HollandNetherlands 5 DAN Sędzia maty
Mansfeldt Von Richard Netherlands 4 DAN Sędzia maty
Spitaels Koen Belgium 5 DAN Sędzia maty
Bøgh Bo Denmark 2 DAN Sędzia boczny
De Peuter Willy Belgium 4 DAN Sędzia boczny
Goyvaerts Marc Belgium 4 DAN Sędzia maty
Rustamov Allahverdi Azerbaijan 6 DAN Sędzia maty
Michael Söderkvist Sweden 6 DAN Sędzia maty
Lubos Bogdan Poland 5 DAN Sędzia maty
Heath Alwyn UK 6 DAN Sędzia maty
Jones Denise UK 3 DAN Sędzia boczny
Bülow Jan Denmark 6 DAN Sędzia maty
Hacizada Abulfat Azerbaijan 3 DAN Sędzia boczny
Valiyev Namig Azerbaijan 4 DAN Sędzia maty
Kosmidis Georgios Greece 5 DAN Sędzia maty
Tziras Athanasios Greece 4 DAN Sędzia boczny
Dalamagas Georgios Greece 3 DAN Sędzia boczny
Skapi Irene Greece 3 DAN Sędzia boczny
Achiladelli Maria Greece 1 DAN Nowy sędzia boczny
Petrou Apostolos Greece 1 DAN Sędzia boczny
Gallios Kostantinos Greece 5 DAN Sędzia boczny
Ziemska Julia Switzerland 3 DAN Nowy sędzia boczny
Chamboredon Hervé France 2 DAN Sędzia boczny
Polimeno Luigi Switzerland 4 DAN Sędzia maty
Mikkelsen Niels Kristian Denmark 2 DAN Nowy sędzia maty
Trier Jesper Denmark 5 DAN Sędzia maty
Trier Brit Denmark 1 DAN Nowy sędzia boczny
Condrea Aurel Moldova 4 DAN Sędzia boczny
Talan Jesus Andorra 6 DAN Sędzia maty
Martinez De Celis àngel Lluis Andorra 4 DAN Sędzia boczny
Tsertsvadze David Georgia 1 DAN Sędzia boczny
Shengelia Vladimer Georgia 2 DAN Sędzia boczny
Goncharenko Alexander Ukraine 5 DAN Sędzia maty
Shymkiv Ivan Ukraine 4 DAN Sędzia maty
Wysocki Marcin Poland 2 DAN Sędzia boczny
Lewkowicz Tomasz Poland 2 DAN Sędzia boczny
Dziki Adam Poland 4 DAN Sędzia maty
Maminski Pawel Poland 3 DAN Sędzia maty
Wisniewski Artur Poland 3 DAN Sędzia boczny
Prusinski Artur Poland 4 DAN Sędzia maty
Lenkiewicz Tomasz Poland 4 DAN Sędzia maty
Wisniewski Janusz Poland 3 DAN Sędzia maty
Zembrzuski Piotr Poland 5 DAN Sędzia maty
Hajduk Wojciech Poland 1 DAN Nowy sędzia boczny
Radziewicz Wojciech Poland 4 DAN Sędzia maty
Dadzibug Eugeniusz Poland 6 DAN Sędzia maty
Krejpcio Marek Poland 5 DAN Sędzia maty
Kryvytskyi Roman Ukraine 2 DAN Nowy sędzia boczny
Wortmann Christoph Germany 5 DAN Sędzia maty
Dr. Bogdan Oliver Hungary 5 DAN Sędzia maty
Papai Zoltan Hungary 4 DAN Sędzia maty
Larsen Bo Vidar Norway 4 DAN Sędzia maty
Stroemmen Stig Norway 4 DAN Sędzia boczny
Pech Wolfgang Germany 6 DAN Sędzia maty
Rosenhammer Andreas Germany 5 DAN Sędzia boczny
Vu Son Germany 4 DAN Sędzia boczny
Seitz-harsch Eugen Germany 5 DAN Sędzia boczny
Petrut Grigore Romania 5 DAN Sędzia maty
Stoia Sorin Romania 5 DAN Sędzia maty
Dumbravean Traian Romania 4 DAN Sędzia maty
Kara Nikolay Moldova 2 DAN Sędzia maty
Openko Sergii Ukraine 1 DAN Nowy sędzia boczny
Zhadan Anton Ukraine 2 DAN Sędzia boczny
Korol Oleksandr Ukraine 5 DAN Sędzia maty
Bronistovskyi Sergii Ukraine 5 DAN Sędzia maty
Kriukov Vitalii Ukraine 3 DAN Sędzia boczny
Horváth Tibor Hungary 4 DAN Sędzia maty
Bendiák István Hungary 4 DAN Sędzia maty
Schwarcz Róbert Hungary 5 DAN Sędzia maty
Horbyk Oleksandr Ukraine 2 DAN Nowy sędzia boczny
Kubek Danuta Austria 2 DAN Nowy sędzia boczny
šintić Vladimir Croatia 5 DAN Sędzia maty
Escalera Juan Carlos Spain 6 DAN Sędzia maty
Soriano Pedro Spain 5 DAN Sędzia maty
Togonidze Zaza Spain 4 DAN Sędzia maty
Ruiz De Palacios Jose Ignacio Spain 4 DAN Sędzia maty
Camilla Bolin Sweden 5 DAN Sędzia maty
Gerorge Minos Sweden 5 DAN Sędzia boczny
Galimskyi Volodymyr Ukraine 3 DAN Sędzia maty
Gvenetadze Gia Georgia 3 DAN Sędzia boczny
Rabinovich Gleb Israel 5 DAN Sędzia maty
Nikolov Boris Bulgaria 4 DAN Sędzia maty
Obretenov Stoyan Bulgaria 3 DAN Sędzia maty
Fartsov Georgi Bulgaria 3 DAN Sędzia maty
Kalinov Rumen Bulgaria 3 DAN Sędzia maty
Vanroyen Sebastien France 3 DAN Nowy sędzia boczny
Pernas José France 4 DAN Nowy sędzia boczny
Poškaitis Vidmantas Lithuania 3 DAN Sędzia maty
šilaika Eugenijus Lithuania 4 DAN Sędzia maty
Svešnikov Nikita Lithuania 2 DAN Sędzia boczny
Singeorzan Radu Romania 4 DAN Sędzia maty
Olšauskas Remigijus Lithuania 4 DAN Sędzia maty
Milevskij Andzej Lithuania 4 DAN Sędzia maty
Silvaško Vladimiras Lithuania 5 DAN Sędzia maty
Gataveckas Edmundas Lithuania 2 DAN Sędzia boczny
Milieška Vygandas Lithuania 2 DAN Sędzia boczny
Kersnauskas Remigijus Lithuania 2 DAN Sędzia maty
Lekeckas Rimantas Lithuania 1 DAN Sędzia boczny
Klakauskas Julius Lithuania 1 DAN Sędzia boczny
Papai Gabor Hungary 3 DAN Sędzia maty
Fris Ferenc Hungary 4 DAN Sędzia maty

Osoby towarzyszące i funkcyjne

Nazwisko i imię Kraj Typ
Kspoyan Armen Armenia
Kspoyan Murad Armenia
Steinmann Peter Switzerland
Polimeno Alessandro Switzerland
Steinmann Peter Switzerland
Polimeno Luigi Switzerland
Bida Frans Netherlands
Hall Greg Nehterlands
Kaiser Normann Liechtenstein Trener
Marxer Zeno Liechtenstein
Marxer Angelika Liechtenstein
Grandchamp Rene Liechtenstein
Grandchamp Eliane Liechtenstein
Rustamov Allahverdi Azerbaijan
Lubos Bogdan Poland
Bülow Jan Denmark
Mammadov Samir Azerbaijan Trener
Melikiadis Otario Greece
Pikoulas Sotirios Greece
Barboutis Anestis Greece Trener
Polimeno Alessandro Switzerland Trener
Kosmidis Georgios Greece
Furko Kalman Węgry
Rasmussen Benno Denmark Trener
Halberg Mathias Denmark Trener
Kesidis Viatseslav Greece Trener
Lavrinovich Vladimir Latvia
Lavrinovich Marek Latvia Trener
Belinskis Vitalijs Latvia Trener
Bereznevs Vitalijs Latvia Trener
Korikov Alexey Latvia Trener
Shengelia Avtandil Georgia
Dolaberidze Irakli Georgia
Khachapuridze Lasha Georgia Trener
Tunadze Firuz Georgia Trener
Breindal Kristoffer Denmark Trener
Goncharenko Alexander Ukraine
Priadka Volodymyr Ukraine Trener
Rasmussen Hanne Nyborg Denmark Trener
Andriienko Oleksandr Ukraine Trener
Chekhovych Maksym Ukraine
Priadka Maryna Ukraine Trener
Torbenko Oleksandr Ukraine
Lykhodko Volodymyr Ukraine
Voievodkin Oleg Ukraine
Kryvytskyi Roman Ukraine Trener
Slynko Sergii Ukraine Trener
Klimek Grzegorz Poland Trener
Lemieszko Lukasz Poland Trener
Lato Anna Poland Trener
Prasek Marek Poland Trener
Kaniowski Adam Poland Trener
Jemiolo Roman Poland Trener
Sulima Wojciech Poland Trener
Jakubowicz Krzysztof Poland Trener
Tabin-dziki Dorota Poland
Godos Mariusz Poland Trener
Gawlik Peter Poland Trener
Bajan Krystian Poland Trener
Lubos Ewa Poland Trener
Sztencel Piotr Poland Trener
Kwiecien Dariusz Poland Trener
Malikowski Michal Poland Trener
Grabowski Radoslaw Poland Trener
Borowiec Krzysztof Poland
Dadzibug Eugeniusz Poland
Wilento Artur Poland
Bukowy Daniel Poland Trener
Orysiak Pawel Poland Trener
Sulima-nurkiewicz Marianna Poland Trener
Radziewicz Wojciech Poland
Zajac Marian Poland Trener
Krejpcio Marek Poland Trener
Beres Tomasz Poland Trener
Zurek Piotr Poland Trener
Habraszka Krzysztof Poland Trener
Shymkiv Ivan Ukraine Trener
Mazur Mariusz Poland
Kepa Jacek Poland Trener
Bieńkowska Adrianna Poland Trener
Zieliński Radosłąw Poland Trener
Poczwardowaki Andrzej Poland Trener
świder Sylwester Poland Trener
Lavrinovicha Marika Latvia
Mashinskis Viesturs Latvia
Agocs Tibor Hungary Trener
Pantelics Peter Hungary Trener
Farkas Balint Hungary
Kovacs Monika Hungary
Andreassen Oeyvind Norway
Knappen Eilif Norway
Haukedalen Steffen Norway Trener
Dybsland Nils Ove Norway Trener
Bennaes Svein Olaf Norway
Mutin Serhiy Ukraine
Pihrukh Oleh Ukraine Trener
Havrylets Taras Ukraine Trener
Dolinovskyi Taras Ukraine Trener
Kryvko Serhii Ukraine
Kryvko Oksana Ukraine
Kuzmin Oleksandr Ukraine
Tsekhmestruk Julia Ukraine Trener
Wortmann Sandra Germany
Battermann Mareike Germany
Bacak Muzaffer Germany Trener
Ritter Sergej Germany Trener
Arslantas Erdinc Denmark Trener
Furkó Kálmán Hungary
Karczub Miklós Hungary Trener
Polacsek Zoltán Hungary Trener
Vanroyen Sébastien France
Desmedt Johnny France Trener
Wallmen Anca Romania
Wallmen Harris Romania Trener
Rétfalvi Attila Hungary Trener
Rétfalvi Bertalan Hungary
Grislitis Justs Latvia
Terihaj Kruno Croatia Trener
Vovk Ivan Ukraine
Getmanskyi Sergii Ukraine
Stukal Ruslan Ukraine Trener
Bejan Cristian Romania Trener
Garašić Milan Croatia
Bronistovskyi Sergii Ukraine
Korol Oleksandr Ukraine
Kriukov Vitalii Ukraine Trener
Lanovyi Maksym Ukraine Trener
Kardos Zsolt Hungary
Kálóczi József Hungary
Kovács Ferenc Hungary Trener
Boross József Hungary
Straubinger János Hungary
Melicher Béla Hungary
Sipos Izabella Hungary
Kovács László Hungary
Papp András Hungary
Korol Oksana Ukraine Trener
Shtefanitsa Iryna Ukraine Trener
Lozben Mariya Ukraine Trener
Kubek Marek Austria
Halasz Petra Austria Trener
Markovics János Slovakia
Kubek Alexander Austria
Requena Pascual Spain
Adria Juan Leonardo Spain
Lozano Jose María Spain
Escalera Juan Carlos Spain
Soriano Pedro Spain
Tiuca Dan Romania Trener
Striblea Cristian Romania Trener
Garasic Krunoslav Croatia Trener
Maksimovs Adils Latvia Trener
Howard Collins Sweden
Brian Fitkin Sweden
Michael Söderkvist Sweden
Torbjörn Helmfrid Sweden Trener
Magnus Hanssen Sweden Trener
Popov Georgi Bulgaria
Chirpanliev Petko Bulgaria Trener
Totev Tihomir Bulgaria Trener
Trampov Dimitar Bulgaria Trener
Dimitrov Daniel Bulgaria Trener
Yaneva Dima Bulgaria
Bezus Ivan Bulgaria
Brennet Aurélien France
Drali Linda France
Lamouret Romain France Trener
Silva Thomas France
Tromas Fabien France
Thiele Tristan Holland Trener
Bleker Jaap Holland
Bleker Gerda Holland
Peters Korina Holland
Klaasse Eric Holland
De Bont Marlene Holland
Vity Olivier France
Helmfrid Jeannie Sweden
Wallin Erik Sweden
Eriksson Simon Sweden
Boyfriend Saras Sweden
Hägge Ulrik Sweden
Hägge Anna Sweden
Alajarva Virpi Sweden
Vitkauskas Romas Lithuania
Svešnikovas Aleksejus Lithuania
Klapatauskas Paulius Lithuania Trener
Poška Ričardas Lithuania Trener
Varkala Gediminas Lithuania Trener
Kubilius Lukas Lithuania Trener
Macijauskas Andrius Lithuania Trener
Jonika Linas Lithuania Trener
Zienius Tomas Lithuania Trener
Bus Driver 1 Romania
Bus Driver 2 Romania
Demchenko Iryna Ukraine Trener
Bronistovska Mariia Ukraine
Zhuravlova Nadiia Ukraine Trener
Barnu Mihai Romania Trener
Kam Ping Sweden
Pasanen Toni Sweden Trener
Gudauskas Valdemaras Lithuania Trener
Berencsi Csaba Hungary
Tóth Tibor Hungary Trener
Váczi Zoltán Hungary Trener
Relinschi Daniel Romania Trener
Vescan Mihai Romania Trener
Radvila Kęstutis Lithuania Trener
čekanavičius Benas Lithuania Trener
Vorobjovas Tomas Lithuania Trener
Vorobjova Spodra Lithuania Trener
Kochkin Alexander Lithuania Trener
Jurut Jevgenij Lithuania Trener
Struopus Tomas Lithuania Trener
Petrikauskas Darius Lithuania Trener
Barzdžius Algimantas Lithuania
Medveckij Andrej Lithuania
Vaznelytė Nora Lithuania Trener
Balsytė Diana Lithuania Trener
Kacas Samoilas Lithuania
Gustaityte Magdalena Lithuania Trener
Gediminas Nerijus Lithuania Trener
žemaitytė Aistė Lithuania Trener
Paškrvičienė Juratė Lithuania
Jakštas Alfredas Lithuania Trener

Organizator zawodów

Klub Kyokushin Karate im. Masutatsu Oyama,
50-011 Wrocław
ul. Kościuszki 35 b