European Shinkyokushin Championships Seniors & Juniors

Oficjalne wyniki Podgląd LIVE

Zarejestrowani zawodnicy (384)

Rejestracja została zakończona: 18-04-2018

# Zdjęcie Nazwisko i imię Kraj Dojo Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Blanco Montseny Sonia Blanco Montseny Sonia Andorra KYOKUSHIN-DO ANDORRA 14-02-1975 62,0 kg

Kobiety Senior Kata

2 Khanikiryan Gagik Khanikiryan Gagik Armenia Shinkyokushin Armenia 20-11-2001 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

3 Manasyan Mikayel Manasyan Mikayel Armenia Shinkyokushin Armenia 07-04-1998 70,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

4 Gevorgyan Albert Gevorgyan Albert Armenia Shinkyokushin Armenia 18-12-2001 73,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

5 Sargsyan Marzpet Sargsyan Marzpet Armenia Shinkyokushin Armenia 09-03-2001 69,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

6 Parsamyan Azat Parsamyan Azat Armenia Shinkyokushin Armenia 15-01-1996 64,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

7 Hovsepyan Ararat Hovsepyan Ararat Armenia Shinkyokushin Armenia 29-06-1996 65,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

8 Wolf Andi Austria Shihan Kubek - Austria 12-01-1984 74,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

9 Ehsani Ali Austria Shihan Kubek - Austria 03-12-1996 61,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

10 Secovic Dzevad Austria Shihan Kubek - Austria 27-12-1987 83,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

11 Eichinger Peter Austria Shihan Kubek - Austria 23-04-1986 89,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

12 Samadov Jeyhun Samadov Jeyhun Azerbaijan ELMADDIN 31-07-2001 57,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

13 Guliyev Nail Guliyev Nail Azerbaijan CENTRAL Dojo 26-10-1991 74,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

14 Zeynalli Solmaz Zeynalli Solmaz Azerbaijan GALANDAR Dojo 04-02-1998 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

15 Aghamaliyev Mubariz Aghamaliyev Mubariz Azerbaijan CENTRAL Dojo 30-09-1992 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

16 Eyubov Karim Eyubov Karim Azerbaijan VUGAR Dojo 02-08-1996 83,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

17 Agalaroglu Etibar Agalaroglu Etibar Azerbaijan CENTRAL Dojo 02-03-1993 85,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

18 Mammadov Vusal Mammadov Vusal Azerbaijan KHATAI Dojo 20-08-1992 63,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

19 Rzazada Vahid Rzazada Vahid Azerbaijan KHAYYAM Dojo 02-09-2000 77,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

20 Hajizada Abulfat Hajizada Abulfat Azerbaijan CENTRAL Dojo 24-08-1974 67,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

21 Mehdiyeva Sevinj Mehdiyeva Sevinj Azerbaijan GALANDAR Dojo 10-12-1991 49,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

22 Nuriyev Khayal Nuriyev Khayal Azerbaijan ALASKAR Dojo 02-08-1996 65,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

23 Namazov Seyfaddin Namazov Seyfaddin Azerbaijan AQASH 02-12-2000 69,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

24 Hasanov Salahat Hasanov Salahat Azerbaijan ALASKAR Dojo 20-09-1994 79,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

25 Ismayilli Emin Ismayilli Emin Azerbaijan AZAD Dojo 21-01-1996 64,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

26 Hasanov Aligismat Hasanov Aligismat Azerbaijan ALASKAR Dojo 03-12-2000 60,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

27 Afia Aroussi Jawad Afia Aroussi Jawad Belgium Dojo Wemmel 03-01-2001 52,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

28 Cavrois Serge Cavrois Serge Belgium Kaido Dojo 21-03-1991 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

29 Acik Edis Acik Edis Belgium Dojo Wemmel 21-08-2000 74,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

30 Driesens An Driesens An Belgium Tomodashi dojo 28-02-1978 61,0 kg

Kobiety Senior Kata

31 Thauvoye Martin Thauvoye Martin Belgium shinkyokushin couvin 01-06-1990 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

32 Vanden Ecker Sara Vanden Ecker Sara Belgium Shinzo Dojo 09-11-1992 66,0 kg

Kobiety Senior Kata

33 Janssens Bert Janssens Bert Belgium Shinzo Dojo 03-11-1976 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

34 Jacobs Shanty Jacobs Shanty Belgium Asahi dojo 05-12-1996 59,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

35 Mitev Dimitar Mitev Dimitar Bulgaria BULGARIA 08-10-2000 59,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

Mężczyźni Junior Kata

36 Dimitrov Lachezar Dimitrov Lachezar Bulgaria BULGARIA 09-09-1991 71,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

37 Silyamov Stoycho Silyamov Stoycho Bulgaria BULGARIA 01-06-2001 80,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

38 Shyukri Kaan Shyukri Kaan Bulgaria BULGARIA 02-07-2000 68,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

39 Urimov Tsvetan Urimov Tsvetan Bulgaria BULGARIA 04-07-2000 68,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

Mężczyźni Junior Kata

40 Nikolov Noel Nikolov Noel Bulgaria BULGARIA 20-11-2001 79,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

41 Baychev Borislav Baychev Borislav Bulgaria BULGARIA 06-08-2000 94,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

42 Georgieva Denitsa Georgieva Denitsa Bulgaria BULGARIA 08-04-1997 55,0 kg

Kobiety Senior Kata

43 Halibryam Ilayda Halibryam Ilayda Bulgaria BULGARIA 30-04-2001 46,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

44 Kasabova Teodora Kasabova Teodora Bulgaria BULGARIA 11-12-2000 62,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

45 Chirpanlieva Veselina Chirpanlieva Veselina Bulgaria BULGARIA 22-10-2002 56,0 kg

Kobiety Junior Kata

46 Kostadinov Aleksandar Kostadinov Aleksandar Bulgaria BULGARIA 25-08-1999 63,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

47 Dimitrov Valeri Dimitrov Valeri Bulgaria BULGARIA 24-10-1981 82,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

48 Stratieva Siyana Stratieva Siyana Bulgaria BULGARIA 08-08-2000 54,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

49 Nikolov Preslav Nikolov Preslav Bulgaria BULGARIA 16-11-1999 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

50 Hristozov Iliyan Hristozov Iliyan Bulgaria BULGARIA 28-03-1991 63,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

51 Tashev Kaloyan Tashev Kaloyan Bulgaria BULGARIA 02-06-2001 88,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

52 Shtereva Tanya Shtereva Tanya Bulgaria BULGARIA 01-01-2001 59,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

53 Milev Miroslav Milev Miroslav Bulgaria BULGARIA 28-03-1991 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

54 Deleva Ivanka Deleva Ivanka Bulgaria BULGARIA 14-07-1995 63,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

55 Harizanova Nicole Harizanova Nicole Bulgaria BULGARIA 09-08-2001 58,5 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 60kg

56 Hristov Diyan Hristov Diyan Bulgaria BULGARIA 13-07-2001 58,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

57 Litovska Violeta Litovska Violeta Bulgaria BULGARIA 25-04-1993 53,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

58 Terziev Hristo Terziev Hristo Bulgaria BULGARIA 12-11-1971 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

59 Andonova Atanaska Andonova Atanaska Bulgaria BULGARIA 21-04-1991 55,0 kg

Kobiety Senior Kata

60 Todorov Todor Todorov Todor Bulgaria BULGARIA 27-08-1996 82,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

61 Savov Stanislav Savov Stanislav Bulgaria BULGARIA 07-02-2000 63,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

62 Pollak Ema Pollak Ema Croatia Karate klub Sosai 27-01-1995

Kobiety Senior Kata

63 Kojunđić Kristina Kojunđić Kristina Croatia Karate klub Sosai 22-08-1989 81,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

64 Vrh Tena Vrh Tena Croatia Karate klub Sosai 24-10-1996 67,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

65 Obranic Dejan Obranic Dejan Croatia Karate klub Sosai 02-12-1986 79,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

66 Jakobović Nika Jakobović Nika Croatia Karate Klub Mladost Samobor 13-11-2000 53,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

67 Rasmussen Rasmus Rene Rasmussen Rasmus Rene Denmark Gråsten 19-11-1992

Mężczyźni Senior Kata

68 Meineche Michael Meineche Michael Denmark Nansensgade 08-08-1988 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

69 Allan Fady Allan Fady Denmark Nansensgade 27-05-1993 95,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

70 Helgesen Liv Toldbod Helgesen Liv Toldbod Denmark Roskilde Karate Klub 12-10-2001

Kobiety Junior Kata

71 Jensen Emil Herman Falk Jensen Emil Herman Falk Denmark Kyokushinkai København 01-09-2001 80,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

72 Kryger Signe Svane Kryger Signe Svane Denmark Gråsten Karate Klub 05-07-2000 60,0 kg

Kobiety Junior Kata

73 Jakobsen Brian Jakobsen Brian Denmark Nansensgade 02-02-1979 104,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

74 Eibye Michael Eibye Michael Denmark Ballerup 19-08-1955

Mężczyźni Senior Kata

75 Pedersen Helle Nygaard Pedersen Helle Nygaard Denmark Roskilde 08-06-1982

Kobiety Senior Kata

76 Kjølhede Christian Kjølhede Christian Denmark Nansensgade 02-07-1993 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

77 Bjerrekær Julian Bjerrekær Julian Denmark Nansensgade 02-12-1993 85,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

78 Buchholtz Christine Buchholtz Christine Denmark Nansensgade 21-01-1989 65,6 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

79 Andreasen Kristine Rask Andreasen Kristine Rask Denmark Roskilde 12-10-1995

Kobiety Senior Kata

80 Roch Andréis Roch Andréis France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 06-03-1985 83,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

81 Paillat Yann Paillat Yann France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 03-12-1992 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

82 Haddouche Camille Haddouche Camille France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 26-10-1992 68,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

83 Senechal Anthony Senechal Anthony France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 27-10-1986 65,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

84 Gablaia Romeo Gablaia Romeo Georgia Zugdidi 25-03-1992 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

85 Movsesyan Sergo Movsesyan Sergo Georgia SPORTUNI 31-05-1993 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

86 Pirveli Erekle Pirveli Erekle Georgia SPORTUNI 06-06-1990 84,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

87 Bastoiani Tengiz Bastoiani Tengiz Georgia SPORTUNI 26-09-1989 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

88 Gvenetadze Gia Gvenetadze Gia Georgia SPORTUNI 29-05-1989

Mężczyźni Senior Kata

89 Putkaradze Data Putkaradze Data Georgia Batumi 21-12-2001 59,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

90 Lomsadze Vasiko Lomsadze Vasiko Georgia Sportuni 19-03-2000 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

91 Navrozashvili Nika Navrozashvili Nika Georgia SPORTUNI 27-09-2000 64,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

92 Beridze Nodar Beridze Nodar Georgia Kobuleti 22-08-2000 59,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

93 Verulidze Levan Verulidze Levan Georgia KOBULETI 25-02-1994 84,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

94 Bibileishvili Tamar Bibileishvili Tamar Georgia SPORTUNI 11-06-1993 63,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

95 Tsintsadze Levan Tsintsadze Levan Georgia BATUMI 24-07-1986

Mężczyźni Senior Kata

96 Beridze Nukri Beridze Nukri Georgia Batumi 25-01-2000 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

97 Zinchenko Andrei Zinchenko Andrei Georgia SPORTUNI 31-01-1992 64,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

98 Kurashvili Tamriko Kurashvili Tamriko Georgia KOBULETI 14-06-1994 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

99 Kamarauli Lasha Kamarauli Lasha Georgia SPORTUNI 02-11-1996 106,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

100 Battermann Andreas Battermann Andreas Germany Neustadt 01-11-1981 90,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

101 Roginsky Wladislaw Roginsky Wladislaw Germany Bonn 06-11-1992 72,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

102 Gasin Alex Gasin Alex Germany Bonn 13-05-1996 82,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

103 Korolihin Konstantin Korolihin Konstantin Germany Bonn 09-07-1987 124,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

104 Tsakiri Rafaela-evangelia Tsakiri Rafaela-evangelia Greece Fillipoi Kavalas 28-06-1997 47,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

105 Intzepoulos Panagiotis Intzepoulos Panagiotis Greece Shinkyokushinkai Polykastrou 21-11-2001 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

106 Achilladelli Maria Achilladelli Maria Greece 28-01-1975

Kobiety Senior Kata

107 Tziras Athanasios Tziras Athanasios Greece Shinkyokushinkai Larissas 20-06-1986

Mężczyźni Senior Kata

108 De Bont Mitchell De Bont Mitchell Holland Musashi 15-12-1993 92,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

109 Klaasse Aron Klaasse Aron Holland Omegasport 02-01-2001 66,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

110 Karvink Vadim Karvink Vadim Holland Shinkyokushin Zutphen 27-11-1994 70,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

111 De Kreij Kaylee De Kreij Kaylee Holland Omegasport 10-01-2001 63,0 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 65kg

112 Bleker Thom Bleker Thom Holland Omegasport 04-09-2000 71,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

113 Musuly Liza Hungary Furkó Branch 29-12-2000 77,8 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

114 Nagy Nora Biborka Nagy Nora Biborka Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 01-07-1992 48,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

115 Farkas Balint Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 26-08-2001 77,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

116 Popovics Tamas Popovics Tamas Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 07-01-1987 84,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

117 Kebelei Csaba Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-11-2001 67,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

118 Litvak Lili Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 25-01-2001 53,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

119 Moczo Milan Moczo Milan Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 03-10-2001 69,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

120 Seregely Gyongyi Seregely Gyongyi Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 05-11-1997 63,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

121 Kovacs Gergo Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 09-11-2000 127,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

122 Szeitz Adrienn Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 25-12-2001 52,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

123 Fris Norbert Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 15-01-2001 63,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

124 David Andras David Andras Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 26-01-1996 113,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

125 Leiter Anett Leiter Anett Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-01-1991 59,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

126 Mezo Lili Mezo Lili Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 25-09-2000 59,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

127 Kerekes Reka Kerekes Reka Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 19-07-2001 64,9 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

128 David Adam David Adam Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-01-1999 89,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

129 Gaál Gellért Gaál Gellért Hungary Furkó Branch 11-07-2001 79,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

130 Molnar Tibor Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 14-06-2000 84,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

131 David Mate David Mate Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-01-1999 98,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

132 Karczub Zalán Karczub Zalán Hungary Furkó Branch 21-11-1996 73,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

133 Magyar Levente Magyar Levente Hungary Furkó Branch 31-08-1991 94,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

134 Rétfalvi Tamás Rétfalvi Tamás Hungary Furkó Branch 28-09-1996 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

135 Spéder István Spéder István Hungary Furkó Branch 15-07-1988 64,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

136 Tóth Attila Tóth Attila Hungary Furkó Branch 09-03-1969 88,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

137 Berencsi Csaba Berencsi Csaba Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 07-02-2000 73,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

138 Kardos-kovács Mónika Kardos-kovács Mónika Hungary MSKSZ KB (Hungarian Shinkyok... 20-11-1986 72,0 kg

Kobiety Senior Kata

139 Nehéz Nóra Nehéz Nóra Hungary Furkó Branch 10-10-2001

Kobiety Junior Kata

140 Karczub Donát Karczub Donát Hungary Furkó Branch 02-01-2001 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

141 Kovacs Balazs Kovacs Balazs Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 01-09-1984 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

142 Radnai Viktor Radnai Viktor Hungary MSKSZ KB (Hungarian Shinkyok... 04-03-2001 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kata

143 Straubinger Kitti Straubinger Kitti Hungary MSKSZ KB (Hungarian Shinkyok... 06-04-2001 60,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

Kobiety Junior Kata

144 Berencsi Timea Berencsi Timea Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 11-04-1998 49,5 kg

Kobiety Senior Kata

Kobiety Senior Kumite - 50kg

145 Magyar Zoltan Magyar Zoltan Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 15-12-1986 63,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

146 Olah Gergo Olah Gergo Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 12-10-1991 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

147 Kránitz Mátyás Kránitz Mátyás Hungary Furkó Branch 12-02-2000 59,5 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

148 Veronika Nemeth Veronika Nemeth Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 23-06-1997 52,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

149 Kerekgyarto Csenge Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 16-06-2001 48,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

150 Radune Viacheslav Radune Viacheslav Israel 30-04-1990 64,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

Mężczyźni Senior Kata

151 Beljakov Anton Beljakov Anton Latvia Ichigeki 19-03-2000 71,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

152 Andriksons Edgars Andriksons Edgars Latvia LKKL 04-07-2000 70,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

153 Lotocka Daniela Lotocka Daniela Latvia Shuto 17-10-2001 76,4 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

154 Pusmucans Jurgis Pusmucans Jurgis Latvia Bushido 09-10-2000 121,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

155 Avotnieks Aris Avotnieks Aris Latvia Bushido 03-07-2001 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

156 Freimanis Edgars Freimanis Edgars Latvia Bushido 21-03-1994 74,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

157 Ilatovskis Aleksejs Ilatovskis Aleksejs Latvia AM dojo 02-10-2000 73,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

158 Saikovskis Dmitrijs Saikovskis Dmitrijs Latvia AM dojo 03-03-1985 84,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

159 šmeļovs Olegs šmeļovs Olegs Latvia AM dojo 09-07-2001 76,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

160 Grandchamp Joël Grandchamp Joël Liechtenstein Oyama, Nendeln 21-03-1986

Mężczyźni Senior Kata

161 Venckutė Skaistė Venckutė Skaistė Lithuania Shodan 11-12-1996 54,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

162 Gradzickaitė Justina Gradzickaitė Justina Lithuania Ichiban 15-02-2000 51,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

163 Chrapačas Mantas Chrapačas Mantas Lithuania Osu 02-07-1993 64,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

164 žimantas Paulius žimantas Paulius Lithuania Energija 18-05-2000 98,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

165 Mickūnaitė Kotryna Mickūnaitė Kotryna Lithuania Energijos smūgis 18-01-2000 48,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

166 Zavalnyj Artūras Zavalnyj Artūras Lithuania Budora 12-08-1995

Mężczyźni Senior Kata

167 Adomaitytė Darija Adomaitytė Darija Lithuania Shodan 05-06-2001 53,6 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

168 Gervelis Gintas Gervelis Gintas Lithuania Kariai 16-12-1994 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

169 žeburtovič Erika žeburtovič Erika Lithuania Osu 28-04-1997 49,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

170 Ramanauskaitė Justina Ramanauskaitė Justina Lithuania Shori 17-01-2001 49,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

171 Klapatauskaitė Goda Klapatauskaitė Goda Lithuania Saulės ženklas 02-02-2000

Kobiety Junior Kata

172 Kriščiūnienė Daiva Kriščiūnienė Daiva Lithuania Saulės ženklas 05-06-1982 54,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

173 Kurmin Valentyna Kurmin Valentyna Lithuania Ippon 19-01-2001 58,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

174 Gudeliauskaitė Gabija Gudeliauskaitė Gabija Lithuania Rifas 20-09-1993 62,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

175 Zakarauskas Nojus Zakarauskas Nojus Lithuania Argus 01-01-2000 69,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

176 Auga Romualdas Auga Romualdas Lithuania Rifas 13-06-1994 64,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

177 Macuk Dominik Macuk Dominik Lithuania Ippon 28-01-2000 59,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

178 Simonenko Lukas Simonenko Lukas Lithuania Tori 18-01-2000 78,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

179 Balčiūtė Julija Balčiūtė Julija Lithuania Shodan 17-01-2001 72,0 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

180 šapokaitė Brigita šapokaitė Brigita Lithuania Saulės ženklas 29-04-2001 54,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

181 Zubilin Daniil Zubilin Daniil Lithuania Tori 15-01-2001 64,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

182 Ryžkovaitė Monika Ryžkovaitė Monika Lithuania Shodan 02-05-1998 70,0 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

183 Meškauskienė Aneta Meškauskienė Aneta Lithuania Takas 17-01-1985 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

184 Zemlianskij Sergej Zemlianskij Sergej Lithuania Shodan 14-01-2000 57,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

185 Martišius Dovydas Martišius Dovydas Lithuania Shodan 01-01-2000 69,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

186 Jonauskas Matas Jonauskas Matas Lithuania Shodan 15-06-2000

Mężczyźni Junior Kata

187 Abazorius Orestas Abazorius Orestas Lithuania Saulės ženklas 17-04-1997 91,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

188 Mačiūtė Diana Mačiūtė Diana Lithuania Okinava 11-09-1980

Kobiety Senior Kata

189 Karčiauskas Nojus Karčiauskas Nojus Lithuania Kariai 18-02-2000 73,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

190 Gužauskas Eventas Gužauskas Eventas Lithuania Shodan 25-06-1995 100,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

191 Muntrimas Dominykas Muntrimas Dominykas Lithuania Shodan 01-01-2000 82,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

192 Budrytė Ieva Budrytė Ieva Lithuania Shodan 16-02-2000 67,6 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

193 Pėlikytė Ugnė Lithuania Shodan 17-02-2001 62,9 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

194 Rukšėnaitė Erika Rukšėnaitė Erika Lithuania Shodan 18-01-1999 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

195 Gerasimenko Edvinas Gerasimenko Edvinas Lithuania Shodan 12-01-2001 63,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

196 Pakalniškytė Guoda Pakalniškytė Guoda Lithuania Shodan 17-01-2001 63,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

197 Vaicekauskaitė Rūta Vaicekauskaitė Rūta Lithuania Okinava 13-02-2001

Kobiety Junior Kata

198 Kolmogorovas Edvinas Kolmogorovas Edvinas Lithuania Okinava 01-05-2000

Mężczyźni Junior Kata

199 Sokolovas Juras Sokolovas Juras Lithuania Argus 30-07-1995 89,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

200 Klibavičius Antanas Klibavičius Antanas Lithuania Kumite 13-06-1993 107,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

201 Urbonas Julius Urbonas Julius Lithuania Shodan 06-04-1997 83,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

202 šiška Gytis šiška Gytis Lithuania Fudoshin 14-01-2001 77,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

203 Sasnauskas Paulius Sasnauskas Paulius Lithuania Okinava 22-07-1995

Mężczyźni Senior Kata

204 šniaukas žygimantas šniaukas žygimantas Lithuania Shodan 14-01-2000 73,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

205 Kvietka Justinas Kvietka Justinas Lithuania Rifas 10-10-1992 83,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

206 Mikštaitė Inga Mikštaitė Inga Lithuania Kariai 26-11-1980 59,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

207 Gustaitytė Brigita Gustaitytė Brigita Lithuania Budora 06-04-1994 76,2 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

208 Sutkus Domas Sutkus Domas Lithuania Rifas 13-03-1991 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

209 Koreckaja Ivona Koreckaja Ivona Lithuania Osu 14-07-1990 49,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

210 Makackaitė Raminta Makackaitė Raminta Lithuania Tornadas 22-10-1998

Kobiety Senior Kata

211 Mazur Lesia Mazur Lesia Moldova FKKM 02-10-1990

Kobiety Senior Kata

212 Cernautanu Vitalie Cernautanu Vitalie Cernautanu Vitalie Cernautanu Vitalie Moldova FKKM 28-04-1981 82,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

213 Barba Alexandru Barba Alexandru Moldova FKKM 01-03-1983 79,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

214 Pirgari Oleg Pirgari Oleg Moldova FKKM 19-06-1992 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

215 Soeyland Kristian Soeyland Kristian Norway Shinkyokushin Norway 30-06-1990 102,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

216 Johannessen Jeanette Johannessen Jeanette Norway Shinkyokushin Norway 24-05-1989 53,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

217 Bielska Anna Bielska Anna Poland Konstancin Jeziorna 24-07-1997 54,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

218 Kasza Dominik Kasza Dominik Poland Kielce, KKKK 22-10-2000 69,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

219 Kopij Marcel Kopij Marcel Poland Kobierzyce 29-05-2000 74,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

220 Slonecki Ignacy Slonecki Ignacy Poland Konstancin Jeziorna 15-01-1991 94,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

221 Wróbel Sylwia Wróbel Sylwia Poland Konstancin Jeziorna 01-10-1993 57,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

222 Tecza Jakub Tecza Jakub Poland Konstancin Jeziorna 03-07-1997 84,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

223 Jabłuszewska Ewa Jabłuszewska Ewa Poland Konstancin Jeziorna 22-09-1993 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

224 Kamiński Michał Kamiński Michał Poland Krosno 29-07-2000 69,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

225 Kieras Dominika Kieras Dominika Poland Krosno 03-07-2000 55,3 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 60kg

226 Tyburski Kacper Tyburski Kacper Poland Konstancin Jeziorna 22-02-2001 59,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

227 Kiszewski Jakub Kiszewski Jakub Poland Wrocław 06-09-2001 69,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

228 Bojda Anna Bojda Anna Poland Wrocław 09-11-1982 72,1 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

229 Dymarczyk Artur Dymarczyk Artur Poland Tarnowskie Góry 29-01-1988 84,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

230 Mazur Maciej Mazur Maciej Poland Warszawa, BKKK 20-08-1991 95,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

231 Sobieszek Michał Sobieszek Michał Poland Warszawa,Smok 04-04-2000 73,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

232 Lamot Igor Lamot Igor Poland Wrocław 09-04-1989 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

233 Zajac Rafal Zajac Rafal Poland Tarnowskie Góry 24-12-1986 112,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

234 Nowak Sandra Nowak Sandra Poland Tarnowskie Góry 28-07-1993 54,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

235 Balbierz Rafał Balbierz Rafał Poland Tarnowskie Góry 20-01-2000 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

236 Czerniakowski Pawel Poland Warszawa, BKKK 22-10-1989 74,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

237 Lubos Marta Lubos Marta Poland Tarnowskie Góry 09-02-1993 59,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

238 Bodzioch Tomasz Bodzioch Tomasz Poland Warszawa, BKKK 01-02-1995 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

239 Habraszka Dobrosława Habraszka Dobrosława Poland Tarnowskie Góry 21-07-1979 63,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

240 Podora Monika Podora Monika Poland Radzionków 10-02-1989 49,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

241 Golomb Mateusz Golomb Mateusz Poland Opole, OKKK 31-01-1995

Mężczyźni Senior Kata

242 Odzeniak Marek Odzeniak Marek Poland Warszawa, BKKK 24-01-1986 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

243 Pasławska Roksana Poland PFKK 31-07-2000 62,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

244 Mozerys Aleksandra Mozerys Aleksandra Poland Suwałki 18-05-2000 54,6 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 55kg

245 Winiarska Agata Winiarska Agata Poland Wrocław 23-05-1988 72,5 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

246 Gwiazda Emilia Gwiazda Emilia Poland Szczytno 24-03-2000 74,8 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

247 Konwicka Weronika Konwicka Weronika Poland Lidzbark Warm. 18-09-2000 52,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

248 Kaptur Mateusz Kaptur Mateusz Poland Warszawa, BKKK 07-12-1996 102,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

249 Kula Aleksandra Kula Aleksandra Poland Leżajsk 18-02-2001 48,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

250 Kuligowska Klaudia Poland PFKK 29-12-2001 74,3 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

251 Piotrowska Eliza Piotrowska Eliza Poland Warszawa,Smok 02-02-1996 79,6 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

252 Kot Kinga Kot Kinga Poland Ostrołęka 04-02-2000 64,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

253 Gorecki Krzysztof Gorecki Krzysztof Poland Wrocław 27-09-1989 94,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

254 Ful Wiktoria Poland Opole, OKKK 08-06-2001 58,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

255 Bukowa Aleksandra Bukowa Aleksandra Poland Opole, Champion 17-10-1984

Kobiety Senior Kata

256 Kolasinska Anna Kolasinska Anna Poland Opole, Champion 18-01-1994

Kobiety Senior Kata

257 Malikowska Paula Malikowska Paula Poland Konstancin Jeziorna 31-05-1995 49,9 kg

Kobiety Senior Kata

258 Modzelewski Krzysztof Modzelewski Krzysztof Poland Ostrołęka 25-10-2000 73,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

259 Korzec Natalia Korzec Natalia Poland Tarnów 29-11-1999 63,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

260 Chrzanowska Klaudia Poland Wrocław 08-08-2001 49,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

261 Kozubowski Konrad Kozubowski Konrad Poland Opole, OKKK 07-03-1990 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

262 Szorek Marek Szorek Marek Poland Tarnowskie Góry 21-06-2000 79,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

263 Nowak Katarzyna Poland Wrocław 27-09-1989 53,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

264 Starzec Magdalena Starzec Magdalena Poland Tarnów 09-12-1995 48,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

265 Rybacka Aleksandra Rybacka Aleksandra Poland Suwałki 21-04-2001 54,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

266 Goj Vanessa Goj Vanessa Poland Sosnowiec 29-12-2001 49,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

Kobiety Junior Kata

267 Czajka Weronika Poland Ostrołęka 06-11-2000 57,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

268 Podlecki Maksymilian Podlecki Maksymilian Poland Radzymin 01-03-2000 60,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

269 Pażuś Dawid Pażuś Dawid Poland Bartoszyce 26-01-2000 101,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

270 Muszyński Jakub Muszyński Jakub Poland Ostrołęka 23-10-2000 87,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

271 Grębosz Filip Grębosz Filip Poland Kielce, KKKK 26-11-2000 84,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

272 Pałaszewski Jakub Pałaszewski Jakub Poland Radzymin 17-12-2000

Mężczyźni Junior Kata

273 Grabowski Maciej Poland Radzymin 02-12-2000

Mężczyźni Junior Kata

274 Nienałtowski Michał Nienałtowski Michał Poland Ostrołęka 03-02-2000 79,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

275 Małysa Bartosz Poland PFKK 18-03-2001 76,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

276 Jaśkowska Katarzyna Jaśkowska Katarzyna Poland Kielce, KKKK 13-06-2000 78,6 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

277 Mjder Paula Poland Leżajsk 01-10-2000 62,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

278 Zinówko Maciej Zinówko Maciej Poland Ełk 28-03-2001 64,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

279 Sosnowski Oskar Sosnowski Oskar Poland Ełk 01-08-2000 64,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

280 Kazmierczak Piotr Poland Wrocław 08-06-1989 98,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

281 Zielińska Monika Zielińska Monika Poland Kolbuszowa 18-05-1997 63,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

282 Szeller Filip Szeller Filip Poland Krosno, Budo 07-08-1995 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

283 Sosnowski Antoni Sosnowski Antoni Poland Konstancin Jeziorna 27-06-2001 60,0 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

284 Sternik Daniel Sternik Daniel Poland Konstancin Jeziorna 28-01-1996 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

285 Boldut Cristian Boldut Cristian Romania Vidalis Zalau 23-01-1979 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

286 Masca Ovidiu Masca Ovidiu Romania 26-09-1988 64,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

287 Farcas Patricia Farcas Patricia Romania CSU Oradea 18-07-1998 62,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

288 Pop Anda Pop Anda Romania Kanku Baia Mare 03-08-1985

Kobiety Senior Kata

289 Chirlejan Georgiana Chirlejan Georgiana Romania Karate Bistrita 13-02-2001

Kobiety Junior Kata

290 Coras Bianca Coras Bianca Romania Budokai Arad 18-12-2000 59,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

Kobiety Junior Kata

291 Margarint Dorin Margarint Dorin Romania Combat Team Arad 31-05-1979 97,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

292 Szikszai Kamila Szikszai Kamila Romania Kyo Fighters Targu Mures 15-08-2001 69,3 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

293 Rada Octavian Rada Octavian Romania Hitode Eforie Sud 25-03-1999

Mężczyźni Senior Kata

294 Tanaszi Norbert Tanaszi Norbert Romania Tiger Budo Targu Mures 14-02-2001 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

295 Cupsa Madalina Cupsa Madalina Romania Sakura Baia Mare 02-02-1994

Kobiety Senior Kata

296 Balint Andrei Balint Andrei Romania CSU Oradea 28-07-2001 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

297 Cuc Delia Cuc Delia Romania CSU Oradea 04-06-2001 49,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

298 Faur Octavian Faur Octavian Romania CSU Oradea 15-07-2000 67,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

299 Suciu George Suciu George Romania CSC Sinmartin 18-10-1993 74,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

300 Ochian Anthony Ochian Anthony Romania CSU Oradea 29-09-2000 69,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

301 Merca Andreea Merca Andreea Romania CSC Sinmartin 25-04-1998 75,9 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

302 Szabo Norbert Szabo Norbert Romania Tiger Budo Targu Mures 31-07-2000 57,0 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

303 Burcea Constantin Burcea Constantin Romania Hitode Eforie Sud 25-05-2000

Mężczyźni Junior Kata

304 Cserepes Zoltán Cserepes Zoltán Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 23-11-2000 62,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

305 Hupian Kristína Hupian Kristína Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 22-09-1992 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

306 Markovics ádám Markovics ádám Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 25-04-2001 78,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

307 Jakab Adrienn Jakab Adrienn Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 11-06-2001 63,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

308 Soriano Lidia Soriano Lidia Spain FKE 20-06-1997 49,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

Kobiety Senior Kata

309 Estevan Pedro Estevan Pedro Spain FKE 13-08-1996

Mężczyźni Senior Kata

310 Navarro Adrián Navarro Adrián Spain FKE 07-04-1991 83,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

311 Baldres Noemi Baldres Noemi Spain FKE 14-10-1995 76,2 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

312 Fernandez Maitane Fernandez Maitane Spain FKE 13-05-1995 58,6 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

313 Garcia Aiala Garcia Aiala Spain FKE 20-03-1993 68,0 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

314 Presencia Clara Presencia Clara Spain FKE 15-04-1996 54,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

315 Gadea Guillem Gadea Guillem Spain FKE 15-05-2001 57,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

316 Ferrer Carles Ferrer Carles Spain FKE 22-04-2001 67,2 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

317 Herrero Andrea Herrero Andrea Spain FKE 14-04-2000 53,3 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 55kg

318 Gomez Ander Gomez Ander Spain FKE 05-07-2001 64,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

319 Perez Maider Perez Maider Spain FKE 31-10-1997

Kobiety Senior Kata

320 Tortosa Noelia Tortosa Noelia Spain FKE 26-10-2000 57,6 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 60kg

321 Bermejo Aimar Bermejo Aimar Spain FKE 30-07-2001

Mężczyźni Junior Kata

322 Fernandez Ivan Fernandez Ivan Spain FKE 12-03-1994 64,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

323 Estela David Estela David Spain FKE 16-09-1993 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

324 Cardenosa Eider Cardenosa Eider Spain FKE 12-05-1995 48,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

325 Zamora Javier Zamora Javier Spain FKE 04-01-1995 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

326 Hayder Ali Hayder Ali Sweden Stockholms Kyokushin Karate 20-02-1995 73,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

327 Börtner Kevin Börtner Kevin Sweden Bollebygds Budo Kai 16-05-2000 74,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

328 Andersson Charlita Andersson Charlita Sweden Banzai Karate Kai 18-01-1995 50,0 kg

Kobiety Senior Kata

329 Pålsson Simon Pålsson Simon Sweden Keiko Karate Klubb 17-02-1982 107,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

330 Samizada Ziyafatalla Milad Samizada Ziyafatalla Milad Sweden Banzai Karate Kai 28-05-1996 63,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

331 Rogård Adam Rogård Adam Sweden Uppsala Kyokushin Karate 05-05-1976 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

332 Edin Alicia Edin Alicia Sweden Umeå Karatesällskap 22-04-1985 60,0 kg

Kobiety Senior Kata

333 Kljajic Evedina Kljajic Evedina Sweden Keiko Karate Klubb 18-05-1981 60,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

334 Hägge Sara Hägge Sara Sweden Göteborgs Karate Kai 01-04-1991 73,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

335 Wallin Cecilia Wallin Cecilia Sweden Stockholms Kyokushin Karate 22-11-1991 63,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

336 Larsson Sanne Larsson Sanne Sweden Uppsala Kyokushin Karate 08-01-1996 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

337 Tampe Andreas Tampe Andreas Sweden Uppsala Kyokushin Karate 14-04-1976 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

338 Pasanen Ki Pasanen Ki Sweden Oyama Karate Kai 05-04-2001 63,2 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 65kg

339 Zihlmann Melanie Zihlmann Melanie Switzerland Steinmann-Dojo 01-08-2001 61,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

340 Zimmermann Svenja Zimmermann Svenja Switzerland Steinmann-Dojo 10-03-1993 63,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

341 Gallati Carla Gallati Carla Switzerland 18-12-1991

Kobiety Senior Kata

342 Bächli Ciril Bächli Ciril Switzerland 29-11-1985

Mężczyźni Senior Kata

343 Veresniak Alona Veresniak Alona Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 28-05-1986 48,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

344 Pylypovych Oksana Pylypovych Oksana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-01-2000 66,7 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

345 Troian Valeriia Troian Valeriia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 19-08-2000 62,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

346 Kucher Yana Kucher Yana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 10-06-2001 62,6 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

347 Tkhorovska Halyna Tkhorovska Halyna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 11-06-2001 69,0 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

348 Borysenko Dmytro Borysenko Dmytro Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 04-04-2001 79,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

349 Voievodkin Danylo Voievodkin Danylo Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 19-07-2000 114,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

350 Morozov Andrii Morozov Andrii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 16-08-2001 64,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

351 Savenko Anastasiia Savenko Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 21-03-2000

Kobiety Junior Kata

352 Mutina Nataliia Mutina Nataliia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 20-02-1987

Kobiety Senior Kata

353 Korol Yaryna Korol Yaryna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 08-11-1991

Kobiety Senior Kata

354 Svynarenko Oleksandr Svynarenko Oleksandr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 18-10-1997 73,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

355 Tsurevskyi Vitalii Tsurevskyi Vitalii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 02-10-2001 58,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

356 Inozemtsev Kostiantyn Inozemtsev Kostiantyn Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 20-04-1997 92,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

357 Chekhovych Serhii Chekhovych Serhii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 24-09-2001 101,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

358 Beztsinna Ruslana Beztsinna Ruslana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 28-03-2001 53,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

359 Mashchenko Yevheniya Mashchenko Yevheniya Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 29-12-1993 53,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

360 Kovalchuk Yaroslav Kovalchuk Yaroslav Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-05-1999

Mężczyźni Senior Kata

361 Lemishko Bohdan Lemishko Bohdan Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 31-05-1998 64,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

362 Boiko Pavlo Boiko Pavlo Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 03-02-2000 63,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

363 Vereshchak Daryna Vereshchak Daryna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 15-02-2000

Kobiety Junior Kata

364 Pokotylo Anastasiia Pokotylo Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 16-05-1997 49,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

365 Palii Severyn Palii Severyn Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-01-1999 74,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

366 Zhuravel Anatolii Zhuravel Anatolii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 13-01-1997 99,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

367 Korol Oleg Korol Oleg Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 07-07-1985

Mężczyźni Senior Kata

368 Duziak Anastasiia Duziak Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-02-1998 57,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

369 Salvuk Vasyl Salvuk Vasyl Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 03-09-1993 105,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

370 Terekh Yaromyr Terekh Yaromyr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 28-09-2001 78,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

371 Tymets Oleksandr Tymets Oleksandr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 07-07-1992 78,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

372 Kupyn Yurii Kupyn Yurii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 06-05-2001 74,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

373 Kovalchuk Diana Kovalchuk Diana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 07-11-2001 57,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

374 Savenko Anastasiia Savenko Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 20-12-1998 59,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

375 Stupets Ihor Stupets Ihor Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 04-01-1994 64,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

376 Ben Denys Ben Denys Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 13-10-2001 69,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

377 Mylenkyi Bohdan Mylenkyi Bohdan Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 15-07-2000 74,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

378 Kutsyniak Kyryl Kutsyniak Kyryl Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 17-10-2000

Mężczyźni Junior Kata

379 Zahorbenskyy Lyubomyr Zahorbenskyy Lyubomyr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 16-08-1994 93,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

380 Kaminskyi Roman Kaminskyi Roman Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 18-06-2001 58,7 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

381 Shkurak Anna Shkurak Anna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 27-02-1999 61,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

382 Kotliarevskyi Ihor Kotliarevskyi Ihor Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 25-06-1993 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

383 Chemerys Artem Chemerys Artem Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 21-02-2000 69,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

384 Lagno Svitlana Lagno Svitlana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 22-01-1996 77,5 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

Sędziowie

Nazwisko i imię Kraj Stopień Typ
Ahmadov Mehdi Azerbaijan 3 DAN Sędzia boczny
Cleveringa Gilbert HollandNetherlands 5 DAN Sędzia maty
Mansfeldt Von Richard Netherlands 4 DAN Sędzia maty
Spitaels Koen Belgium 5 DAN Sędzia maty
Bøgh Bo Denmark 2 DAN Sędzia boczny
De Peuter Willy Belgium 4 DAN Sędzia boczny
Goyvaerts Marc Belgium 4 DAN Sędzia maty
Rustamov Allahverdi Azerbaijan 6 DAN Sędzia maty
Michael Söderkvist Sweden 6 DAN Sędzia maty
Lubos Bogdan Poland 5 DAN Sędzia maty
Heath Alwyn UK 6 DAN Sędzia maty
Jones Denise UK 3 DAN Sędzia boczny
Bülow Jan Denmark 6 DAN Sędzia maty
Hacizada Abulfat Azerbaijan 3 DAN Sędzia boczny
Valiyev Namig Azerbaijan 4 DAN Sędzia maty
Kosmidis Georgios Greece 5 DAN Sędzia maty
Tziras Athanasios Greece 4 DAN Sędzia boczny
Dalamagas Georgios Greece 3 DAN Sędzia boczny
Skapi Irene Greece 3 DAN Sędzia boczny
Achiladelli Maria Greece 1 DAN Nowy sędzia boczny
Petrou Apostolos Greece 1 DAN Sędzia boczny
Gallios Kostantinos Greece 5 DAN Sędzia boczny
Ziemska Julia Switzerland 3 DAN Nowy sędzia boczny
Chamboredon Hervé France 2 DAN Sędzia boczny
Polimeno Luigi Switzerland 4 DAN Sędzia maty
Mikkelsen Niels Kristian Denmark 2 DAN Nowy sędzia maty
Trier Jesper Denmark 5 DAN Sędzia maty
Trier Brit Denmark 1 DAN Nowy sędzia boczny
Condrea Aurel Moldova 4 DAN Sędzia boczny
Talan Jesus Andorra 6 DAN Sędzia maty
Martinez De Celis àngel Lluis Andorra 4 DAN Sędzia boczny
Tsertsvadze David Georgia 1 DAN Sędzia boczny
Shengelia Vladimer Georgia 2 DAN Sędzia boczny
Goncharenko Alexander Ukraine 5 DAN Sędzia maty
Shymkiv Ivan Ukraine 4 DAN Sędzia maty
Wysocki Marcin Poland 2 DAN Sędzia boczny
Lewkowicz Tomasz Poland 2 DAN Sędzia boczny
Dziki Adam Poland 4 DAN Sędzia maty
Maminski Pawel Poland 3 DAN Sędzia maty
Wisniewski Artur Poland 3 DAN Sędzia boczny
Prusinski Artur Poland 4 DAN Sędzia maty
Lenkiewicz Tomasz Poland 4 DAN Sędzia maty
Wisniewski Janusz Poland 3 DAN Sędzia maty
Zembrzuski Piotr Poland 5 DAN Sędzia maty
Hajduk Wojciech Poland 1 DAN Nowy sędzia boczny
Radziewicz Wojciech Poland 4 DAN Sędzia maty
Dadzibug Eugeniusz Poland 6 DAN Sędzia maty
Krejpcio Marek Poland 5 DAN Sędzia maty
Kryvytskyi Roman Ukraine 2 DAN Nowy sędzia boczny
Wortmann Christoph Germany 5 DAN Sędzia maty
Dr. Bogdan Oliver Hungary 5 DAN Sędzia maty
Papai Zoltan Hungary 4 DAN Sędzia maty
Larsen Bo Vidar Norway 4 DAN Sędzia maty
Stroemmen Stig Norway 4 DAN Sędzia boczny
Pech Wolfgang Germany 6 DAN Sędzia maty
Rosenhammer Andreas Germany 5 DAN Sędzia boczny
Vu Son Germany 4 DAN Sędzia boczny
Seitz-harsch Eugen Germany 5 DAN Sędzia boczny
Petrut Grigore Romania 5 DAN Sędzia maty
Stoia Sorin Romania 5 DAN Sędzia maty
Dumbravean Traian Romania 4 DAN Sędzia maty
Kara Nikolay Moldova 2 DAN Sędzia maty
Openko Sergii Ukraine 1 DAN Nowy sędzia boczny
Zhadan Anton Ukraine 2 DAN Sędzia boczny
Korol Oleksandr Ukraine 5 DAN Sędzia maty
Bronistovskyi Sergii Ukraine 5 DAN Sędzia maty
Kriukov Vitalii Ukraine 3 DAN Sędzia boczny
Horváth Tibor Hungary 4 DAN Sędzia maty
Bendiák István Hungary 4 DAN Sędzia maty
Schwarcz Róbert Hungary 5 DAN Sędzia maty
Horbyk Oleksandr Ukraine 2 DAN Nowy sędzia boczny
Kubek Danuta Austria 2 DAN Nowy sędzia boczny
šintić Vladimir Croatia 5 DAN Sędzia maty
Escalera Juan Carlos Spain 6 DAN Sędzia maty
Soriano Pedro Spain 5 DAN Sędzia maty
Togonidze Zaza Spain 4 DAN Sędzia maty
Ruiz De Palacios Jose Ignacio Spain 4 DAN Sędzia maty
Camilla Bolin Sweden 5 DAN Sędzia maty
Gerorge Minos Sweden 5 DAN Sędzia boczny
Galimskyi Volodymyr Ukraine 3 DAN Sędzia maty
Gvenetadze Gia Georgia 3 DAN Sędzia boczny
Rabinovich Gleb Israel 5 DAN Sędzia maty
Nikolov Boris Bulgaria 4 DAN Sędzia maty
Obretenov Stoyan Bulgaria 3 DAN Sędzia maty
Fartsov Georgi Bulgaria 3 DAN Sędzia maty
Kalinov Rumen Bulgaria 3 DAN Sędzia maty
Vanroyen Sebastien France 3 DAN Nowy sędzia boczny
Pernas José France 4 DAN Nowy sędzia boczny
Poškaitis Vidmantas Lithuania 3 DAN Sędzia maty
šilaika Eugenijus Lithuania 4 DAN Sędzia maty
Svešnikov Nikita Lithuania 2 DAN Sędzia boczny
Singeorzan Radu Romania 4 DAN Sędzia maty
Olšauskas Remigijus Lithuania 4 DAN Sędzia maty
Milevskij Andzej Lithuania 4 DAN Sędzia maty
Silvaško Vladimiras Lithuania 5 DAN Sędzia maty
Gataveckas Edmundas Lithuania 2 DAN Sędzia boczny
Milieška Vygandas Lithuania 2 DAN Sędzia boczny
Kersnauskas Remigijus Lithuania 2 DAN Sędzia maty
Lekeckas Rimantas Lithuania 1 DAN Sędzia boczny
Klakauskas Julius Lithuania 1 DAN Sędzia boczny
Papai Gabor Hungary 3 DAN Sędzia maty
Fris Ferenc Hungary 4 DAN Sędzia maty

Osoby towarzyszące i funkcyjne

Nazwisko i imię Kraj Typ
Kspoyan Armen Armenia Country Representative
Kspoyan Murad Armenia Branch Chief
Steinmann Peter Switzerland Country Representative
Polimeno Alessandro Switzerland Branch Chief
Steinmann Peter Switzerland Branch Chief
Polimeno Luigi Switzerland Branch Chief
Bida Frans Netherlands Osoba towarzysząca
Hall Greg Nehterlands Osoba towarzysząca
Kaiser Normann Liechtenstein Trener
Marxer Zeno Liechtenstein Branch Chief
Marxer Angelika Liechtenstein VIP
Grandchamp Rene Liechtenstein VIP
Grandchamp Eliane Liechtenstein VIP
Rustamov Allahverdi Azerbaijan Branch Chief
Lubos Bogdan Poland Branch Chief
Bülow Jan Denmark Country Representative
Mammadov Samir Azerbaijan Trener
Melikiadis Otario Greece Branch Chief
Pikoulas Sotirios Greece VIP
Barboutis Anestis Greece Trener
Polimeno Alessandro Switzerland Trener
Kosmidis Georgios Greece Country Representative
Furko Kalman Węgry Country Representative
Rasmussen Benno Denmark Trener
Halberg Mathias Denmark Trener
Kesidis Viatseslav Greece Trener
Lavrinovich Vladimir Latvia Branch Chief
Lavrinovich Marek Latvia Trener
Belinskis Vitalijs Latvia Trener
Bereznevs Vitalijs Latvia Trener
Korikov Alexey Latvia Trener
Shengelia Avtandil Georgia Branch Chief
Dolaberidze Irakli Georgia Country Representative
Khachapuridze Lasha Georgia Trener
Tunadze Firuz Georgia Trener
Breindal Kristoffer Denmark Trener
Goncharenko Alexander Ukraine Country Representative
Priadka Volodymyr Ukraine Trener
Rasmussen Hanne Nyborg Denmark Trener
Andriienko Oleksandr Ukraine Trener
Chekhovych Maksym Ukraine Osoba towarzysząca
Priadka Maryna Ukraine Trener
Torbenko Oleksandr Ukraine Osoba towarzysząca
Lykhodko Volodymyr Ukraine Osoba towarzysząca
Voievodkin Oleg Ukraine Osoba towarzysząca
Kryvytskyi Roman Ukraine Trener
Slynko Sergii Ukraine Trener
Klimek Grzegorz Poland Trener
Lemieszko Lukasz Poland Trener
Lato Anna Poland Trener
Prasek Marek Poland Trener
Kaniowski Adam Poland Trener
Jemiolo Roman Poland Trener
Sulima Wojciech Poland Trener
Jakubowicz Krzysztof Poland Trener
Tabin-dziki Dorota Poland Osoba towarzysząca
Godos Mariusz Poland Trener
Gawlik Peter Poland Trener
Bajan Krystian Poland Trener
Lubos Ewa Poland Trener
Sztencel Piotr Poland Trener
Kwiecien Dariusz Poland Trener
Malikowski Michal Poland Trener
Grabowski Radoslaw Poland Trener
Borowiec Krzysztof Poland Branch Chief
Dadzibug Eugeniusz Poland Branch Chief
Wilento Artur Poland Branch Chief
Bukowy Daniel Poland Trener
Orysiak Pawel Poland Trener
Sulima-nurkiewicz Marianna Poland Trener
Radziewicz Wojciech Poland Branch Chief
Zajac Marian Poland Trener
Krejpcio Marek Poland Trener
Beres Tomasz Poland Trener
Zurek Piotr Poland Trener
Habraszka Krzysztof Poland Trener
Shymkiv Ivan Ukraine Trener
Mazur Mariusz Poland Branch Chief
Kepa Jacek Poland Trener
Bieńkowska Adrianna Poland Trener
Zieliński Radosłąw Poland Trener
Poczwardowaki Andrzej Poland Trener
świder Sylwester Poland Trener
Lavrinovicha Marika Latvia Osoba towarzysząca
Mashinskis Viesturs Latvia Osoba towarzysząca
Agocs Tibor Hungary Trener
Pantelics Peter Hungary Trener
Farkas Balint Hungary Osoba towarzysząca
Kovacs Monika Hungary Osoba towarzysząca
Andreassen Oeyvind Norway Country Representative
Knappen Eilif Norway VIP
Haukedalen Steffen Norway Trener
Dybsland Nils Ove Norway Trener
Bennaes Svein Olaf Norway VIP
Mutin Serhiy Ukraine Branch Chief
Pihrukh Oleh Ukraine Trener
Havrylets Taras Ukraine Trener
Dolinovskyi Taras Ukraine Trener
Kryvko Serhii Ukraine Osoba towarzysząca
Kryvko Oksana Ukraine Osoba towarzysząca
Kuzmin Oleksandr Ukraine Branch Chief
Tsekhmestruk Julia Ukraine Trener
Wortmann Sandra Germany Osoba towarzysząca
Battermann Mareike Germany Osoba towarzysząca
Bacak Muzaffer Germany Trener
Ritter Sergej Germany Trener
Arslantas Erdinc Denmark Trener
Furkó Kálmán Hungary Branch Chief
Karczub Miklós Hungary Trener
Polacsek Zoltán Hungary Trener
Vanroyen Sébastien France Country Representative
Desmedt Johnny France Trener
Wallmen Anca Romania Country Representative
Wallmen Harris Romania Trener
Rétfalvi Attila Hungary Trener
Rétfalvi Bertalan Hungary Osoba towarzysząca
Grislitis Justs Latvia Osoba towarzysząca
Terihaj Kruno Croatia Trener
Vovk Ivan Ukraine Osoba towarzysząca
Getmanskyi Sergii Ukraine Branch Chief
Stukal Ruslan Ukraine Trener
Bejan Cristian Romania Trener
Garašić Milan Croatia Branch Chief
Bronistovskyi Sergii Ukraine Branch Chief
Korol Oleksandr Ukraine Branch Chief
Kriukov Vitalii Ukraine Trener
Lanovyi Maksym Ukraine Trener
Kardos Zsolt Hungary Osoba towarzysząca
Kálóczi József Hungary Country Representative
Kovács Ferenc Hungary Trener
Boross József Hungary Osoba towarzysząca
Straubinger János Hungary Osoba towarzysząca
Melicher Béla Hungary Osoba towarzysząca
Sipos Izabella Hungary Osoba towarzysząca
Kovács László Hungary Osoba towarzysząca
Papp András Hungary Osoba towarzysząca
Korol Oksana Ukraine Trener
Shtefanitsa Iryna Ukraine Trener
Lozben Mariya Ukraine Trener
Kubek Marek Austria Country Representative
Halasz Petra Austria Trener
Markovics János Slovakia Country Representative
Kubek Alexander Austria Osoba towarzysząca
Requena Pascual Spain Branch Chief
Adria Juan Leonardo Spain Branch Chief
Lozano Jose María Spain Branch Chief
Escalera Juan Carlos Spain Country Representative
Soriano Pedro Spain Branch Chief
Tiuca Dan Romania Trener
Striblea Cristian Romania Trener
Garasic Krunoslav Croatia Trener
Maksimovs Adils Latvia Trener
Howard Collins Sweden VIP
Brian Fitkin Sweden VIP
Michael Söderkvist Sweden Country Representative
Torbjörn Helmfrid Sweden Trener
Magnus Hanssen Sweden Trener
Popov Georgi Bulgaria Branch Chief
Chirpanliev Petko Bulgaria Trener
Totev Tihomir Bulgaria Trener
Trampov Dimitar Bulgaria Trener
Dimitrov Daniel Bulgaria Trener
Yaneva Dima Bulgaria VIP
Bezus Ivan Bulgaria Osoba towarzysząca
Brennet Aurélien France Osoba towarzysząca
Drali Linda France Osoba towarzysząca
Lamouret Romain France Trener
Silva Thomas France Osoba towarzysząca
Tromas Fabien France Osoba towarzysząca
Thiele Tristan Holland Trener
Bleker Jaap Holland Osoba towarzysząca
Bleker Gerda Holland Osoba towarzysząca
Peters Korina Holland VIP
Klaasse Eric Holland VIP
De Bont Marlene Holland VIP
Vity Olivier France VIP
Helmfrid Jeannie Sweden Osoba towarzysząca
Wallin Erik Sweden Osoba towarzysząca
Eriksson Simon Sweden Osoba towarzysząca
Boyfriend Saras Sweden Osoba towarzysząca
Hägge Ulrik Sweden Osoba towarzysząca
Hägge Anna Sweden Osoba towarzysząca
Alajarva Virpi Sweden VIP
Vitkauskas Romas Lithuania Branch Chief
Svešnikovas Aleksejus Lithuania VIP
Klapatauskas Paulius Lithuania Trener
Poška Ričardas Lithuania Trener
Varkala Gediminas Lithuania Trener
Kubilius Lukas Lithuania Trener
Macijauskas Andrius Lithuania Trener
Jonika Linas Lithuania Trener
Zienius Tomas Lithuania Trener
Bus Driver 1 Romania Osoba towarzysząca
Bus Driver 2 Romania Osoba towarzysząca
Demchenko Iryna Ukraine Trener
Bronistovska Mariia Ukraine Osoba towarzysząca
Zhuravlova Nadiia Ukraine Trener
Barnu Mihai Romania Trener
Kam Ping Sweden Osoba towarzysząca
Pasanen Toni Sweden Trener
Gudauskas Valdemaras Lithuania Trener
Berencsi Csaba Hungary Osoba towarzysząca
Tóth Tibor Hungary Trener
Váczi Zoltán Hungary Trener
Relinschi Daniel Romania Trener
Vescan Mihai Romania Trener
Radvila Kęstutis Lithuania Trener
čekanavičius Benas Lithuania Trener
Vorobjovas Tomas Lithuania Trener
Vorobjova Spodra Lithuania Trener
Kochkin Alexander Lithuania Trener
Jurut Jevgenij Lithuania Trener
Struopus Tomas Lithuania Trener
Petrikauskas Darius Lithuania Trener
Barzdžius Algimantas Lithuania Osoba towarzysząca
Medveckij Andrej Lithuania Osoba towarzysząca
Vaznelytė Nora Lithuania Trener
Balsytė Diana Lithuania Trener
Kacas Samoilas Lithuania VIP
Gustaityte Magdalena Lithuania Trener
Gediminas Nerijus Lithuania Trener
žemaitytė Aistė Lithuania Trener
Paškrvičienė Juratė Lithuania Osoba towarzysząca
Jakštas Alfredas Lithuania Trener