European Shinkyokushin Championships Seniors & Juniors

Oficjalne wyniki Podgląd LIVE

Zarejestrowani zawodnicy (384)

Zarządzaj swoją listą osób

Rejestracja została zakończona: 18-04-2018

# Nazwisko i imię Kraj Nazwa klubu Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Hasanov Salahat Azerbaijan ALASKAR Dojo 20-09-1994 79,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

2 Nuriyev Khayal Azerbaijan ALASKAR Dojo 02-08-1996 65,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

3 Hasanov Aligismat Azerbaijan ALASKAR Dojo 03-12-2000 60,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

4 Ilatovskis Aleksejs Latvia AM dojo 02-10-2000 73,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

5 Saikovskis Dmitrijs Latvia AM dojo 03-03-1985 84,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

6 šmeļovs Olegs Latvia AM dojo 09-07-2001 76,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

7 Namazov Seyfaddin Azerbaijan AQASH 02-12-2000 69,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

8 Sokolovas Juras Lithuania Argus 30-07-1995 89,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

9 Zakarauskas Nojus Lithuania Argus 01-01-2000 69,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

10 Jacobs Shanty Belgium Asahi dojo 05-12-1996 59,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

11 Ismayilli Emin Azerbaijan AZAD Dojo 21-01-1996 64,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

12 Eibye Michael Denmark Ballerup 19-08-1955

Mężczyźni Senior Kata

13 Samizada Ziyafatalla Milad Sweden Banzai Karate Kai 28-05-1996 63,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

14 Andersson Charlita Sweden Banzai Karate Kai 18-01-1995 50,0 kg

Kobiety Senior Kata

15 Pażuś Dawid Poland Bartoszyce 26-01-2000 101,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

16 Beridze Nukri Georgia Batumi 25-01-2000 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

17 Putkaradze Data Georgia Batumi 21-12-2001 59,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

18 Tsintsadze Levan Georgia BATUMI 24-07-1986

Mężczyźni Senior Kata

19 Börtner Kevin Sweden Bollebygds Budo Kai 16-05-2000 74,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

20 Roginsky Wladislaw Germany Bonn 06-11-1992 72,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

21 Gasin Alex Germany Bonn 13-05-1996 82,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

22 Korolihin Konstantin Germany Bonn 09-07-1987 124,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

23 Coras Bianca Romania Budokai Arad 18-12-2000 59,3 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 60kg

24 Gustaitytė Brigita Lithuania Budora 06-04-1994 76,2 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

25 Zavalnyj Artūras Lithuania Budora 12-08-1995

Mężczyźni Senior Kata

26 Shyukri Kaan Bulgaria BULGARIA 02-07-2000 68,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

27 Halibryam Ilayda Bulgaria BULGARIA 30-04-2001 46,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

28 Deleva Ivanka Bulgaria BULGARIA 14-07-1995 63,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

29 Terziev Hristo Bulgaria BULGARIA 12-11-1971 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

30 Hristov Diyan Bulgaria BULGARIA 13-07-2001 58,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

31 Milev Miroslav Bulgaria BULGARIA 28-03-1991 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

32 Harizanova Nicole Bulgaria BULGARIA 09-08-2001 58,5 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 60kg

33 Dimitrov Valeri Bulgaria BULGARIA 24-10-1981 82,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

34 Stratieva Siyana Bulgaria BULGARIA 08-08-2000 54,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

35 Nikolov Preslav Bulgaria BULGARIA 16-11-1999 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

36 Hristozov Iliyan Bulgaria BULGARIA 28-03-1991 63,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

37 Litovska Violeta Bulgaria BULGARIA 25-04-1993 53,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

38 Andonova Atanaska Bulgaria BULGARIA 21-04-1991 55,0 kg

Kobiety Senior Kata

39 Todorov Todor Bulgaria BULGARIA 27-08-1996 82,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

40 Savov Stanislav Bulgaria BULGARIA 07-02-2000 63,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

41 Urimov Tsvetan Bulgaria BULGARIA 04-07-2000 68,3 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

42 Nikolov Noel Bulgaria BULGARIA 20-11-2001 79,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

43 Baychev Borislav Bulgaria BULGARIA 06-08-2000 94,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

44 Mitev Dimitar Bulgaria BULGARIA 08-10-2000 59,5 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

45 Georgieva Denitsa Bulgaria BULGARIA 08-04-1997 55,0 kg

Kobiety Senior Kata

46 Shtereva Tanya Bulgaria BULGARIA 01-01-2001 59,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

47 Dimitrov Lachezar Bulgaria BULGARIA 09-09-1991 71,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

48 Kostadinov Aleksandar Bulgaria BULGARIA 25-08-1999 63,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

49 Chirpanlieva Veselina Bulgaria BULGARIA 22-10-2002 56,0 kg

Kobiety Junior Kata

50 Kasabova Teodora Bulgaria BULGARIA 11-12-2000 62,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

51 Tashev Kaloyan Bulgaria BULGARIA 02-06-2001 88,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

52 Silyamov Stoycho Bulgaria BULGARIA 01-06-2001 80,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

53 Avotnieks Aris Latvia Bushido 03-07-2001 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

54 Freimanis Edgars Latvia Bushido 21-03-1994 74,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

55 Pusmucans Jurgis Latvia Bushido 09-10-2000 121,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

56 Guliyev Nail Azerbaijan CENTRAL Dojo 26-10-1991 74,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

57 Hajizada Abulfat Azerbaijan CENTRAL Dojo 24-08-1974 67,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

58 Aghamaliyev Mubariz Azerbaijan CENTRAL Dojo 30-09-1992 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

59 Agalaroglu Etibar Azerbaijan CENTRAL Dojo 02-03-1993 85,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

60 Margarint Dorin Romania Combat Team Arad 31-05-1979 97,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

61 Suciu George Romania CSC Sinmartin 18-10-1993 74,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

62 Merca Andreea Romania CSC Sinmartin 25-04-1998 75,9 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

63 Balint Andrei Romania CSU Oradea 28-07-2001 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

64 Faur Octavian Romania CSU Oradea 15-07-2000 67,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

65 Ochian Anthony Romania CSU Oradea 29-09-2000 69,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

66 Farcas Patricia Romania CSU Oradea 18-07-1998 62,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

67 Cuc Delia Romania CSU Oradea 04-06-2001 49,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

68 Afia Aroussi Jawad Belgium Dojo Wemmel 03-01-2001 52,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

69 Acik Edis Belgium Dojo Wemmel 21-08-2000 74,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

70 Sosnowski Oskar Poland Ełk 01-08-2000 64,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

71 Zinówko Maciej Poland Ełk 28-03-2001 64,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

72 Samadov Jeyhun Azerbaijan ELMADDIN 31-07-2001 57,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

73 žimantas Paulius Lithuania Energija 18-05-2000 98,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

74 Mickūnaitė Kotryna Lithuania Energijos smūgis 18-01-2000 48,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

75 Tsakiri Rafaela-evangelia Greece Fillipoi Kavalas 28-06-1997 47,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

76 Herrero Andrea Spain FKE 14-04-2000 53,3 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 55kg

77 Gadea Guillem Spain FKE 15-05-2001 57,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

78 Presencia Clara Spain FKE 15-04-1996 54,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

79 Ferrer Carles Spain FKE 22-04-2001 67,2 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

80 Gomez Ander Spain FKE 05-07-2001 64,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

81 Perez Maider Spain FKE 31-10-1997

Kobiety Senior Kata

82 Tortosa Noelia Spain FKE 26-10-2000 57,6 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 60kg

83 Bermejo Aimar Spain FKE 30-07-2001

Mężczyźni Junior Kata

84 Estela David Spain FKE 16-09-1993 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

85 Fernandez Ivan Spain FKE 12-03-1994 64,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

86 Zamora Javier Spain FKE 04-01-1995 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

87 Fernandez Maitane Spain FKE 13-05-1995 58,6 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

88 Garcia Aiala Spain FKE 20-03-1993 68,0 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

89 Cardenosa Eider Spain FKE 12-05-1995 48,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

90 Soriano Lidia Spain FKE 20-06-1997 49,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

Kobiety Senior Kata

91 Estevan Pedro Spain FKE 13-08-1996

Mężczyźni Senior Kata

92 Navarro Adrián Spain FKE 07-04-1991 83,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

93 Baldres Noemi Spain FKE 14-10-1995 76,2 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

94 Mazur Lesia Moldova FKKM 02-10-1990

Kobiety Senior Kata

95 Pirgari Oleg Moldova FKKM 19-06-1992 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

96 Barba Alexandru Moldova FKKM 01-03-1983 79,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

97 Cernautanu Vitalie Cernautanu Vitalie Moldova FKKM 28-04-1981 82,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

98 Senechal Anthony France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 27-10-1986 65,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

99 Paillat Yann France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 03-12-1992 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

100 Roch Andréis France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 06-03-1985 83,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

101 Haddouche Camille France FRENCH SHINKYOKUSHINKAI KARATE... 26-10-1992 68,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

102 šiška Gytis Lithuania Fudoshin 14-01-2001 77,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

103 Kránitz Mátyás Hungary Furkó Branch 12-02-2000 59,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

Mężczyźni Junior Kata

104 Karczub Donát Hungary Furkó Branch 02-01-2001 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

105 Nehéz Nóra Hungary Furkó Branch 10-10-2001

Kobiety Junior Kata

106 Gaál Gellért Hungary Furkó Branch 11-07-2001 79,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

107 Rétfalvi Tamás Hungary Furkó Branch 28-09-1996 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

108 Spéder István Hungary Furkó Branch 15-07-1988 64,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

109 Musuly Liza Hungary Furkó Branch 29-12-2000 77,8 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

110 Tóth Attila Hungary Furkó Branch 09-03-1969 88,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

111 Karczub Zalán Hungary Furkó Branch 21-11-1996 73,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

112 Magyar Levente Hungary Furkó Branch 31-08-1991 94,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

113 Mehdiyeva Sevinj Azerbaijan GALANDAR Dojo 10-12-1991 49,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

114 Zeynalli Solmaz Azerbaijan GALANDAR Dojo 04-02-1998 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

115 Hägge Sara Sweden Göteborgs Karate Kai 01-04-1991 73,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

116 Rasmussen Rasmus Rene Denmark Gråsten 19-11-1992

Mężczyźni Senior Kata

117 Kryger Signe Svane Denmark Gråsten Karate Klub 05-07-2000 60,0 kg

Kobiety Junior Kata

118 Rada Octavian Romania Hitode Eforie Sud 25-03-1999

Mężczyźni Senior Kata

119 Burcea Constantin Romania Hitode Eforie Sud 25-05-2000

Mężczyźni Junior Kata

120 Gradzickaitė Justina Lithuania Ichiban 15-02-2000 51,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

121 Beljakov Anton Latvia Ichigeki 19-03-2000 71,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

122 Macuk Dominik Lithuania Ippon 28-01-2000 59,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

123 Kurmin Valentyna Lithuania Ippon 19-01-2001 58,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

124 Cavrois Serge Belgium Kaido Dojo 21-03-1991 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

125 Pop Anda Romania Kanku Baia Mare 03-08-1985

Kobiety Senior Kata

126 Chirlejan Georgiana Romania Karate Bistrita 13-02-2001

Kobiety Junior Kata

127 Jakobović Nika Croatia Karate Klub Mladost Samobor 13-11-2000 53,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

128 Obranic Dejan Croatia Karate klub Sosai 02-12-1986 79,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

129 Pollak Ema Croatia Karate klub Sosai 27-01-1995

Kobiety Senior Kata

130 Kojunđić Kristina Croatia Karate klub Sosai 22-08-1989 81,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

131 Vrh Tena Croatia Karate klub Sosai 24-10-1996 67,3 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

132 Mikštaitė Inga Lithuania Kariai 26-11-1980 59,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

133 Gervelis Gintas Lithuania Kariai 16-12-1994 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

134 Karčiauskas Nojus Lithuania Kariai 18-02-2000 73,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

135 Pålsson Simon Sweden Keiko Karate Klubb 17-02-1982 107,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

136 Kljajic Evedina Sweden Keiko Karate Klubb 18-05-1981 60,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

137 Mammadov Vusal Azerbaijan KHATAI Dojo 20-08-1992 63,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

138 Rzazada Vahid Azerbaijan KHAYYAM Dojo 02-09-2000 77,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

139 Grębosz Filip Poland Kielce, KKKK 26-11-2000 84,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

140 Jaśkowska Katarzyna Poland Kielce, KKKK 13-06-2000 78,6 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

141 Kasza Dominik Poland Kielce, KKKK 22-10-2000 69,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

142 Kopij Marcel Poland Kobierzyce 29-05-2000 74,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

143 Beridze Nodar Georgia Kobuleti 22-08-2000 59,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

144 Verulidze Levan Georgia KOBULETI 25-02-1994 84,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

145 Kurashvili Tamriko Georgia KOBULETI 14-06-1994 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

146 Zielińska Monika Poland Kolbuszowa 18-05-1997 63,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

147 Tecza Jakub Poland Konstancin Jeziorna 03-07-1997 84,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

148 Slonecki Ignacy Poland Konstancin Jeziorna 15-01-1991 94,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

149 Jabłuszewska Ewa Poland Konstancin Jeziorna 22-09-1993 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

150 Malikowska Paula Poland Konstancin Jeziorna 31-05-1995 49,9 kg

Kobiety Senior Kata

151 Wróbel Sylwia Poland Konstancin Jeziorna 01-10-1993 57,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

152 Tyburski Kacper Poland Konstancin Jeziorna 22-02-2001 59,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

153 Bielska Anna Poland Konstancin Jeziorna 24-07-1997 54,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

154 Sosnowski Antoni Poland Konstancin Jeziorna 27-06-2001 60,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

Mężczyźni Junior Kata

155 Sternik Daniel Poland Konstancin Jeziorna 28-01-1996 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

156 Kieras Dominika Poland Krosno 03-07-2000 55,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

Kobiety Junior Kata

157 Kamiński Michał Poland Krosno 29-07-2000 69,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

158 Szeller Filip Poland Krosno, Budo 07-08-1995 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

Mężczyźni Senior Kata

159 Klibavičius Antanas Lithuania Kumite 13-06-1993 107,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

160 Szikszai Kamila Romania Kyo Fighters Targu Mures 15-08-2001 69,3 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

161 Blanco Montseny Sonia Andorra KYOKUSHIN-DO ANDORRA 14-02-1975 62,0 kg

Kobiety Senior Kata

162 Jensen Emil Herman Falk Denmark Kyokushinkai København 01-09-2001 80,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

163 Kula Aleksandra Poland Leżajsk 18-02-2001 48,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

164 Mjder Paula Poland Leżajsk 01-10-2000 62,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

165 Konwicka Weronika Poland Lidzbark Warm. 18-09-2000 52,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

166 Andriksons Edgars Latvia LKKL 04-07-2000 70,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

167 Kardos-kovács Mónika Hungary MSKSZ KB (Hungarian Shinkyok... 20-11-1986 72,0 kg

Kobiety Senior Kata

168 Straubinger Kitti Hungary MSKSZ KB (Hungarian Shinkyok... 06-04-2001 60,4 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 65kg

169 Radnai Viktor Hungary MSKSZ KB (Hungarian Shinkyok... 04-03-2001 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kata

170 De Bont Mitchell Holland Musashi 15-12-1993 92,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

171 Meineche Michael Denmark Nansensgade 08-08-1988 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

172 Bjerrekær Julian Denmark Nansensgade 02-12-1993 85,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

173 Kjølhede Christian Denmark Nansensgade 02-07-1993 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

174 Jakobsen Brian Denmark Nansensgade 02-02-1979 104,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

175 Buchholtz Christine Denmark Nansensgade 21-01-1989 65,6 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

176 Allan Fady Denmark Nansensgade 27-05-1993 95,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

177 Zhuravel Anatolii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 13-01-1997 99,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

178 Palii Severyn Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-01-1999 74,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

179 Pokotylo Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 16-05-1997 49,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

180 Vereshchak Daryna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 15-02-2000

Kobiety Junior Kata

181 Boiko Pavlo Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 03-02-2000 63,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

182 Lemishko Bohdan Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 31-05-1998 64,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

183 Kovalchuk Yaroslav Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-05-1999

Mężczyźni Senior Kata

184 Mashchenko Yevheniya Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 29-12-1993 53,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

185 Beztsinna Ruslana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 28-03-2001 53,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

186 Duziak Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-02-1998 57,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

187 Veresniak Alona Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 28-05-1986 48,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

188 Terekh Yaromyr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 28-09-2001 78,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

189 Chekhovych Serhii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 24-09-2001 101,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

190 Inozemtsev Kostiantyn Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 20-04-1997 92,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

191 Tymets Oleksandr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 07-07-1992 78,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

192 Tsurevskyi Vitalii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 02-10-2001 58,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

193 Kupyn Yurii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 06-05-2001 74,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

194 Kovalchuk Diana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 07-11-2001 57,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

195 Svynarenko Oleksandr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 18-10-1997 73,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

196 Savenko Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 20-12-1998 59,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

197 Korol Yaryna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 08-11-1991

Kobiety Senior Kata

198 Stupets Ihor Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 04-01-1994 64,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

199 Pylypovych Oksana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 05-01-2000 66,7 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

200 Ben Denys Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 13-10-2001 69,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

201 Mutina Nataliia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 20-02-1987

Kobiety Senior Kata

202 Mylenkyi Bohdan Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 15-07-2000 74,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

203 Savenko Anastasiia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 21-03-2000

Kobiety Junior Kata

204 Salvuk Vasyl Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 03-09-1993 105,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

205 Kutsyniak Kyryl Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 17-10-2000

Mężczyźni Junior Kata

206 Zahorbenskyy Lyubomyr Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 16-08-1994 93,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

207 Kaminskyi Roman Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 18-06-2001 58,7 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

208 Morozov Andrii Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 16-08-2001 64,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

209 Voievodkin Danylo Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 19-07-2000 114,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

210 Borysenko Dmytro Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 04-04-2001 79,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

211 Shkurak Anna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 27-02-1999 61,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

212 Tkhorovska Halyna Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 11-06-2001 69,0 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

213 Kotliarevskyi Ihor Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 25-06-1993 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

214 Kucher Yana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 10-06-2001 62,6 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

215 Chemerys Artem Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 21-02-2000 69,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

216 Korol Oleg Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 07-07-1985

Mężczyźni Senior Kata

217 Lagno Svitlana Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 22-01-1996 77,5 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

218 Troian Valeriia Ukraine National Kyokushinkai Karate F... 19-08-2000 62,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

219 Battermann Andreas Germany Neustadt 01-11-1981 90,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

220 Vaicekauskaitė Rūta Lithuania Okinava 13-02-2001

Kobiety Junior Kata

221 Sasnauskas Paulius Lithuania Okinava 22-07-1995

Mężczyźni Senior Kata

222 Mačiūtė Diana Lithuania Okinava 11-09-1980

Kobiety Senior Kata

223 Kolmogorovas Edvinas Lithuania Okinava 01-05-2000

Mężczyźni Junior Kata

224 De Kreij Kaylee Holland Omegasport 10-01-2001 63,0 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 65kg

225 Klaasse Aron Holland Omegasport 02-01-2001 66,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

226 Bleker Thom Holland Omegasport 04-09-2000 71,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

227 Bukowa Aleksandra Poland Opole, Champion 17-10-1984

Kobiety Senior Kata

228 Kolasinska Anna Poland Opole, Champion 18-01-1994

Kobiety Senior Kata

229 Kozubowski Konrad Poland Opole, OKKK 07-03-1990 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

Mężczyźni Senior Kata

230 Ful Wiktoria Poland Opole, OKKK 08-06-2001 58,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

231 Golomb Mateusz Poland Opole, OKKK 31-01-1995

Mężczyźni Senior Kata

232 Czajka Weronika Poland Ostrołęka 06-11-2000 57,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

233 Nienałtowski Michał Poland Ostrołęka 03-02-2000 79,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

234 Kot Kinga Poland Ostrołęka 04-02-2000 64,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

235 Muszyński Jakub Poland Ostrołęka 23-10-2000 87,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

236 Modzelewski Krzysztof Poland Ostrołęka 25-10-2000 73,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

237 Chrapačas Mantas Lithuania Osu 02-07-1993 64,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

238 Koreckaja Ivona Lithuania Osu 14-07-1990 49,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

239 žeburtovič Erika Lithuania Osu 28-04-1997 49,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

240 Pasanen Ki Sweden Oyama Karate Kai 05-04-2001 63,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

Kobiety Junior Kata

241 Grandchamp Joël Liechtenstein Oyama, Nendeln 21-03-1986

Mężczyźni Senior Kata

242 Pasławska Roksana Poland PFKK 31-07-2000 62,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

243 Kuligowska Klaudia Poland PFKK 29-12-2001 74,3 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

244 Małysa Bartosz Poland PFKK 18-03-2001 76,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

245 Podora Monika Poland Radzionków 10-02-1989 49,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

246 Pałaszewski Jakub Poland Radzymin 17-12-2000

Mężczyźni Junior Kata

247 Grabowski Maciej Poland Radzymin 02-12-2000

Mężczyźni Junior Kata

248 Podlecki Maksymilian Poland Radzymin 01-03-2000 60,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

249 Auga Romualdas Lithuania Rifas 13-06-1994 64,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

250 Gudeliauskaitė Gabija Lithuania Rifas 20-09-1993 62,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

251 Kvietka Justinas Lithuania Rifas 10-10-1992 83,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

252 Sutkus Domas Lithuania Rifas 13-03-1991 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

253 Andreasen Kristine Rask Denmark Roskilde 12-10-1995

Kobiety Senior Kata

254 Pedersen Helle Nygaard Denmark Roskilde 08-06-1982

Kobiety Senior Kata

255 Helgesen Liv Toldbod Denmark Roskilde Karate Klub 12-10-2001

Kobiety Junior Kata

256 Cupsa Madalina Romania Sakura Baia Mare 02-02-1994

Kobiety Senior Kata

257 Klapatauskaitė Goda Lithuania Saulės ženklas 02-02-2000

Kobiety Junior Kata

258 šapokaitė Brigita Lithuania Saulės ženklas 29-04-2001 54,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

259 Kriščiūnienė Daiva Lithuania Saulės ženklas 05-06-1982 54,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

260 Abazorius Orestas Lithuania Saulės ženklas 17-04-1997 91,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

261 Markovics ádám Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 25-04-2001 78,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

262 Cserepes Zoltán Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 23-11-2000 62,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

263 Jakab Adrienn Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 11-06-2001 63,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

264 Hupian Kristína Slovakia Seishin Karate Klub Markovics... 22-09-1992 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

265 Wolf Andi Austria Shihan Kubek - Austria 12-01-1984 74,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

266 Eichinger Peter Austria Shihan Kubek - Austria 23-04-1986 89,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

267 Secovic Dzevad Austria Shihan Kubek - Austria 27-12-1987 83,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

268 Ehsani Ali Austria Shihan Kubek - Austria 03-12-1996 61,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

269 Khanikiryan Gagik Armenia Shinkyokushin Armenia 20-11-2001 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

270 Manasyan Mikayel Armenia Shinkyokushin Armenia 07-04-1998 70,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

271 Hovsepyan Ararat Armenia Shinkyokushin Armenia 29-06-1996 65,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

272 Gevorgyan Albert Armenia Shinkyokushin Armenia 18-12-2001 73,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

273 Sargsyan Marzpet Armenia Shinkyokushin Armenia 09-03-2001 69,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

274 Parsamyan Azat Armenia Shinkyokushin Armenia 15-01-1996 64,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

275 Thauvoye Martin Belgium shinkyokushin couvin 01-06-1990 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

276 Tziras Athanasios Greece Shinkyokushinkai Larissas 20-06-1986

Mężczyźni Senior Kata

277 Intzepoulos Panagiotis Greece Shinkyokushinkai Polykastrou 21-11-2001 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

278 Kerekgyarto Csenge Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 16-06-2001 48,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

279 Nagy Nora Biborka Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 01-07-1992 48,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

280 Farkas Balint Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 26-08-2001 77,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

281 Popovics Tamas Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 07-01-1987 84,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

282 Kebelei Csaba Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-11-2001 67,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

283 Litvak Lili Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 25-01-2001 53,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

284 Moczo Milan Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 03-10-2001 69,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

285 Seregely Gyongyi Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 05-11-1997 63,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

286 Kovacs Gergo Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 09-11-2000 127,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

287 Szeitz Adrienn Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 25-12-2001 52,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

288 Fris Norbert Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 15-01-2001 63,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

289 David Andras Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 26-01-1996 113,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

290 Mezo Lili Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 25-09-2000 59,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

291 Kerekes Reka Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 19-07-2001 64,9 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

292 David Adam Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-01-1999 89,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

293 Molnar Tibor Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 14-06-2000 84,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

294 David Mate Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-01-1999 98,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

295 Berencsi Csaba Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 07-02-2000 73,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

296 Kovacs Balazs Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 01-09-1984 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

297 Leiter Anett Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 04-01-1991 59,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

298 Olah Gergo Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 12-10-1991 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

299 Magyar Zoltan Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 15-12-1986 63,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

300 Berencsi Timea Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 11-04-1998 49,5 kg

Kobiety Senior Kata

Kobiety Senior Kumite - 50kg

301 Veronika Nemeth Hungary Shinkyokushin Martial Arts Fed... 23-06-1997 52,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

302 Johannessen Jeanette Norway Shinkyokushin Norway 24-05-1989 53,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

303 Soeyland Kristian Norway Shinkyokushin Norway 30-06-1990 102,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

304 Karvink Vadim Holland Shinkyokushin Zutphen 27-11-1994 70,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

305 Janssens Bert Belgium Shinzo Dojo 03-11-1976 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

306 Vanden Ecker Sara Belgium Shinzo Dojo 09-11-1992 66,0 kg

Kobiety Senior Kata

307 Zemlianskij Sergej Lithuania Shodan 14-01-2000 57,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

308 Martišius Dovydas Lithuania Shodan 01-01-2000 69,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

309 Rukšėnaitė Erika Lithuania Shodan 18-01-1999 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

310 Pakalniškytė Guoda Lithuania Shodan 17-01-2001 63,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

311 Pėlikytė Ugnė Lithuania Shodan 17-02-2001 62,9 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

312 Venckutė Skaistė Lithuania Shodan 11-12-1996 54,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

313 Budrytė Ieva Lithuania Shodan 16-02-2000 67,6 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

314 Adomaitytė Darija Lithuania Shodan 05-06-2001 53,6 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

315 Urbonas Julius Lithuania Shodan 06-04-1997 83,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

316 Jonauskas Matas Lithuania Shodan 15-06-2000

Mężczyźni Junior Kata

317 Gerasimenko Edvinas Lithuania Shodan 12-01-2001 63,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

318 šniaukas žygimantas Lithuania Shodan 14-01-2000 73,2 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

319 Muntrimas Dominykas Lithuania Shodan 01-01-2000 82,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

320 Ryžkovaitė Monika Lithuania Shodan 02-05-1998 70,0 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

321 Balčiūtė Julija Lithuania Shodan 17-01-2001 72,0 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

322 Gužauskas Eventas Lithuania Shodan 25-06-1995 100,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

323 Ramanauskaitė Justina Lithuania Shori 17-01-2001 49,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

324 Lotocka Daniela Latvia Shuto 17-10-2001 76,4 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

325 Goj Vanessa Poland Sosnowiec 29-12-2001 49,0 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 50kg

326 Lomsadze Vasiko Georgia Sportuni 19-03-2000 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

327 Navrozashvili Nika Georgia SPORTUNI 27-09-2000 64,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

328 Gvenetadze Gia Georgia SPORTUNI 29-05-1989

Mężczyźni Senior Kata

329 Movsesyan Sergo Georgia SPORTUNI 31-05-1993 64,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

330 Pirveli Erekle Georgia SPORTUNI 06-06-1990 84,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

331 Bastoiani Tengiz Georgia SPORTUNI 26-09-1989 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

332 Zinchenko Andrei Georgia SPORTUNI 31-01-1992 64,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

333 Kamarauli Lasha Georgia SPORTUNI 02-11-1996 106,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

334 Bibileishvili Tamar Georgia SPORTUNI 11-06-1993 63,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

335 Zihlmann Melanie Switzerland Steinmann-Dojo 01-08-2001 61,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

336 Zimmermann Svenja Switzerland Steinmann-Dojo 10-03-1993 63,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

337 Hayder Ali Sweden Stockholms Kyokushin Karate 20-02-1995 73,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

338 Wallin Cecilia Sweden Stockholms Kyokushin Karate 22-11-1991 63,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

339 Rybacka Aleksandra Poland Suwałki 21-04-2001 54,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

340 Mozerys Aleksandra Poland Suwałki 18-05-2000 54,6 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

Kobiety Junior Kata

341 Gwiazda Emilia Poland Szczytno 24-03-2000 74,8 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

342 Meškauskienė Aneta Lithuania Takas 17-01-1985 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

343 Starzec Magdalena Poland Tarnów 09-12-1995 48,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

344 Korzec Natalia Poland Tarnów 29-11-1999 63,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

345 Nowak Sandra Poland Tarnowskie Góry 28-07-1993 54,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

346 Zajac Rafal Poland Tarnowskie Góry 24-12-1986 112,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

347 Balbierz Rafał Poland Tarnowskie Góry 20-01-2000 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

348 Szorek Marek Poland Tarnowskie Góry 21-06-2000 79,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

349 Dymarczyk Artur Poland Tarnowskie Góry 29-01-1988 84,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

350 Habraszka Dobrosława Poland Tarnowskie Góry 21-07-1979 63,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

351 Lubos Marta Poland Tarnowskie Góry 09-02-1993 59,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

352 Tanaszi Norbert Romania Tiger Budo Targu Mures 14-02-2001 64,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

353 Szabo Norbert Romania Tiger Budo Targu Mures 31-07-2000 57,0 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

354 Driesens An Belgium Tomodashi dojo 28-02-1978 61,0 kg

Kobiety Senior Kata

355 Zubilin Daniil Lithuania Tori 15-01-2001 64,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

356 Simonenko Lukas Lithuania Tori 18-01-2000 78,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

357 Makackaitė Raminta Lithuania Tornadas 22-10-1998

Kobiety Senior Kata

358 Edin Alicia Sweden Umeå Karatesällskap 22-04-1985 60,0 kg

Kobiety Senior Kata

359 Tampe Andreas Sweden Uppsala Kyokushin Karate 14-04-1976 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

360 Larsson Sanne Sweden Uppsala Kyokushin Karate 08-01-1996 64,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

361 Rogård Adam Sweden Uppsala Kyokushin Karate 05-05-1976 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

362 Boldut Cristian Romania Vidalis Zalau 23-01-1979 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

363 Eyubov Karim Azerbaijan VUGAR Dojo 02-08-1996 83,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

364 Odzeniak Marek Poland Warszawa, BKKK 24-01-1986 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

365 Kaptur Mateusz Poland Warszawa, BKKK 07-12-1996 102,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

366 Mazur Maciej Poland Warszawa, BKKK 20-08-1991 95,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

367 Czerniakowski Pawel Poland Warszawa, BKKK 22-10-1989 74,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

368 Bodzioch Tomasz Poland Warszawa, BKKK 01-02-1995 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

369 Sobieszek Michał Poland Warszawa,Smok 04-04-2000 73,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

370 Piotrowska Eliza Poland Warszawa,Smok 02-02-1996 79,6 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

371 Lamot Igor Poland Wrocław 09-04-1989 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

372 Gorecki Krzysztof Poland Wrocław 27-09-1989 94,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

373 Chrzanowska Klaudia Poland Wrocław 08-08-2001 49,8 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

374 Winiarska Agata Poland Wrocław 23-05-1988 72,5 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

375 Nowak Katarzyna Poland Wrocław 27-09-1989 53,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

376 Bojda Anna Poland Wrocław 09-11-1982 72,1 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

377 Kazmierczak Piotr Poland Wrocław 08-06-1989 98,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

378 Kiszewski Jakub Poland Wrocław 06-09-2001 69,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

379 Gablaia Romeo Georgia Zugdidi 25-03-1992 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

380 Bächli Ciril Switzerland 29-11-1985

Mężczyźni Senior Kata

381 Masca Ovidiu Romania 26-09-1988 64,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

382 Radune Viacheslav Israel 30-04-1990 64,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

Mężczyźni Senior Kata

383 Gallati Carla Switzerland 18-12-1991

Kobiety Senior Kata

384 Achilladelli Maria Greece 28-01-1975

Kobiety Senior Kata

Sędziowie

Nazwisko i imię Kraj Stopień Typ
Ahmadov Mehdi Azerbaijan 3 DAN Sędzia boczny
Cleveringa Gilbert HollandNetherlands 5 DAN Sędzia maty
Mansfeldt Von Richard Netherlands 4 DAN Sędzia maty
Spitaels Koen Belgium 5 DAN Sędzia maty
Bøgh Bo Denmark 2 DAN Sędzia boczny
De Peuter Willy Belgium 4 DAN Sędzia boczny
Goyvaerts Marc Belgium 4 DAN Sędzia maty
Rustamov Allahverdi Azerbaijan 6 DAN Sędzia maty
Michael Söderkvist Sweden 6 DAN Sędzia maty
Lubos Bogdan Poland 5 DAN Sędzia maty
Heath Alwyn UK 6 DAN Sędzia maty
Jones Denise UK 3 DAN Sędzia boczny
Bülow Jan Denmark 6 DAN Sędzia maty
Hacizada Abulfat Azerbaijan 3 DAN Sędzia boczny
Valiyev Namig Azerbaijan 4 DAN Sędzia maty
Kosmidis Georgios Greece 5 DAN Sędzia maty
Tziras Athanasios Greece 4 DAN Sędzia boczny
Dalamagas Georgios Greece 3 DAN Sędzia boczny
Skapi Irene Greece 3 DAN Sędzia boczny
Achiladelli Maria Greece 1 DAN Nowy sędzia boczny
Petrou Apostolos Greece 1 DAN Sędzia boczny
Gallios Kostantinos Greece 5 DAN Sędzia boczny
Ziemska Julia Switzerland 3 DAN Nowy sędzia boczny
Chamboredon Hervé France 2 DAN Sędzia boczny
Polimeno Luigi Switzerland 4 DAN Sędzia maty
Mikkelsen Niels Kristian Denmark 2 DAN Nowy sędzia maty
Trier Jesper Denmark 5 DAN Sędzia maty
Trier Brit Denmark 1 DAN Nowy sędzia boczny
Condrea Aurel Moldova 4 DAN Sędzia boczny
Talan Jesus Andorra 6 DAN Sędzia maty
Martinez De Celis àngel Lluis Andorra 4 DAN Sędzia boczny
Tsertsvadze David Georgia 1 DAN Sędzia boczny
Shengelia Vladimer Georgia 2 DAN Sędzia boczny
Goncharenko Alexander Ukraine 5 DAN Sędzia maty
Shymkiv Ivan Ukraine 4 DAN Sędzia maty
Wysocki Marcin Poland 2 DAN Sędzia boczny
Lewkowicz Tomasz Poland 2 DAN Sędzia boczny
Dziki Adam Poland 4 DAN Sędzia maty
Maminski Pawel Poland 3 DAN Sędzia maty
Wisniewski Artur Poland 3 DAN Sędzia boczny
Prusinski Artur Poland 4 DAN Sędzia maty
Lenkiewicz Tomasz Poland 4 DAN Sędzia maty
Wisniewski Janusz Poland 3 DAN Sędzia maty
Zembrzuski Piotr Poland 5 DAN Sędzia maty
Hajduk Wojciech Poland 1 DAN Nowy sędzia boczny
Radziewicz Wojciech Poland 4 DAN Sędzia maty
Dadzibug Eugeniusz Poland 6 DAN Sędzia maty
Krejpcio Marek Poland 5 DAN Sędzia maty
Kryvytskyi Roman Ukraine 2 DAN Nowy sędzia boczny
Wortmann Christoph Germany 5 DAN Sędzia maty
Dr. Bogdan Oliver Hungary 5 DAN Sędzia maty
Papai Zoltan Hungary 4 DAN Sędzia maty
Larsen Bo Vidar Norway 4 DAN Sędzia maty
Stroemmen Stig Norway 4 DAN Sędzia boczny
Pech Wolfgang Germany 6 DAN Sędzia maty
Rosenhammer Andreas Germany 5 DAN Sędzia boczny
Vu Son Germany 4 DAN Sędzia boczny
Seitz-harsch Eugen Germany 5 DAN Sędzia boczny
Petrut Grigore Romania 5 DAN Sędzia maty
Stoia Sorin Romania 5 DAN Sędzia maty
Dumbravean Traian Romania 4 DAN Sędzia maty
Kara Nikolay Moldova 2 DAN Sędzia maty
Openko Sergii Ukraine 1 DAN Nowy sędzia boczny
Zhadan Anton Ukraine 2 DAN Sędzia boczny
Korol Oleksandr Ukraine 5 DAN Sędzia maty
Bronistovskyi Sergii Ukraine 5 DAN Sędzia maty
Kriukov Vitalii Ukraine 3 DAN Sędzia boczny
Horváth Tibor Hungary 4 DAN Sędzia maty
Bendiák István Hungary 4 DAN Sędzia maty
Schwarcz Róbert Hungary 5 DAN Sędzia maty
Horbyk Oleksandr Ukraine 2 DAN Nowy sędzia boczny
Kubek Danuta Austria 2 DAN Nowy sędzia boczny
šintić Vladimir Croatia 5 DAN Sędzia maty
Escalera Juan Carlos Spain 6 DAN Sędzia maty
Soriano Pedro Spain 5 DAN Sędzia maty
Togonidze Zaza Spain 4 DAN Sędzia maty
Ruiz De Palacios Jose Ignacio Spain 4 DAN Sędzia maty
Camilla Bolin Sweden 5 DAN Sędzia maty
Gerorge Minos Sweden 5 DAN Sędzia boczny
Galimskyi Volodymyr Ukraine 3 DAN Sędzia maty
Gvenetadze Gia Georgia 3 DAN Sędzia boczny
Rabinovich Gleb Israel 5 DAN Sędzia maty
Nikolov Boris Bulgaria 4 DAN Sędzia maty
Obretenov Stoyan Bulgaria 3 DAN Sędzia maty
Fartsov Georgi Bulgaria 3 DAN Sędzia maty
Kalinov Rumen Bulgaria 3 DAN Sędzia maty
Vanroyen Sebastien France 3 DAN Nowy sędzia boczny
Pernas José France 4 DAN Nowy sędzia boczny
Poškaitis Vidmantas Lithuania 3 DAN Sędzia maty
šilaika Eugenijus Lithuania 4 DAN Sędzia maty
Svešnikov Nikita Lithuania 2 DAN Sędzia boczny
Singeorzan Radu Romania 4 DAN Sędzia maty
Olšauskas Remigijus Lithuania 4 DAN Sędzia maty
Milevskij Andzej Lithuania 4 DAN Sędzia maty
Silvaško Vladimiras Lithuania 5 DAN Sędzia maty
Gataveckas Edmundas Lithuania 2 DAN Sędzia boczny
Milieška Vygandas Lithuania 2 DAN Sędzia boczny
Kersnauskas Remigijus Lithuania 2 DAN Sędzia maty
Lekeckas Rimantas Lithuania 1 DAN Sędzia boczny
Klakauskas Julius Lithuania 1 DAN Sędzia boczny
Papai Gabor Hungary 3 DAN Sędzia maty
Fris Ferenc Hungary 4 DAN Sędzia maty

Osoby towarzyszące i funkcyjne

Nazwisko i imię Kraj Typ
Kspoyan Armen Armenia
Kspoyan Murad Armenia
Steinmann Peter Switzerland
Polimeno Alessandro Switzerland
Steinmann Peter Switzerland
Polimeno Luigi Switzerland
Bida Frans Netherlands
Hall Greg Nehterlands
Kaiser Normann Liechtenstein Trener
Marxer Zeno Liechtenstein
Marxer Angelika Liechtenstein
Grandchamp Rene Liechtenstein
Grandchamp Eliane Liechtenstein
Rustamov Allahverdi Azerbaijan
Lubos Bogdan Poland
Bülow Jan Denmark
Mammadov Samir Azerbaijan Trener
Melikiadis Otario Greece
Pikoulas Sotirios Greece
Barboutis Anestis Greece Trener
Polimeno Alessandro Switzerland Trener
Kosmidis Georgios Greece
Furko Kalman Węgry
Rasmussen Benno Denmark Trener
Halberg Mathias Denmark Trener
Kesidis Viatseslav Greece Trener
Lavrinovich Vladimir Latvia
Lavrinovich Marek Latvia Trener
Belinskis Vitalijs Latvia Trener
Bereznevs Vitalijs Latvia Trener
Korikov Alexey Latvia Trener
Shengelia Avtandil Georgia
Dolaberidze Irakli Georgia
Khachapuridze Lasha Georgia Trener
Tunadze Firuz Georgia Trener
Breindal Kristoffer Denmark Trener
Goncharenko Alexander Ukraine
Priadka Volodymyr Ukraine Trener
Rasmussen Hanne Nyborg Denmark Trener
Andriienko Oleksandr Ukraine Trener
Chekhovych Maksym Ukraine
Priadka Maryna Ukraine Trener
Torbenko Oleksandr Ukraine
Lykhodko Volodymyr Ukraine
Voievodkin Oleg Ukraine
Kryvytskyi Roman Ukraine Trener
Slynko Sergii Ukraine Trener
Klimek Grzegorz Poland Trener
Lemieszko Lukasz Poland Trener
Lato Anna Poland Trener
Prasek Marek Poland Trener
Kaniowski Adam Poland Trener
Jemiolo Roman Poland Trener
Sulima Wojciech Poland Trener
Jakubowicz Krzysztof Poland Trener
Tabin-dziki Dorota Poland
Godos Mariusz Poland Trener
Gawlik Peter Poland Trener
Bajan Krystian Poland Trener
Lubos Ewa Poland Trener
Sztencel Piotr Poland Trener
Kwiecien Dariusz Poland Trener
Malikowski Michal Poland Trener
Grabowski Radoslaw Poland Trener
Borowiec Krzysztof Poland
Dadzibug Eugeniusz Poland
Wilento Artur Poland
Bukowy Daniel Poland Trener
Orysiak Pawel Poland Trener
Sulima-nurkiewicz Marianna Poland Trener
Radziewicz Wojciech Poland
Zajac Marian Poland Trener
Krejpcio Marek Poland Trener
Beres Tomasz Poland Trener
Zurek Piotr Poland Trener
Habraszka Krzysztof Poland Trener
Shymkiv Ivan Ukraine Trener
Mazur Mariusz Poland
Kepa Jacek Poland Trener
Bieńkowska Adrianna Poland Trener
Zieliński Radosłąw Poland Trener
Poczwardowaki Andrzej Poland Trener
świder Sylwester Poland Trener
Lavrinovicha Marika Latvia
Mashinskis Viesturs Latvia
Agocs Tibor Hungary Trener
Pantelics Peter Hungary Trener
Farkas Balint Hungary
Kovacs Monika Hungary
Andreassen Oeyvind Norway
Knappen Eilif Norway
Haukedalen Steffen Norway Trener
Dybsland Nils Ove Norway Trener
Bennaes Svein Olaf Norway
Mutin Serhiy Ukraine
Pihrukh Oleh Ukraine Trener
Havrylets Taras Ukraine Trener
Dolinovskyi Taras Ukraine Trener
Kryvko Serhii Ukraine
Kryvko Oksana Ukraine
Kuzmin Oleksandr Ukraine
Tsekhmestruk Julia Ukraine Trener
Wortmann Sandra Germany
Battermann Mareike Germany
Bacak Muzaffer Germany Trener
Ritter Sergej Germany Trener
Arslantas Erdinc Denmark Trener
Furkó Kálmán Hungary
Karczub Miklós Hungary Trener
Polacsek Zoltán Hungary Trener
Vanroyen Sébastien France
Desmedt Johnny France Trener
Wallmen Anca Romania
Wallmen Harris Romania Trener
Rétfalvi Attila Hungary Trener
Rétfalvi Bertalan Hungary
Grislitis Justs Latvia
Terihaj Kruno Croatia Trener
Vovk Ivan Ukraine
Getmanskyi Sergii Ukraine
Stukal Ruslan Ukraine Trener
Bejan Cristian Romania Trener
Garašić Milan Croatia
Bronistovskyi Sergii Ukraine
Korol Oleksandr Ukraine
Kriukov Vitalii Ukraine Trener
Lanovyi Maksym Ukraine Trener
Kardos Zsolt Hungary
Kálóczi József Hungary
Kovács Ferenc Hungary Trener
Boross József Hungary
Straubinger János Hungary
Melicher Béla Hungary
Sipos Izabella Hungary
Kovács László Hungary
Papp András Hungary
Korol Oksana Ukraine Trener
Shtefanitsa Iryna Ukraine Trener
Lozben Mariya Ukraine Trener
Kubek Marek Austria
Halasz Petra Austria Trener
Markovics János Slovakia
Kubek Alexander Austria
Requena Pascual Spain
Adria Juan Leonardo Spain
Lozano Jose María Spain
Escalera Juan Carlos Spain
Soriano Pedro Spain
Tiuca Dan Romania Trener
Striblea Cristian Romania Trener
Garasic Krunoslav Croatia Trener
Maksimovs Adils Latvia Trener
Howard Collins Sweden
Brian Fitkin Sweden
Michael Söderkvist Sweden
Torbjörn Helmfrid Sweden Trener
Magnus Hanssen Sweden Trener
Popov Georgi Bulgaria
Chirpanliev Petko Bulgaria Trener
Totev Tihomir Bulgaria Trener
Trampov Dimitar Bulgaria Trener
Dimitrov Daniel Bulgaria Trener
Yaneva Dima Bulgaria
Bezus Ivan Bulgaria
Brennet Aurélien France
Drali Linda France
Lamouret Romain France Trener
Silva Thomas France
Tromas Fabien France
Thiele Tristan Holland Trener
Bleker Jaap Holland
Bleker Gerda Holland
Peters Korina Holland
Klaasse Eric Holland
De Bont Marlene Holland
Vity Olivier France
Helmfrid Jeannie Sweden
Wallin Erik Sweden
Eriksson Simon Sweden
Boyfriend Saras Sweden
Hägge Ulrik Sweden
Hägge Anna Sweden
Alajarva Virpi Sweden
Vitkauskas Romas Lithuania
Svešnikovas Aleksejus Lithuania
Klapatauskas Paulius Lithuania Trener
Poška Ričardas Lithuania Trener
Varkala Gediminas Lithuania Trener
Kubilius Lukas Lithuania Trener
Macijauskas Andrius Lithuania Trener
Jonika Linas Lithuania Trener
Zienius Tomas Lithuania Trener
Bus Driver 1 Romania
Bus Driver 2 Romania
Demchenko Iryna Ukraine Trener
Bronistovska Mariia Ukraine
Zhuravlova Nadiia Ukraine Trener
Barnu Mihai Romania Trener
Kam Ping Sweden
Pasanen Toni Sweden Trener
Gudauskas Valdemaras Lithuania Trener
Berencsi Csaba Hungary
Tóth Tibor Hungary Trener
Váczi Zoltán Hungary Trener
Relinschi Daniel Romania Trener
Vescan Mihai Romania Trener
Radvila Kęstutis Lithuania Trener
čekanavičius Benas Lithuania Trener
Vorobjovas Tomas Lithuania Trener
Vorobjova Spodra Lithuania Trener
Kochkin Alexander Lithuania Trener
Jurut Jevgenij Lithuania Trener
Struopus Tomas Lithuania Trener
Petrikauskas Darius Lithuania Trener
Barzdžius Algimantas Lithuania
Medveckij Andrej Lithuania
Vaznelytė Nora Lithuania Trener
Balsytė Diana Lithuania Trener
Kacas Samoilas Lithuania
Gustaityte Magdalena Lithuania Trener
Gediminas Nerijus Lithuania Trener
žemaitytė Aistė Lithuania Trener
Paškrvičienė Juratė Lithuania
Jakštas Alfredas Lithuania Trener

Organizator zawodów

Klub Kyokushin Karate im. Masutatsu Oyama,
50-011 Wrocław
ul. Kościuszki 35 b