Śląska Liga Karate Dzieci i Młodzieży

Oficjalne wyniki Podgląd LIVE Regulamin turnieju

Zarejestrowani zawodnicy (107) pobierz

Zarządzaj swoją listą osób

Rejestracja została zakończona: 06-03-2018

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Barczyk Piotr Katowice, Najduch Dojo 23-08-2009 27,8 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

2 Barczyk Tomasz Katowice, Najduch Dojo 15-09-2011 22,0 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite - 22kg

3 Bareła Maksymilian Radomsko, KK Randori 06-08-2010 25,9 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

4 Bareła Jakub Radomsko, KK Randori 24-04-2009 30,2 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

5 Bartylla Mateusz Zdzieszowice, ASW 09-08-2004 67,1 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 57kg

6 Beksa Nadia Tarnowskie Góry, TKS 29-03-2011 26,1 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite + 22kg

7 Benkowska Anastazja Tarnowskie Góry, TKS 21-02-2012 22,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite - 22kg

8 Bielska Małgorzata Tarnowskie Góry, TKS 12-10-2010 25,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

9 Bitka Kuba Katowice, Najduch Dojo 30-05-2010 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

10 Biwo Kacper Tarnowskie Góry, TKS 29-08-2008 34,4 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 37kg

11 Bugajski Kacper Tarnowskie Góry, TKS 25-01-2010 24,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

12 Chlebowski Hubert Radzionków, HabraszkaDojo 13-02-2011 23,0 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite - 22kg

13 Cichowski Piotr Piekary Śląskie, BANZAI 12-09-2010 21,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

14 Czaja Adam Katowice, Najduch Dojo 24-05-2006 59,2 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite + 55kg

15 Czernik Anna Radzionków, HabraszkaDojo 24-02-2004 51,4 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

16 Czernik Agata Radzionków, HabraszkaDojo 24-07-2008 30,3 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 32kg

17 Czernik Katarzyna Radzionków, HabraszkaDojo 24-02-2004 51,7 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

18 Dąbrowski Maksymilian Tarnowskie Góry, TKS 10-10-2006 34,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 45kg

19 Danisz Primoz Tarnowskie Góry, TKS 04-04-2005 49,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 55kg

20 Diak Martyna Zdzieszowice, ASW 17-01-2003 57,3 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

21 Droś Laura Tarnowskie Góry, TKS 24-05-2012 25,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite + 22kg

22 Dróżdż Xavery Tarnowskie Góry, TKS 14-12-2005 39,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 45kg

23 Dudek Natalia Radomsko, KK Randori 12-09-2007 34,8 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 32kg

24 Dworak Dawid Sosnowiec, SKKK 26-06-2004 48,4 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 57kg

25 Dziegieć Piotr Radomsko, KK Randori 02-04-2007 53,2 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 42kg

26 Dziegieć Paweł Radomsko, KK Randori 28-07-2010 22,9 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

27 Fuchs Miłosz Katowice, Najduch Dojo 15-02-2006 33,1 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 45kg

28 Gajda Filip Sandomierz, SKK 13-07-2009 24,9 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

29 Głos Krzysztof Katowice, Najduch Dojo 31-10-2008 29,7 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 30kg

30 Godula Bartosz Chorzów 29-10-2006 38,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 45kg

31 Golkowski Jakub Bytom, StasiakDojo 03-03-2007 39,3 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 42kg

32 Grzybczyk Antonina Tarnowskie Góry, TKS 08-05-2007 43,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 32kg

33 Habraszka Marcelina Radzionków, HabraszkaDojo 28-12-2011 32,2 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite + 22kg

34 Harasimczuk Kacper Zdzieszowice, ASW 16-06-2003 70,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 57kg

35 Janasik Karol Katowice, Najduch Dojo 17-12-2007 39,7 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 42kg

36 Jaros Jakub Radzionków, HabraszkaDojo 16-06-2009 33,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

37 Jaros Jan Radzionków, HabraszkaDojo 12-11-2007 40,3 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 42kg

38 Jezierzańska Kinga Zdzieszowice, ASW 09-09-2000 62,0 kg

Kobiety Młodzik (2005 - 2006) Kumite + 50kg

39 Jon Mateusz Piekary Śląskie, BANZAI 29-03-2004 53,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 57kg

40 Kaczmarek Zofia Tarnowskie Góry, TKS 30-04-2012 22,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite - 22kg

41 Karaś Jan Katowice, Najduch Dojo 09-03-2008 28,3 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 30kg

42 Kędzior Dawid Bytom, StasiakDojo 17-11-2008 26,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 30kg

43 Kiełbusiewicz Oliwier Radzionków, HabraszkaDojo 22-10-2007 28,2 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 30kg

44 Kluszczyk Paulina Piekary Śląskie, BANZAI 12-11-2007 36,8 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 32kg

45 Kołodziej Mateusz Katowice, Najduch Dojo 05-06-2005 46,1 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 55kg

46 Kontny Marcelina Radzionków, HabraszkaDojo 19-02-2009 32,8 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

47 Kopczyński Karol Radomsko, KK Randori 12-06-2009 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

48 Kraśnicki Kamil Bytom, StasiakDojo 25-02-2010 30,8 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

49 Kraśnicki Mateusz Bytom, StasiakDojo 25-02-2010 35,1 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

50 Krawców Alan Zdzieszowice, ASW 24-09-2005 42,6 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 45kg

51 Krawców Natalia Zdzieszowice, ASW 06-11-2007 31,6 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 32kg

52 Krawczyk Dominik Radzionków, HabraszkaDojo 03-09-2007 39,6 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 42kg

53 Kruszyniak Wiktoria Katowice, Najduch Dojo 08-08-2009 29,8 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

54 Kulik Martyna Piekary Śląskie, BANZAI 29-12-2009 24,5 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

55 Kuźnik Kamil Piekary Śląskie, BANZAI 01-01-2006 40,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 45kg

56 Latusek Szymon Tarnowskie Góry, TKS 04-03-2007 38,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 42kg

57 Latusek Kacper Tarnowskie Góry, TKS 05-08-2009 29,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

58 Liszka Zofia Tarnowskie Góry, TKS 30-05-2011 25,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite + 22kg

59 Macherzyński Jakub Tarnowskie Góry, TKS 12-05-2012 24,0 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite + 22kg

60 Mamica Tymoteusz Radzionków, HabraszkaDojo 18-01-2010 25,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

61 Matczak Szymon Piekary Śląskie, BANZAI 19-06-2010 27,7 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

62 Mazurkiewicz Piotr Radzionków, HabraszkaDojo 21-08-2006 45,5 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 45kg

63 Mielczarek Julia Bytom, StasiakDojo 12-09-2005 35,0 kg

Kobiety Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 45kg

64 Mrachacz Mateusz Tarnowskie Góry, TKS 20-10-2003 70,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 57kg

65 Mroziński Wiktor Tarnowskie Góry, TKS 08-04-2006 36,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 45kg

66 Mroziński Piotr Tarnowskie Góry, TKS 13-07-2007 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 37kg

67 Musiol David Piekary Śląskie, BANZAI 11-02-2010 26,6 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

68 Mytych Jakub Zdzieszowice, ASW 20-12-2003 57,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 57kg

69 Nowak Adam Radomsko, KK Randori 21-12-2004 49,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 57kg

70 Nowak Jakub Bytom, StasiakDojo 10-02-2011 25,3 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite + 22kg

71 Ochód Dominika Radzionków, HabraszkaDojo 12-06-2010 32,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

72 Ociepka Tomasz Piekary Śląskie, BANZAI 02-03-2009 28,7 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

73 Opolka Michał Tarnowskie Góry, TKS 13-01-2006 47,5 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 55kg

74 Piekarski Igor Sosnowiec, SKKK 01-01-2008 32,3 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 37kg

75 Pietsz Nadia Tarnowskie Góry, TKS 20-02-2012 18,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite - 22kg

76 Pozimski Carmen Tarnowskie Góry, TKS 28-07-2006 45,0 kg

Kobiety Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 45kg

77 Raczek Aleksander Tarnowskie Góry, TKS 06-02-2011 28,0 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite + 22kg

78 Ręka Franciszek Piekary Śląskie, BANZAI 20-07-2010 24,6 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

79 Samojłow Dawid Katowice, Najduch Dojo 02-10-2008 31,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 37kg

80 Skowron Maksymilian Tarnowskie Góry, TKS 21-08-2004 54,9 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 57kg

81 Słota Wojciech Tarnowskie Góry, TKS 17-11-2010 24,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

82 Sobieraj Agata Radomsko, KK Randori 01-07-2008 35,5 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 32kg

83 Stańczyk Jakub Radzionków, HabraszkaDojo 31-08-2007 40,4 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 42kg

84 Stańczyk Szymon Radzionków, HabraszkaDojo 31-08-2007 42,5 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 42kg

85 Stasiak Leon Bytom, StasiakDojo 28-10-2004 44,8 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 57kg

86 Sumień Maciej Radzionków, HabraszkaDojo 13-10-2010 33,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

87 Superniok Mateusz Tarnowskie Góry, TKS 13-08-2012 19,0 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite - 22kg

88 Surowiec Oliwia Piekary Śląskie, BANZAI 19-09-2007 30,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 32kg

89 świerzy Antek Katowice, Najduch Dojo 12-03-2010 27,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

90 Syguda Błażej Piekary Śląskie, BANZAI 12-01-2010 31,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

91 Szmajda Kamil Tarnowskie Góry, TKS 16-07-2009 30,7 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

92 Szołtysik Jakub Radzionków, HabraszkaDojo 23-04-2010 26,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

93 Szustak Mateusz Katowice, Najduch Dojo 04-01-2009 36,2 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

94 Szweda Patrycja Chorzów 11-05-2006 54,0 kg

Kobiety Młodzik (2005 - 2006) Kumite + 50kg

95 Szymański Bartosz Tarnowskie Góry, TKS 30-06-2008 27,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 30kg

96 Tarasiewicz Patrycja Tarnowskie Góry, TKS 18-12-2004 60,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

97 Terlecka Natalia Tarnowskie Góry, TKS 01-03-2005 60,0 kg

Kobiety Młodzik (2005 - 2006) Kumite + 50kg

98 Tobor Adam Tarnowskie Góry, TKS 20-10-2010 22,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

99 Tobor Aleksander Tarnowskie Góry, TKS 29-11-2007 48,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 42kg

100 Tomala Wiktoria Tarnowskie Góry, TKS 23-06-2006 49,9 kg

Kobiety Młodzik (2005 - 2006) Kumite + 50kg

101 Tomala Michał Tarnowskie Góry, TKS 29-05-2008 49,9 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 42kg

102 Tomala Zofia Tarnowskie Góry, TKS 16-04-2010 29,9 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

103 Waloszczyk Paweł Piekary Śląskie, BANZAI 04-09-2004 49,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 57kg

104 Warmuszok Michał Tarnowskie Góry, TKS 13-08-2010 25,9 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

105 Wyporski Patryk Tarnowskie Góry, TKS 14-08-2007 46,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 42kg

106 Ząbkowski Michał Radzionków, HabraszkaDojo 17-03-2008 31,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 37kg

107 Zaniewski Wojciech Bielsko, KKK 15-06-2007 35,3 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 37kg

Sędziowie pobierz

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Stopień
1 Błach Michał Radomsko, KK Randori 1 DAN
2 Stasiak Lubomir Bytom, StasiakDojo 2 DAN
3 Kraśnicki Michał Bytom, StasiakDojo kyu

Osoby towarzyszące i funkcyjne pobierz

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Typ
1 Dudek Andrzej Radomsko, KK Randori Trener
2 Diak Hubert Zdzieszowice, ASW Trener
3 Zaniewski Radosław Bielsko, KKK Trener