Śląska Liga Karate Dzieci i Młodzieży

Oficjalne wyniki Podgląd LIVE

Zarejestrowani zawodnicy (94) pobierz

Zarządzaj swoją listą osób

Rejestracja została zakończona: 07-06-2018

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Antończak Amelia Sosnowiec; SKK 27-07-2010 26,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2011) Kumite - 30kg

2 Barczyk Tomasz Katowice; Najduch Dojo 15-09-2011 20,0 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

3 Barczyk Piotr Katowice; Najduch Dojo 23-09-2009 28,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 29kg

4 Beksa Nadia Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 01-01-2011 25,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2011) Kumite - 30kg

5 Bitka Kuba Katowice; Najduch Dojo 30-05-2010 30,1 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 33kg

6 Biwo Kacper Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 29-08-2008 33,9 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 37kg

7 Bombelka Dominik Radzionków; HabraszkaDojo 20-01-2010 39,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 33kg

8 Bugajski Kacper Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 25-01-2010 25,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 29kg

9 Cichowski Piotr Piekary Śląskie; UKS Banzai 12-09-2010 21,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

10 Czernik Katarzyna Radzionków; HabraszkaDojo 24-02-2004 50,7 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

11 Czernik Anna Radzionków; HabraszkaDojo 24-02-2004 51,2 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 50kg

12 Czernik Agata Radzionków; HabraszkaDojo 24-07-2008 30,9 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite open

13 Dąbrowski Maksymilian Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 10-10-2006 34,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 40kg

14 Danisz Primoz Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 21-08-2006 48,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite + 45kg

15 Dróżdż Xavery Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 14-12-2005 39,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 40kg

16 Dudek Natalia Radomsko; KK "Randori" 12-09-2007 34,9 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite open

17 Dybich Anna Sosnowiec; SKK 10-11-2010 26,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2011) Kumite - 30kg

18 Fuchs Miłosz Katowice; Najduch Dojo 15-02-2006 35,6 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 40kg

19 Gaza Weronika Sosnowiec; SKK 30-10-2010 26,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2011) Kumite - 30kg

20 Głos Krzysztof Katowice; Najduch Dojo 31-10-2008 31,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 32kg

21 Golkowski Jakub Bytom; stasiakdojo 03-03-2007 39,8 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 42kg

22 Górski Leon Sosnowiec; SKK 01-03-2005 35,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 40kg

23 Górski Jacek Sosnowiec; SKK 01-03-2005 35,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 40kg

24 Habraszka Marcelina Radzionków; HabraszkaDojo 28-12-2011 34,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2011) Kumite + 30kg

25 Jabłońska Michalina Radzionków; HabraszkaDojo 23-12-2005 52,1 kg

Kobiety Młodzik (2005 - 2006) Kumite + 50kg

26 Janasik Karol Katowice; Najduch Dojo 17-12-2007 43,5 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 42kg

27 Janecki Natan Katowice; Najduch Dojo 23-03-2009 25,4 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

28 Jaros Jan Radzionków; HabraszkaDojo 12-11-2007 40,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 42kg

29 Karaś Jan Katowice; Najduch Dojo 06-03-2008 29,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 32kg

30 Karwat Kamil Katowice; TKKF Czarni 19-01-2004 59,4 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite open

31 Kędzior Dawid Bytom; stasiakdojo 17-11-2008 26,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 32kg

32 Kiełbusiewicz Oliwier Radzionków; HabraszkaDojo 22-10-2007 29,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 32kg

33 Kołecki Michał Bytom; stasiakdojo 20-11-2010 29,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 33kg

34 Kontny Marcelina Radzionków; HabraszkaDojo 19-02-2009 33,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2011) Kumite + 30kg

35 Kostrzewa Wojciech Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 02-11-2005 42,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 45kg

36 Kraśnicki Kamil Bytom; stasiakdojo 25-02-2010 29,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 33kg

37 Kraśnicki Mateusz Bytom; stasiakdojo 25-02-2010 34,9 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 33kg

38 Król Kacper Bytom; stasiakdojo 13-04-2007 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 37kg

39 Kruszyniak Wiktoria Katowice; Najduch Dojo 08-12-2009 30,3 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2011) Kumite + 30kg

40 łągiewka Mateusz Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 02-05-2010 25,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

41 Latusek Filip Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 26-02-2006 40,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 40kg

42 Latusek Kacper Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 05-07-2009 29,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 33kg

43 Latusek Szymon Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 04-03-2007 40,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 42kg

44 Ledwoń Emilia Radzionków; HabraszkaDojo 28-02-2007 33,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite open

45 Lipp Karol Radzionków; HabraszkaDojo 08-04-2010 31,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 33kg

46 łysik Marta Radomsko; KK "Randori" 05-08-2010 26,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2011) Kumite - 30kg

47 Majkut Justyna Bytom; stasiakdojo 10-06-2004 55,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 50kg

48 Marcisz Julia Katowice; TKKF Czarni 27-05-2004 42,8 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

49 Mazurkiewicz Piotr Radzionków; HabraszkaDojo 21-08-2006 48,8 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite + 45kg

50 Mazurkiewicz Krzysztof Radzionków; HabraszkaDojo 20-05-2011 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

51 Mazurkiewicz Tomasz Radzionków; HabraszkaDojo 21-10-2008 43,5 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 42kg

52 Mrozowicz Emilia Sosnowiec; SKK 17-12-2007 39,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite open

53 Mrozowicz Kamila Sosnowiec; SKK 17-12-2007 33,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite open

54 Musioł David Piekary Śląskie; UKS Banzai 11-02-2010 26,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 29kg

55 Nowak Jakub Bytom; stasiakdojo 02-10-2011 26,4 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

56 Ochód Dominika Radzionków; HabraszkaDojo 12-06-2010 33,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2011) Kumite + 30kg

57 Ociepka Tomasz Piekary Śląskie; UKS Banzai 02-03-2009 27,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 29kg

58 Opolka Michał Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 04-04-2005 49,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite + 45kg

59 Pawlik Maciej Bytom; stasiakdojo 25-09-2007 36,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 37kg

60 Piasecka Aleksandra Bytom; stasiakdojo 01-01-2004 50,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

61 Piasny Adam Bytom; stasiakdojo 06-09-2008 31,5 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 32kg

62 Pilarska Maja Katowice; TKKF Czarni 15-08-2004 46,2 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

63 Potempa Franciszek Radzionków; HabraszkaDojo 12-12-2009 23,9 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

64 Pozimski Carmen Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 28-07-2006 44,0 kg

Kobiety Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 50kg

65 Przebieracz Maciej Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 21-02-2007 36,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 37kg

66 Ręka Franciszek Piekary Śląskie; UKS Banzai 20-07-2010 24,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

67 Rosa Paweł Katowice; Najduch Dojo 30-05-2007 34,5 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 37kg

68 Rożen Leon Katowice; Najduch Dojo 17-03-2010 24,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

69 Rymer Maksymilian Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 11-05-2005 40,5 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 45kg

70 Senczenko Antoni Radzionków; HabraszkaDojo 01-08-2010 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 33kg

71 Skrzypczyk Mateusz Bytom; stasiakdojo 13-05-2010 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 33kg

72 Sobek Szymon Katowice; TKKF Czarni 20-09-2004 76,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite open

73 Sobieraj Agata Radomsko; KK "Randori" 01-07-2008 34,5 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite open

74 Stańczyk Jakub Radzionków; HabraszkaDojo 31-08-2007 40,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 42kg

75 Stańczyk Szymon Radzionków; HabraszkaDojo 31-08-2007 41,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 42kg

76 Stasiak Leon Bytom; stasiakdojo 28-10-2004 48,4 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite open

77 Styczyński Nikodem Radomsko; KK "Randori" 12-01-2011 23,0 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

78 Sumień Maciej Radzionków; HabraszkaDojo 13-10-2010 33,3 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 33kg

79 świerzy Antek Katowice; Najduch Dojo 12-03-2010 27,6 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 29kg

80 Szołtysik Jakub Radzionków; HabraszkaDojo 23-04-2010 28,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 29kg

81 Szustak Mateusz Katowice; Najduch Dojo 04-01-2009 34,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 33kg

82 Tarasiewicz Patrycja Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 01-12-2003 58,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 50kg

83 Terlecka Natalia Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 01-03-2005 60,0 kg

Kobiety Młodzik (2005 - 2006) Kumite + 50kg

84 Tomala Wiktoria Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 23-06-2006 51,0 kg

Kobiety Młodzik (2005 - 2006) Kumite + 50kg

85 Tomala Michał Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 29-05-2008 48,4 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 42kg

86 Tomala Zofia Tarnowskie Góry; TKS "Karate" 16-04-2010 29,9 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2011) Kumite - 30kg

87 Urbańczyk Kamil Sosnowiec; SKK 18-07-2003 50,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite open

88 Witek Oskar Bielsko Biała; BKKK 26-05-2005 50,4 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite + 45kg

89 Wrzesień Franciszek Katowice; TKKF Czarni 17-08-2006 34,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 40kg

90 Wrzesień Katarzyna Katowice; TKKF Czarni 03-01-2005 46,5 kg

Kobiety Młodzik (2005 - 2006) Kumite - 50kg

91 Ząbkowski Michał Radzionków; HabraszkaDojo 17-03-2008 32,5 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 37kg

92 żak Julia Sosnowiec; SKK 31-03-2010 30,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2011) Kumite - 30kg

93 Zaniewski Wojciech Bielsko Biała; BKKK 15-06-2007 36,2 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 37kg

94 Zaniewski Maciej Bielsko Biała; BKKK 28-04-2009 29,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 29kg

Sędziowie pobierz

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Stopień
1 Stasiak Lubomir Bytom; stasiakdojo 2 DAN
2 Kraśnicki Michał Bytom; stasiakdojo kyu
3 Błach Michał Radomsko; KK "Randori" 1 DAN
4 Karaś Arkadiusz Katowice; Najduch Dojo 5 kyu

Osoby towarzyszące i funkcyjne pobierz

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Typ
1 Witek Grzegorz Bielsko Biała; BKKK Trener
2 Dadzibug Eugeniusz Sosnowiec; SKK