XIX Mistrzostwa Polski Kyokushin Open Seniorów oraz Juniorów Młodszych

Oficjalne wyniki Podgląd LIVE

Zarejestrowani zawodnicy (229) pobierz

Zarządzaj swoją listą osób

Rejestracja została zakończona: 15-10-2018

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Data urodzenia Kategoria(e)
1 Adamska Kinga Mińsk Mazowiecki Mińsko Mazowiecki KKK 29-03-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

2 Antczak Marek Ruda Śląska Rudzki KKK 19-10-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

3 Antosik Dominika Zielona Góra Zielonogórski KSK 23-10-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

4 Armada Wiktoria Końskie Konecki KKK 07-07-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

5 Bakalus Radek Przemysl Przemyski KKK 15-06-1981

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite - 85kg

6 Basiukiewicz Julia Bartoszyce Bartoszycki KKK 13-02-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

7 Belmas Paweł Tomaszów Lubelski Tomaszowski KKK 25-05-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

8 Bielska Anna Konstancin-Jeziorna IPPON 24-07-1997

Kobiety Senior Kata

9 Biłbak Damian Suwałki Suwalski KKK 08-07-1998

Mężczyźni Senior Kata

10 Bilska Wiktoria Krosno Krośnieński KKK 22-02-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

11 Binkowska Zuzanna Czerwionka-Leszczyny Czerwionka-Leszczyny KKK 23-07-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

12 Binkowski Wiktor MORAWICA Klub Karate Morawica 20-04-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

13 Błaszczyk Marcin Sosnowiec Sosnowiec KK 20-02-2000

Mężczyźni Senior Kata

14 Bodzioch Tomasz Warszawa Warszawa BKKK 01-02-1995

Mężczyźni Senior Kumite open

15 Bojda Anna Wrocław Wrocław (Lamot) 05-11-1982

Kobiety Senior Kumite open

16 Boruch Olga Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 17-03-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

17 Brzozowski Igor Zamość Zamojski KKK 12-01-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

18 Bugieda Adrian Suwałki Suwalski KKK 04-05-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

19 Bukowa Aleksandra Opole Opole Champion KKK 17-10-1984

Kobiety Senior Kata

20 Chabrzyk Dominik Żory Żory Shogun 16-05-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

21 Chojowski Kacper Chrzanów Chrzanowski KKK 14-05-1999

Mężczyźni Senior Kumite open

22 Chrzanowski Adam Ciechanów Ciechanowski KKK 22-10-1982

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite - 85kg

23 Cichocka Małgorzata Płock Płocki KKK 02-01-1993

Kobiety Senior Kata

24 Cymmerman Bruno Białystok Białostocki KKK 03-10-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

25 Czernik Katarzyna Radzionków Gliwice HAJIME 24-02-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

26 Czernik Anna Radzionków Gliwice HAJIME 24-02-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

27 Czubaj Paweł Warszawa UKS SEKAI 01-02-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

28 Czupryńska Monika Olsztyn Olsztyński KKK 17-06-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

29 Dąbrowska Zuzanna Józefów KSW Bushi 21-01-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

30 Dąbrowska Dominika Nowy Sącz Nowosądecki KSKK 03-01-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

31 Dąbrowski Robert Jastrzębie-Zdrój Jastrzębski KKKK 14-05-1974

Mężczyźni Senior Kata

32 Daszkiewicz Magdalena Ruda Śląska Rudzki KKK 22-09-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

33 Dębicka Małgorzata Radom Radom DFC 30-06-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

34 Dołhun Konrad Lubin Lubiński KKK 07-01-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

35 Dubiel Alex Bielsko-Biała Bielsko Biała KKK 09-05-2000

Mężczyźni Senior Kata

36 Dusza Szymon Resko Resko KKCK 10-03-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

37 Dymarczyk Artur Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry TKS 29-01-1988

Mężczyźni Senior Kumite open

38 Dymek łukasz Ruda Śląska Rudzki KKK 01-10-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

39 Dyniewicz Mateusz Warszawa Warszawa BKKK 28-08-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

40 Flis Jakub Wrocław Wrocław (Lamot) 04-09-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

41 Formela Wojtek Mielno Mieleński KSiSW 28-12-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

42 Gałka Aleksander Lublin Lublin KKK 22-06-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

43 Gębala Oskar Józefów KSW Bushi 02-08-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

44 Gęsior Wiktoria Bielsko-Biała Bielsko Biała KKK 12-06-2000

Kobiety Senior Kata

45 Gibowicz Piotr Olecko Olecka SSW KK 13-10-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

46 Gibowski Daniel Moryń Moryń UKS KK 10-09-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

47 Glapiak Amelia Leszno Klub Sportowy Karate Kyokushin 07-01-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

48 Górka Damian Limanowa ARS Klub Kyokushinkai 02-06-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

49 Gralak Marlena Włocławek Włocławski KKK 20-10-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

50 Gruchała Piotr RADZYMIN MKS KK RADZYMIN 27-02-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

51 Grygo Martyna Olecko Olecka SSW KK 14-12-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

52 Jabłoński Bartłomiej Płoty Płoty LKS 23-04-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

53 Jakubowski Kacper STARACHOWICE Starachowicki KKK 12-04-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

54 Janczukowicz łukasz Jastrzębie-Zdrój Jastrzębski KKKK 12-12-1982

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite + 85kg

55 Jarząb Ewa MORAWICA Klub Karate Morawica 10-09-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

56 Jelonek Krzysztof Warszawa Masters Dojo WASW 26-09-1999

Mężczyźni Senior Kumite open

57 Jezierski Paweł Koszalin Koszaliński KKK 11-07-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

58 Kacprzak Mateusz Konstancin-Jeziorna IPPON 01-08-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

59 Kądziołka Jakub Limanowa ARS Klub Kyokushinkai 30-05-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

60 Kanicki Kacper Olesno Olesno KK "Ronin" 04-05-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

61 Kaptur Mateusz Warszawa Warszawa BKKK 07-12-1996

Mężczyźni Senior Kumite open

62 Karpowicz Michał Suwałki Suwalski KKK 03-09-1997

Mężczyźni Senior Kata

63 Karwat Kamil Katowice TKKF "CZARNI" 19-01-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

64 Kazimierczak Bartek Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 01-01-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

65 Kazimierska Sylwia MORAWICA Klub Karate Morawica 15-09-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

66 Kędzierski Grzegorz WROCLAW Wrocław (Sypień) 23-09-1993

Mężczyźni Senior Kumite open

67 Kijas Maja WROCLAW Wrocław (Sypień) 12-01-1982

Kobiety Senior Kata

68 Kikiewicz Kacper Katowice TKKF "CZARNI" 16-03-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

69 Kinowski Stanisław Inowrocław Inowrocławski KK 01-11-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

70 Kisiel Kamil Józefów KSW Bushi 25-03-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

71 Kluczyński Tomasz Suwałki Suwalski KKK 19-04-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

72 Koczmara Mateusz Lublin Lublin KKK 03-09-1977

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite + 85kg

73 Kogut Daniel RADZYMIN MKS KK RADZYMIN 20-03-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

74 Kolaja Dawid Zamość Zamojski KKK 29-12-1990

Mężczyźni Senior Kata

75 Kolaja Wiktor Zamość Zamojski KKK 28-08-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

76 Kondysiak Kamil Bielsko-Biała Bielsko Biała KKK 03-05-2000

Mężczyźni Senior Kata

77 Konieczny Paweł Biała Podlaska Bialski KKK 06-09-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

78 Korczak Bartosz Tarnobrzeg Tarnobrzeski KKK 27-09-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

79 Korczak Mirosław Tarnobrzeg Tarnobrzeski KKK 02-04-1974

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite + 85kg

80 Korłub Piotr Wrocław Wrocław (Lamot) 15-05-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

81 Korotowskih Denis RADZYMIN MKS KK RADZYMIN 12-09-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

82 Kosiec Sandra Mińsk Mazowiecki Mińsko Mazowiecki KKK 26-08-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

83 Kostecka Agnieszka WROCLAW Wrocław (Sypień) 16-08-1997

Kobiety Senior Kumite open

84 Kostur Marek Siemianowice Sląskie Siemianowicki KKK 01-07-1977

Mężczyźni Senior Kata

85 Kozielski Olgierd Końskie Konecki KKK 20-07-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

86 Kozłowska Katarzyna Białystok Białostocki KKK 10-06-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

87 Kozłowski Olgierd Brwinów Bushi Team 28-04-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

88 Kozubowski Konrad Opole Opolski KKK 07-03-1990

Mężczyźni Senior Kata

89 Krawczyk Marta Olsztyn Olsztyński KKK 02-11-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

90 Kretek Igor ORZESZE Orzesze UKS KK 05-01-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

91 Krochmalna Wiktoria Leszno Klub Sportowy Karate Kyokushin 11-06-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

92 Król Mikołaj Lublin Lublin KKK 03-11-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

93 Krupa Oliwia Krosno Krośnieński KKK 18-09-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

94 Kruszyńska Aleksandra Szczytno Szczycieński KKK 28-11-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

95 Krzak Kamila Sosnowiec Sosnowiec KK 05-07-1986

Kobiety Senior Kata

96 Kuder Maria Bielsko-Biała Bielsko Biała KKK 29-08-2000

Kobiety Senior Kata

97 Kudyk Dariusz ŻORY Żory KSW Shogun 10-04-1974

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite + 85kg

Mężczyźni Senior Kata

98 Kuhn Julia Wrocław Wrocław (Lamot) 29-05-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

99 Kujawski Patryk RADZYMIN MKS KK RADZYMIN 20-08-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

100 Kuklińska Kinga Olecko Olecka SSW KK 28-04-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

101 Kukuć Mateusz Ostrołęka Ostrołęka KKK 22-08-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

102 Kurzątkowska Monika Wrocław Wrocław (Lamot) 19-01-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

103 Lenkiewicz Filip RADZYMIN MKS KK RADZYMIN 08-05-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

104 Lipińska Agnieszka Chrzanów Chrzanowski KKK 14-01-2000

Kobiety Senior Kata

105 Lisiewska Katarzyna Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 31-08-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

106 Lisowska Anna Kraków YMCA Kraków 31-01-1991

Kobiety Senior Kata

107 Lisowski Michał Przemysl Przemyski KKK 13-10-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

108 łój Szymon Zamość Zamojski KKK 04-02-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

109 łój Adam Zamość Zamojski KKK 04-02-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

110 Lubos Marta Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry TKS 09-02-1993

Kobiety Senior Kumite open

111 Machoń Hubert Wrocław Wrocław (Lamot) 23-07-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

112 Madej Robert WROCLAW Wrocław (Sypień) 03-06-1968

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite + 85kg

113 Małecka Oliwia Końskie Konecki KKK 28-01-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

114 Malikowska Paula Konstancin-Jeziorna IPPON 31-05-1995

Kobiety Senior Kata

115 Marcisz Julita Katowice TKKF "CZARNI" 27-05-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

116 Marek Amelia Warszawa UKS SEKAI 20-04-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

117 Mąsior Jan Chrzanów Chrzanowski KKK 16-03-1976

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite - 85kg

118 Matuszewska Kinga Warszawa Masters Dojo WASW 24-05-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

119 Matysiak Aleksandra Warszawa Mazowiecki KKK 07-07-1995

Kobiety Senior Kumite open

120 Mazur Maciej Warszawa Warszawa BKKK 20-08-1991

Mężczyźni Senior Kumite open

121 Mazurek Magdalena Lublin Lublin KKK 02-06-1989

Kobiety Senior Kumite open

122 Mędrek Jakub Leżajsk CSWiS Leżajsk 27-02-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

123 Mierzejewska Aleksandra Warszawa Masters Dojo WASW 19-10-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

124 Motyka Emilia Tarnobrzeg Tarnobrzeski KKK 21-10-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

125 Mrachacz Mateusz Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry TKS 22-10-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

126 Nalewajk Alicja Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 31-01-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

127 Nikodymczuk Mateusz RADZYMIN MKS KK RADZYMIN 13-03-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

128 Nowak Kamila Nowy Sącz Nowosądecki KSKK 10-05-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

129 Nowocień Filip Końskie Konecki KKK 27-12-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

130 Nycek Kinga Lądek Zdrój Lądecki KKK 15-07-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

131 Ociepka Jakub Limanowa ARS Klub Kyokushinkai 01-10-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

132 Odzeniak Marek Warszawa Warszawa BKKK 24-01-1986

Mężczyźni Senior Kumite open

133 Ogórek Szymon Nowy Sącz Nowosądecki KSKK 19-07-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

134 Olpiński Szymon Józefów KSW Bushi 21-12-1999

Mężczyźni Senior Kumite open

135 Opęchowska Beata Ostrołęka Ostrołęka KKK 08-07-1997

Kobiety Senior Kumite open

136 Orzoł Aleksander Szczytno Szczycieński KKK 03-11-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

137 Ostrowski Kacper Gorzyce Gorzycki KKK 09-11-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

138 Ostrowski Kamil Bielsko-Biała Bielsko Biała KKK 22-11-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

139 Owedyk Marta Malbork Malborski KKK 16-03-1990

Kobiety Senior Kata

140 Pacek Zuzanna STARACHOWICE Starachowicki KKK 06-10-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

141 Pałdyna Magdalena Konstancin-Jeziorna IPPON 24-02-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

142 Pancherz Sebastian Siemianowice Sląskie Siemianowicki KKK 24-01-1978

Mężczyźni Senior Kata

143 Paradysz Korneliusz Krosno Krośnieński KKK 16-05-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

144 Paradysz Kryspin Krosno Krośnieński KKK 22-05-1998

Mężczyźni Senior Kata

145 Partuś Marek Ruda Śląska Rudzki KKK 27-07-1973

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite + 85kg

146 Pasek Ewa Ostrów Mazowiecka Ostrowski KKK 28-09-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

147 Pazio Michał Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 01-01-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

148 Petecki Dawid WROCLAW Wrocław (Sypień) 12-06-1990

Mężczyźni Senior Kumite open

149 Peterko Konrad Katowice TKKF Spartakus 09-02-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

150 Peterko Aleksander Katowice TKKF Spartakus 09-12-1971

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite + 85kg

151 Pewniak Anna WROCLAW Wrocław (Sypień) 10-10-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

152 Pietraszuk Maja Biała Podlaska Bialski KKK 12-02-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

153 Pietrzyk Sławomir Piaseczno UKS Bushi Team KKK 23-07-1973

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite - 85kg

154 Pilarska Maja Katowice TKKF "CZARNI" 15-08-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

155 Piotrowska Urszula Mińsk Mazowiecki Mińsko Mazowiecki KKK 23-10-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

156 Profaska Robert ORZESZE Orzesze UKS KK 25-03-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

157 Pryga Jerzy Sosnowiec Sosnowiec KK 21-08-1998

Mężczyźni Senior Kumite open

158 Pstrong Szymon Inowrocław Inowrocławski KK 01-10-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

159 Rajkowski Michał Nysa Nysa MUKS 09-08-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

160 Rurarz Tomasz Kielce Kielecki KKK 21-04-1972

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite + 85kg

161 Ryszkowski Paweł Łódź Shodan Łódź 18-07-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

162 Saienko Volodymyr Opole Opole Champion KKK 22-04-1981

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite + 85kg

163 Sapor Weronika Mielno Mieleński KSiSW 01-12-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

164 Sekuła Karolina Nowy Sącz Nowosądecki KSKK 05-07-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

165 Sempruch Patryk Tarnobrzeg Tarnobrzeski KKK 13-08-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

166 Seroka Martyna Olsztyn Olsztyński KKK 24-03-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

167 Sidło Oliwia MORAWICA Klub Karate Morawica 03-03-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

168 Skiba Oliwia MORAWICA Klub Karate Morawica 01-04-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

169 Skonieczny Paweł Inowrocław Inowrocławski KK 03-07-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

170 Skowron Maksymilian Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry TKS 21-08-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

171 ślęzak Andrzej WROCLAW Wrocław (Sypień) 20-05-1966

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite + 85kg

172 Słonka Klaudia Wieliczka Wielicki KKK 12-01-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

173 Słota Krystian Olsztyn Olsztyński KKK 22-05-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

174 Słotwiński Szymon Zielona Góra Zielonogórski KSK 18-06-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

175 Sobiech Oliwia Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 03-11-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

176 Sobiepanek Bartosz Konstancin-Jeziorna IPPON 13-01-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

177 Sowa Jakub Limanowa ARS Klub Kyokushinkai 13-10-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

178 Sroka Wiktor Dabrowa Górnicza Dąbrowski Klub Karate 17-12-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

179 Stach Justyna Limanowa ARS Klub Kyokushinkai 21-11-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

180 Stachowiak Norbert Leżajsk CSWiS Leżajsk 06-05-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

181 Stankiewicz Kamil Opole Opolski KKK 12-12-1990

Mężczyźni Senior Kata

182 Stankiewicz Anna Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 01-01-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

183 Staściuk Tomasz Dzierżoniów Dzierżoniowski KSKK 07-01-1985

Mężczyźni Senior Kata

184 Stasiak Leon Radzionków Gliwice HAJIME 28-10-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

185 Such Natalia Józefów KSW Bushi 24-11-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

186 świerczyńska Marta Warszawa Masters Dojo WASW 19-04-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

187 Szałwia Michał RADZYMIN MKS KK RADZYMIN 26-06-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

188 Szir Arkadiusz WROCLAW Wrocław (Sypień) 11-01-1979

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite + 85kg

189 Szlachetka Piotr Ostrołęka Ostrołęka KKK 12-07-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

190 Szudeja Emilia Ruda Śląska Rudzki KKK 23-05-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

191 Szymański Krystian Koszalin Koszaliński KKK 08-02-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

192 Tarasiewicz Patrycja Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry TKS 18-12-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

193 Tarasiewicz Michał Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry TKS 08-10-1972

Mężczyźni Old Boy (+35 lat) Kumite - 85kg

194 Tarczoń Paweł Dębica Dębicki KKK 06-08-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

195 Tracz Adam Szczecin Szczecin KS Husaria 31-08-1994

Mężczyźni Senior Kumite open

196 Tracz Ewa Szczecin Szczecin KS Husaria 24-06-1995

Kobiety Senior Kumite open

197 Trepka Zuzanna MORAWICA Klub Karate Morawica 25-10-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

198 Tyszka Natalia Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 06-07-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

199 Urbańczyk Kamil Sosnowiec Sosnowiec KK 18-07-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

200 Wajdner Laura Giżycko Giżycki Klub Karate Kyokushin 18-08-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

201 Waniewski Jan Lublin Lublin KKK 06-05-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

202 Warsiewicz Rafał ORZESZE Orzesze UKS KK 19-11-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

203 Waryszak Tomasz Lublin Lublin KKK 18-03-1977

Mężczyźni Senior Kata

204 Waszak Zuzanna Włocławek Włocławski KKK 23-11-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

205 Wątroba Bartosz Lubin Lubiński KKK 04-04-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

206 Węgliński Piotr MORAWICA Klub Karate Morawica 22-06-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 60kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

207 Wekwejt Patryk Ostrołęka Ostrołęka KKK 07-12-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

208 Wełpa Bartłomiej Wrocław Wrocław (Lamot) 04-09-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 65kg

209 Wiatrowska Anna WROCLAW Wrocław (Sypień) 13-05-1999

Kobiety Senior Kata

210 Wieczorek Aleksandra Olsztyn Olsztyński KKK 09-04-1995

Kobiety Senior Kata

211 Wiergowska Wiktoria Moryń Moryń UKS KK 29-08-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 55kg

212 Wilczak Wioleta Chrzanów Chrzanowski KKK 07-12-1990

Kobiety Senior Kata

213 Winek Agnieszka Józefów KSW Bushi 19-07-1984

Kobiety Senior Kata

214 Winiarska Agata Wrocław Wrocław (Lamot) 05-06-1989

Kobiety Senior Kumite open

215 Winiarski Andrzej Chrzanów Chrzanowski KKK 30-12-1989

Mężczyźni Senior Kumite open

216 Wiska Eliza Mielno Mieleński KSiSW 06-07-2000

Kobiety Senior Kata

217 Wloczyk Tomasz WROCLAW Wrocław (Sypień) 14-09-1993

Mężczyźni Senior Kumite open

218 Wójcik Mateusz Tomaszów Lubelski Tomaszowski KKK 19-09-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

219 Wojtas Oliwia Nowa Sarzyna Leżajski KKK 11-04-2004

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

220 Wójtowicz Maciej Malbork Malborski KKK 13-05-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

221 Wolny Marek Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry TKS 16-10-1993

Mężczyźni Senior Kumite open

222 Zawadzka Marta Lidzbark Warmiński UKS Lidzbark Warmiński 01-03-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

223 Zayats Darya Warszawa Masters Dojo WASW 26-06-1991

Kobiety Senior Kata

224 żesławski Kacper ŻORY Żory KSW Shogun 28-07-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

225 Zielińska Monika Kolbuszowa Kolbuszowski KKK 18-05-1997

Kobiety Senior Kumite open

226 Zmarzły Marta ŻORY Żory KSW Shogun 04-07-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 50kg

227 żółcińska Wiktoria Tomaszów Lubelski Tomaszowski KKK 08-06-2003

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kata

Kobiety Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

228 żurawski Wojciech Ruda Śląska Rudzki KKK 10-07-2003

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite + 65kg

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kata

229 Zwierzchowski Mateusz Bielsko-Biała Bielsko Biała KKK 15-05-2004

Mężczyźni Junior mł (2003 - 2004) Kumite - 55kg

Sędziowie pobierz

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Stopień
1 Ambroziak Radosław Szczecin Szczecin KS Husaria 4 DAN
2 Krejpcio Marek Suwałki Suwalski KKK 5 DAN
3 Banasiak Cezary Mielno Mielno KSiSW 3 DAN
4 Leśniewski Waldemar Nowa Sól Nowosolski KKK 3 DAN
5 Orzoł Wiesław Ostrołęka Ostrołęka KKK 4 DAN
6 Dylewska Monika Lądek Zdrój Lądecki KKK 2 DAN
7 Piórkowski Janusz Jastrzębie-Zdrój Jastrzębski KKKK 5 DAN
8 Markowski Krzysztof Piaseczno UKS Bushi Team KKK 4 DAN
9 Karpiński Remigiusz Ełk Elcki KKK 6 DAN
10 Rytel Jarosław Częstochowa KK Budo 4 DAN
11 Juszczyk Paweł Józefów KSW Bushi 5 DAN
12 Dadzibug Eugeniusz Sosnowiec Sosnowiec KK 6 DAN
13 Dróżdż Michał Jastrzębie-Zdrój Jastrzębski KKKK 2 DAN
14 Mazurkiewicz Jan Włocławek Włocławski KKK 5 DAN
15 Semik Ryszard Lubin Lubiński KKK 2 DAN
16 Sulima-nurkiewicz Marianna Konstancin-Jeziorna IPPON 3 DAN
17 Pender Sebastian Warszawa Masters Dojo WASW 3 DAN
18 Janczak Piotr Czerwionka-Leszczyny Czerwionka-Leszczyny KKK 2 DAN
19 Piechaczek Damian Ruda Śląska Rudzki KKK 3 DAN
20 Godoś Mariusz Opole Opolski KKK 5 DAN
21 Makara Ryszard Przemyśl Przemyski KKK 3 DAN
22 Sukiennik Arkadiusz Limanowa ARS Klub Kyokushinkai 4 DAN
23 Faj Paweł Katowice TKKF Spartakus 1 DAN
24 Dubiel Sławomir Bielsko-Biała Bielsko Biała KKK 5 DAN
25 Karczmit Dariusz Nysa Nysa MUKS 3 DAN
26 Krawontka Andrzej NKS KK Nowosądecki KSKK 5 DAN
27 Fruba Jaroslaw Mińsk Mazowiecki Mińsko Mazowiecki KKK 3 DAN
28 Sypien Agnieszka WROCŁAW Wrocław (Sypień) 4 DAN
29 Kłujszo Andrzej Koszalin Koszaliński KKK 4 DAN
30 Woźniak Roman Krosno Krośnieński KKK 5 DAN
31 Kopciowski Robert Wieliczka Wielicki KKK 5 DAN
32 Radziewicz Wojciech Opole Opole Champion KKK 4 DAN
33 Zembrzuski Piotr Szczytno Szczycieński KKK 5 DAN
34 Kozieł Seweryn Jastrzębie-Zdrój Jastrzębski KKKK 2 DAN
35 Gładczak Jan Ruda Śląska Rudzki KKK 1 DAN
36 Grabowski Radosław Ostrów Mazowiecka Ostrowski KKK 3 DAN
37 Mazur Mariusz Warszawa Warszawa BKKK 5 DAN
38 Lenkiewicz Tomasz Radzymin Radzymin MKS KK 4 DAN
39 Kowol Kamil Gliwice Gliwicki KKK 1 DAN
40 Marszałek Maciej Gliwice Gliwicki KKK 4 DAN
41 Sawczuk Grzegorz Lublin Lublin KKK 3 DAN
42 Sypien Patryk WROCŁAW Wrocław (Sypień) 2 DAN

Osoby towarzyszące i funkcyjne pobierz

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Typ
1 Sypien Sylwester WROCŁAW Wrocław (Sypień) Trener
2 Dusza Dariusz Resko Resko KKCK Trener
3 Kos Piotr Moryń Moryń UKS KK Trener
4 Szulc Sandra Leszno Klub Sportowy Karate Kyokushin Trener
5 Lubos Ewa Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry TKS Organizator
6 Gorczyca Daniel Inowrocław Inowrocławski KK Trener
7 Antosik Tomasz Zielona Góra Zielonogórski KSK Organizator
8 Moczydłowski łukasz Warszawa Masters Dojo WASW Trener
9 Cielepa Mariusz Zielona Góra Zielonogórski KSK Trener
10 Marek Roman Warszawa UKS SEKAI Trener
11 Kozieł Mariusz STARACHOWICE Starachowicki KKK Trener
12 Sroka Norbert Dąbrowa Górnicza Dąbrowski Klub Karate Trener
13 Kępa Jacek Warszawa Warszawa BKKK Trener
14 Borowiec Krzysztof Kielce Kielecki KKK Trener
15 Lubos Bogdan Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry TKS Organizator
16 Ostrowski Krzysztof Gorzyce Gorzycki Klub Kyokushin Karate Trener
17 Graca Rafał Giżycko Giżycki Klub Karate Kyokushin Trener
18 Wójcik Jerzy Tomaszów Lubelski Tomaszowski KKK Trener
19 Rajkowski Piotr Nysa Nysa MUKS Organizator
20 Kaczyński Maciej Malbork Malborski KKK Trener
21 Maturski Tomasz ORZESZE Orzesze UKS KK Trener
22 Makara Stefania Przemyśl Przemyski KKK Organizator
23 Fruba Katarzyna Mińsk Mazowiecki Mińsko Mazowiecki KKK Trener
24 Jończyk Maciej Łódź Shodan Łódź Trener
25 łyczko Dariusz Katowice TKKF "CZARNI" Trener
26 Kalmus Michał Piaseczno UKS Bushi Team KKK Trener
27 Płonka Krzysztof Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry TKS Organizator
28 łobożewicz Bogusław Ruda Śląska Rudzki KKK Trener
29 Garbacz Mateusz Końskie Konecki KKK Trener
30 Guzik łukasz Radom Radom DFC Trener
31 Bukowy Daniel Opole Opole Champion KKK Trener
32 Orysiak Paweł Konstancin-Jeziorna IPPON Trener
33 Węgliński Artur MORAWICA Klub Karate Morawica Organizator
34 Zając Marian Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA Trener
35 Prałat Przemysław Leszno Klub Sportowy Karate Kyokushin Organizator
36 Długajczyk Mariusz Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry TKS Organizator
37 Gołębiewski Wojciech Ciechanów Ciechanowski KKK Trener
38 Sekuła Mirosław Nowy Sącz Nowy Sącz KSKK Organizator
39 Kazubińska Małgorzata STARACHOWICE Starachowicki KKK Organizator
40 Kurzawski Norbert Lubin Lubiński KKK Organizator
41 Dębicki Maciej Radom Radom DFC Organizator
42 Walicka Anna Przemyśl Przemyski KKK Organizator
43 Horna Andrzej MORAWICA Klub Karate Morawica Trener
44 Dubiel Kamil Bielsko-Biała Bielsko Biała KKK Trener
45 Gibowski Tomasz Moryń Moryń UKS KK Trener
46 Kanicka Sylwia Olesno Olesno KK "Ronin" Organizator
47 Witukiewicz Kordian Lądek Zdrój Lądecki KKK Organizator
48 Wieczorek Aleksandra Olsztyn Olsztyński KKK Trener
49 Lisowski Witold Przemyśl Przemyski KKK Trener
50 Dziki Adam Leżajsk Leżajski KKK Trener
51 Rejterada Wojciech Olecko Olecka SSW KK Trener
52 Jemioło Roman Kolbuszowa Kolbuszowa Trener
53 Janczak Anna Czerwionka-Leszczyny Czerwionka-Leszczyny KKK Trener
54 Mazur Mariusz Warszawa Warszawa BKKK Organizator
55 Semik Rafał Lubin Lubiński KKK Organizator
56 Jasinska Lisowska Agnieszka Przemyśl Przemyski KKK Organizator
57 Lamot Jacek Wrocław Lamot dojo Trener
58 Prałat Ewa Leszno Klub Sportowy Karate Kyokushin Organizator
59 Jaros Grzegorz Warszawa UKS SEKAI Trener
60 Kazimierczak Konrad Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Trener
61 Lamot Barbara Wrocław Lamot dojo Organizator
62 Dymek Roman Ruda Śląska Rudzki KKK Trener
63 Policha Krzysztof Zamość Zamojski KKK Trener

Organizator zawodów

TKS "Karate" Tarnowskie Góry
ul. Obwodnica 8/2.27
42-600 Tarnowskie Góry
REGON: 272462362
NIP: 645-21-25-884
KRS 0000061822
Rachunek Bankowy: 44 1050 1386 1000 0022 9095 3955