Turniej Karate o Puchar z Żeliwa

Oficjalne wyniki Podgląd LIVE

Zarejestrowani zawodnicy (304) pobierz

Zarządzaj swoją listą osób

Rejestracja została zakończona: 05-10-2018

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Abed Pola Radzymin lenkiewicz 12-09-2008 34,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

2 Abramczyk Maja STARACHOWICE Starachowice SENSHI 19-04-2010 24,5 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

3 Aleksandrowicz Wiktoria Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 18-06-2008 38,3 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

4 Aleksandrowicz Julia Skarżysko-kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 10-07-2010 22,3 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

5 Antosik Samanta Łódź Shodan Łódź 09-12-2006 48,7 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

6 Arabasz Dawid Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 17-05-2002 65,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite - 65kg

7 Avdalyan Narek MORAWICA Klub Karate Morawica 03-06-2009 29,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

8 Bąba Hubert Kolbuszowa Kolbuszowa 02-06-2004 43,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

9 Bajerski Igor Łódź Shodan Łódź 23-06-2009 33,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

10 Barłożek Julia Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 21-02-2006 61,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

11 Barszczewski Igor Konstancin-Jeziorna IPPON 25-05-2004 70,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 70kg

12 Basiak Amelia Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 08-07-2008 35,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

13 Bednarczyk Szymon Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 31-08-2004 49,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

14 Bednarska Ewa Warszawa UKS SEKAI 24-06-2001 55,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 55kg

15 Białecka Martyna Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 19-08-2006 53,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

16 Białecki Wiktor Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 12-01-2009 36,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

17 Białek Zuzanna Skarżysko-kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 16-06-2008 31,1 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

18 Biedecki Maksym Konstancin-Jeziorna IPPON 16-06-2006 48,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

19 Biedecki Kajetan Konstancin-Jeziorna IPPON 28-12-2003 60,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

20 Bieńkowska Natalia Otwock Kazoku 12-05-2005 55,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

21 Binkowski Wiktor MORAWICA Klub Karate Morawica 20-04-2004 65,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

22 Bis Kaja Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 23-05-2010 29,9 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

23 Bis Piotr Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 01-07-2008 39,5 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

24 Biwo Kacper Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2008 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

25 Bladosz Iga Konstancin-Jeziorna IPPON 08-05-2004 63,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 60kg

26 Boruch Olga Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 17-03-2003 54,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

27 Chodźko Malina Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 20-06-2009 25,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

28 Cichowicz Michalina Rawa Mazowiecka Rawski Klub Karate Kyokushin 14-11-2009 41,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

29 Cieszkowska Natalia Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 02-12-2008 46,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

30 Cieszkowski Michał Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 28-09-2011 42,0 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite + 30kg

31 Ciupak Jakub Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 11-08-2004 53,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

32 Ciupak Wojciech Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 31-12-2006 65,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

33 Ciupak Natalia Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 18-05-2009 28,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

34 Czernik Anna Gliwice hajime gliwice 24-02-2004 54,5 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

35 Czernik Agata Radzionków HabraszkaDojo 24-07-2008 31,5 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

36 Czernik Katarzyna Gliwice hajime gliwice 24-02-2004 54,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

37 Czubaj Paweł Warszawa UKS SEKAI 01-02-2004 68,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

38 Dąbek Wiktoria Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 04-07-2001 58,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 60kg

39 Dąbrowski Maksymilian Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2006 36,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 39kg

40 Dąbrowski Kuba RADZYMIN lenkiewicz 17-09-2008 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

41 Danisz Primoz Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2006 51,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

42 Derejczyk Konrad Kobierzyce KOSiR 12-03-2002 72,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite - 75kg

43 Długosz Julia STARACHOWICE Starachowice SENSHI 07-11-2005 51,5 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

44 Dobrzeniecka Oliwia Niepołomice Niepołomicki Klub Karate Kyoku... 04-08-2003 46,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

45 Domagała Aleksandra Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 19-12-2007 33,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

46 Domagała Julia Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 19-12-2006 41,8 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

47 Drabik Aleksander Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 26-08-2010 29,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

48 Dróżdż Xavery Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2005 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 39kg

49 Dygas Jeremi STARACHOWICE Starachowice SENSHI 15-01-2005 56,6 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

50 Dzwonek Julia Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 10-11-2009 24,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

51 Falarczyk Kajetan RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2009 37,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

52 Fidecki Mateusz Warszawa UKS SEKAI 13-03-2005 46,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

53 Flis Jakub Kobierzyce KOSiR 04-09-2003 64,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

54 Florowska Julia Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 26-02-2010 25,7 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

55 Fornal Mateusz Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 04-08-2007 48,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

56 Fornal Oliwia Skarżysko-kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 30-09-2002 61,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 65kg

57 Fus Natalia Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 22-11-2006 30,2 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 39kg

58 Gajda Filip Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 13-07-2009 27,6 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

59 Gałecka Patrycja MORAWICA Klub Karate Morawica 17-04-2009 37,4 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

60 Galicki Adam RADZYMIN lenkiewicz 23-08-2007 37,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

61 Gara Filip Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 15-06-2010 22,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

62 Garbacz Mikołaj Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 23-04-2007 48,9 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

63 Garbacz Dominika Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 03-12-2008 49,1 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

64 Gasińska Martyna Rawa Mazowiecka Rawski Klub Karate Kyokushin 30-10-2004 48,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

65 Gawron Mateusz Piekary Śląskie UKS Banzai 12-04-2009 33,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

66 Gielniowska Klaudia Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 04-05-2004 61,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 60kg

67 Głębicka Helena Otwock Kazoku 01-01-2009 29,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

68 Głogowski Mikołaj Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 05-09-2005 50,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

69 Gmitrzak Lena Otwock Kazoku 12-05-2006 36,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 39kg

70 Gospodarczyk Jakub Konstancin-Jeziorna IPPON 05-09-2005 82,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

71 Gozdek Patrycja STARACHOWICE Starachowice SENSHI 06-05-2009 31,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

72 Gromada Dominika Konstancin-Jeziorna IPPON 23-02-2006 59,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

73 Gromek Patrycja Konstancin-Jeziorna IPPON 27-02-2006 43,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

74 Groszek Alicja Radzionków HabraszkaDojo 12-06-2008 41,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

75 Gruchała Piotr RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2003 74,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 70kg

76 Grula Jakub Warszawa UKS SEKAI 25-10-2001 70,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite - 75kg

77 Gutowski Filip RADZYMIN lenkiewicz 07-03-2007 35,8 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

78 Iwan Oskar STARACHOWICE Starachowice SENSHI 23-11-2006 43,5 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

79 Jakubowski Kacper STARACHOWICE Starachowice SENSHI 12-04-2003 96,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 70kg

80 Jaros Jakub Radzionków HabraszkaDojo 16-06-2009 34,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

81 Jaros Paweł Warszawa UKS SEKAI 17-07-2007 33,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

82 Kacprzak Mateusz Konstancin-Jeziorna IPPON 01-08-2003 50,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

83 Kaczmarczyk Olga MORAWICA Klub Karate Morawica 21-08-2009 36,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

84 Kaczmarek Artur Turek Klub sportów i sztuk walk w Tu... 09-08-2001 76,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite + 75kg

85 Kaczor Patrycja Radoszyce Klub Karate i Sportów Walki Ti... 14-05-2003 61,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 60kg

86 Kalinowska Natalia Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 30-08-2009 26,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

87 Kalinowski Adam Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 05-06-2007 42,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

88 Kamrowski Igor RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2005 64,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

89 Kapusta Rafał Konstancin-Jeziorna IPPON 02-11-2003 73,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 70kg

90 Karalus Adam Rawa Mazowiecka Rawski Klub Karate Kyokushin 22-10-2010 29,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

91 Karwowski Alan Otwock Kazoku 01-05-2004 64,5 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

92 Kazimierska Sylwia MORAWICA Klub Karate Morawica 15-09-2003 49,3 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

93 Kępa Henryk Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 30-10-2007 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

94 Kępa Dominik Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 09-07-2009 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

95 Kieraś Oliwia Krosno Klub Sportowy BUDO Krosno 05-07-2006 57,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

96 Kłos Iga Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 29-12-2006 40,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

97 Kmiecik Marcel MORAWICA Klub Karate Morawica 14-05-2005 42,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

98 Kobyra Maciek Mielec Mielecki Klub Kyokushin Karate 24-01-2008 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

99 Kobyra Mikołaj Mielec Mielecki Klub Kyokushin Karate 24-01-2008 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

100 Kogut Daniel RADZYMIN lenkiewicz 12-08-2003 46,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

101 Kogut Mikołaj RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2011 26,8 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite - 30kg

102 Kogut Kamila RADZYMIN lenkiewicz 12-08-2006 33,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 39kg

103 Konieczny Marcin Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 04-04-2001 68,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite - 70kg

104 Konieczny Szymon Konstancin-Jeziorna IPPON 01-05-2004 64,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

105 Kontny Marcelina Radzionków HabraszkaDojo 19-02-2009 32,5 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

106 Kopeć Hubert Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 24-04-2009 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

107 Kordybacha Mikołaj Kobierzyce KOSiR 15-08-2008 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

108 Korłub Piotr Kobierzyce KOSiR 15-05-2003 54,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

109 Korotowski Denis RADZYMIN lenkiewicz 13-03-2003 60,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

110 Korycka Oliwia Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 22-05-2004 49,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

111 Kosierkiewicz Jakub Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 24-10-2008 33,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

112 Kośka Alicja Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 25-03-2002 80,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite + 65kg

113 Kostrzewa Wojtek Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2005 45,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

114 Kostrzewski Maurycy Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 16-06-2002 84,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite + 75kg

115 Kozerawska Kornelia Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 10-02-2009 35,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

116 Kozielska Zofia Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 03-02-2007 35,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

117 Kozielski Olgierd Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 20-07-2003 74,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 70kg

118 Koziński Jan Łódź Shodan Łódź 09-07-2001 82,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite + 75kg

119 Krakowiak Wiktoria Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 31-07-2002 54,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 55kg

120 Kraśnicki Kamil bytom stasiakdojo 25-02-2010 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

121 Kraśnicki Mateusz bytom stasiakdojo 25-02-2010 36,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

122 Krawczyk Kacper Niepołomice Niepołomicki Klub Karate Kyoku... 14-01-2005 50,5 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

123 Kremer Matylda Mielec Mielecki Klub Kyokushin Karate 21-10-2007 49,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

124 Krosta Justyna Niepołomice Niepołomicki Klub Karate Kyoku... 08-02-2002 51,5 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 55kg

125 Krowieranda Filip Warszawa UKS SEKAI 30-07-2007 43,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

126 Krowieranda Irena Warszawa UKS SEKAI 08-04-2010 22,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

127 Książek Karolina Konstancin-Jeziorna IPPON 11-05-2005 53,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

128 Kubiec Nadia MORAWICA Klub Karate Morawica 17-04-2009 36,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

129 Kuc Marika Łódź Shodan Łódź 22-03-2006 56,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

130 Kucharczuk Jerzy Konstancin-Jeziorna IPPON 10-04-2006 45,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

131 Kucharski Dawid Miedzierza Klub Karate i Sportów Walki Ti... 30-06-2010 38,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

132 Kühn Konrad Kobierzyce KOSiR 18-12-2008 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

133 Kühn Julia Kobierzyce KOSiR 13-05-2004 56,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

134 Kujawski Patryk RADZYMIN lenkiewicz 12-09-2003 55,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

135 Kula Aleksandra Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 18-02-2001 50,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 55kg

136 Kuleta Natalia Miedzierza Klub Karate i Sportów Walki Ti... 02-03-2005 48,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

137 Kurp Kacper Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 03-06-2010 22,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

138 Kurzątkowska Oliwia Kobierzyce KOSiR 14-08-2002 56,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 60kg

139 Kurzątkowska Monika Kobierzyce KOSiR 24-06-2004 52,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

140 Kuzka Ada MORAWICA Klub Karate Morawica 28-12-2008 30,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

141 Kwiręg Szymon Konstancin-Jeziorna IPPON 13-11-2006 38,9 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 39kg

142 łabuda Karolina MORAWICA Klub Karate Morawica 09-06-2007 33,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

143 Langner Filip Otwock Kazoku 12-05-2006 42,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

144 Latusek Filip Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2006 38,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 39kg

145 Latusek Szymon Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2007 39,9 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

146 Latusek Kacper Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2009 31,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

147 Lenkiewicz Filip RADZYMIN lenkiewicz 08-05-2004 60,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

148 Lisiewska Katarzyna Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 31-08-2004 67,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 60kg

149 Lisiewska Marysia Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 12-06-2008 38,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

150 Lisowska Dominika Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 17-07-2001 71,9 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite + 65kg

151 Lisowski Szymon Konstancin-Jeziorna IPPON 13-06-2007 40,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

152 Lisowski Piotr Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 07-01-2008 33,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

153 Lisowski Wojciech Konstancin-Jeziorna IPPON 28-01-2010 28,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

154 łucak Emilia Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 04-05-2005 54,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

155 Ludziejewska Zuzanna RADZYMIN lenkiewicz 12-09-2005 59,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

156 łyczek Gabriela Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 11-09-2007 44,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

157 łyczek Amelia Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 29-05-2006 51,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

158 Machoń Hubert Kobierzyce KOSiR 30-09-2004 64,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

159 Małecka Oliwia Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 28-01-2004 56,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

160 Malik Albert Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 10-06-2008 36,3 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

161 Malikowska Michalina Konstancin-Jeziorna IPPON 31-10-2007 28,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

162 Malmon Oliwia Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 04-08-2005 43,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

163 Marchlik Damian RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2002 67,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite - 70kg

164 Marek Amelia Warszawa UKS SEKAI 20-04-2004 55,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

165 Matusz Tomasz Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 29-10-2009 34,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

166 Mazur Wiktoria STARACHOWICE Starachowice SENSHI 23-11-2008 33,5 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

167 Mazurek Jowita Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 11-03-2010 44,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

168 Mędrek Jakub Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 27-02-2003 54,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

169 Mielczarek Julia gliwice hajime gliwice 12-09-2005 44,5 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

170 Miziński Oskar Konstancin-Jeziorna IPPON 11-04-2004 83,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 70kg

171 Modzelewski Franek Radzymin lenkiewicz 12-12-2009 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

172 Mrachacz Mateusz Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2003 69,9 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

173 Mucha Oliwier Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 03-06-2009 27,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

174 Multan Kacper RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2003 60,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

175 Nalewajk Marcin Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 24-10-2005 77,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

176 Niemczyk Amelia Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 12-04-2007 40,6 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

177 Nowocień Filip Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 27-12-2004 68,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

178 Nycz Mateusz Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 18-06-2009 39,7 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

179 Ociepka Tomasz Piekary Śląskie UKS Banzai 02-03-2009 28,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

180 Oleksiak Maja Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 21-07-2008 31,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

181 Olszewski Jakub Warszawa UKS SEKAI 12-09-2005 53,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

182 Opolka Michał Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2005 49,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

183 Owczarek Jakub Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 22-04-2005 62,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

184 Ożóg Karol STARACHOWICE Starachowice SENSHI 30-04-2005 48,5 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

185 Pacek Zuzanna STARACHOWICE Starachowice SENSHI 06-10-2003 48,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

186 Pacho Antonina Rawa Mazowiecka Rawski Klub Karate Kyokushin 21-03-2007 46,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

187 Pacho Katarzyna Rawa Mazowiecka Rawski Klub Karate Kyokushin 06-01-2004 70,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 60kg

188 Pająk Emil STARACHOWICE Starachowice SENSHI 12-12-2005 40,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

189 Pastuszka Gabrysia RADZYMIN lenkiewicz 12-04-2004 60,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 60kg

190 Pastuszko Antonina Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 03-03-2011 23,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

191 Pazera Dominika Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 21-01-2005 58,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

192 Pękacz Karina STARCHOWICE Starachowice SENSHI 26-02-2003 60,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

193 Piasek Natalia Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 04-06-2009 27,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

194 Piątkowska Maja Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 26-03-2008 27,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

195 Piekut Antek RADZYMIN lenkiewicz 13-03-2007 43,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

196 Pieńczuk Lidia RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2007 30,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

197 Pieniążek Anna Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 18-03-2012 27,2 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

198 Pieniążek Nadia Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 17-03-2010 22,1 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

199 Pieniążek Nikola Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 17-03-2010 23,9 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

200 Pietraniuk Szymek RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2009 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

201 Pietraszek Marcel Tomaszów Mazowiecki Rawski Klub Karate Kyokushin 05-03-2009 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

202 Piskorek Iza Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 02-02-2006 61,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

203 Polak Błażej Józefów KSW Bushi, Paweł Juszczyk 24-05-2010 28,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

204 Połeć Adam STARACHOWICE Starachowice SENSHI 31-03-2010 31,4 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

205 Potocka Małgorzata Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 12-09-2012 25,6 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

206 Potocka Zofia Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 02-06-2011 29,2 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

207 Proszałek Wiktoria Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 27-10-2006 65,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

208 Przepióra Maciej Konstancin-Jeziorna IPPON 19-09-2006 43,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

209 Puławski Gabriel Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 15-03-2006 58,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

210 Rabiej Kinga MORAWICA Klub Karate Morawica 16-02-2006 48,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

211 Rogowska Iga Otwock Kazoku 01-05-2010 29,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

212 Rokicki Sebastian RADZYMIN lenkiewicz 23-08-2006 58,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

213 Rolbiecka Maria Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 11-09-2006 41,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

214 Rolek Eryk Mielec Mielecki Klub Kyokushin Karate 05-08-2002 67,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite - 70kg

215 Rybicka Zofia RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2007 45,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

216 Ryszkowski Paweł Łódź Shodan Łódź 18-07-2003 73,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 70kg

217 Rzeszutek Maciej Kolbuszowa Kolbuszowa 28-01-2006 55,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

218 Sapieja Kamila Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 03-04-2007 52,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

219 Semik Krzysztof Otwock Kazoku 27-01-2008 48,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

220 Seta Adrian Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 10-03-2009 39,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

221 Sidło Oliwia MORAWICA Klub Karate Morawica 03-03-2003 55,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

222 Sielska Joanna Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 26-04-2010 24,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

223 Sitek Laura MORAWICA Klub Karate Morawica 02-10-2002 59,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 60kg

224 Sitek Karol MORAWICA Klub Karate Morawica 29-07-2009 33,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

225 Sitnik Maciej Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 12-03-2006 47,5 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

226 Sitnik Jan Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 06-08-2008 41,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

227 Skibowska Dominika RADZYMIN lenkiewicz 17-07-2007 44,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

228 Skobel Jan Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 05-11-2005 53,9 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

229 Skorek Angelika Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 21-05-2009 31,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

230 Skrzyńska Iga MORAWICA Klub Karate Morawica 21-10-2009 40,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

231 Skubida Ewa Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 02-08-2009 28,6 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

232 Skubida Aleksandra Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 26-01-2007 43,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

233 Skuza Oliwier RADZYMIN lenkiewicz 14-04-2006 48,5 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

234 Slązak Oskar Konstancin-Jeziorna IPPON 04-07-2007 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

235 śmiałek Martyna Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 10-02-2009 39,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

236 Sobiech Marcel Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 30-05-2007 37,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

237 Sobiepanek Bartosz Konstancin-Jeziorna IPPON 13-01-2004 55,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

238 Sobiepanek Jakub Konstancin-Jeziorna IPPON 27-10-2001 92,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite + 75kg

239 Sobótka Bartosz Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 31-03-2005 53,6 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

240 Sokół Wiktoria Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 21-10-2007 31,4 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

241 Sołga Wiktoria Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 30-03-2009 25,9 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

242 Sołowiej Emilia RADZYMIN lenkiewicz 12-09-2006 39,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

243 Sołowiej Franciszek RADZYMIN lenkiewicz 12-10-2008 38,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

244 Stachowiak Norbert Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 06-05-2004 51,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

245 Stachura Nikola Kobierzyce KOSiR 16-03-2005 57,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

246 Staniszkis Witold Konstancin-Jeziorna IPPON 19-03-2007 39,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

247 Stasiak Leon gliwice hajime gliwice 28-10-2004 50,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

248 Strzelecka Zuzanna Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 17-07-2012 21,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

249 Strzelecki Szymon Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 23-08-2011 31,4 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite + 30kg

250 Sulgostowski Kacper Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 11-01-2007 55,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

251 Suligowski Marcel Warszawa UKS SEKAI 16-12-2009 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

252 świerczyńska Maja Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 01-11-2008 32,1 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

253 świerczyński Borys Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 24-10-2010 27,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

254 Szałwia Adam RADZYMIN lenkiewicz 26-04-2008 25,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

255 Szałwia Piotr RADZYMIN lenkiewicz 25-05-2009 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

256 Szczepański Gabriel Kobierzyce KOSiR 31-12-2002 64,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite - 65kg

257 Szewczyk Krystian Miedzierza Klub Karate i Sportów Walki Ti... 10-07-2008 28,5 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

258 Szmarkieta łukasz Miedzierza Klub Karate i Sportów Walki Ti... 06-06-2008 34,7 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

259 Szymański Olek RADZYMIN lenkiewicz 23-05-2009 40,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

260 Szymczyk Hubert Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 12-02-2010 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

261 Tarasiewicz Patrycja Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2004 60,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

262 Tarczyńska Paulina Warszawa UKS SEKAI 28-06-2001 62,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 65kg

263 Tobor Aleksander Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2007 51,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

264 Tobor Adam Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2010 22,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

265 Tomala Zofia Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2010 32,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

266 Tomala Michał Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2008 52,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

267 Tomala Wiktoria Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2006 53,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

268 Trćka Jerzy Konstancin-Jeziorna IPPON 31-10-2004 47,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

269 Turalska Urszula Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 08-11-2010 30,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

270 Turoboyski Kacper Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 01-10-2008 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

271 Ubermanowicz Sara STARACHOWICE Starachowice SENSHI 14-10-2009 30,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

272 Wais Arkadiusz Mielec Mielecki Klub Kyokushin Karate 22-04-2008 45,5 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

273 Walczak Agnieszka RADZYMIN lenkiewicz 15-05-2006 45,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

274 Walczyk Wojciech Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 15-02-2006 45,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

275 Wanowski Wiktor Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 03-10-2009 25,1 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

276 Warmuła Maria Kobierzyce KOSiR 12-12-2006 42,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

277 Węgliński Piotr MORAWICA Klub Karate Morawica 22-06-2003 60,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

278 Wełpa Bartłomiej Kobierzyce KOSiR 13-12-2004 60,5 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

279 Wendołowska Klaudia RADZYMIN lenkiewicz 23-04-2006 46,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

280 Wendołowski Damian RADZYMIN lenkiewicz 24-06-2009 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

281 Widuła Pola Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 15-06-2010 29,2 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

282 Więckowicz Wiktoria Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 18-03-2004 50,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

283 Wielgus Natalia Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 16-07-2007 59,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

284 Wilczyński Aleks Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 04-10-2010 24,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

285 Wiśniewska Zuzanna Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 24-04-2008 52,1 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

286 Wiśniewski Bartosz Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 15-06-2008 30,9 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

287 Witkowski Aleksander Kobierzyce KOSiR 09-08-2006 49,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

288 Włodarczyk Filip Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 17-12-2010 25,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

289 Wojtasik Tymoteusz Tomaszów Mazowiecki Rawski Klub Karate Kyokushin 12-06-2008 44,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

290 Wróblewski Kamil Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 21-03-2005 73,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

291 Wrzesiński Grzegorz RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2009 34,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

292 Wyra Natalia Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 09-02-2011 27,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

293 Wysokiński Nikodem Radoszyce Klub Karate i Sportów Walki Ti... 02-06-2012 18,0 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite - 30kg

294 Wysokiński Tymoteusz Radoszyce Klub Karate i Sportów Walki Ti... 11-11-2010 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

295 Zając Daria Kobierzyce KOSiR 13-12-2006 40,2 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

296 Zając Wojciech STARACHOWICE Starachowice SENSHI 18-06-2010 22,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

297 Zdanowicz Lidia Kobierzyce KOSiR 23-02-2005 54,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

298 Zdrodowski Jakub Józefów KSW Bushi, Paweł Juszczyk 19-11-2007 47,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

299 Zdunek Weronika RADZYMIN lenkiewicz 12-09-2006 62,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

300 żebrowski Maksymilian Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 30-05-2008 36,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

301 Zieliński Michał RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2008 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

302 żmuda Wiktor Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 14-02-2005 46,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

303 żmuda Jędrzej Warszawa UKS SEKAI 15-03-2003 63,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

304 Zych Szymon Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 02-09-2008 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

Sędziowie pobierz

Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Stopień
Krawczyński Janusz Radoszyce Klub Karate i Sportów Walki Tiger Radoszyce 2 DAN
Orłowski Andrzej Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyokushin 4 DAN
Zaborski Zbigniew Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karate" 3 DAN
Jemioło Roman Kolbuszowa Kolbuszowa 3 DAN
Popławski Dominik Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 3 kyu
Makieła Joanna Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 5 kyu
Kaczmarek Norbert Turek Klub sportów i sztuk walk w Turku 4 kyu
Kozieł Mariusz STARACHOWICE STARACHOWICE SENSHI 1 DAN
Domański Wojciech Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 1 DAN
Malesa Michal Otqock Kazoku 2 DAN
Kujawiak Paweł Łódź Shodan Łódź 1 kyu
Szymkiewicz Mariusz Szydłowiec SKKK Mushin Szydłowiec 1 DAN
Mazur Mariusz Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karate 5 DAN
Horna Andrzej MORAWICA Klub Karate Morawica 2 DAN

Osoby towarzyszące i funkcyjne pobierz

Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Typ
Kwiecień Szymon Kobierzyce KOSiR Trener
Kwiecień Dariusz Kobierzyce KOSiR Trener
Wysokiński Tomasz Radoszyce Klub Karate i Sportów Walki Tiger Radoszyce Inny
Gajda Tomasz Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyokushin Inny
Domagała Jacek Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karate" Trener
Pieniążek łukasz Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karate" Trener
Zych Marcin Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karate" Inny
Lachowski Piotr Radom Radomski Klub Kyokushin Karate Trener
Kij Beata Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin Trener
Mastalerz Klaudia Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry Trener
Przybyłek Kinga Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA Trener
Prusiński Artur Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA Trener
Krosta Wiesław Niepołomice Niepołomicki Klub Karate Kyokushin Trener
Krawczyk Maciej Niepołomice Niepołomicki Klub Karate Kyokushin Inny
Ryszkowska Ewa Łódź Shodan Łódź Inny
Kuszewska Marta Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyokushin Inny
Kopczyński Marcin Rawa Mazowiecka Rawski Klub Karate Kyokushin Trener
Pacho Zbigniew Rawa Mazowiecka Rawski Klub Karate Kyokushin Inny
Matejkowski Paweł Kolbuszowa Kolbuszowa Trener
Kieraś Jan Krosno Klub Sportowy BUDO Krosno Trener
Kępa Jacek Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karate Trener
Grzegorzyca Szymon Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry Trener