Turniej Karate o Puchar z Żeliwa

Oficjalne wyniki Podgląd LIVE

Zarejestrowani zawodnicy (36) pobierz

Zarządzaj swoją listą osób

Rejestracja została zakończona: 05-10-2018

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Abed Pola Radzymin lenkiewicz 12-09-2008 34,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

2 Dąbrowski Kuba RADZYMIN lenkiewicz 17-09-2008 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

3 Falarczyk Kajetan RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2009 37,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

4 Galicki Adam RADZYMIN lenkiewicz 23-08-2007 37,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

5 Gruchała Piotr RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2003 74,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 70kg

6 Gutowski Filip RADZYMIN lenkiewicz 07-03-2007 35,8 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

7 Kamrowski Igor RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2005 64,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

8 Kogut Daniel RADZYMIN lenkiewicz 12-08-2003 46,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

9 Kogut Kamila RADZYMIN lenkiewicz 12-08-2006 33,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 39kg

10 Kogut Mikołaj RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2011 26,8 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite - 30kg

11 Korotowski Denis RADZYMIN lenkiewicz 13-03-2003 60,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

12 Kujawski Patryk RADZYMIN lenkiewicz 12-09-2003 55,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

13 Lenkiewicz Filip RADZYMIN lenkiewicz 08-05-2004 60,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

14 Ludziejewska Zuzanna RADZYMIN lenkiewicz 12-09-2005 59,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

15 Marchlik Damian RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2002 67,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite - 70kg

16 Modzelewski Franek Radzymin lenkiewicz 12-12-2009 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

17 Multan Kacper RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2003 60,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

18 Pastuszka Gabrysia RADZYMIN lenkiewicz 12-04-2004 60,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 60kg

19 Piekut Antek RADZYMIN lenkiewicz 13-03-2007 43,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

20 Pieńczuk Lidia RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2007 30,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

21 Pietraniuk Szymek RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2009 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

22 Rokicki Sebastian RADZYMIN lenkiewicz 23-08-2006 58,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

23 Rybicka Zofia RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2007 45,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

24 Skibowska Dominika RADZYMIN lenkiewicz 17-07-2007 44,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

25 Skuza Oliwier RADZYMIN lenkiewicz 14-04-2006 48,5 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

26 Sołowiej Franciszek RADZYMIN lenkiewicz 12-10-2008 38,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

27 Sołowiej Emilia RADZYMIN lenkiewicz 12-09-2006 39,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

28 Szałwia Piotr RADZYMIN lenkiewicz 25-05-2009 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

29 Szałwia Adam RADZYMIN lenkiewicz 26-04-2008 25,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

30 Szymański Olek RADZYMIN lenkiewicz 23-05-2009 40,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

31 Walczak Agnieszka RADZYMIN lenkiewicz 15-05-2006 45,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

32 Wendołowska Klaudia RADZYMIN lenkiewicz 23-04-2006 46,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

33 Wendołowski Damian RADZYMIN lenkiewicz 24-06-2009 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

34 Wrzesiński Grzegorz RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2009 34,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

35 Zdunek Weronika RADZYMIN lenkiewicz 12-09-2006 62,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

36 Zieliński Michał RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2008 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

Sędziowie pobierz

Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Stopień

Osoby towarzyszące i funkcyjne pobierz

Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Typ