Turniej Karate o Puchar z Żeliwa

Oficjalne wyniki Podgląd LIVE

Zarejestrowani zawodnicy (304) pobierz

Zarządzaj swoją listą osób

Rejestracja została zakończona: 05-10-2018

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Kula Aleksandra Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 18-02-2001 50,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 55kg

2 Konieczny Marcin Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 04-04-2001 68,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite - 70kg

3 Bednarska Ewa Warszawa UKS SEKAI 24-06-2001 55,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 55kg

4 Tarczyńska Paulina Warszawa UKS SEKAI 28-06-2001 62,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 65kg

5 Dąbek Wiktoria Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 04-07-2001 58,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 60kg

6 Koziński Jan Łódź Shodan Łódź 09-07-2001 82,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite + 75kg

7 Lisowska Dominika Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 17-07-2001 71,9 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite + 65kg

8 Kaczmarek Artur Turek Klub sportów i sztuk walk w Tu... 09-08-2001 76,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite + 75kg

9 Grula Jakub Warszawa UKS SEKAI 25-10-2001 70,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite - 75kg

10 Sobiepanek Jakub Konstancin-Jeziorna IPPON 27-10-2001 92,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite + 75kg

11 Krosta Justyna Niepołomice Niepołomicki Klub Karate Kyoku... 08-02-2002 51,5 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 55kg

12 Derejczyk Konrad Kobierzyce KOSiR 12-03-2002 72,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite - 75kg

13 Marchlik Damian RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2002 67,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite - 70kg

14 Kośka Alicja Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 25-03-2002 80,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite + 65kg

15 Arabasz Dawid Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 17-05-2002 65,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite - 65kg

16 Kostrzewski Maurycy Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 16-06-2002 84,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite + 75kg

17 Krakowiak Wiktoria Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 31-07-2002 54,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 55kg

18 Rolek Eryk Mielec Mielecki Klub Kyokushin Karate 05-08-2002 67,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite - 70kg

19 Kurzątkowska Oliwia Kobierzyce KOSiR 14-08-2002 56,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 60kg

20 Fornal Oliwia Skarżysko-kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 30-09-2002 61,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 65kg

21 Sitek Laura MORAWICA Klub Karate Morawica 02-10-2002 59,0 kg

Kobiety Junior (2001 - 2002) Kumite - 60kg

22 Szczepański Gabriel Kobierzyce KOSiR 31-12-2002 64,0 kg

Mężczyźni Junior (2001 - 2002) Kumite - 65kg

23 Mrachacz Mateusz Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2003 69,9 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

24 Pękacz Karina STARCHOWICE Starachowice SENSHI 26-02-2003 60,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

25 Mędrek Jakub Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 27-02-2003 54,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

26 Sidło Oliwia MORAWICA Klub Karate Morawica 03-03-2003 55,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

27 Gruchała Piotr RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2003 74,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 70kg

28 Multan Kacper RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2003 60,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

29 Korotowski Denis RADZYMIN lenkiewicz 13-03-2003 60,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

30 żmuda Jędrzej Warszawa UKS SEKAI 15-03-2003 63,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

31 Boruch Olga Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 17-03-2003 54,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

32 Jakubowski Kacper STARACHOWICE Starachowice SENSHI 12-04-2003 96,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 70kg

33 Kaczor Patrycja Radoszyce Klub Karate i Sportów Walki Ti... 14-05-2003 61,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 60kg

34 Korłub Piotr Kobierzyce KOSiR 15-05-2003 54,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

35 Węgliński Piotr MORAWICA Klub Karate Morawica 22-06-2003 60,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

36 Ryszkowski Paweł Łódź Shodan Łódź 18-07-2003 73,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 70kg

37 Kozielski Olgierd Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 20-07-2003 74,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 70kg

38 Kacprzak Mateusz Konstancin-Jeziorna IPPON 01-08-2003 50,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

39 Dobrzeniecka Oliwia Niepołomice Niepołomicki Klub Karate Kyoku... 04-08-2003 46,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

40 Kogut Daniel RADZYMIN lenkiewicz 12-08-2003 46,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

41 Flis Jakub Kobierzyce KOSiR 04-09-2003 64,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

42 Kujawski Patryk RADZYMIN lenkiewicz 12-09-2003 55,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

43 Kazimierska Sylwia MORAWICA Klub Karate Morawica 15-09-2003 49,3 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

44 Pacek Zuzanna STARACHOWICE Starachowice SENSHI 06-10-2003 48,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

45 Kapusta Rafał Konstancin-Jeziorna IPPON 02-11-2003 73,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 70kg

46 Biedecki Kajetan Konstancin-Jeziorna IPPON 28-12-2003 60,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

47 Tarasiewicz Patrycja Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2004 60,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

48 Pacho Katarzyna Rawa Mazowiecka Rawski Klub Karate Kyokushin 06-01-2004 70,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 60kg

49 Sobiepanek Bartosz Konstancin-Jeziorna IPPON 13-01-2004 55,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

50 Małecka Oliwia Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 28-01-2004 56,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

51 Czubaj Paweł Warszawa UKS SEKAI 01-02-2004 68,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

52 Czernik Anna Gliwice hajime gliwice 24-02-2004 54,5 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

53 Czernik Katarzyna Gliwice hajime gliwice 24-02-2004 54,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

54 Więckowicz Wiktoria Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 18-03-2004 50,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

55 Miziński Oskar Konstancin-Jeziorna IPPON 11-04-2004 83,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 70kg

56 Pastuszka Gabrysia RADZYMIN lenkiewicz 12-04-2004 60,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 60kg

57 Binkowski Wiktor MORAWICA Klub Karate Morawica 20-04-2004 65,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

58 Marek Amelia Warszawa UKS SEKAI 20-04-2004 55,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

59 Karwowski Alan Otwock Kazoku 01-05-2004 64,5 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

60 Konieczny Szymon Konstancin-Jeziorna IPPON 01-05-2004 64,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

61 Gielniowska Klaudia Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 04-05-2004 61,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 60kg

62 Stachowiak Norbert Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 06-05-2004 51,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

63 Bladosz Iga Konstancin-Jeziorna IPPON 08-05-2004 63,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 60kg

64 Lenkiewicz Filip RADZYMIN lenkiewicz 08-05-2004 60,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

65 Kühn Julia Kobierzyce KOSiR 13-05-2004 56,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

66 Korycka Oliwia Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 22-05-2004 49,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

67 Barszczewski Igor Konstancin-Jeziorna IPPON 25-05-2004 70,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite + 70kg

68 Bąba Hubert Kolbuszowa Kolbuszowa 02-06-2004 43,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

69 Kurzątkowska Monika Kobierzyce KOSiR 24-06-2004 52,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

70 Ciupak Jakub Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 11-08-2004 53,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 60kg

71 Bednarczyk Szymon Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 31-08-2004 49,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

72 Lisiewska Katarzyna Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 31-08-2004 67,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite + 60kg

73 Machoń Hubert Kobierzyce KOSiR 30-09-2004 64,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

74 Stasiak Leon gliwice hajime gliwice 28-10-2004 50,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

75 Gasińska Martyna Rawa Mazowiecka Rawski Klub Karate Kyokushin 30-10-2004 48,0 kg

Kobiety Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

76 Trćka Jerzy Konstancin-Jeziorna IPPON 31-10-2004 47,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 50kg

77 Wełpa Bartłomiej Kobierzyce KOSiR 13-12-2004 60,5 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

78 Nowocień Filip Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 27-12-2004 68,0 kg

Mężczyźni Kadet (2003 - 2004) Kumite - 70kg

79 Kostrzewa Wojtek Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2005 45,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

80 Dróżdż Xavery Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2005 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 39kg

81 Opolka Michał Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2005 49,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

82 Krawczyk Kacper Niepołomice Niepołomicki Klub Karate Kyoku... 14-01-2005 50,5 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

83 Dygas Jeremi STARACHOWICE Starachowice SENSHI 15-01-2005 56,6 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

84 Pazera Dominika Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 21-01-2005 58,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

85 żmuda Wiktor Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 14-02-2005 46,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

86 Zdanowicz Lidia Kobierzyce KOSiR 23-02-2005 54,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

87 Kuleta Natalia Miedzierza Klub Karate i Sportów Walki Ti... 02-03-2005 48,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

88 Kamrowski Igor RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2005 64,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

89 Fidecki Mateusz Warszawa UKS SEKAI 13-03-2005 46,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

90 Stachura Nikola Kobierzyce KOSiR 16-03-2005 57,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

91 Wróblewski Kamil Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 21-03-2005 73,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

92 Sobótka Bartosz Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 31-03-2005 53,6 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

93 Owczarek Jakub Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 22-04-2005 62,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

94 Ożóg Karol STARACHOWICE Starachowice SENSHI 30-04-2005 48,5 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

95 łucak Emilia Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 04-05-2005 54,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

96 Książek Karolina Konstancin-Jeziorna IPPON 11-05-2005 53,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

97 Bieńkowska Natalia Otwock Kazoku 12-05-2005 55,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

98 Kmiecik Marcel MORAWICA Klub Karate Morawica 14-05-2005 42,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

99 Malmon Oliwia Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 04-08-2005 43,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

100 Gospodarczyk Jakub Konstancin-Jeziorna IPPON 05-09-2005 82,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

101 Głogowski Mikołaj Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 05-09-2005 50,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

102 Ludziejewska Zuzanna RADZYMIN lenkiewicz 12-09-2005 59,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

103 Olszewski Jakub Warszawa UKS SEKAI 12-09-2005 53,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

104 Mielczarek Julia gliwice hajime gliwice 12-09-2005 44,5 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

105 Nalewajk Marcin Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 24-10-2005 77,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

106 Skobel Jan Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 05-11-2005 53,9 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

107 Długosz Julia STARACHOWICE Starachowice SENSHI 07-11-2005 51,5 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

108 Pająk Emil STARACHOWICE Starachowice SENSHI 12-12-2005 40,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

109 Latusek Filip Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2006 38,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 39kg

110 Dąbrowski Maksymilian Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2006 36,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 39kg

111 Danisz Primoz Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2006 51,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

112 Tomala Wiktoria Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2006 53,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

113 Rzeszutek Maciej Kolbuszowa Kolbuszowa 28-01-2006 55,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

114 Piskorek Iza Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 02-02-2006 61,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

115 Walczyk Wojciech Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 15-02-2006 45,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

116 Rabiej Kinga MORAWICA Klub Karate Morawica 16-02-2006 48,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

117 Barłożek Julia Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 21-02-2006 61,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

118 Gromada Dominika Konstancin-Jeziorna IPPON 23-02-2006 59,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

119 Gromek Patrycja Konstancin-Jeziorna IPPON 27-02-2006 43,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

120 Sitnik Maciej Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 12-03-2006 47,5 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

121 Puławski Gabriel Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 15-03-2006 58,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

122 Kuc Marika Łódź Shodan Łódź 22-03-2006 56,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

123 Kucharczuk Jerzy Konstancin-Jeziorna IPPON 10-04-2006 45,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

124 Skuza Oliwier RADZYMIN lenkiewicz 14-04-2006 48,5 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

125 Wendołowska Klaudia RADZYMIN lenkiewicz 23-04-2006 46,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

126 Langner Filip Otwock Kazoku 12-05-2006 42,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

127 Gmitrzak Lena Otwock Kazoku 12-05-2006 36,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 39kg

128 Walczak Agnieszka RADZYMIN lenkiewicz 15-05-2006 45,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

129 łyczek Amelia Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 29-05-2006 51,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

130 Biedecki Maksym Konstancin-Jeziorna IPPON 16-06-2006 48,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

131 Kieraś Oliwia Krosno Klub Sportowy BUDO Krosno 05-07-2006 57,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

132 Witkowski Aleksander Kobierzyce KOSiR 09-08-2006 49,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

133 Kogut Kamila RADZYMIN lenkiewicz 12-08-2006 33,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 39kg

134 Białecka Martyna Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 19-08-2006 53,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

135 Rokicki Sebastian RADZYMIN lenkiewicz 23-08-2006 58,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

136 Rolbiecka Maria Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 11-09-2006 41,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

137 Zdunek Weronika RADZYMIN lenkiewicz 12-09-2006 62,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

138 Sołowiej Emilia RADZYMIN lenkiewicz 12-09-2006 39,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

139 Przepióra Maciej Konstancin-Jeziorna IPPON 19-09-2006 43,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

140 Proszałek Wiktoria Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 27-10-2006 65,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

141 Kwiręg Szymon Konstancin-Jeziorna IPPON 13-11-2006 38,9 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 39kg

142 Fus Natalia Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 22-11-2006 30,2 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 39kg

143 Iwan Oskar STARACHOWICE Starachowice SENSHI 23-11-2006 43,5 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

144 Antosik Samanta Łódź Shodan Łódź 09-12-2006 48,7 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 54kg

145 Warmuła Maria Kobierzyce KOSiR 12-12-2006 42,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

146 Zając Daria Kobierzyce KOSiR 13-12-2006 40,2 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

147 Domagała Julia Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 19-12-2006 41,8 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

148 Kłos Iga Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 29-12-2006 40,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2005 – 2006) Kumite - 46kg

149 Ciupak Wojciech Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 31-12-2006 65,0 kg

Chłopcy Dzieci (2005 – 2006) Kumite + 54kg

150 Latusek Szymon Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2007 39,9 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

151 Tobor Aleksander Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2007 51,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

152 Sulgostowski Kacper Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 11-01-2007 55,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

153 Skubida Aleksandra Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 26-01-2007 43,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

154 Kozielska Zofia Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 03-02-2007 35,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

155 Gutowski Filip RADZYMIN lenkiewicz 07-03-2007 35,8 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

156 Rybicka Zofia RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2007 45,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

157 Pieńczuk Lidia RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2007 30,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

158 Piekut Antek RADZYMIN lenkiewicz 13-03-2007 43,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

159 Staniszkis Witold Konstancin-Jeziorna IPPON 19-03-2007 39,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

160 Pacho Antonina Rawa Mazowiecka Rawski Klub Karate Kyokushin 21-03-2007 46,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

161 Sapieja Kamila Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 03-04-2007 52,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

162 Niemczyk Amelia Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 12-04-2007 40,6 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

163 Garbacz Mikołaj Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 23-04-2007 48,9 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

164 Sobiech Marcel Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 30-05-2007 37,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

165 Kalinowski Adam Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 05-06-2007 42,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

166 łabuda Karolina MORAWICA Klub Karate Morawica 09-06-2007 33,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

167 Lisowski Szymon Konstancin-Jeziorna IPPON 13-06-2007 40,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

168 Slązak Oskar Konstancin-Jeziorna IPPON 04-07-2007 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

169 Wielgus Natalia Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 16-07-2007 59,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

170 Jaros Paweł Warszawa UKS SEKAI 17-07-2007 33,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

171 Skibowska Dominika RADZYMIN lenkiewicz 17-07-2007 44,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

172 Krowieranda Filip Warszawa UKS SEKAI 30-07-2007 43,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

173 Fornal Mateusz Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 04-08-2007 48,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

174 Galicki Adam RADZYMIN lenkiewicz 23-08-2007 37,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

175 łyczek Gabriela Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 11-09-2007 44,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

176 Kremer Matylda Mielec Mielecki Klub Kyokushin Karate 21-10-2007 49,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

177 Sokół Wiktoria Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 21-10-2007 31,4 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

178 Kępa Henryk Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 30-10-2007 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

179 Malikowska Michalina Konstancin-Jeziorna IPPON 31-10-2007 28,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

180 Zdrodowski Jakub Józefów KSW Bushi, Paweł Juszczyk 19-11-2007 47,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

181 Domagała Aleksandra Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 19-12-2007 33,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

182 Biwo Kacper Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2008 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

183 Tomala Michał Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2008 52,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

184 Lisowski Piotr Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 07-01-2008 33,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

185 Kobyra Mikołaj Mielec Mielecki Klub Kyokushin Karate 24-01-2008 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

186 Kobyra Maciek Mielec Mielecki Klub Kyokushin Karate 24-01-2008 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

187 Semik Krzysztof Otwock Kazoku 27-01-2008 48,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

188 Zieliński Michał RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2008 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

189 Piątkowska Maja Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 26-03-2008 27,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

190 Wais Arkadiusz Mielec Mielecki Klub Kyokushin Karate 22-04-2008 45,5 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

191 Wiśniewska Zuzanna Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 24-04-2008 52,1 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

192 Szałwia Adam RADZYMIN lenkiewicz 26-04-2008 25,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

193 żebrowski Maksymilian Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 30-05-2008 36,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

194 Szmarkieta łukasz Miedzierza Klub Karate i Sportów Walki Ti... 06-06-2008 34,7 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

195 Malik Albert Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 10-06-2008 36,3 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

196 Lisiewska Marysia Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 12-06-2008 38,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

197 Groszek Alicja Radzionków HabraszkaDojo 12-06-2008 41,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

198 Wojtasik Tymoteusz Tomaszów Mazowiecki Rawski Klub Karate Kyokushin 12-06-2008 44,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

199 Wiśniewski Bartosz Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 15-06-2008 30,9 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

200 Białek Zuzanna Skarżysko-kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 16-06-2008 31,1 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

201 Aleksandrowicz Wiktoria Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 18-06-2008 38,3 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

202 Bis Piotr Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 01-07-2008 39,5 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

203 Basiak Amelia Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 08-07-2008 35,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

204 Szewczyk Krystian Miedzierza Klub Karate i Sportów Walki Ti... 10-07-2008 28,5 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

205 Oleksiak Maja Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 21-07-2008 31,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

206 Czernik Agata Radzionków HabraszkaDojo 24-07-2008 31,5 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

207 Sitnik Jan Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 06-08-2008 41,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 40kg

208 Kordybacha Mikołaj Kobierzyce KOSiR 15-08-2008 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

209 Zych Szymon Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 02-09-2008 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

210 Abed Pola Radzymin lenkiewicz 12-09-2008 34,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

211 Dąbrowski Kuba RADZYMIN lenkiewicz 17-09-2008 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

212 Turoboyski Kacper Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 01-10-2008 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

213 Sołowiej Franciszek RADZYMIN lenkiewicz 12-10-2008 38,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 40kg

214 Kosierkiewicz Jakub Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 24-10-2008 33,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

215 świerczyńska Maja Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 01-11-2008 32,1 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

216 Mazur Wiktoria STARACHOWICE Starachowice SENSHI 23-11-2008 33,5 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

217 Cieszkowska Natalia Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 02-12-2008 46,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

218 Garbacz Dominika Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 03-12-2008 49,1 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite + 33kg

219 Kühn Konrad Kobierzyce KOSiR 18-12-2008 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

220 Kuzka Ada MORAWICA Klub Karate Morawica 28-12-2008 30,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2007 – 2008) Kumite - 33kg

221 Latusek Kacper Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2009 31,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

222 Głębicka Helena Otwock Kazoku 01-01-2009 29,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

223 Białecki Wiktor Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 12-01-2009 36,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

224 śmiałek Martyna Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 10-02-2009 39,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

225 Kozerawska Kornelia Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 10-02-2009 35,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

226 Kontny Marcelina Radzionków HabraszkaDojo 19-02-2009 32,5 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

227 Ociepka Tomasz Piekary Śląskie UKS Banzai 02-03-2009 28,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

228 Pietraszek Marcel Tomaszów Mazowiecki Rawski Klub Karate Kyokushin 05-03-2009 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

229 Seta Adrian Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 10-03-2009 39,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

230 Pietraniuk Szymek RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2009 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

231 Falarczyk Kajetan RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2009 37,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

232 Wrzesiński Grzegorz RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2009 34,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

233 Sołga Wiktoria Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 30-03-2009 25,9 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

234 Gawron Mateusz Piekary Śląskie UKS Banzai 12-04-2009 33,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

235 Gałecka Patrycja MORAWICA Klub Karate Morawica 17-04-2009 37,4 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

236 Kubiec Nadia MORAWICA Klub Karate Morawica 17-04-2009 36,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

237 Kopeć Hubert Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 24-04-2009 32,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

238 Gozdek Patrycja STARACHOWICE Starachowice SENSHI 06-05-2009 31,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

239 Ciupak Natalia Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 18-05-2009 28,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

240 Skorek Angelika Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 21-05-2009 31,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

241 Szymański Olek RADZYMIN lenkiewicz 23-05-2009 40,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

242 Szałwia Piotr RADZYMIN lenkiewicz 25-05-2009 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

243 Mucha Oliwier Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 03-06-2009 27,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

244 Avdalyan Narek MORAWICA Klub Karate Morawica 03-06-2009 29,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

245 Piasek Natalia Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 04-06-2009 27,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

246 Jaros Jakub Radzionków HabraszkaDojo 16-06-2009 34,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

247 Nycz Mateusz Leżajsk Centrum Sztuk Walki i Sportu w... 18-06-2009 39,7 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

248 Chodźko Malina Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 20-06-2009 25,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

249 Bajerski Igor Łódź Shodan Łódź 23-06-2009 33,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

250 Wendołowski Damian RADZYMIN lenkiewicz 24-06-2009 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

251 Kępa Dominik Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 09-07-2009 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

252 Gajda Filip Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 13-07-2009 27,6 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

253 Sitek Karol MORAWICA Klub Karate Morawica 29-07-2009 33,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

254 Skubida Ewa Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 02-08-2009 28,6 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

255 Kaczmarczyk Olga MORAWICA Klub Karate Morawica 21-08-2009 36,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

256 Kalinowska Natalia Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 30-08-2009 26,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

257 Wanowski Wiktor Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 03-10-2009 25,1 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

258 Ubermanowicz Sara STARACHOWICE Starachowice SENSHI 14-10-2009 30,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

259 Skrzyńska Iga MORAWICA Klub Karate Morawica 21-10-2009 40,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

260 Matusz Tomasz Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 29-10-2009 34,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

261 Dzwonek Julia Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 10-11-2009 24,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

262 Cichowicz Michalina Rawa Mazowiecka Rawski Klub Karate Kyokushin 14-11-2009 41,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

263 Modzelewski Franek Radzymin lenkiewicz 12-12-2009 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

264 Suligowski Marcel Warszawa UKS SEKAI 16-12-2009 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

265 Tobor Adam Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2010 22,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

266 Tomala Zofia Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry 01-01-2010 32,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

267 Lisowski Wojciech Konstancin-Jeziorna IPPON 28-01-2010 28,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

268 Szymczyk Hubert Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 12-02-2010 35,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

269 Kraśnicki Mateusz bytom stasiakdojo 25-02-2010 36,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

270 Kraśnicki Kamil bytom stasiakdojo 25-02-2010 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

271 Florowska Julia Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 26-02-2010 25,7 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

272 Mazurek Jowita Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 11-03-2010 44,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

273 Pieniążek Nadia Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 17-03-2010 22,1 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

274 Pieniążek Nikola Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 17-03-2010 23,9 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

275 Połeć Adam STARACHOWICE Starachowice SENSHI 31-03-2010 31,4 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

276 Krowieranda Irena Warszawa UKS SEKAI 08-04-2010 22,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

277 Abramczyk Maja STARACHOWICE Starachowice SENSHI 19-04-2010 24,5 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

278 Sielska Joanna Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 26-04-2010 24,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

279 Rogowska Iga Otwock Kazoku 01-05-2010 29,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

280 Bis Kaja Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 23-05-2010 29,9 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

281 Polak Błażej Józefów KSW Bushi, Paweł Juszczyk 24-05-2010 28,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

282 Kurp Kacper Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 03-06-2010 22,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

283 Widuła Pola Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 15-06-2010 29,2 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

284 Gara Filip Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyoku... 15-06-2010 22,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

285 Zając Wojciech STARACHOWICE Starachowice SENSHI 18-06-2010 22,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

286 Kucharski Dawid Miedzierza Klub Karate i Sportów Walki Ti... 30-06-2010 38,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 30kg

287 Aleksandrowicz Julia Skarżysko-kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 10-07-2010 22,3 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

288 Drabik Aleksander Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 26-08-2010 29,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

289 Wilczyński Aleks Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 04-10-2010 24,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

290 Karalus Adam Rawa Mazowiecka Rawski Klub Karate Kyokushin 22-10-2010 29,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

291 świerczyński Borys Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 24-10-2010 27,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

292 Turalska Urszula Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 08-11-2010 30,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

293 Wysokiński Tymoteusz Radoszyce Klub Karate i Sportów Walki Ti... 11-11-2010 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

294 Włodarczyk Filip Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 17-12-2010 25,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 30kg

295 Wyra Natalia Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karat... 09-02-2011 27,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

296 Pastuszko Antonina Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 03-03-2011 23,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

297 Kogut Mikołaj RADZYMIN lenkiewicz 12-03-2011 26,8 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite - 30kg

298 Potocka Zofia Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 02-06-2011 29,2 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

299 Strzelecki Szymon Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 23-08-2011 31,4 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite + 30kg

300 Cieszkowski Michał Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 28-09-2011 42,0 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite + 30kg

301 Pieniążek Anna Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karat... 18-03-2012 27,2 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

302 Wysokiński Nikodem Radoszyce Klub Karate i Sportów Walki Ti... 02-06-2012 18,0 kg

Chłopcy Dzieci (2011 – 2012) Kumite - 30kg

303 Strzelecka Zuzanna Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 17-07-2012 21,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

304 Potocka Małgorzata Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyok... 12-09-2012 25,6 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 – 2012) Kumite open

Sędziowie pobierz

Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Stopień
Krawczyński Janusz Radoszyce Klub Karate i Sportów Walki Tiger Radoszyce 2 DAN
Orłowski Andrzej Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyokushin 4 DAN
Zaborski Zbigniew Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karate" 3 DAN
Jemioło Roman Kolbuszowa Kolbuszowa 3 DAN
Popławski Dominik Radom Radomski Klub Kyokushin Karate 3 kyu
Makieła Joanna Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin 5 kyu
Kaczmarek Norbert Turek Klub sportów i sztuk walk w Turku 4 kyu
Kozieł Mariusz STARACHOWICE STARACHOWICE SENSHI 1 DAN
Domański Wojciech Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA 1 DAN
Malesa Michal Otqock Kazoku 2 DAN
Kujawiak Paweł Łódź Shodan Łódź 1 kyu
Szymkiewicz Mariusz Szydłowiec SKKK Mushin Szydłowiec 1 DAN
Mazur Mariusz Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karate 5 DAN
Horna Andrzej MORAWICA Klub Karate Morawica 2 DAN

Osoby towarzyszące i funkcyjne pobierz

Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Typ
Kwiecień Szymon Kobierzyce KOSiR Trener
Kwiecień Dariusz Kobierzyce KOSiR Trener
Wysokiński Tomasz Radoszyce Klub Karate i Sportów Walki Tiger Radoszyce Inny
Gajda Tomasz Sandomierz Sandomierski Klub Karate Kyokushin Inny
Domagała Jacek Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karate" Trener
Pieniążek łukasz Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karate" Trener
Zych Marcin Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW "Kyokushin-Karate" Inny
Lachowski Piotr Radom Radomski Klub Kyokushin Karate Trener
Kij Beata Końskie Kielecki Klub Karate Kyokushin Trener
Mastalerz Klaudia Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry Trener
Przybyłek Kinga Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA Trener
Prusiński Artur Ostrołęka MKKK OSTROŁĘKA Trener
Krosta Wiesław Niepołomice Niepołomicki Klub Karate Kyokushin Trener
Krawczyk Maciej Niepołomice Niepołomicki Klub Karate Kyokushin Inny
Ryszkowska Ewa Łódź Shodan Łódź Inny
Kuszewska Marta Skarżysko-Kamienna Świętokrzyski Klub Karate Kyokushin Inny
Kopczyński Marcin Rawa Mazowiecka Rawski Klub Karate Kyokushin Trener
Pacho Zbigniew Rawa Mazowiecka Rawski Klub Karate Kyokushin Inny
Matejkowski Paweł Kolbuszowa Kolbuszowa Trener
Kieraś Jan Krosno Klub Sportowy BUDO Krosno Trener
Kępa Jacek Warszawa Bielański Klub Kyokushin Karate Trener
Grzegorzyca Szymon Tarnowskie Góry TKS "Karate" Tarnowskie Góry Trener