IV Turniej Karate o Puchar Prezydenta Miasta Katowice

Podgląd LIVE

Zarejestrowani zawodnicy (60) pobierz

Zarządzaj swoją listą osób Dodaj zawodnika

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Bareła Jakub Radomsko Klub Karate "RANDORI" 24-04-2009 34,5 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 25kg

2 Barycki Mikolaj Kobierzyce KOSiR 13-03-2007 55,0 kg

Mężczyźni Kadet (2007 – 2008) Kumite + 35kg

3 Barycki Antonina Kobierzyce KOSiR 07-02-2011 24,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 i młodsi) Kumite + 20kg

4 Bronowicki Wiktor Kobierzyce KOSiR 24-08-2009 26,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 25kg

5 Chabrzyk Zuzanna Kobierzyce KOSiR 02-11-2012 16,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 i młodsi) Kumite - 20kg

6 Flis Jakub Kobierzyce KOSiR 04-09-2003 62,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2003 - 2004) Kumite + 60kg

7 Frydlewicz Leon Kobierzyce KOSiR 13-09-2009 29,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 25kg

8 Furasiewicz Lena Kobierzyce KOSiR 05-09-2008 32,0 kg

Kobiety Kadet (2007 – 2008) Kumite - 35kg

9 Handzlik Mateusz Wysoka Klub Sztuk Walki Chikara 15-05-2008 36,5 kg

Mężczyźni Kadet (2007 – 2008) Kumite + 35kg

10 Jurkiewicz Cezary Kobierzyce KOSiR 05-12-2008 33,0 kg

Mężczyźni Kadet (2007 – 2008) Kumite - 35kg

11 Kamiński Franciszek Nowy Targ SSK YOKOZUNA 06-06-2008 32,0 kg

Mężczyźni Kadet (2007 – 2008) Kumite - 35kg

8.1 - 7.2 kyu (kata) Kata

12 Kamiński Jan Nowy Targ SSK YOKOZUNA 26-04-2011 21,0 kg

10.1 - 9.2 kyu (kata) Kata

Chłopcy Dzieci (2011 i młodsi) Kumite + 20kg

13 Karaś Jan Katowice Najduch Dojo 09-03-2008 29,0 kg

Mężczyźni Kadet (2007 – 2008) Kumite - 30kg

6 kyu + (kata) Kata

14 Kielkowicz Aleksandra Kobierzyce KOSiR 15-05-2008 26,0 kg

Kobiety Kadet (2007 – 2008) Kumite - 30kg

15 Kolasa Lukasz Radomsko Klub Karate "RANDORI" 31-10-2007 45,0 kg

Mężczyźni Kadet (2007 – 2008) Kumite + 35kg

16 Kołodziej Alicja Opole Champion Klub Karate Kyokushin 12-07-2007 37,0 kg

6 kyu + (kata) Kata

Kobiety Kadet (2007 – 2008) Kumite + 35kg

17 Kordybacha Mikolaj Kobierzyce KOSiR 19-03-2008 32,0 kg

Mężczyźni Kadet (2007 – 2008) Kumite - 35kg

18 Korłub Krzysztof Kobierzyce KOSiR 26-11-2008 29,0 kg

Mężczyźni Kadet (2007 – 2008) Kumite - 30kg

19 Korłub Piotr Kobierzyce KOSiR 15-05-2003 54,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2003 - 2004) Kumite - 55kg

20 Kosior Aleksander Kobierzyce KOSiR 02-02-2007 38,0 kg

Mężczyźni Kadet (2007 – 2008) Kumite + 35kg

21 Kosior Konrad Kobierzyce KOSiR 19-09-2009 43,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 25kg

22 Kozłowska Julia Wysoka Klub Sztuk Walki Chikara 29-03-2010 27,9 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 25kg

23 Kuchar Nina Kobierzyce KOSiR 26-01-2010 33,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 25kg

24 Kühn Julia Kobierzyce KOSiR 28-05-2004 56,0 kg

Kobiety Młodzik (2003 - 2004) Kumite + 55kg

25 Kühn Konrad Kobierzyce KOSiR 10-07-2008 33,0 kg

Mężczyźni Kadet (2007 – 2008) Kumite - 35kg

26 Kurzątkowska Monika Kobierzyce KOSiR 19-01-2004 52,0 kg

Kobiety Młodzik (2003 - 2004) Kumite - 55kg

27 łukaszewski Konrad Kobierzyce KOSiR 31-10-2011 31,0 kg

Chłopcy Dzieci (2011 i młodsi) Kumite + 20kg

28 Machoń Hubert Kobierzyce KOSiR 23-07-2005 64,0 kg

Mężczyźni Kadet (2005 - 2006) Kumite + 45kg

29 Marczyk Aleksander Radomsko Klub Karate "RANDORI" 12-10-2006 41,0 kg

Mężczyźni Kadet (2005 - 2006) Kumite - 45kg

30 Mikoszek Wiktor Opole Champion Klub Karate Kyokushin 24-10-2010 30,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 25kg

31 Motyka Maciej Nowy Targ SSK YOKOZUNA 08-09-2006 39,0 kg

Mężczyźni Kadet (2005 - 2006) Kumite - 40kg

32 Motyka Michał Nowy Targ SSK YOKOZUNA 18-04-2012 19,0 kg

Chłopcy Dzieci (2011 i młodsi) Kumite - 20kg

33 Musioł David Piekary Śląskie UKS Banzai Piekary Śląskie 11-02-2010 28,0 kg

8.1 - 7.2 kyu (kata) Kata

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 25kg

34 Pawlik Nikodem Radomsko Klub Karate "RANDORI" 13-04-2010 28,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 25kg

35 Pilny Michał Kobierzyce KOSiR 20-06-2004 53,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2003 - 2004) Kumite - 55kg

36 Ręka Franciszek Piekary Ślaskie UKS Banzai Piekary Śląskie 20-07-2010 26,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 25kg

37 Rudnik Weronika Nowy Targ SSK YOKOZUNA 26-11-2007 46,0 kg

8.1 - 7.2 kyu (kata) Kata

Kobiety Kadet (2007 – 2008) Kumite + 35kg

38 Sidorenko Martyna Kobierzyce KOSiR 26-01-2005 59,0 kg

Kobiety Kadet (2005 - 2006) Kumite + 45kg

39 Słomianowska Wiktoria Kobierzyce KOSiR 11-05-2007 44,0 kg

Kobiety Kadet (2007 – 2008) Kumite + 35kg

40 Słowakiewicz Agata Nowy Targ SSK YOKOZUNA 28-01-2010 29,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 25kg

41 Smaga Oliwia Kobierzyce KOSiR 08-03-2007 26,0 kg

Kobiety Kadet (2007 – 2008) Kumite - 30kg

42 Smoleń Franciszek Kobierzyce KOSiR 28-05-2007 46,0 kg

Mężczyźni Kadet (2007 – 2008) Kumite + 35kg

43 Smoleń Kalina Kobierzyce KOSiR 04-07-2005 58,0 kg

Kobiety Kadet (2005 - 2006) Kumite + 45kg

44 Spobor Nikodem Kobierzyce KOSiR 17-09-2008 59,0 kg

Mężczyźni Kadet (2007 – 2008) Kumite + 35kg

45 Stachura Nikola Kobierzyce KOSiR 03-02-2005 56,0 kg

Kobiety Kadet (2005 - 2006) Kumite + 45kg

46 Stańczyk Antonina Opole Champion Klub Karate Kyokushin 18-06-2007 37,0 kg

Kobiety Kadet (2007 – 2008) Kumite + 35kg

47 Sterniuk Ignacy Kobierzyce KOSiR 14-11-2007 33,0 kg

Mężczyźni Kadet (2007 – 2008) Kumite - 35kg

48 Studziński Tadeusz Wysoka Klub Sztuk Walki Chikara 29-05-2010 29,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 25kg

49 Styczyński Nikodem Radomsko Klub Karate "RANDORI" 12-01-2011 23,0 kg

10.1 - 9.2 kyu (kata) Kata

Chłopcy Dzieci (2011 i młodsi) Kumite + 20kg

50 Warmuła Maria Kobierzyce KOSiR 21-07-2006 43,0 kg

Kobiety Kadet (2005 - 2006) Kumite - 45kg

51 Wasielewski Karol Kobierzyce KOSiR 15-08-2005 74,0 kg

Mężczyźni Kadet (2005 - 2006) Kumite + 45kg

52 Wawrzyniak Marcel Kobierzyce KOSiR 30-06-2007 55,0 kg

Mężczyźni Kadet (2007 – 2008) Kumite + 35kg

53 Wdowiak Wiktoria Kobierzyce KOSiR 17-07-2012 19,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2011 i młodsi) Kumite - 20kg

54 Wełpa Bartłomiej Kobierzyce KOSiR 27-07-2004 61,0 kg

Mężczyźni Młodzik (2003 - 2004) Kumite + 60kg

55 Wieczorek Emil Kobierzyce KOSiR 24-12-2010 22,0 kg

Chłopcy Dzieci (2009 – 2010) Kumite - 25kg

56 Witkowski Aleksander Kobierzyce KOSiR 09-08-2006 49,0 kg

Mężczyźni Kadet (2005 - 2006) Kumite + 45kg

57 Wołk Wiktor Kobierzyce KOSiR 10-04-2006 55,0 kg

Mężczyźni Kadet (2005 - 2006) Kumite + 45kg

58 Zając Daria Kobierzyce KOSiR 10-04-2006 41,0 kg

Kobiety Kadet (2005 - 2006) Kumite - 45kg

59 Zając Kinga Kobierzyce KOSiR 05-05-2009 31,0 kg

Dziewczęta Dzieci (2009 – 2010) Kumite + 25kg

60 Zdaniwicz Lidia Kobierzyce KOSiR 01-06-2005 54,0 kg

Kobiety Kadet (2005 - 2006) Kumite + 45kg

Sędziowie pobierz

Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Stopień
Zaborski Zbigniew Skarżysko-Kamienna Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" 3 DAN
Błach Michał Radomsko Klub Karate "RANDORI" 2 DAN
Pawlikowska Ewa Nowy Targ SSK Yokozuna Nowy Targ 4 DAN
Turczyn Andrzej Kobierzyce KOSiR 1 kyu
Niemczyk Marcel Opole Champion Klub Karate Kyokushin 1 kyu
Kowalski Tomasz Wysoka Klub Sztuk Walki Chikara 1 kyu

Osoby towarzyszące i funkcyjne pobierz

Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Typ
Domagała Jacek Skarżysko-Kamienna Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Trener
Zych Marcin Skarżysko-Kamienna Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Inny
Pieniążek łukasz Skarżysko-kamienna Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Trener
Zaborski Kacper Skarżysko-Kamienna Skarżyski Klub Sportów Walki "Kyokushin-Karate" Trener
Kwiecień Szymon Kobierzyce KOSiR Trener
Kwiecień Dariusz Kobierzyce KOSiR Trener
Mrówka Adrianna Opole Champion Klub Karate Kyokushin Trener
Rybak Robert Wysoka Klub Sztuk Walki Chikara Trener