Otwarte Mistrzostwa Shinkyokushin Seniorów, Kadetów i Juniorów. Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Seniorów.

Oficjalne wyniki Podgląd LIVE

Turniej przeniesiony z 27.03.21 na 8.05.21. Rejestracja seniorów została utrzymana. Należy od nowa zarejestrować juniorów i kadetów. Ze względu na konieczność stworzenia imiennej listy wejść na zawody należy uzupełnić na liście sędziów, trenerów i organizatorów datę urodzenia. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19 prosimy także o uzupełnienie u zawodników numerów licencji PZK

Zarejestrowani zawodnicy (218) pobierz

Zarządzaj swoją listą osób

Rejestracja została zakończona: 30-04-2021

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Adamczyk Miłosz Tarnów Tarnowski KSKK 22-02-2002 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

2 Adamiec Bartłomiej Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 22-07-1996 97,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

3 Akimenkow Artem Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 10-07-2003 92,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

4 Anasz Sylwia Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate 22-06-2006 42,0 kg

Kobiety Kadet Kata

5 Bartosiewicz Julia Ostrołęka Ostrołęka MKKK 15-08-2006 71,6 kg

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

6 Będor Aleksander Głowno Klub Karate Kyokushin Nintai 20-05-2005 55,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 55kg

Mężczyźni Kadet Kata

7 Berkowicz Kamil Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 09-05-2000 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

8 Białecka Martyna Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 19-08-2006 59,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

9 Bienias Adam Warszawa Klub Sportów Walki Bushi 06-07-2004 64,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

10 Bilski Patryk KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE 04-05-2003 73,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

11 Binkowski Wiktor Morawica SSRiZ KK Morawica 20-04-2004 74,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

Mężczyźni Junior Kata

12 Boduszek Julian Tychy Tyski Klub Karate 12-08-2003 69,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

13 Bodzioch Tomasz Warszawa Bielański KKK 01-02-1995 92,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

14 Bojda Anna Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 09-11-1982 63,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

15 Boruch Olga Ostrołęka Ostrołęka MKKK 17-03-2003 58,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

16 Brzęczek Zuzanna Tychy Tyski Klub Karate 14-03-2005 63,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

17 Chmura Aleksander Konstancin-Jeziorna IPPON 03-07-2005 62,6 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

18 Chrzanowska Natalia Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 13-06-1999 50,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

19 Chrzanowska Klaudia Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 08-08-2001 50,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

20 Cimander Jakub Katowice Najduch Dojo 07-11-2001 79,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

21 Czarnecka Klaudia Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 01-01-1998 62,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

22 Czernik Katarzyna Radzionków Hajime 24-02-2004 59,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

23 Czernik Anna Radzionków Hajime 24-02-2004 58,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

24 Czubaj Paweł Wrszawa SEKAI Warszawa 01-02-2004 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

25 Dąbrowski Maksymilian Tarnowskie Góry TKS "Karate" 10-10-2006 58,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

26 Dadzibug Florentyna Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate 17-02-2006 60,0 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

Kobiety Kadet Kata

27 Danisz Primoz Tarnowskie Góry TKS "Karate" 13-01-2006 68,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

28 Dobrowolska Julia Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta 23-03-2004 50,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

Kobiety Junior Kata

29 Domagała Julia Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW 03-03-2006 48,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

30 Dróżdż Xavery Tarnowskie Góry TKS "Karate" 14-12-2005 49,3 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 50kg

31 Duch Zuzanna Sieradz Sieradzki KKK 18-10-2003 53,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

32 Dyngosz Hanna Tarnów Tarnowski KSKK 28-09-2006 48,0 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

Kobiety Kadet Kata

33 Fidecki Mateusz Wrszawa SEKAI Warszawa 13-03-2005 65,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

34 Flis Jakub Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 04-09-2003 69,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

35 Formela Wojciech Mielno Mieleński KKK 28-05-2004 68,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

36 Fuchs Miłosz Katowice Najduch Dojo 15-02-2006 48,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 50kg

37 Fus Natalia Leżajsk CSWiS w Leżajsku 22-11-2006 41,0 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

Kobiety Kadet Kata

38 Futer Alan Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 11-04-2004 80,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

39 Gałązka Lena Lidzbark Warmiński UKS Zdrowie 05-08-2005 59,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

40 Gębala Oskar Warszawa Klub Sportów Walki Bushi 02-08-2004 74,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

41 Gleba Jakub Grajewo Klub Sportowy Ookami 10-01-2001 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

42 Gospodarczyk Jakub Konstancin-Jeziorna IPPON 05-09-2005 105,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

43 Gromada Dominika Konstancin-Jeziorna IPPON 23-02-2006 78,5 kg

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

44 Gromek Patrycja Konstancin-Jeziorna IPPON 27-02-2006 53,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

45 Grzesik Kaja Tarnów Tarnowski KSKK 23-11-2005 60,4 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

46 Gudalewski Jerzy Białystok Podlaski KS "NA SZCZYT" 06-07-2004 83,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

47 Hajduk Magdalena Tarnów Tarnowski KSKK 09-12-1995 49,6 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

48 Hajduk Filip Tarnów Tarnowski KSKK 19-06-2002 83,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

49 Hoffman Michał Warszawa Bielański KKK 22-09-2005 56,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

50 Iadkouski Miroslaw Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 06-07-2006 96,2 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

51 Jabłońska Michalina Radzionków Hajime 23-12-2005 52,9 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

52 Jabłuszewska Ewa Konstancin-Jeziorna IPPON 22-09-1993 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

53 Janiak Maurycy Poznań Poznański KKK 14-06-2006 59,7 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

54 Janiak Izabela Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 22-09-1981 63,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

55 Jankowska Oliwia Ostrołęka Ostrołęka MKKK 07-08-2006 56,6 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

56 Januszek Sylwia Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 19-09-2005 48,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

57 Jaśkiewicz Damian Tarnowskie Góry TKS "Karate" 09-02-1993 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

58 Jaśkowska Katarzyna Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 13-06-2000 78,9 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

59 Jaszczuk Maciej Warszawa Bielański KKK 27-04-1998 82,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

60 Jończyk Patryk KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE 10-03-2006 60,4 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

61 Jurkowska Karolina Leżajsk CSWiS w Leżajsku 27-01-2006 58,9 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

62 Kaczmarczyk Kacper Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Tea... 16-10-2004 90,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

63 Kaczmarek Monika Poznań Poznański KKK 26-12-2003 66,1 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

64 Kaczmarek Artur Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 09-08-2001 92,2 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

65 Kaliński Kamil Opole Champion Klub Karate Kyokushin 18-03-1997 99,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

66 Kałużny Krystian Rzeszów Rzeszowski KSW System 14-09-2006 74,7 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 75kg

67 Kandefer Weronika Rzeszów Rzeszowski KSW System 19-11-2005 52,7 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

68 Kapusta Rafał Konstancin-Jeziorna IPPON 02-11-2003 65,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

69 Karwacka Natalia Wrocław KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 20-04-2004 48,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

70 Kasza Dominik Busko-Zdroj Sandomierski Klub KK 22-10-2000 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

71 Kazimierska Sylwia Morawica SSRiZ KK Morawica 15-09-2003 54,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

Kobiety Junior Kata

72 Kieraś Dominika Krosno Klub Sportowy BUDO 03-07-2000 60,0 kg

Kobiety Senior Kata

73 Klimko Mikołaj Tychy Tyski Klub Karate 14-12-2003 69,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

74 Kłos Iga Ostrołęka Ostrołęka MKKK 29-12-2006 59,1 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

75 Knapik Mateusz Katowice Najduch Dojo 09-10-2005 57,9 kg

Mężczyźni Kadet Kata

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

76 Kolasińska Anna Opole Champion Klub Karate Kyokushin 18-01-1994

Senior Kata drużynowe

77 Kolasińska Anna Opole Champion Klub Karate Kyokushin 18-01-1994

Kobiety Senior Kata

78 Kondeusz Natalia Warszawa Klub Sportów Walki Bushi 03-07-2000 58,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

79 Konefał Filip Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 21-10-2005 64,2 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

Mężczyźni Kadet Kata

80 Korłub Piotr Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 15-05-2003 58,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

81 Korotowskich Denis radzymin MKS Radzymin 09-09-2003 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

82 Korzec Kornelia Tarnów Tarnowski KSKK 04-09-2006 63,9 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

83 Korzec Natalia Tarnów Tarnowski KSKK 29-11-1999 58,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

84 Kościółek Marta Opole ARI KLUB KARATE KYOKUSHIN 04-08-2004 58,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

85 Kosmala Wiktoria Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 21-02-2006 80,2 kg

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

86 Kostrzewa Patryk Tarnowskie Góry TKS "Karate" 11-05-1992 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

87 Kowol Kamil Tarnowskie Góry TKS "Karate" 28-09-1993 63,8 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

88 Kozłowski Wiktor Ostrołęka Ostrołęka MKKK 19-01-2006 59,9 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

89 Kozubowska Agata Opole Opolski Klub Karate Kyokushin 11-09-1991 54,3 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

90 Kożykowski Mirosław Bytów Bytowski Klub Sportowy Drako 25-09-1995 71,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

91 Książek Karolina Konstancin-Jeziorna IPPON 11-05-2005 64,5 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

92 Kujawski Patryk radzymin MKS Radzymin 09-09-2003 58,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

93 Kulczycka Agnieszka Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 26-08-1997 59,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

94 Kulczyk Klara Głowno Klub Karate Kyokushin Nintai 25-12-2006 52,9 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

Kobiety Kadet Kata

95 Kurczyńska Gabriela Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 04-12-2000 59,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

96 Kurek Natalia Sieradz Sieradzki KKK 06-02-2006 45,5 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

97 Kurzątkowska Oliwia Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 10-12-2002 55,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

98 Kurzątkowska Monika Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 19-01-2004 52,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

99 Kwaśny Igor Tarnowskie Góry TKS "Karate" 14-11-2005 56,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

100 Lamot Igor Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 09-04-1989 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

101 Lenkiewicz Filip radzymin MKS Radzymin 08-05-2004 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

102 Lewkowicz Dawid Ełk Ełcki KSKK 01-02-2005 59,6 kg

Mężczyźni Kadet Kata

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

103 Liebich Adrian Tychy Tyski Klub Karate 30-08-2006 66,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

104 Lipowski Kacper KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE 18-09-2005 79,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

105 Lisiewska Katarzyna Ostrołęka Ostrołęka MKKK 31-08-2004 74,3 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

106 Lisowski Karol Konstancin-Jeziorna IPPON 12-08-2005 68,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

107 Ludziejewska Zuzanna radzymin MKS Radzymin 09-09-2005 63,0 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

Kobiety Kadet Kata

108 łukasik Martyna Tarnowskie Góry TKS "Karate" 25-10-2002 50,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

109 Maceńko Wiktoria Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 22-02-2004 65,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

110 Mączka Sonia Katowice Najduch Dojo 09-11-2006 59,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

111 Maison Igor Katowice Najduch Dojo 19-09-2006 52,4 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 55kg

112 Majkut Justyna Piekary Śl. StasiakDojo Bytomski KSKS 10-06-2004 63,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

113 Makar Nazar Ostrołęka Ostrołęka MKKK 17-03-2005 48,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 50kg

114 Małecka Oliwia Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 28-01-2004 57,9 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

115 Malikowska Paula Konstancin-Jeziorna IPPON 31-05-1995

Kobiety Senior Kata

116 Marciniak Hanna Opole Champion Klub Karate Kyokushin 05-09-2003 69,0 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

117 Marciszuk Tomasz Tychy Tyski Klub Karate 16-08-2006 69,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

118 Marek Amelia Warszawa Bielański KKK 20-04-2004 53,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

119 Maruszewska Magdalena Sieradz Sieradzki KKK 20-07-2006 64,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

120 Maruszewski Przemysław Sieradz Sieradzki KKK 11-04-2004 63,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

121 Marzec Jakub Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 29-10-2006 55,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 55kg

122 Migus Aneta Bytom StasiakDojo Bytomski KSKS 06-11-1997

Kobiety Senior Kata

123 Miziński Oskar Konstancin-Jeziorna IPPON 11-04-2004 97,3 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

124 Mnich Rafał Tarnowskie Góry TKS "Karate" 20-08-1982

Senior Kata drużynowe

125 Mrachacz Mateusz Tarnowskie Góry TKS "Karate" 22-10-2003 86,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

126 Mytych Jakub Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Tea... 20-12-2004 71,8 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

127 Nalewajk Alicja Ostrołęka Ostrołęka MKKK 31-01-2003 52,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

128 Nalewajk Marcin Ostrołęka Ostrołęka MKKK 24-10-2005 108,6 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

129 Niedzielski Kacper Ostrołęka Ostrołęka MKKK 28-12-2006 68,5 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

130 Niemczyk Adrianna Opole ARI KLUB KARATE KYOKUSHIN 25-04-1997 59,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

131 Niemczyk Wiktoria Rzeszów Rzeszowski KSW System 07-11-2003 65,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

132 Nowak Sandra Tarnowskie Góry TKS "Karate" 28-07-1993 59,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

133 Nowocień Filip Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 27-12-2004 74,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

134 Obuchowski Dominik Boguszów-Gorce UKKS OBI 07-08-2003 71,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

135 Odzeniak Marek Warszawa Bielański KKK 24-01-1986 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

136 Olejnik Mikołaj Poznań Poznański KKK 14-03-2005 64,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

137 Olpiński Szymon Warszawa Klub Sportów Walki Bushi 21-12-1999 84,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

138 Olszewski Jakub Wrszawa SEKAI Warszawa 12-09-2005 72,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 75kg

139 Opolka Michał Tarnowskie Góry TKS "Karate" 04-04-2005 54,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 55kg

140 Owczarek Jakub Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 22-04-2005 74,6 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 75kg

141 Ożóg Karol STARACHOWICE Starachowicki KKK 30-04-2005 58,0 kg

Mężczyźni Kadet Kata

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

142 Pacek Zuzanna STARACHOWICE Starachowicki KKK 06-10-2003 50,0 kg

Kobiety Junior Kata

143 Pałaszewski Kuba radzymin MKS Radzymin 09-09-2000 64,5 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

144 Pawlak Franciszek Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 09-01-2006 68,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

145 Pełka Arkadiusz Katowice Najduch Dojo 08-06-1992 73,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

146 Podora Monika Radzionków Hajime 10-02-1989 50,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

147 Półchłopek Michał Krosno Klub Sportowy BUDO 06-06-1997 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

148 Pozimski Carmen Tarnowskie Góry TKS "Karate" 28-07-2006 53,8 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

149 Prusinowski Aleksander Ostrołęka Ostrołęka MKKK 28-11-2006 69,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

150 Pryga Jerzy Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate 21-08-1998 83,4 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

151 Puławski Gabriel Ostrołęka Ostrołęka MKKK 15-03-2006 69,3 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

152 Rabiej Kinga Morawica SSRiZ KK Morawica 16-02-2006 54,2 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

153 Rosiak Marcel Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 03-03-2005 49,6 kg

Mężczyźni Kadet Kata

Mężczyźni Kadet Kumite - 50kg

154 Rowicki Karol Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 26-10-1993 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

155 Rutkowska Aleksandra Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Tea... 11-02-2004 56,6 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 60kg

156 Rutkowski Filip Warszawa SMOK 06-04-2006 58,4 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

Mężczyźni Kadet Kata

157 Rybska Karolina Warszawa SMOK 09-06-2001 59,6 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

158 Rytelewski Jakub Ostrołęka Ostrołęka MKKK 14-10-2006 60,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

159 Sapor Weronika Mielno Mieleński KKK 02-02-2004 54,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

160 Seweryn Julia STARACHOWICE Starachowicki KKK 15-03-2004 49,9 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

Kobiety Junior Kata

161 Sidorenko Martyna Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 26-01-2005 56,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

162 Sieradzki Marcin Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 01-01-1972 95,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

163 Sikorski Jakub Wrszawa SEKAI Warszawa 07-07-2005 70,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

164 Sitnik Maciej Warszawa Bielański KKK 12-03-2006 63,3 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

165 ślusarski Jakub Wrszawa SEKAI Warszawa 18-06-1993 84,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

166 śniadach Antoni Ostrołęka Ostrołęka MKKK 31-05-2005 64,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

167 Sobiech Oliwia Ostrołęka Ostrołęka MKKK 03-11-2003 54,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

168 Stachura Nikola Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 03-02-2005 57,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

169 Stańczyk Jakub Ostrołęka Ostrołęka MKKK 02-07-2006 54,5 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 55kg

170 Stanisławska Julita Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 23-02-2004 60,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

171 Stańko Róża Warszawa Bielański KKK 23-04-2002 64,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

172 Stasiak Leon Piekary Śl. StasiakDojo Bytomski KSKS 28-10-2004 59,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

173 Stasiewicz Piotr Białystok Podlaski KS "NA SZCZYT" 10-07-1997 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

174 Stasiewicz Magdalena Białystok Podlaski KS "NA SZCZYT" 09-10-1995 49,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

175 Stasiński Paweł Inowrocław Inowrocławski Klub Kyokushin 15-04-2006 64,6 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

176 Stawiński Adam Warszawa Bielański KKK 25-09-2004 68,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

177 Stępniewska Julia Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 01-01-1994 49,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

178 Szeller Filip Opole Opolski Klub Karate Kyokushin 07-08-1995 63,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

Mężczyźni Senior Kata

179 Szeremeta Julia Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW 24-08-2003 56,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

180 Tarasiewicz Patrycja Tarnowskie Góry TKS "Karate" 18-12-2004 65,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

181 Tarczyńska Paulina Wrszawa SEKAI Warszawa 28-06-2001 57,9 kg

Kobiety Senior Kata

Kobiety Senior Kumite - 60kg

182 Tęcza Jakub Konstancin-Jeziorna IPPON 03-07-1997 93,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

183 Terlecka Natalia Tarnowskie Góry TKS "Karate" 01-03-2005

Kobiety Kadet Kata

184 Tkaczyk Weronika Inowrocław Inowrocławski Klub Kyokushin 22-06-2005 60,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

Kobiety Kadet Kata

185 Tomala Wiktoria Tarnowskie Góry TKS "Karate" 26-06-2006 66,0 kg

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

186 Trćka Jerzy Konstancin-Jeziorna IPPON 31-10-2004 69,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

187 Trybuś Oliwia Inowrocław Inowrocławski Klub Kyokushin 14-07-2006 45,0 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

188 Tyszko Krystian Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 01-01-2001 96,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

189 Urbańczyk Kamil Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate 18-07-2003 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

190 Wach Miłosz Lidzbark Warmiński UKS Zdrowie 20-09-2006 57,5 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

191 Warmuła Maria Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 21-07-2006 49,7 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

192 Wasilewski Karol Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 15-08-2005 77,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

193 Wawrzeńczyk Mateusz KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE 18-04-2000 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

194 Węgliński Piotr Morawica SSRiZ KK Morawica 22-06-2003 69,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

Mężczyźni Junior Kata

195 Wiączkowski Michał KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE 15-11-2005 73,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 75kg

196 Wilczak Wioleta Bytom StasiakDojo Bytomski KSKS 07-12-1990 63,8 kg

Kobiety Senior Kata

Kobiety Senior Kumite - 65kg

197 Wiska Eliza Mielno Mieleński KKK 06-07-2000 49,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

198 Wiśniewski Jan Konstancin-Jeziorna IPPON 17-06-2005 67,7 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

199 Wiśniewski Stanisław Konstancin-Jeziorna IPPON 10-10-2003 76,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

200 Witak Krystian Warszawa Klub Sportów Walki Bushi 24-09-1991 73,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

201 Witkowski Aleksander Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 09-08-2006 65,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

202 Wlazłowska Martyna Tarnowskie Góry TKS "Karate" 22-08-2001 65,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

203 Wojciechowicz Amelia Bartoszyce Bartoszycki KKK 24-08-2006 59,9 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

204 Wolny Krzysztof Tarnowskie Góry TKS "Karate" 26-08-1997 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

205 Wolny Marek Tarnowskie Góry TKS "Karate" 16-10-1993 90,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

206 Wróbel Sylwia Konstancin-Jeziorna IPPON 01-10-1993 64,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

207 Wróbel Wojciech Radzionków Hajime 23-05-2003 74,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

208 Wróblewski Kamil Warszawa Bielański KKK 21-03-2005 90,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

209 Wysocka Aleksandra Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 29-10-2003 59,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

210 Wziątek Oliwia Bartoszyce Bartoszycki KKK 21-07-2003

Kobiety Junior Kata

211 Ząbek Agnieszka Tarnów Tarnowski KSKK 21-03-1999 64,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

212 Zając Daria Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 10-04-2006 51,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

213 Zając Aleksandra Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 19-12-2006 78,3 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

214 Zdanowicz Lidia Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 01-06-2005 64,1 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

215 Zdunek Weronika radzymin MKS Radzymin 09-09-2006 70,8 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

216 Zielińska Monika Warszawa Bielański KKK 18-05-1997 73,2 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

217 żmijewski Krystian Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW 11-10-2005 79,2 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

218 żmuda Wiktor Warszawa Bielański KKK 14-02-2005 64,9 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

Sędziowie pobierz

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Stopień
1 Mazur Mariusz Warszawa Bielański KKK 5 DAN
2 Jankowski Bogdan Zduńska Wola Zduńskowolski KKK 3 DAN
3 Kuras Elżbieta Zduńska Wola Zduńskowolski KKK 1 DAN
4 Domański Wojciech Ostrołęka Ostrołęka MKKK 1 DAN
5 Prusiński Artur Ostrołęka Ostrołęka MKKK 4 DAN
6 Horna Andrzej MORAWICA SSRiZ KK Morawica 3 DAN
7 Obuchowski Tomasz Wałbrzych UKKS OBI 1 DAN
8 Iwański Robert Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 3 DAN
9 Orłowski Andrzej Sandomierz Sandomierski Klub Karate 5 DAN
10 Lenkiewicz Tomasz RADZYMIN MKS Radzymin 5 DAN
11 Horzela Michał Radzionków Hajime 3 kyu
12 Lemieszko łukasz Grajewo Klub Sportowy Ookami 3 DAN
13 Basiak Tomasz Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta 5 DAN
14 Waśniewski Maciej Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 1 DAN
15 Zaborski Zbigniew Skarżysko Kamienna Skarżyski KSW 4 DAN
16 Jasiakiewicz Dariusz Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 5 DAN
17 Dadzibug Eugeniusz Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate 6 DAN
18 Dymarczyk Artur Tarnowskie Góry TKS "Karate" 3 DAN
19 Najduch Tomasz Katowice Najduch Dojo 4 DAN
20 Jemioło Roman Mielec TKS "Karate" 4 DAN
21 Papoń Paweł Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Team 3 DAN
22 Dziki Adam Leżajsk CSWiS w Leżajsku 4 DAN
23 Morys łukasz Tarnowskie Góry TKS "Karate" 3 DAN
24 Siegieńczuk Marcin Białystok Podlaski KS "NA SZCZYT" 3 DAN
25 Filipek Wojciech Tarnowskie Góry TKS "Karate" 3 DAN
26 Radziewicz Wojciech Opole Champion Klub Karate Kyokushin 5 DAN

Osoby towarzyszące i funkcyjne pobierz

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Typ
1 Dadzibug Małgorzata Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate Trener
2 Szczesio Julia Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate Trener
3 Słomka Michał Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate Trener
4 Sulima Wojciech Konstancin-Jeziorna IPPON Trener
5 Malikowski Michał Konstancin-Jeziorna IPPON Trener
6 Gorczyca Daniel Inowrocław Inowrocławski Klub Kyokushin Trener
7 Mazur Maciej Warszawa Bielański KKK Trener
8 Mrowiec Tomasz Tychy Tyski Klub Karate Trener
9 Boduszek Tomasz Tychy Tyski Klub Karate Trener
10 Wlazłowski Andrzej Tarnowskie Góry TKS "Karate" Organizator
11 Sieradzki Marcin Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Trener
12 Nerc Konrad Rzeszów Rzeszowski KSW System Trener
13 Janusz Wiśniewski Rzeszów Rzeszowski KSW System Trener
14 Lubos Marta Tarnowskie Góry TKS "Karate" Trener
15 Kęćko Tomasz KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE Trener
16 Kozubowski Konrad Opole Opolski Klub Karate Kyokushin Trener
17 Węgliński Artur MORAWICA SSRiZ KK Morawica Trener
18 Gałecki Artur MORAWICA SSRiZ KK Morawica Trener
19 Bajan Krystian Tarnów Tarnowski KSKK Trener
20 Jacek Lamot Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama Trener
21 Lamot Barbara Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama Organizator
22 Obuchowska Agnieszka Boguszów-Gorce UKKS OBI Trener
23 Obuchowska Julia Boguszów-Gorce UKKS OBI Trener
24 Pacek Mariusz STARACHOWICE Starachowicki KKK Trener
25 Sebastian Kozieł STARACHOWICE Starachowicki KKK Trener
26 Zając Marian Ostrołęka Ostrołęka MKKK Trener
27 Przybyłek Kinga Ostrołęka Ostrołęka MKKK Trener
28 Nienałtowska Lena Ostrołęka Ostrołęka MKKK Trener
29 Stanek Krzysztof Mielno Mieleński KKK Trener
30 Korotowskich Olek RADZYMIN MKS Radzymin Trener
31 Zwierz Marta RADZYMIN MKS Radzymin Trener
32 Witkowska Maria Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Trener
33 Karwacki łukasz Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Organizator
34 Korłub Przemysław Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Organizator
35 Rutkowski Zbigniew Warszawa SMOK Trener
36 Sztencel Piotr Warszawa SMOK Trener
37 Mikołajczak Artur Poznań Poznański KKK Trener
38 Kieraś Jan Krosno Klub Sportowy BUDO Trener
39 Domagała Jacek Skarżysko-kamienna Skarżyski KSW Trener
40 Miszczyk Ernest Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara Trener
41 Niemczyk Marcel Opole ARI KLUB KARATE KYOKUSHIN Trener
42 Gałecki Artur Morawica Klub Karate Morawica Trener
43 żołądek Robert Morawica Klub Karate Morawica Trener
44 Stasiak Kamila Bytom StasiakDojo Bytomski KSKS Trener
45 Jurkowski Marcin Leżajsk CSWiS Trener
46 Marzec Piotr Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama Organizator
47 Buhl łukasz Głowno Klub Karate Kyokushin Nintai Trener
48 Jurczenko Krzysztof Tarnowskie Góry TKS Karate Trener
49 Wacław Wiktoria Wałbrzych UKKS OBI Trener
50 Stachura Marek Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Organizator
51 Pakuła Daniel Turek Klub Sportów i Sztuk Walk Trener
52 Pietruszka Zygmunt Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Team Trener
53 Kaliciak Zdzisław Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Team Trener
54 Garbacz Mateusz Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin Trener
55 Garbacz Mateusz Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin Trener
56 Najduch Iwona Katowice Najduch Dojo Trener
57 Pażuś Dawid Bartoszyce Bartoszycki KKK Trener
58 Juszczyk Paweł Warszawa Klub Sportów Walki Bushi Trener
59 Jurkowski Marcin Leżajsk CSWiS w Leżajsku Trener
60 Kwiecien Dariusz Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Trener
61 Mytych Janusz Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Team Trener
62 Kapłon Grzegorz Opole Champion Klub Karate Kyokushin Organizator
63 Skwiot Gabriela Białystok Podlaski KS "NA SZCZYT" Trener
64 Bukowy Daniel Opole Champion Klub Karate Kyokushin Trener
65 Zieliński Ryszard Warszawa BKKK Organizator
66 Orysiak Paweł Konstancin-Jeziorna IPPON Trener
67 Hajduk Wojciech Tarnów Tarnowski KSKK Trener
68 Habraszka Krzysztof Radzionków Hajime Trener
69 Habraszka Dobrosława Radzionków Hajime Trener
70 Goczoł Tomoteusz Radzionków Hajime Trener
71 Jaros Grzegorz Wrszawa SEKAI Warszawa Trener
72 Stasiak Lubomir Piekary Śl. StasiakDojo Bytomski KSKS Trener
73 Wajgelt Robert Sieradz Sieradzki KKK Trener