Mistrzostwa PFKS

Podgląd LIVE

Zarejestrowani zawodnicy (15) pobierz

Zarządzaj swoją listą osób Dodaj zawodnika

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Mnich Rafał Tarnowskie Góry TKS "Karate" 20-08-1982

Senior Kata drużynowe

2 Dymarczyk Artur Tarnowskie Góry TKS "Karate" 29-01-1988 94,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

3 Jaśkiewicz Damian Tarnowskie Góry TKS "Karate" 09-02-1993 74,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

4 Nowak Sandra Tarnowskie Góry TKS "Karate" 28-07-1993 58,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

5 Kowol Kamil Tarnowskie Góry TKS "Karate" 28-09-1993

Mężczyźni Senior Kata

6 Wolny Marek Tarnowskie Góry TKS "Karate" 16-10-1993 93,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

7 Kolasińska Anna Opole Champion Klub Karate Kyokushin 18-01-1994

Kobiety Senior Kata

8 Stasiewicz Magdalena Białystok Podlaski Klub Sportowy "NA SZC... 09-10-1995 50,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

9 Stasiewicz Piotr Białystok Podlaski Klub Sportowy "NA SZC... 10-07-1997 74,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

10 Wolny Krzysztof Tarnowskie Góry TKS "Karate" 26-08-1997 74,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

11 Szołtysik Kamil Tarnowskie Góry TKS "Karate" 26-02-1998 81,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

12 Wlazłowska Martyna Tarnowskie Góry TKS "Karate" 22-08-2001 65,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

13 łukasik Martyna Tarnowskie Góry TKS "Karate" 25-10-2002 49,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

14 Kurzątkowska Oliwia Wrocław KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 17-12-2002 54,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

15 Gudalewski Jerzy Białystok Podlaski Klub Sportowy "NA SZC... 06-07-2004 83,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

Sędziowie pobierz

Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Stopień
Morys łukasz Tarnowskie Góry TKS "Karate" 3 DAN
Siegieńczuk Marcin Białystok Podlaski Klub Sportowy "NA SZCZYT" 3 DAN
Kowol Dawid Tarnowskie Góry TKS "Karate" 1 kyu
Lubos Marta Tarnowskie Góry TKS "Karate" 2 DAN
Radziewicz Wojciech Opole Champion Klub Karate Kyokushin 5 DAN

Osoby towarzyszące i funkcyjne pobierz

Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Typ
Gudalewski Tomasz Białystok Podlaski Klub Sportowy "NA SZCZYT" Inny
Skwiot Gabriela Białystok Podlaski Klub Sportowy "NA SZCZYT" Trener
Kapłon Grzegorz Opole Champion Klub Karate Kyokushin Inny
Kwiecień Dariusz Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Trener