Otwarte Mistrzostwa Shinkyokushin Seniorów, Kadetów i Juniorów. Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Seniorów.

Podgląd LIVE

Turniej przeniesiony z 27.03.21 na 8.05.21. Rejestracja seniorów została utrzymana. Należy od nowa zarejestrować juniorów i kadetów. Ze względu na konieczność stworzenia imiennej listy wejść na zawody należy uzupełnić na liście sędziów, trenerów i organizatorów datę urodzenia. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19 prosimy także o uzupełnienie u zawodników numerów licencji PZK

Zarejestrowani zawodnicy (218) pobierz

Zarządzaj swoją listą osób

Rejestracja została zakończona: 30-04-2021

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Sieradzki Marcin Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 01-01-1972 95,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

2 Janiak Izabela Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 22-09-1981 63,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

3 Mnich Rafał Tarnowskie Góry TKS "Karate" 20-08-1982

Senior Kata drużynowe

4 Bojda Anna Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 09-11-1982 63,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

5 Odzeniak Marek Warszawa Bielański KKK 24-01-1986 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

6 Podora Monika Radzionków Hajime 10-02-1989 50,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

7 Lamot Igor Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 09-04-1989 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

8 Wilczak Wioleta Bytom StasiakDojo Bytomski KSKS 07-12-1990 63,8 kg

Kobiety Senior Kata

Kobiety Senior Kumite - 65kg

9 Kozubowska Agata Opole Opolski Klub Karate Kyokushin 11-09-1991 54,3 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

10 Witak Krystian Warszawa Klub Sportów Walki Bushi 24-09-1991 73,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

11 Kostrzewa Patryk Tarnowskie Góry TKS "Karate" 11-05-1992 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

12 Pełka Arkadiusz Katowice Najduch Dojo 08-06-1992 73,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

13 Jaśkiewicz Damian Tarnowskie Góry TKS "Karate" 09-02-1993 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

14 ślusarski Jakub Wrszawa SEKAI Warszawa 18-06-1993 84,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

15 Nowak Sandra Tarnowskie Góry TKS "Karate" 28-07-1993 59,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

16 Jabłuszewska Ewa Konstancin-Jeziorna IPPON 22-09-1993 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

17 Kowol Kamil Tarnowskie Góry TKS "Karate" 28-09-1993 63,8 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

Mężczyźni Senior Kata

18 Wróbel Sylwia Konstancin-Jeziorna IPPON 01-10-1993 64,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

19 Wolny Marek Tarnowskie Góry TKS "Karate" 16-10-1993 90,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

20 Rowicki Karol Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 26-10-1993 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

21 Stępniewska Julia Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 01-01-1994 49,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

22 Kolasińska Anna Opole Champion Klub Karate Kyokushin 18-01-1994

Kobiety Senior Kata

23 Kolasińska Anna Opole Champion Klub Karate Kyokushin 18-01-1994

Senior Kata drużynowe

24 Bodzioch Tomasz Warszawa Bielański KKK 01-02-1995 92,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

25 Malikowska Paula Konstancin-Jeziorna IPPON 31-05-1995

Kobiety Senior Kata

26 Szeller Filip Opole Opolski Klub Karate Kyokushin 07-08-1995 63,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

Mężczyźni Senior Kata

27 Kożykowski Mirosław Bytów Bytowski Klub Sportowy Drako 25-09-1995 71,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

28 Stasiewicz Magdalena Białystok Podlaski KS "NA SZCZYT" 09-10-1995 49,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

29 Hajduk Magdalena Tarnów Tarnowski KSKK 09-12-1995 49,6 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

30 Adamiec Bartłomiej Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 22-07-1996 97,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

31 Kaliński Kamil Opole Champion Klub Karate Kyokushin 18-03-1997 99,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

32 Niemczyk Adrianna Opole ARI KLUB KARATE KYOKUSHIN 25-04-1997 59,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

33 Zielińska Monika Warszawa Bielański KKK 18-05-1997 73,2 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

34 Półchłopek Michał Krosno Klub Sportowy BUDO 06-06-1997 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

35 Tęcza Jakub Konstancin-Jeziorna IPPON 03-07-1997 93,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

36 Stasiewicz Piotr Białystok Podlaski KS "NA SZCZYT" 10-07-1997 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

37 Wolny Krzysztof Tarnowskie Góry TKS "Karate" 26-08-1997 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

38 Kulczycka Agnieszka Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 26-08-1997 59,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

39 Migus Aneta Bytom StasiakDojo Bytomski KSKS 06-11-1997

Kobiety Senior Kata

40 Czarnecka Klaudia Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 01-01-1998 62,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

41 Jaszczuk Maciej Warszawa Bielański KKK 27-04-1998 82,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

42 Pryga Jerzy Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate 21-08-1998 83,4 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

43 Ząbek Agnieszka Tarnów Tarnowski KSKK 21-03-1999 64,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

44 Chrzanowska Natalia Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 13-06-1999 50,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

45 Korzec Natalia Tarnów Tarnowski KSKK 29-11-1999 58,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

46 Olpiński Szymon Warszawa Klub Sportów Walki Bushi 21-12-1999 84,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

47 Wawrzeńczyk Mateusz KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE 18-04-2000 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

48 Berkowicz Kamil Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 09-05-2000 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

49 Jaśkowska Katarzyna Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 13-06-2000 78,9 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

50 Kondeusz Natalia Warszawa Klub Sportów Walki Bushi 03-07-2000 58,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

51 Kieraś Dominika Krosno Klub Sportowy BUDO 03-07-2000 60,0 kg

Kobiety Senior Kata

52 Wiska Eliza Mielno Mieleński KKK 06-07-2000 49,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

53 Pałaszewski Kuba radzymin MKS Radzymin 09-09-2000 64,5 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

54 Kasza Dominik Busko-Zdroj Sandomierski Klub KK 22-10-2000 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

55 Kurczyńska Gabriela Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 04-12-2000 59,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

56 Tyszko Krystian Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 01-01-2001 96,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

57 Gleba Jakub Grajewo Klub Sportowy Ookami 10-01-2001 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

58 Rybska Karolina Warszawa SMOK 09-06-2001 59,6 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

59 Tarczyńska Paulina Wrszawa SEKAI Warszawa 28-06-2001 57,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

Kobiety Senior Kata

60 Chrzanowska Klaudia Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 08-08-2001 50,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

61 Kaczmarek Artur Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 09-08-2001 92,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

Mężczyźni Senior Kata

62 Wlazłowska Martyna Tarnowskie Góry TKS "Karate" 22-08-2001 65,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

63 Cimander Jakub Katowice Najduch Dojo 07-11-2001 79,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

64 Adamczyk Miłosz Tarnów Tarnowski KSKK 22-02-2002 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

65 Stańko Róża Warszawa Bielański KKK 23-04-2002 64,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

66 Hajduk Filip Tarnów Tarnowski KSKK 19-06-2002 83,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

67 łukasik Martyna Tarnowskie Góry TKS "Karate" 25-10-2002 50,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

68 Kurzątkowska Oliwia Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 10-12-2002 55,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

69 Nalewajk Alicja Ostrołęka Ostrołęka MKKK 31-01-2003 52,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

70 Boruch Olga Ostrołęka Ostrołęka MKKK 17-03-2003 58,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

71 Bilski Patryk KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE 04-05-2003 73,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

72 Korłub Piotr Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 15-05-2003 58,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

73 Wróbel Wojciech Radzionków Hajime 23-05-2003 74,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

74 Węgliński Piotr Morawica SSRiZ KK Morawica 22-06-2003 69,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

Mężczyźni Junior Kata

75 Akimenkow Artem Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 10-07-2003 92,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

76 Urbańczyk Kamil Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate 18-07-2003 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

77 Wziątek Oliwia Bartoszyce Bartoszycki KKK 21-07-2003

Kobiety Junior Kata

78 Obuchowski Dominik Boguszów-Gorce UKKS OBI 07-08-2003 71,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

79 Boduszek Julian Tychy Tyski Klub Karate 12-08-2003 69,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

80 Szeremeta Julia Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW 24-08-2003 56,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

81 Flis Jakub Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 04-09-2003 69,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

82 Marciniak Hanna Opole Champion Klub Karate Kyokushin 05-09-2003 69,0 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

83 Kujawski Patryk radzymin MKS Radzymin 09-09-2003 58,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

84 Korotowskich Denis radzymin MKS Radzymin 09-09-2003 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

Mężczyźni Junior Kata

85 Kazimierska Sylwia Morawica SSRiZ KK Morawica 15-09-2003 54,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

Kobiety Junior Kata

86 Pacek Zuzanna STARACHOWICE Starachowicki KKK 06-10-2003 50,0 kg

Kobiety Junior Kata

87 Wiśniewski Stanisław Konstancin-Jeziorna IPPON 10-10-2003 76,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

88 Duch Zuzanna Sieradz Sieradzki KKK 18-10-2003 53,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

89 Mrachacz Mateusz Tarnowskie Góry TKS "Karate" 22-10-2003 86,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

90 Wysocka Aleksandra Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 29-10-2003 59,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

91 Kapusta Rafał Konstancin-Jeziorna IPPON 02-11-2003 65,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

92 Sobiech Oliwia Ostrołęka Ostrołęka MKKK 03-11-2003 54,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

93 Niemczyk Wiktoria Rzeszów Rzeszowski KSW System 07-11-2003 65,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

94 Klimko Mikołaj Tychy Tyski Klub Karate 14-12-2003 69,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

95 Kaczmarek Monika Poznań Poznański KKK 26-12-2003 66,1 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

96 Kurzątkowska Monika Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 19-01-2004 52,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

97 Małecka Oliwia Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 28-01-2004 57,9 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

98 Czubaj Paweł Wrszawa SEKAI Warszawa 01-02-2004 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

99 Sapor Weronika Mielno Mieleński KKK 02-02-2004 54,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

100 Rutkowska Aleksandra Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Tea... 11-02-2004 56,6 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

Kobiety Junior Kata

101 Maceńko Wiktoria Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 22-02-2004 65,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

102 Stanisławska Julita Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 23-02-2004 60,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

103 Czernik Anna Radzionków Hajime 24-02-2004 58,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

104 Czernik Katarzyna Radzionków Hajime 24-02-2004 59,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

105 Seweryn Julia STARACHOWICE Starachowicki KKK 15-03-2004 49,9 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

Kobiety Junior Kata

106 Dobrowolska Julia Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta 23-03-2004 50,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

Kobiety Junior Kata

107 Futer Alan Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 11-04-2004 80,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

108 Maruszewski Przemysław Sieradz Sieradzki KKK 11-04-2004 63,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

109 Miziński Oskar Konstancin-Jeziorna IPPON 11-04-2004 97,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

Mężczyźni Junior Kata

110 Karwacka Natalia Wrocław KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 20-04-2004 48,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

111 Binkowski Wiktor Morawica SSRiZ KK Morawica 20-04-2004 74,9 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

112 Marek Amelia Warszawa Bielański KKK 20-04-2004 53,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

113 Lenkiewicz Filip radzymin MKS Radzymin 08-05-2004 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

Mężczyźni Junior Kata

114 Formela Wojciech Mielno Mieleński KKK 28-05-2004 68,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

115 Majkut Justyna Piekary Śl. StasiakDojo Bytomski KSKS 10-06-2004 63,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

116 Bienias Adam Warszawa Klub Sportów Walki Bushi 06-07-2004 64,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

117 Gudalewski Jerzy Białystok Podlaski KS "NA SZCZYT" 06-07-2004 83,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

118 Gębala Oskar Warszawa Klub Sportów Walki Bushi 02-08-2004 74,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

119 Kościółek Marta Opole ARI KLUB KARATE KYOKUSHIN 04-08-2004 58,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

120 Lisiewska Katarzyna Ostrołęka Ostrołęka MKKK 31-08-2004 74,3 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

121 Stawiński Adam Warszawa Bielański KKK 25-09-2004 68,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

122 Kaczmarczyk Kacper Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Tea... 16-10-2004 90,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

123 Stasiak Leon Piekary Śl. StasiakDojo Bytomski KSKS 28-10-2004 59,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

124 Trćka Jerzy Konstancin-Jeziorna IPPON 31-10-2004 69,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

125 Tarasiewicz Patrycja Tarnowskie Góry TKS "Karate" 18-12-2004 65,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

126 Mytych Jakub Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Tea... 20-12-2004 71,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

Mężczyźni Junior Kata

127 Nowocień Filip Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 27-12-2004 74,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

128 Sidorenko Martyna Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 26-01-2005 56,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

129 Lewkowicz Dawid Ełk Ełcki KSKK 01-02-2005 59,6 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

Mężczyźni Kadet Kata

130 Stachura Nikola Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 03-02-2005 57,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

131 żmuda Wiktor Warszawa Bielański KKK 14-02-2005 64,9 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

132 Terlecka Natalia Tarnowskie Góry TKS "Karate" 01-03-2005

Kobiety Kadet Kata

133 Rosiak Marcel Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 03-03-2005 49,6 kg

Mężczyźni Kadet Kata

Mężczyźni Kadet Kumite - 50kg

134 Fidecki Mateusz Wrszawa SEKAI Warszawa 13-03-2005 65,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

135 Brzęczek Zuzanna Tychy Tyski Klub Karate 14-03-2005 63,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

136 Olejnik Mikołaj Poznań Poznański KKK 14-03-2005 64,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

137 Makar Nazar Ostrołęka Ostrołęka MKKK 17-03-2005 48,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 50kg

138 Wróblewski Kamil Warszawa Bielański KKK 21-03-2005 90,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

139 Opolka Michał Tarnowskie Góry TKS "Karate" 04-04-2005 54,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 55kg

140 Owczarek Jakub Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 22-04-2005 74,6 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 75kg

141 Ożóg Karol STARACHOWICE Starachowicki KKK 30-04-2005 58,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

Mężczyźni Kadet Kata

142 Książek Karolina Konstancin-Jeziorna IPPON 11-05-2005 64,5 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

143 Będor Aleksander Głowno Klub Karate Kyokushin Nintai 20-05-2005 55,0 kg

Mężczyźni Kadet Kata

Mężczyźni Kadet Kumite - 55kg

144 śniadach Antoni Ostrołęka Ostrołęka MKKK 31-05-2005 64,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

145 Zdanowicz Lidia Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 01-06-2005 64,1 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

146 Wiśniewski Jan Konstancin-Jeziorna IPPON 17-06-2005 67,7 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

147 Tkaczyk Weronika Inowrocław Inowrocławski Klub Kyokushin 22-06-2005 60,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

Kobiety Kadet Kata

148 Chmura Aleksander Konstancin-Jeziorna IPPON 03-07-2005 62,6 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

149 Sikorski Jakub Wrszawa SEKAI Warszawa 07-07-2005 70,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

150 Gałązka Lena Lidzbark Warmiński UKS Zdrowie 05-08-2005 59,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

151 Lisowski Karol Konstancin-Jeziorna IPPON 12-08-2005 68,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

152 Wasilewski Karol Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 15-08-2005 77,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

153 Gospodarczyk Jakub Konstancin-Jeziorna IPPON 05-09-2005 105,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

154 Ludziejewska Zuzanna radzymin MKS Radzymin 09-09-2005 63,0 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

Kobiety Kadet Kata

155 Olszewski Jakub Wrszawa SEKAI Warszawa 12-09-2005 72,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 75kg

156 Lipowski Kacper KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE 18-09-2005 79,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

157 Januszek Sylwia Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 19-09-2005 48,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

158 Hoffman Michał Warszawa Bielański KKK 22-09-2005 56,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

159 Knapik Mateusz Katowice Najduch Dojo 09-10-2005 57,9 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

Mężczyźni Kadet Kata

160 żmijewski Krystian Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW 11-10-2005 79,2 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

161 Konefał Filip Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 21-10-2005 64,2 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

Mężczyźni Kadet Kata

162 Nalewajk Marcin Ostrołęka Ostrołęka MKKK 24-10-2005 108,6 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

163 Kwaśny Igor Tarnowskie Góry TKS "Karate" 14-11-2005 56,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

164 Wiączkowski Michał KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE 15-11-2005 73,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 75kg

165 Kandefer Weronika Rzeszów Rzeszowski KSW System 19-11-2005 52,7 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

166 Grzesik Kaja Tarnów Tarnowski KSKK 23-11-2005 60,4 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

167 Dróżdż Xavery Tarnowskie Góry TKS "Karate" 14-12-2005 49,3 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 50kg

168 Jabłońska Michalina Radzionków Hajime 23-12-2005 52,9 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

169 Pawlak Franciszek Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 09-01-2006 68,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

170 Danisz Primoz Tarnowskie Góry TKS "Karate" 13-01-2006 68,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

171 Kozłowski Wiktor Ostrołęka Ostrołęka MKKK 19-01-2006 59,9 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

172 Jurkowska Karolina Leżajsk CSWiS w Leżajsku 27-01-2006 58,9 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

173 Kurek Natalia Sieradz Sieradzki KKK 06-02-2006 45,5 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

174 Fuchs Miłosz Katowice Najduch Dojo 15-02-2006 48,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 50kg

175 Rabiej Kinga Morawica SSRiZ KK Morawica 16-02-2006 54,2 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

Kobiety Kadet Kata

176 Dadzibug Florentyna Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate 17-02-2006 60,0 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

Kobiety Kadet Kata

177 Kosmala Wiktoria Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 21-02-2006 80,2 kg

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

178 Gromada Dominika Konstancin-Jeziorna IPPON 23-02-2006 78,5 kg

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

179 Gromek Patrycja Konstancin-Jeziorna IPPON 27-02-2006 53,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

180 Domagała Julia Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW 03-03-2006 48,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

181 Jończyk Patryk KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE 10-03-2006 60,4 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

182 Sitnik Maciej Warszawa Bielański KKK 12-03-2006 63,3 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

183 Puławski Gabriel Ostrołęka Ostrołęka MKKK 15-03-2006 69,3 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

184 Rutkowski Filip Warszawa SMOK 06-04-2006 58,4 kg

Mężczyźni Kadet Kata

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

185 Zając Daria Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 10-04-2006 51,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

186 Stasiński Paweł Inowrocław Inowrocławski Klub Kyokushin 15-04-2006 64,6 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

187 Janiak Maurycy Poznań Poznański KKK 14-06-2006 59,7 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

188 Anasz Sylwia Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate 22-06-2006 42,0 kg

Kobiety Kadet Kata

189 Tomala Wiktoria Tarnowskie Góry TKS "Karate" 26-06-2006 66,0 kg

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

190 Stańczyk Jakub Ostrołęka Ostrołęka MKKK 02-07-2006 54,5 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 55kg

191 Iadkouski Miroslaw Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 06-07-2006 96,2 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

192 Trybuś Oliwia Inowrocław Inowrocławski Klub Kyokushin 14-07-2006 45,0 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

193 Maruszewska Magdalena Sieradz Sieradzki KKK 20-07-2006 64,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

194 Warmuła Maria Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 21-07-2006 49,7 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

195 Pozimski Carmen Tarnowskie Góry TKS "Karate" 28-07-2006 53,8 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

196 Jankowska Oliwia Ostrołęka Ostrołęka MKKK 07-08-2006 56,6 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

197 Witkowski Aleksander Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 09-08-2006 65,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

198 Bartosiewicz Julia Ostrołęka Ostrołęka MKKK 15-08-2006 71,6 kg

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

199 Marciszuk Tomasz Tychy Tyski Klub Karate 16-08-2006 69,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

200 Białecka Martyna Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 19-08-2006 59,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

201 Wojciechowicz Amelia Bartoszyce Bartoszycki KKK 24-08-2006 59,9 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

202 Liebich Adrian Tychy Tyski Klub Karate 30-08-2006 66,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

203 Korzec Kornelia Tarnów Tarnowski KSKK 04-09-2006 63,9 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

204 Zdunek Weronika radzymin MKS Radzymin 09-09-2006 70,8 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

205 Kałużny Krystian Rzeszów Rzeszowski KSW System 14-09-2006 74,7 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 75kg

206 Maison Igor Katowice Najduch Dojo 19-09-2006 52,4 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 55kg

207 Wach Miłosz Lidzbark Warmiński UKS Zdrowie 20-09-2006 57,5 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

208 Dyngosz Hanna Tarnów Tarnowski KSKK 28-09-2006 48,0 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

Kobiety Kadet Kata

209 Dąbrowski Maksymilian Tarnowskie Góry TKS "Karate" 10-10-2006 58,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

210 Rytelewski Jakub Ostrołęka Ostrołęka MKKK 14-10-2006 60,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

211 Marzec Jakub Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 29-10-2006 55,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 55kg

212 Mączka Sonia Katowice Najduch Dojo 09-11-2006 59,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

213 Fus Natalia Leżajsk CSWiS w Leżajsku 22-11-2006 41,0 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

Kobiety Kadet Kata

214 Prusinowski Aleksander Ostrołęka Ostrołęka MKKK 28-11-2006 69,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

215 Zając Aleksandra Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 19-12-2006 78,3 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

216 Kulczyk Klara Głowno Klub Karate Kyokushin Nintai 25-12-2006 52,9 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

Kobiety Kadet Kata

217 Niedzielski Kacper Ostrołęka Ostrołęka MKKK 28-12-2006 68,5 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

218 Kłos Iga Ostrołęka Ostrołęka MKKK 29-12-2006 59,1 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

Sędziowie pobierz

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Stopień
1 Mazur Mariusz Warszawa Bielański KKK 5 DAN
2 Jankowski Bogdan Zduńska Wola Zduńskowolski KKK 3 DAN
3 Kuras Elżbieta Zduńska Wola Zduńskowolski KKK 1 DAN
4 Domański Wojciech Ostrołęka Ostrołęka MKKK 1 DAN
5 Prusiński Artur Ostrołęka Ostrołęka MKKK 4 DAN
6 Horna Andrzej MORAWICA SSRiZ KK Morawica 3 DAN
7 Obuchowski Tomasz Wałbrzych UKKS OBI 1 DAN
8 Iwański Robert Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 3 DAN
9 Orłowski Andrzej Sandomierz Sandomierski Klub Karate 5 DAN
10 Lenkiewicz Tomasz RADZYMIN MKS Radzymin 5 DAN
11 Horzela Michał Radzionków Hajime 3 kyu
12 Lemieszko łukasz Grajewo Klub Sportowy Ookami 3 DAN
13 Basiak Tomasz Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta 5 DAN
14 Waśniewski Maciej Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 1 DAN
15 Zaborski Zbigniew Skarżysko Kamienna Skarżyski KSW 4 DAN
16 Jasiakiewicz Dariusz Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 5 DAN
17 Dadzibug Eugeniusz Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate 6 DAN
18 Dymarczyk Artur Tarnowskie Góry TKS "Karate" 3 DAN
19 Najduch Tomasz Katowice Najduch Dojo 4 DAN
20 Jemioło Roman Mielec TKS "Karate" 4 DAN
21 Papoń Paweł Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Team 3 DAN
22 Dziki Adam Leżajsk CSWiS w Leżajsku 4 DAN
23 Morys łukasz Tarnowskie Góry TKS "Karate" 3 DAN
24 Siegieńczuk Marcin Białystok Podlaski KS "NA SZCZYT" 3 DAN
25 Filipek Wojciech Tarnowskie Góry TKS "Karate" 3 DAN
26 Radziewicz Wojciech Opole Champion Klub Karate Kyokushin 5 DAN

Osoby towarzyszące i funkcyjne pobierz

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Typ
1 Dadzibug Małgorzata Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate Trener
2 Szczesio Julia Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate Trener
3 Słomka Michał Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate Trener
4 Sulima Wojciech Konstancin-Jeziorna IPPON Trener
5 Malikowski Michał Konstancin-Jeziorna IPPON Trener
6 Gorczyca Daniel Inowrocław Inowrocławski Klub Kyokushin Trener
7 Mazur Maciej Warszawa Bielański KKK Trener
8 Mrowiec Tomasz Tychy Tyski Klub Karate Trener
9 Boduszek Tomasz Tychy Tyski Klub Karate Trener
10 Wlazłowski Andrzej Tarnowskie Góry TKS "Karate" Organizator
11 Sieradzki Marcin Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Trener
12 Nerc Konrad Rzeszów Rzeszowski KSW System Trener
13 Janusz Wiśniewski Rzeszów Rzeszowski KSW System Trener
14 Lubos Marta Tarnowskie Góry TKS "Karate" Trener
15 Kęćko Tomasz KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE Trener
16 Kozubowski Konrad Opole Opolski Klub Karate Kyokushin Trener
17 Węgliński Artur MORAWICA SSRiZ KK Morawica Trener
18 Gałecki Artur MORAWICA SSRiZ KK Morawica Trener
19 Bajan Krystian Tarnów Tarnowski KSKK Trener
20 Jacek Lamot Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama Trener
21 Lamot Barbara Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama Organizator
22 Obuchowska Agnieszka Boguszów-Gorce UKKS OBI Trener
23 Obuchowska Julia Boguszów-Gorce UKKS OBI Trener
24 Pacek Mariusz STARACHOWICE Starachowicki KKK Trener
25 Sebastian Kozieł STARACHOWICE Starachowicki KKK Trener
26 Zając Marian Ostrołęka Ostrołęka MKKK Trener
27 Przybyłek Kinga Ostrołęka Ostrołęka MKKK Trener
28 Nienałtowska Lena Ostrołęka Ostrołęka MKKK Trener
29 Stanek Krzysztof Mielno Mieleński KKK Trener
30 Korotowskich Olek RADZYMIN MKS Radzymin Trener
31 Zwierz Marta RADZYMIN MKS Radzymin Trener
32 Witkowska Maria Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Trener
33 Karwacki łukasz Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Organizator
34 Korłub Przemysław Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Organizator
35 Rutkowski Zbigniew Warszawa SMOK Trener
36 Sztencel Piotr Warszawa SMOK Trener
37 Mikołajczak Artur Poznań Poznański KKK Trener
38 Kieraś Jan Krosno Klub Sportowy BUDO Trener
39 Domagała Jacek Skarżysko-kamienna Skarżyski KSW Trener
40 Miszczyk Ernest Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara Trener
41 Niemczyk Marcel Opole ARI KLUB KARATE KYOKUSHIN Trener
42 Gałecki Artur Morawica Klub Karate Morawica Trener
43 żołądek Robert Morawica Klub Karate Morawica Trener
44 Stasiak Kamila Bytom StasiakDojo Bytomski KSKS Trener
45 Jurkowski Marcin Leżajsk CSWiS Trener
46 Marzec Piotr Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama Organizator
47 Buhl łukasz Głowno Klub Karate Kyokushin Nintai Trener
48 Jurczenko Krzysztof Tarnowskie Góry TKS Karate Trener
49 Wacław Wiktoria Wałbrzych UKKS OBI Trener
50 Stachura Marek Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Organizator
51 Pakuła Daniel Turek Klub Sportów i Sztuk Walk Trener
52 Pietruszka Zygmunt Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Team Trener
53 Kaliciak Zdzisław Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Team Trener
54 Garbacz Mateusz Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin Trener
55 Garbacz Mateusz Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin Trener
56 Najduch Iwona Katowice Najduch Dojo Trener
57 Pażuś Dawid Bartoszyce Bartoszycki KKK Trener
58 Juszczyk Paweł Warszawa Klub Sportów Walki Bushi Trener
59 Jurkowski Marcin Leżajsk CSWiS w Leżajsku Trener
60 Kwiecien Dariusz Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Trener
61 Mytych Janusz Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Team Trener
62 Kapłon Grzegorz Opole Champion Klub Karate Kyokushin Organizator
63 Skwiot Gabriela Białystok Podlaski KS "NA SZCZYT" Trener
64 Bukowy Daniel Opole Champion Klub Karate Kyokushin Trener
65 Zieliński Ryszard Warszawa BKKK Organizator
66 Orysiak Paweł Konstancin-Jeziorna IPPON Trener
67 Hajduk Wojciech Tarnów Tarnowski KSKK Trener
68 Habraszka Krzysztof Radzionków Hajime Trener
69 Habraszka Dobrosława Radzionków Hajime Trener
70 Goczoł Tomoteusz Radzionków Hajime Trener
71 Jaros Grzegorz Wrszawa SEKAI Warszawa Trener
72 Stasiak Lubomir Piekary Śl. StasiakDojo Bytomski KSKS Trener
73 Wajgelt Robert Sieradz Sieradzki KKK Trener