Otwarte Mistrzostwa Shinkyokushin Seniorów, Kadetów i Juniorów. Turniej Kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy Seniorów.

Podgląd LIVE

Turniej przeniesiony z 27.03.21 na 8.05.21. Rejestracja seniorów została utrzymana. Należy od nowa zarejestrować juniorów i kadetów. Ze względu na konieczność stworzenia imiennej listy wejść na zawody należy uzupełnić na liście sędziów, trenerów i organizatorów datę urodzenia. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią COVID-19 prosimy także o uzupełnienie u zawodników numerów licencji PZK

Zarejestrowani zawodnicy (218) pobierz

Zarządzaj swoją listą osób

Rejestracja została zakończona: 30-04-2021

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Data urodzenia Waga Osiągnięcia Kategoria(e)
1 Wziątek Oliwia Bartoszyce Bartoszycki KKK 21-07-2003

Kobiety Junior Kata

2 Wojciechowicz Amelia Bartoszyce Bartoszycki KKK 24-08-2006 59,9 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

3 Stasiewicz Magdalena Białystok Podlaski KS "NA SZCZYT" 09-10-1995 49,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

4 Stasiewicz Piotr Białystok Podlaski KS "NA SZCZYT" 10-07-1997 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

5 Gudalewski Jerzy Białystok Podlaski KS "NA SZCZYT" 06-07-2004 83,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

6 Obuchowski Dominik Boguszów-Gorce UKKS OBI 07-08-2003 71,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

7 Kasza Dominik Busko-Zdroj Sandomierski Klub KK 22-10-2000 75,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

8 Wilczak Wioleta Bytom StasiakDojo Bytomski KSKS 07-12-1990 63,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

Kobiety Senior Kata

9 Migus Aneta Bytom StasiakDojo Bytomski KSKS 06-11-1997

Kobiety Senior Kata

10 Kożykowski Mirosław Bytów Bytowski Klub Sportowy Drako 25-09-1995 71,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

11 Lewkowicz Dawid Ełk Ełcki KSKK 01-02-2005 59,6 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

Mężczyźni Kadet Kata

12 Będor Aleksander Głowno Klub Karate Kyokushin Nintai 20-05-2005 55,0 kg

Mężczyźni Kadet Kata

Mężczyźni Kadet Kumite - 55kg

13 Kulczyk Klara Głowno Klub Karate Kyokushin Nintai 25-12-2006 52,9 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

14 Mytych Jakub Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Tea... 20-12-2004 71,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

Mężczyźni Junior Kata

15 Kaczmarczyk Kacper Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Tea... 16-10-2004 90,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

16 Rutkowska Aleksandra Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Tea... 11-02-2004 56,6 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 60kg

17 Gleba Jakub Grajewo Klub Sportowy Ookami 10-01-2001 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

18 Dobrowolska Julia Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta 23-03-2004 50,0 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 50kg

19 Tkaczyk Weronika Inowrocław Inowrocławski Klub Kyokushin 22-06-2005 60,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

Kobiety Kadet Kata

20 Trybuś Oliwia Inowrocław Inowrocławski Klub Kyokushin 14-07-2006 45,0 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

Kobiety Kadet Kata

21 Stasiński Paweł Inowrocław Inowrocławski Klub Kyokushin 15-04-2006 64,6 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

22 Maison Igor Katowice Najduch Dojo 19-09-2006 52,4 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 55kg

23 Knapik Mateusz Katowice Najduch Dojo 09-10-2005 57,9 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

Mężczyźni Kadet Kata

24 Cimander Jakub Katowice Najduch Dojo 07-11-2001 79,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

25 Pełka Arkadiusz Katowice Najduch Dojo 08-06-1992 73,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

26 Mączka Sonia Katowice Najduch Dojo 09-11-2006 59,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

27 Fuchs Miłosz Katowice Najduch Dojo 15-02-2006 48,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 50kg

28 Futer Alan Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 11-04-2004 80,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

29 Kosmala Wiktoria Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 21-02-2006 80,2 kg

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

30 Januszek Sylwia Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 19-09-2005 48,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

31 Wysocka Aleksandra Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 29-10-2003 59,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

32 Adamiec Bartłomiej Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 22-07-1996 97,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

33 Kurczyńska Gabriela Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara 04-12-2000 59,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

34 Jończyk Patryk KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE 10-03-2006 60,4 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

35 Wiączkowski Michał KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE 15-11-2005 73,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 75kg

36 Bilski Patryk KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE 04-05-2003 73,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

37 Lipowski Kacper KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE 18-09-2005 79,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

38 Wawrzeńczyk Mateusz KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE 18-04-2000 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

39 Korłub Piotr Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 15-05-2003 58,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

40 Stachura Nikola Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 03-02-2005 57,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

41 Zdanowicz Lidia Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 01-06-2005 64,1 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

42 Sidorenko Martyna Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 26-01-2005 56,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

43 Pawlak Franciszek Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 09-01-2006 68,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

44 Zając Daria Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 10-04-2006 51,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

45 Warmuła Maria Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 21-07-2006 49,7 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

46 Witkowski Aleksander Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 09-08-2006 65,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

47 Kurzątkowska Monika Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 19-01-2004 52,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

48 Flis Jakub Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 04-09-2003 69,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

49 Wasilewski Karol Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 15-08-2005 77,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

50 Białecka Martyna Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 19-08-2006 59,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

51 Nowocień Filip Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 27-12-2004 74,9 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

52 Małecka Oliwia Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 28-01-2004 57,9 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

53 Owczarek Jakub Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin 22-04-2005 74,6 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 75kg

54 Chmura Aleksander Konstancin-Jeziorna IPPON 03-07-2005 62,6 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

55 Lisowski Karol Konstancin-Jeziorna IPPON 12-08-2005 68,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

56 Wiśniewski Stanisław Konstancin-Jeziorna IPPON 10-10-2003 76,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 80kg

57 Gromada Dominika Konstancin-Jeziorna IPPON 23-02-2006 78,5 kg

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

58 Gromek Patrycja Konstancin-Jeziorna IPPON 27-02-2006 53,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

59 Wróbel Sylwia Konstancin-Jeziorna IPPON 01-10-1993 64,1 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

60 Miziński Oskar Konstancin-Jeziorna IPPON 11-04-2004 97,3 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

Mężczyźni Junior Kata

61 Tęcza Jakub Konstancin-Jeziorna IPPON 03-07-1997 93,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

62 Malikowska Paula Konstancin-Jeziorna IPPON 31-05-1995

Kobiety Senior Kata

63 Trćka Jerzy Konstancin-Jeziorna IPPON 31-10-2004 69,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

64 Kapusta Rafał Konstancin-Jeziorna IPPON 02-11-2003 65,1 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

65 Wiśniewski Jan Konstancin-Jeziorna IPPON 17-06-2005 67,7 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

66 Gospodarczyk Jakub Konstancin-Jeziorna IPPON 05-09-2005 105,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

67 Książek Karolina Konstancin-Jeziorna IPPON 11-05-2005 64,5 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

68 Jabłuszewska Ewa Konstancin-Jeziorna IPPON 22-09-1993 59,2 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

69 Kieraś Dominika Krosno Klub Sportowy BUDO 03-07-2000 60,0 kg

Kobiety Senior Kata

70 Półchłopek Michał Krosno Klub Sportowy BUDO 06-06-1997 80,0 kg

Mężczyźni Senior Kata

71 Fus Natalia Leżajsk CSWiS w Leżajsku 22-11-2006 41,0 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

72 Jurkowska Karolina Leżajsk CSWiS w Leżajsku 27-01-2006 58,9 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

73 Gałązka Lena Lidzbark Warmiński UKS Zdrowie 05-08-2005 59,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

74 Wach Miłosz Lidzbark Warmiński UKS Zdrowie 20-09-2006 57,5 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

75 Sapor Weronika Mielno Mieleński KKK 02-02-2004 54,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

76 Wiska Eliza Mielno Mieleński KKK 06-07-2000 49,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

77 Formela Wojciech Mielno Mieleński KKK 28-05-2004 68,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

78 Rabiej Kinga Morawica SSRiZ KK Morawica 16-02-2006 54,2 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

Kobiety Kadet Kata

79 Węgliński Piotr Morawica SSRiZ KK Morawica 22-06-2003 69,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

Mężczyźni Junior Kata

80 Kazimierska Sylwia Morawica SSRiZ KK Morawica 15-09-2003 54,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

Kobiety Junior Kata

81 Binkowski Wiktor Morawica SSRiZ KK Morawica 20-04-2004 74,9 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

82 Kaliński Kamil Opole Champion Klub Karate Kyokushin 18-03-1997 99,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

83 Szeller Filip Opole Opolski Klub Karate Kyokushin 07-08-1995 63,4 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

84 Kolasińska Anna Opole Champion Klub Karate Kyokushin 18-01-1994

Senior Kata drużynowe

85 Kozubowska Agata Opole Opolski Klub Karate Kyokushin 11-09-1991 54,3 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

86 Kolasińska Anna Opole Champion Klub Karate Kyokushin 18-01-1994

Kobiety Senior Kata

87 Kościółek Marta Opole ARI KLUB KARATE KYOKUSHIN 04-08-2004 58,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

88 Niemczyk Adrianna Opole ARI KLUB KARATE KYOKUSHIN 25-04-1997 59,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

89 Marciniak Hanna Opole Champion Klub Karate Kyokushin 05-09-2003 69,0 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

90 Rytelewski Jakub Ostrołęka Ostrołęka MKKK 14-10-2006 60,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

91 Jankowska Oliwia Ostrołęka Ostrołęka MKKK 07-08-2006 56,6 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

92 Prusinowski Aleksander Ostrołęka Ostrołęka MKKK 28-11-2006 69,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

93 Boruch Olga Ostrołęka Ostrołęka MKKK 17-03-2003 58,4 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

94 Lisiewska Katarzyna Ostrołęka Ostrołęka MKKK 31-08-2004 74,3 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

95 Niedzielski Kacper Ostrołęka Ostrołęka MKKK 28-12-2006 68,5 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

96 Puławski Gabriel Ostrołęka Ostrołęka MKKK 15-03-2006 69,3 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

97 Kłos Iga Ostrołęka Ostrołęka MKKK 29-12-2006 59,1 kg

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

98 Kozłowski Wiktor Ostrołęka Ostrołęka MKKK 19-01-2006 59,9 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

99 Bartosiewicz Julia Ostrołęka Ostrołęka MKKK 15-08-2006 71,6 kg

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

100 Stańczyk Jakub Ostrołęka Ostrołęka MKKK 02-07-2006 54,5 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 55kg

101 Sobiech Oliwia Ostrołęka Ostrołęka MKKK 03-11-2003 54,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

102 Nalewajk Alicja Ostrołęka Ostrołęka MKKK 31-01-2003 52,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

103 Nalewajk Marcin Ostrołęka Ostrołęka MKKK 24-10-2005 108,6 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

104 śniadach Antoni Ostrołęka Ostrołęka MKKK 31-05-2005 64,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

105 Makar Nazar Ostrołęka Ostrołęka MKKK 17-03-2005 48,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 50kg

106 Stasiak Leon Piekary Śl. StasiakDojo Bytomski KSKS 28-10-2004 59,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

107 Majkut Justyna Piekary Śl. StasiakDojo Bytomski KSKS 10-06-2004 63,1 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

108 Janiak Maurycy Poznań Poznański KKK 14-06-2006 59,7 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

109 Kaczmarek Monika Poznań Poznański KKK 26-12-2003 66,1 kg

Kobiety Junior Kumite + 65kg

110 Olejnik Mikołaj Poznań Poznański KKK 14-03-2005 64,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

111 Podora Monika Radzionków Hajime 10-02-1989 50,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

112 Czernik Anna Radzionków Hajime 24-02-2004 58,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

113 Czernik Katarzyna Radzionków Hajime 24-02-2004 59,2 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

114 Jabłońska Michalina Radzionków Hajime 23-12-2005 52,9 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

115 Wróbel Wojciech Radzionków Hajime 23-05-2003 74,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

116 Zdunek Weronika radzymin MKS Radzymin 09-09-2006 70,8 kg

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

Kobiety Kadet Kata

117 Lenkiewicz Filip radzymin MKS Radzymin 08-05-2004 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

118 Ludziejewska Zuzanna radzymin MKS Radzymin 09-09-2005 63,0 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

Kobiety Kadet Kata

119 Korotowskich Denis radzymin MKS Radzymin 09-09-2003 65,0 kg

Mężczyźni Junior Kata

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

120 Kujawski Patryk radzymin MKS Radzymin 09-09-2003 58,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 60kg

121 Pałaszewski Kuba radzymin MKS Radzymin 09-09-2000 64,5 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

122 Niemczyk Wiktoria Rzeszów Rzeszowski KSW System 07-11-2003 65,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

123 Kałużny Krystian Rzeszów Rzeszowski KSW System 14-09-2006 74,7 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 75kg

124 Kandefer Weronika Rzeszów Rzeszowski KSW System 19-11-2005 52,7 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

125 Kurek Natalia Sieradz Sieradzki KKK 06-02-2006 45,5 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

126 Duch Zuzanna Sieradz Sieradzki KKK 18-10-2003 53,7 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

127 Maruszewski Przemysław Sieradz Sieradzki KKK 11-04-2004 63,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

128 Maruszewska Magdalena Sieradz Sieradzki KKK 20-07-2006 64,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

129 Szeremeta Julia Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW 24-08-2003 56,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 60kg

130 Domagała Julia Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW 03-03-2006 48,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

131 żmijewski Krystian Skarżysko-Kamienna Skarżyski KSW 11-10-2005 79,2 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

132 Dadzibug Florentyna Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate 17-02-2006 60,0 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite - 60kg

133 Pryga Jerzy Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate 21-08-1998 83,4 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

Mężczyźni Senior Kata

134 Urbańczyk Kamil Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate 18-07-2003 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

135 Anasz Sylwia Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate 22-06-2006 42,0 kg

Kobiety Kadet Kata

136 Ożóg Karol STARACHOWICE Starachowicki KKK 30-04-2005 58,0 kg

Mężczyźni Kadet Kata

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

137 Pacek Zuzanna STARACHOWICE Starachowicki KKK 06-10-2003 50,0 kg

Kobiety Junior Kata

138 Seweryn Julia STARACHOWICE Starachowicki KKK 15-03-2004 49,9 kg

Kobiety Junior Kata

Kobiety Junior Kumite - 50kg

139 Korzec Natalia Tarnów Tarnowski KSKK 29-11-1999 58,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

140 Hajduk Magdalena Tarnów Tarnowski KSKK 09-12-1995 49,6 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

141 Hajduk Filip Tarnów Tarnowski KSKK 19-06-2002 83,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

142 Adamczyk Miłosz Tarnów Tarnowski KSKK 22-02-2002 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

143 Dyngosz Hanna Tarnów Tarnowski KSKK 28-09-2006 48,0 kg

Kobiety Kadet Kumite - 50kg

Kobiety Kadet Kata

144 Grzesik Kaja Tarnów Tarnowski KSKK 23-11-2005 60,4 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

145 Korzec Kornelia Tarnów Tarnowski KSKK 04-09-2006 63,9 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

146 Ząbek Agnieszka Tarnów Tarnowski KSKK 21-03-1999 64,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

147 Kowol Kamil Tarnowskie Góry TKS "Karate" 28-09-1993 63,8 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 65kg

148 Opolka Michał Tarnowskie Góry TKS "Karate" 04-04-2005 54,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 55kg

149 Tomala Wiktoria Tarnowskie Góry TKS "Karate" 26-06-2006 66,0 kg

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

150 Dąbrowski Maksymilian Tarnowskie Góry TKS "Karate" 10-10-2006 58,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

151 Kwaśny Igor Tarnowskie Góry TKS "Karate" 14-11-2005 56,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

152 Pozimski Carmen Tarnowskie Góry TKS "Karate" 28-07-2006 53,8 kg

Kobiety Kadet Kumite - 55kg

Kobiety Kadet Kata

153 Jaśkiewicz Damian Tarnowskie Góry TKS "Karate" 09-02-1993 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

154 Kostrzewa Patryk Tarnowskie Góry TKS "Karate" 11-05-1992 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

155 Mnich Rafał Tarnowskie Góry TKS "Karate" 20-08-1982

Senior Kata drużynowe

156 Nowak Sandra Tarnowskie Góry TKS "Karate" 28-07-1993 59,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

157 Wlazłowska Martyna Tarnowskie Góry TKS "Karate" 22-08-2001 65,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

158 Wolny Marek Tarnowskie Góry TKS "Karate" 16-10-1993 90,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

159 Dróżdż Xavery Tarnowskie Góry TKS "Karate" 14-12-2005 49,3 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 50kg

160 Danisz Primoz Tarnowskie Góry TKS "Karate" 13-01-2006 68,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

161 Terlecka Natalia Tarnowskie Góry TKS "Karate" 01-03-2005

Kobiety Kadet Kata

162 łukasik Martyna Tarnowskie Góry TKS "Karate" 25-10-2002 50,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

163 Wolny Krzysztof Tarnowskie Góry TKS "Karate" 26-08-1997 74,7 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

164 Tarasiewicz Patrycja Tarnowskie Góry TKS "Karate" 18-12-2004 65,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

165 Mrachacz Mateusz Tarnowskie Góry TKS "Karate" 22-10-2003 86,5 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

166 Zając Aleksandra Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 19-12-2006 78,3 kg

Kobiety Kadet Kata

Kobiety Kadet Kumite + 65kg

167 Kaczmarek Artur Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 09-08-2001 92,2 kg

Mężczyźni Senior Kata

Mężczyźni Senior Kumite - 95kg

168 Stanisławska Julita Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 23-02-2004 60,3 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

169 Konefał Filip Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 21-10-2005 64,2 kg

Mężczyźni Kadet Kata

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

170 Rosiak Marcel Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 03-03-2005 49,6 kg

Mężczyźni Kadet Kata

Mężczyźni Kadet Kumite - 50kg

171 Klimko Mikołaj Tychy Tyski Klub Karate 14-12-2003 69,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

172 Boduszek Julian Tychy Tyski Klub Karate 12-08-2003 69,6 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

173 Marciszuk Tomasz Tychy Tyski Klub Karate 16-08-2006 69,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

174 Liebich Adrian Tychy Tyski Klub Karate 30-08-2006 66,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

175 Brzęczek Zuzanna Tychy Tyski Klub Karate 14-03-2005 63,3 kg

Kobiety Kadet Kumite - 65kg

176 Jaszczuk Maciej Warszawa Bielański KKK 27-04-1998 82,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

177 Bodzioch Tomasz Warszawa Bielański KKK 01-02-1995 92,1 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

178 Zielińska Monika Warszawa Bielański KKK 18-05-1997 73,2 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

179 Stańko Róża Warszawa Bielański KKK 23-04-2002 64,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

180 Olpiński Szymon Warszawa Klub Sportów Walki Bushi 21-12-1999 84,5 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

181 Kondeusz Natalia Warszawa Klub Sportów Walki Bushi 03-07-2000 58,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

182 Bienias Adam Warszawa Klub Sportów Walki Bushi 06-07-2004 64,4 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 65kg

183 Gębala Oskar Warszawa Klub Sportów Walki Bushi 02-08-2004 74,7 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 75kg

184 Witak Krystian Warszawa Klub Sportów Walki Bushi 24-09-1991 73,2 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

185 Hoffman Michał Warszawa Bielański KKK 22-09-2005 56,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

186 Marek Amelia Warszawa Bielański KKK 20-04-2004 53,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 55kg

187 Stawiński Adam Warszawa Bielański KKK 25-09-2004 68,8 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

188 Wróblewski Kamil Warszawa Bielański KKK 21-03-2005 90,8 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

189 Sitnik Maciej Warszawa Bielański KKK 12-03-2006 63,3 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

190 żmuda Wiktor Warszawa Bielański KKK 14-02-2005 64,9 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

191 Odzeniak Marek Warszawa Bielański KKK 24-01-1986 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

192 Rybska Karolina Warszawa SMOK 09-06-2001 59,6 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

193 Rutkowski Filip Warszawa SMOK 06-04-2006 58,4 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 60kg

Mężczyźni Kadet Kata

194 Lamot Igor Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 09-04-1989 74,9 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

195 Marzec Jakub Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 29-10-2006 55,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 55kg

196 Kurzątkowska Oliwia Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 10-12-2002 55,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 55kg

197 Maceńko Wiktoria Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 22-02-2004 65,0 kg

Kobiety Junior Kumite - 65kg

198 Karwacka Natalia Wrocław KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo 20-04-2004 48,5 kg

Kobiety Junior Kumite - 50kg

199 Iadkouski Miroslaw Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 06-07-2006 96,2 kg

Mężczyźni Kadet Kumite + 75kg

200 Akimenkow Artem Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 10-07-2003 92,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite + 80kg

201 Chrzanowska Klaudia Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 08-08-2001 50,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

202 Janiak Izabela Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 22-09-1981 63,4 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

203 Berkowicz Kamil Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 09-05-2000 74,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 75kg

204 Jaśkowska Katarzyna Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 13-06-2000 78,9 kg

Kobiety Senior Kumite + 65kg

205 Chrzanowska Natalia Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 13-06-1999 50,0 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

206 Bojda Anna Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 09-11-1982 63,7 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

207 Sikorski Jakub Wrszawa SEKAI Warszawa 07-07-2005 70,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 70kg

208 Fidecki Mateusz Wrszawa SEKAI Warszawa 13-03-2005 65,1 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 65kg

209 ślusarski Jakub Wrszawa SEKAI Warszawa 18-06-1993 84,6 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

210 Tarczyńska Paulina Wrszawa SEKAI Warszawa 28-06-2001 57,9 kg

Kobiety Senior Kata

Kobiety Senior Kumite - 60kg

211 Olszewski Jakub Wrszawa SEKAI Warszawa 12-09-2005 72,0 kg

Mężczyźni Kadet Kumite - 75kg

212 Czubaj Paweł Wrszawa SEKAI Warszawa 01-02-2004 70,0 kg

Mężczyźni Junior Kumite - 70kg

213 Sieradzki Marcin Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 01-01-1972 95,3 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

214 Czarnecka Klaudia Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 01-01-1998 62,5 kg

Kobiety Senior Kumite - 65kg

215 Tyszko Krystian Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 01-01-2001 96,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite + 95kg

216 Stępniewska Julia Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 01-01-1994 49,9 kg

Kobiety Senior Kumite - 50kg

217 Rowicki Karol Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 26-10-1993 85,0 kg

Mężczyźni Senior Kumite - 85kg

218 Kulczycka Agnieszka Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN 26-08-1997 59,8 kg

Kobiety Senior Kumite - 60kg

Sędziowie pobierz

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Stopień
1 Mazur Mariusz Warszawa Bielański KKK 5 DAN
2 Jankowski Bogdan Zduńska Wola Zduńskowolski KKK 3 DAN
3 Kuras Elżbieta Zduńska Wola Zduńskowolski KKK 1 DAN
4 Domański Wojciech Ostrołęka Ostrołęka MKKK 1 DAN
5 Prusiński Artur Ostrołęka Ostrołęka MKKK 4 DAN
6 Horna Andrzej MORAWICA SSRiZ KK Morawica 3 DAN
7 Obuchowski Tomasz Wałbrzych UKKS OBI 1 DAN
8 Iwański Robert Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 3 DAN
9 Orłowski Andrzej Sandomierz Sandomierski Klub Karate 5 DAN
10 Lenkiewicz Tomasz RADZYMIN MKS Radzymin 5 DAN
11 Horzela Michał Radzionków Hajime 3 kyu
12 Lemieszko łukasz Grajewo Klub Sportowy Ookami 3 DAN
13 Basiak Tomasz Grodzisk Mazowiecki UKS Sparta 5 DAN
14 Waśniewski Maciej Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama 1 DAN
15 Zaborski Zbigniew Skarżysko Kamienna Skarżyski KSW 4 DAN
16 Jasiakiewicz Dariusz Turek Klub Sportów i Sztuk Walk 5 DAN
17 Dadzibug Eugeniusz Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate 6 DAN
18 Dymarczyk Artur Tarnowskie Góry TKS "Karate" 3 DAN
19 Najduch Tomasz Katowice Najduch Dojo 4 DAN
20 Jemioło Roman Mielec TKS "Karate" 4 DAN
21 Papoń Paweł Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Team 3 DAN
22 Dziki Adam Leżajsk CSWiS w Leżajsku 4 DAN
23 Morys łukasz Tarnowskie Góry TKS "Karate" 3 DAN
24 Siegieńczuk Marcin Białystok Podlaski KS "NA SZCZYT" 3 DAN
25 Filipek Wojciech Tarnowskie Góry TKS "Karate" 3 DAN
26 Radziewicz Wojciech Opole Champion Klub Karate Kyokushin 5 DAN

Osoby towarzyszące i funkcyjne pobierz

# Nazwisko i imię Miejscowość Nazwa klubu Typ
1 Dadzibug Małgorzata Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate Trener
2 Szczesio Julia Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate Trener
3 Słomka Michał Sosnowiec Sosnowiecki Klub Karate Trener
4 Sulima Wojciech Konstancin-Jeziorna IPPON Trener
5 Malikowski Michał Konstancin-Jeziorna IPPON Trener
6 Gorczyca Daniel Inowrocław Inowrocławski Klub Kyokushin Trener
7 Mazur Maciej Warszawa Bielański KKK Trener
8 Mrowiec Tomasz Tychy Tyski Klub Karate Trener
9 Boduszek Tomasz Tychy Tyski Klub Karate Trener
10 Wlazłowski Andrzej Tarnowskie Góry TKS "Karate" Organizator
11 Sieradzki Marcin Zielonka Klub Sportów Walki KYOKUSHIN Trener
12 Nerc Konrad Rzeszów Rzeszowski KSW System Trener
13 Janusz Wiśniewski Rzeszów Rzeszowski KSW System Trener
14 Lubos Marta Tarnowskie Góry TKS "Karate" Trener
15 Kęćko Tomasz KIELCE KIELECKI KLUB SPORTOWY KARATE Trener
16 Kozubowski Konrad Opole Opolski Klub Karate Kyokushin Trener
17 Węgliński Artur MORAWICA SSRiZ KK Morawica Trener
18 Gałecki Artur MORAWICA SSRiZ KK Morawica Trener
19 Bajan Krystian Tarnów Tarnowski KSKK Trener
20 Jacek Lamot Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama Trener
21 Lamot Barbara Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama Organizator
22 Obuchowska Agnieszka Boguszów-Gorce UKKS OBI Trener
23 Obuchowska Julia Boguszów-Gorce UKKS OBI Trener
24 Pacek Mariusz STARACHOWICE Starachowicki KKK Trener
25 Sebastian Kozieł STARACHOWICE Starachowicki KKK Trener
26 Zając Marian Ostrołęka Ostrołęka MKKK Trener
27 Przybyłek Kinga Ostrołęka Ostrołęka MKKK Trener
28 Nienałtowska Lena Ostrołęka Ostrołęka MKKK Trener
29 Stanek Krzysztof Mielno Mieleński KKK Trener
30 Korotowskich Olek RADZYMIN MKS Radzymin Trener
31 Zwierz Marta RADZYMIN MKS Radzymin Trener
32 Witkowska Maria Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Trener
33 Karwacki łukasz Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Organizator
34 Korłub Przemysław Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Organizator
35 Rutkowski Zbigniew Warszawa SMOK Trener
36 Sztencel Piotr Warszawa SMOK Trener
37 Mikołajczak Artur Poznań Poznański KKK Trener
38 Kieraś Jan Krosno Klub Sportowy BUDO Trener
39 Domagała Jacek Skarżysko-kamienna Skarżyski KSW Trener
40 Miszczyk Ernest Kielce Klub Karate Kyokushin Chikara Trener
41 Niemczyk Marcel Opole ARI KLUB KARATE KYOKUSHIN Trener
42 Gałecki Artur Morawica Klub Karate Morawica Trener
43 żołądek Robert Morawica Klub Karate Morawica Trener
44 Stasiak Kamila Bytom StasiakDojo Bytomski KSKS Trener
45 Jurkowski Marcin Leżajsk CSWiS Trener
46 Marzec Piotr Wrocław Wrocław KKK im. M.Oyama Organizator
47 Buhl łukasz Głowno Klub Karate Kyokushin Nintai Trener
48 Jurczenko Krzysztof Tarnowskie Góry TKS Karate Trener
49 Wacław Wiktoria Wałbrzych UKKS OBI Trener
50 Stachura Marek Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Organizator
51 Pakuła Daniel Turek Klub Sportów i Sztuk Walk Trener
52 Pietruszka Zygmunt Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Team Trener
53 Kaliciak Zdzisław Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Team Trener
54 Garbacz Mateusz Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin Trener
55 Garbacz Mateusz Końskie Konecki Klub Karate Kyokushin Trener
56 Najduch Iwona Katowice Najduch Dojo Trener
57 Pażuś Dawid Bartoszyce Bartoszycki KKK Trener
58 Juszczyk Paweł Warszawa Klub Sportów Walki Bushi Trener
59 Jurkowski Marcin Leżajsk CSWiS w Leżajsku Trener
60 Kwiecien Dariusz Kobierzyce KOSIR Kobierzyce Lamot Dojo Trener
61 Mytych Janusz Gogolin Akademia Sztuk Walki PAPON Team Trener
62 Kapłon Grzegorz Opole Champion Klub Karate Kyokushin Organizator
63 Skwiot Gabriela Białystok Podlaski KS "NA SZCZYT" Trener
64 Bukowy Daniel Opole Champion Klub Karate Kyokushin Trener
65 Zieliński Ryszard Warszawa BKKK Organizator
66 Orysiak Paweł Konstancin-Jeziorna IPPON Trener
67 Hajduk Wojciech Tarnów Tarnowski KSKK Trener
68 Habraszka Krzysztof Radzionków Hajime Trener
69 Habraszka Dobrosława Radzionków Hajime Trener
70 Goczoł Tomoteusz Radzionków Hajime Trener
71 Jaros Grzegorz Wrszawa SEKAI Warszawa Trener
72 Stasiak Lubomir Piekary Śl. StasiakDojo Bytomski KSKS Trener
73 Wajgelt Robert Sieradz Sieradzki KKK Trener